Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

cossac777-ciekawy koleś bardzo duzo pisze może lubi czytać książki i język polski ale nie jest tylko maniakiem książek kocha też grać w Half-life 2 w tej grze nosi nick Kozak bo jedzie kogo się da niewiem tylko czemu 777 tajemnicza liczba ale lepsze to niż 666 jest delegatem czyli jest aktywnym użytkownikiem na forum więc jeśli macie do niego jakieś pytania pytajcie on zawsze znajdzie dla was czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phelela
Widziałem tego forumowicza kilka razy. Chyba pisze dość długie i mądre posty, choć dawno ich nie widziałem, ale w miare pamiętam. Nie było go/jej długo, o czym można się dowiedziec z podpisu:D. Jak większośc forumowiczów życzy weśłowych świąt. Być może niedługo awansuje na brygadzioste, ale z awansami to nigdy nic nie wiadodmo:P. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Znam lisa899 przede wszystkim z forumowej gry RPG - Wasteland. Nie mam pojęcia co może oznaczać ksywka tego szanownego Delegata. Pisze dość długie, mądre posty. Jednak niektóre jego posty są poprawne, inne z kolei pełne literówek, a nawet błędów ortograficznych. Wygląda to na rozdwojenie jaźni, ale pozostawię tą mistyfikację w mrocznej otchłani tajemnicy. Fan Dragon Balla. W podpisie podaje e-mail i GG (kontaktowy chłopak) i tradycyjne "wesołych świąt".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graszczur

Ciekawy forumowicz. Nie wiem, czy nick oznacza grającego szczura, chodź na to mi wygląda [bez obrazy]. Pisze wg. mnie fabularnie, fajnie, stosuje się do zasad. Miał ciekawy avatar z kościstą postacią, ale zepsuł ją tą czerwoną czapeczką. Życzy wszystkim wesołych świąt, śmieje się z czegoś, nie znam powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vauxhall - Jeszcze nigdy nie opisywalem Wywrotowca , jest według mnie nowym użytkownikiem , którego dopiero poznałem przed chwilą , w jakimś temacie. Ma bardzo ciekawego awka (gdzieś to "F" widzialem wcześniej tylko nie pamiętam gdzie , a chyba Operation Flahpoint) Opis też ma ciekawy i podaje chyba numer gg w podpisie tak to jest numer gg. Cóż co moge o nim powiedzieć , jak narazie nic , ale widzę że już coś przeskrobal na forum,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki 77

Fan Gothica. Ma avatar z jakimś graffiti, pochodzi 1977. Ciekawy forumowicz, wysoko awansowany i odznaczony licznymi pochwałami. W opisie podaje swój numer gadu gadu, mówi o jakimś bardzo leniwym koledze irytku. Przedstawia się jako Szymon. Podaje także jakiś nieznany mi cytat Soleili [?].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77- delegat, pisze w dużej ilości tematów. NIe wiem czy to baba czy chłop. MOże nazywa się Aleksander(olek)
Mój kolega ma Tak na imię i jest podobny do pinokia. MOżesz być dżepettem albo drewniakiem(nie krzywdząc bajki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

amster22

Przyznam się bez bicia, że tego forumowicza jeszcze nigdy nie widziałem - musimy odwiedzać różne tematy - mamy inne zainteresowania. Oczywiście, możliwe jest, że ostatnimi czasy niezbyt się udziela i dlatego go nie widuję.W avku ma jakąś twarz, we wspaniałym czarno-białym kolorze (mówcie co chcecie, ale czerń i biel nadają klimat nawet najgłupszemu zdjęciu). Prawdopodobnie był w Amsterdamie 22 razy. W podpisie, ma parodię dosyć znanej reklamy. Ma tu nieskalaną przeszłość - ani razu nie otrzymał degrada. Nie mam raczej o nim zdania - po prostu go nie widuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

amster22
Brygadzista,chociaż na forum widzę go po raz pierwszy.Jeśli jest brygadzistą to pisze długie i mądre posty.Mam nadzieje,że jest fajnym forumowiczem.(nie znam cię więc nie mogę napisać o tobie czegoś więcej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł 321 - przodownik,widziałem go w kilku tematach, pisze fajne posty.....Na pewno ma na imię Paweł.... Lubi grać w słowną zabawę oraz zagadki..... Spoko kolo ;))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł 321

Tak samo jak ja jest Przodownikiem - i tak jak każdemu porządnemu użytkownikowi tego forum życzę szybkiego awansu. Niestety - nie widuję go zbyt często - raz, czy może dwa. W avku ma krasnolouda ze szpanerskimi warkoczykami z brody i w bojowej pozycji (tzn. krasnolud a nie warkoczyki znajduje się w tej pozycji). Prawdopodobnie ma na imię Paweł i posiada przynajmniej 320 klonów. W podpisie, jest coś czego nie umiem rozszyfrować - tzn. nie wiem czy to reklama, antyreklama czy po prostu coś żeby napisać. Nie mam o nim zdania, gdyż nie widuję go zbyt często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 20:50, ciaputek napisał:

Paweł 321 - przodownik,widziałem go w kilku tematach, pisze fajne posty.....Na pewno
ma na imię Paweł.... Lubi grać w słowną zabawę oraz zagadki..... Spoko kolo ;))))))))))))

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4248&pid=8465 Przeczytaj ten post i się do neigo zalecaj albo nie pisz wogóle w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tajemnic
Cóż mogę powiedzieć o tym forumowiczu... może to, że widuję go najczęściej w tym wątku. Poza tym jest fanem Gothica. Jest na forum od niedawna bo jakiej 1,5 miesiąca ale na szczęście nie zdążył podpaść modkom. Jest przodownikiem i niestety ale na brygadzistę sobie jeszcze poczeka. Poza tym bardzo tajemniczy z niego gość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rick90

Pierwszy raz widzę tego forumowicza. Jest delegatem to musiał spędzić sporo czasu na forum, więc wygląda na to, że poprostu piszemu w innych tematach. Jego nick wskazuje na to, że jest chłopakiem (raczej), a 90 to pewnie rocznik, czyli jest w moim wieku ;) Ale bardzo niepokoi mnie avatar, ponieważ mogę się mylić co d płci :P Może poprostu lubi mange i tyle ;) Jest na forum 1,5 miesiąca. Chyba się jeszcze nie naraział moderatorom - tak trzymać.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bitelz90

jakis czas temu opisywalem tego forumowicza ale czemu nie zrobic tego jeszcze raz. No coz jest przodownikiem wiec troszke sie juz na forum zagoscil. Lubi beatel`ow i jest straszy od mnie o 2 lata (w 2007 bedzie mial 17 lat)
podaje gg i mail`a wiec lubi rozmawiac z ludzmi przez siec. Lubi NwN, a jego mottto jest bardzo... trafne.
nie zostal skalany degrdaem wiec zna (zapewne) regulamin. oglonie spoko forumwicz. nie jest skory do zakladania nowych topic`ow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauri

Żołnierz o statusie brygadzisty, więc wie co na froncie wolno robić a czego się zabrania. Pierwszy raz widzę o na polu bitwy i od razu przupadł mi do gustu. Na avatarze ma fajnego kotka, wraz ze swoim podpisem co oznacza że musiał się napracować nad swym avatarem. Niestety jego Gadu Gadu przeszdło na złą stronę i samo sabotują swoją prace przez co drogi Zauri myśli że mu się poprstu zespusło. Bardzo chciałby nowego kompa i uważa że Gothic II to super gra (ja dodam że moim zdaniem jest na odwrót). Ma nadzieje że Święty Mikołaj przyniesie mu pod chinkę Hal Life 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON ---> mogę napisać o nim swój chłop ;] Mieszka jakies 35km ode mnie więc mała różnica :P Lubi Hitmana o czym można się przekonać z avatarka. Pomylił sobie ostatnio Luca Bessona (producenta) z jakimś ciamlakowatym aktorem, który ma zagrać Hitmana, ale wybaczam mu (cenię sobie Bessona ;]). Już teraz życzy wszystkim wesołych świąt, dziwne, że z Agentem 47... nie chciałbym aby podczas wigilii wpadł jako zbłąkana dusza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON

znany i lubiany delegat, na forum od ponad roku, posty jego sa takie srednie sobie lecz za to b. trafne i przemyslane. Brachol goyaki. Fan serii hitman , udziela sie glownie w forumowych zabawach , poza seria hitman lubi tez far cry`a (a kto tej gry nie lubi?) zyczy wszystkim wesolych swiat , wszyscy tez mu tego zycza (nie musisz dziekowac :D) srednia dzienna ma mniej wiecej ta jak ja czyli tak okolo 5 postow dziennie. Super user i na pewno trafi na moja swiateczna liste ulubionych forumowiczow.

a teraz cos ze wspoczesnego "slangu"

pozdro4u mannnnnnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauri
Tego forumowicza widziałem dosyć dużo razy, i mogę śmiało powiedzieć, że pisze mądre i dość długie posty. Nie naraziłe się jeszcze moderatorom. Często wypowiada się również w słownej zabawie. Brygadzistą jest od ponad miesiąca, i chyba nie prędko przyjdzie mu awans na delegata, chyba że się postara;P. Na avatarze ma fajnego, małego kota. Pewno bardzo lubi te zwierzaki, w szczególności jak są małe i wariują po całym domu:d. Ma pecha, gg mu się zepsuło. Lubi Gothica 2. Pewno ledwo Gothic 3 mu nie chodzi i chce nowego kompa, nie jesteś sam:(. Pod choinkę chce dostać Half Life 2(uważaj, bo jeszcze rózge dostaniesz:P:D). Życzę wesołych świąt i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Kiedyś bardzo przezemnie często widywany, ale ostatnio to od czasu do czasu Go tylko w tym temacie widuje. Jes człowiekiem niezdecydowanym, poniewarz avatary zmienia jak rękawiczki, wcześniej miał Vegetę, później Tronka a teraz na avatarze ma Brollyego. Wnioskuję że jest fanem Dragon Balla, albo przynajmiej to anime lubi. Niestety nie wiem jakie gry lubi, jakiej muzyki słucha, a nwet nie wiem co lubi oglądać. W podpsie podaje swój numer GG i e-maila co może oznaczać że lubi być zasypywany górą spamu. Ogólnie, użytkownik ten przestrzega reguliminu, nie spamuje. Nic tylko brać z niego przykład. Życzę wesołych świąt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować