Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

MarneusPL

Jego opis Tajemnic`a stał się przyczyną oplucia monitora przez moją skromną osobę. Brgadzista, który w opisie ma ytlko numer GG... Dobry forumowicz widywałem go tu i ówdzie (bardziej ówdzie) nie moge o nim złego zdania napisać. Fajny awatar, świadczy o tym, ze nie chce pokazać twarzy, aczkolwiek pogadac może. Ma poczucie humoru zbliżone do mojego, więc świetnie nadawałby sie do NeverEnding Story:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei
Siedzi na forum dosyć długo, świadczy o tym jego status: Delegat :D Należy do klanu "Wojna krótkim postom" :)
Podaje nr. gg, a więc jest otwarty do ludzi. Lubi grać w Gothic 2- gra forumowa. JEst laureatem konkursu Welin. Wcześniej go na forum nie widziałem <(''''u")>, dopiero niedawno go zauważyłem. I to koniec :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki Ganh1

Ganh? Jaki Ganh? Aaa, ten pierwszy Ganh, ma się rozumieć? No to wszystko jasne... Z tego co wiem o tym userze, to jest przodownikiem na forum (czyli przoduje :D). Twierdzi, że "zwycięstwo jest naszym powołaniem! Dzielnie walczmy ramię w ramię!" Hmm, ciekawe czy ta wypowiedź ma jakiś ukryty sens. Noo, chyba, że chodzi mu o walkę ze spamem na forum. W tym przypadku zgadzam się z nim w 100%. ;) Przejdźmy zatem do avatara tego forumowicza. Jest na nim chyba jakiś Arab (Beduin?), albo inna arabska postać z jakiejś gry (??). Na forum od niedawna, ale najwyraźniej zaznajomił się już z zasadami tu panującymi. Pisze treściwie, ale na temat. W sumie nie znam go zbyt dobrze - widuję go tylko w tym temacie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cossack777 -----> Właśnie dostał +1 i został delegatem. Wieć jest to jego odtatni post jako brygadzista w tym temacie (no, chyba że, stanie się nieprzewidziane -1 i wtedy znowu będzie brygadierem). Chciał jechać do Kazachstanu, w ramach pierwszej zagranicznej delegacji, ale nie złożył odpowiedniego wniosku i jedzie na Wybrzeże Kości Słoniowej. I to bez laptopa, dlatego będzie pisał posty w formie listu i przez pocztę będziemy wklejali za niego te posty. Ale to tylko 5 miesięcy, więc nie powinno to nikomu przeszkadzać, chyba że Cossackowi się spodoba i zostanie tam dłużej. Z tego co widzę to ma charakter praworządny dobry i nawet gra w forumowej grze taką postacią - paladynem. W związku, że posiada kategorię A, wypowiedział wojnę krótkim postom, w końcu zna się co nieco na wojsku. W avatarze ma Gordona z Half-Life''a, więc dostęp do nowoczesnych broni też ma. Ciekawe czy sprzedaje ją wysyłkowo. Możemy się z nim skontaktować za pomocą gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac

Na forum już bardzo długo, o czym może świadczyć Jego status- przewodniczący. Często wypowiada się w temacie "znajdź mi brykę" z czego wnioskuję, że interesuje się samochodami. W Jego avatarze widnieje jakaś twarz, być może to właśnie twarz Vormulaca. Nie podaje On żadnych danych kontaktowych, bo być może nie ma czasu rozmawiać, a być może jest to ściśle tajne. Nie łamie regulaminu i pisze długie a zarazem wyczerpujące posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uther1

człowiek o dziwnym nicku - niby z jednej strony mamy standardowego Uthera (bodajże postać z gry Disciples 2) a z drugiej tę ekstremalnie zagadkową Jedynkę...
czeka na Disciples 3 - i nie dziwię mu się, bo to kontynuacja świetnej serii gier.
uwielbia spamistyczne wątki o niczym (historyjka i zabawa słowna) oraz postapokaliptyczne (choć to może określenie trochę na wyrost) klimaty - forumowa gra Mad Max.
jest tu dłużej ode mnie o jakieś 140 dni - a pomimo tego ma mniej postów...

no nie pozostaje mi życzyć mu niczego innego niż awansu (bo degradzik już jeden zaliczył ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azrathel
Widzę go dość często, i moge powiedzieć, że pisze mądre, dość długie i przemyślane posty. Widziałem go dośc dużo razy w temacie o Spellforce i w tym widze go dośc często. Na avatarze ma postać w kapturze, lecz niestety nie rozpoznaje kto to. Być może niedługo awansuje na brygadziste i dodałem go na swoją listę ulubionych forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azrathel

Przodownik zaliczył już degrada. w avku ma jakąs tajemniczą postać więc sam też jest tajemniczy. lubi gry RPG szczególnie spellforca . uważa że słowo jest jego honorem wiec człowiek jest ambitny :) i ponad wszysto honorowy :) podaje nr gg więc jest towarzyski . mimo że na forum jest już grubo 70 dni to go nie spotkałem, mam nadzieje że jeszcze go poznam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Ziomal delegat i wielki fan dragon balla jak i songa wynikając z jego avka . na forum jest prawie od początku najczęsciej go można spotkać właśnie w tym temacie. jego ksywka pochodzi od tego że ma 899 lisów :)
Podaje numer gg jak i e-mail co świadczy o tym że ów pan jest bardzo towazyski. ogółem jest to spoko ziomal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mike91 -> nie znam osobnika, więc będę improwizował. Bo co za sztuka napisać coś o kimś, kogo się zna ;) Nick wskazywałby, że ten forumowicz ma na imię Michał i urodził się w 1991 roku. Avatar może sugerować, że albo jest Murzynem, albo kręcą go czarne rytmy - jak hip_hop czy R''n''B. Wygląda na to, że lubi brac udział w grach i zabawach forumowych, w każdym razie sporo postów napisał w tego typu tematach. Po statusie wnioskuję, że dość długo jest na forum, choć nie obyło się bez wpadki - mały degradzik, ale to nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz

Od swych pierwszych gramowych chwil widzę go na forum. Często go spotykam na różnych tematach, zwłaszcza ze względu na charakterystyczny (ładny!) awatarek przedstawiający Daniego z Cradle of Filth. Jak widać, jest fanem tegoż zespołu. Niegdyś nawet rozsiewał ''propagandę'' - zachęcał innych do słuchania CoF. Paweusz pisze mądrze, kulturalnie i poprawnie, co bardzo jest przeze mnie cenione. Mimo to zaliczył już jedną degradację, z której zbierał się dość długo - był robolem jakieś 2 miesiące. Ogólnie rzecz biorąc lubię paweusza ze względu na wymienione wyżej cechy.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graszczur

Muhahaha!! muszę to zrobić, chociaż wiem, że zaraz na gg dostanę ochrzan, żę znowu go opisałem ;)
Graszczur to Graszczur. po prostu. jest lajtowym metalem, słucha Soulflya i Sepultury, szaleje za utworem "Burn in Hell" (który sam mu poleciłem ;)).
ostro ciśnie w Fallouta, Warhammera DoW, naśmiewa sie ze mnie, że go jeszcze nie przeszedłem.. ;)
walczy z siostrami o dominację dotyczącą władania komputerem, przyzywa Szatana i wkręca ludzi do Naszej Sekty ;)

no ogólnie to lubię gościa - tak lajtowego faceta to trudno spotkać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azrathel

Doigrałeś się, heretyku! Tym razem to ja ciebie opiszę! MUAHAHAHAAHAHA! Ekhem... O czym to ja mówiłem?
No więc Azra to prawie tak lajtowy ziomek, jak ja (:P) i równie nienormalny, co ja. Dlaczego nienormalny? Bo zgrywa metala i satanistę, a prawda jest taka, że niedawno obciął włosy, za którymi tęskni. Lubię od czasu do czasu się z niego ponaśmiewać - "a ja mam dłuższe włosy! Hehe!" -a on na to: "... ... ... spi**rdalaj!". Gadamy od czasu do czasu na gg - poprzeklinamy, powyzywamy się, pogadamy o szatanie. Azrathel lubi zgrywać świra (mimo że właściwie i tak już nim jest) i od czasu do czasu spreparować bycie opętanym przez szatana czy jakieś inne bzdety. Lubimy z wujkiem Azrą od czasu do czasu straszyć blondynki na gg.
Do końca życia będę temu mędrcowi wdzięczny za to, że polecił mi tak wspaniałą i przepiękną piosenkę, jaką jest Dimmu Borgir - "Burn in Hell".

PS. On nadal myśli, że jestem satanistą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graszczur

Jest brygadzistą, więc na forum jest już dosyć długo. Jest fanem metalu, ale nie tego surowca tylko muzyki, co pochwalam :) Jest fanem piosenki Dimmu Borgir - "Burn in Hell", którą polecił mu Azrathel. Jego nick, o ile pamiętam wywodzi się po części od nazwiska, a po części od Jego ksywy. W Jego avatarze widnieje Św. Mikojał w trochę innym wydaniu. Jest fanem Fallout-a i W40k. Mimo wielu przypuszczeń nie jest On satanistą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graszczur

Tego brygadzistę mam przyjemność opisywać chyba po raz pierwszy, a może po raz drugi? ;-) Kto by to spamietał. Nie ważne przechodzę do samego opisu. Nie wiem czy nick należy rozczytywać w kategorii rozdzielenia na dwa człony, powstałoby wtedy GRA SZCZUR, co można zrozumieć jako SZCZUR GRA. Mozliwe więc, że jest jakimś przerośniętym gryznoiem z tego gatunku i gra w coś ;), ale może źle interpretuję jego ksywkę ;). Jednak jest bardzo cwana bestią. Dlaczego? Bo nie używa podpisu utrudniając opiswanie... grrrr... to nie fair :-( tak nie mozna :P. No dobra mozna :P Za ten brak podpisu uznaję go za tajemniczego gramowicza niż z początku wyglądał. A jak wygląda obecnie? Któż to wie, na avatarze ma jakiegoś nieumarlaka, z dość popularnym na forum gram.pl światezcnym akcentem, czyli mikołajową czapką. Zapewne czuje "magię tych świąt" już teraz ;-). No koniec nieco statystyk. Jest na gram.pl od 121 dni wypowiada się średnio aktywnie, ale pisze dość sporej wielkości posty. Póki co bez degrada. Myślę, że za jakiś niedługi czas czeka go brygadzista o ile nie spuści z tonu :).
I na koniec tradycyjnie: Pozdrawiam.

Uther1
Tego gramowicza widziałem w kilku watkach, zdaje się, że były to forumowe gry. Zaraz Szerszeń45 gołosłowny? Muszę w jego statsy zajżeć ;). Jak widać nie pomyliłem się. Gramowicz ten grom swoich postów umiescił w zabawach takich jak Historyjka, Słowna zabawa i mad max - gra forumowa.Tłumaczy to jego dość malą średnią znaków na post. Opisując poprzedników tez ogranicza się do 3-ch linijek. Zapewne nie lubi zbyt dużo pisać, ale jest aktywny. Na gram.pl od 229 dni czyli w mairę długo. Po drodze najwidoczniej komuś z moderatorstwa podpadł i niestety go zdegradowano, ale już się podniósł i jedzie dalej :). W avatarze ma jakiegoś mrocznego gościa, ze swoim nickiem na żółto. Ten avatar pasuje do niego. Chyba lubi też serię gier Disciples. Czeka na III część ;). Sam grałem w Bunt Elfów. Gra jest bardzo, bardzo miodna. W podpisie podaje swoj GG, czyli jest otwarty na nowe forumowo-gramowe znajomości. :)
A na koniec: Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszeń45

Oj tak, często spotykamy się na forumowych korytarzach. ;) Wczoraj mieliśmy przyjemność krótkiego polemizowania na temat możliwości zostania magiem wody z pierwszej części Gothica. Muszę powiedzieć, że ten szerszeń - terminator jest coraz bliżej rozwiązania swego jakże ważnego zadania (szczegóły w poprzednich opisach). Spójrzmy zatem w statystyki... O! Ma na koncie dokładnie 1999 postów (stan na dzień dzisiejszy - 10:21). Jest coraz bliżej przewodniczącego. Podobnie jak ja uwielbia całą serię Gothic (wnioskuję to po jego ulubionych tematach). Na forum jest już od 380 dni, a więc na początku grudnia miał małą "rocznicę". ;) Czas teraz na analizę stylu pisania tego usera. Otóż jego wypowiedzi są bardzo dojrzałe, mają w sobie ukryte "łał". :D Jeżeli zaś o gry, to z pewnością przepada za serią Splinter Cell (ciekawe co sądzi o nowym, średnio udanym Double Agent). Miał do mnie zagadać na gg, ale jeszcze tego nie zrobił. :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cossack777

Kiedyś już miałem zaszczyt opisywać tego użytkownika :D I juz wiem, że jego nick nie wiąże się z tym, że jest "kozakiem" i się wozi gdzie się da :P Jako wvatara ma postać dr. (Fredman''a ?), nie pamietam jak się zwał ten pan, ale jest to postać z gry Half-Life, w którą raczyłem grać :) To, że ma tego avatara chyba świadczy o tym, że lubia ta grę. Cossak jest spoko, nie znam go za bardzo, ale widząc to co pisze i czytają jego posty, takie mam wrażenie :)

Pozdrawiam. =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bitelz90


Nowy i aktywny użytkownik naszego wspaniałego forum. Piszę z "głową", nie popełnia błędów - takich użytkowników nam potrzeba. Jego ksywa kojarzy mi się, hmm.... z zespołem Beatles, nie wiem czemu. Po nicku można odnieść wrażenie, iż ma 16 lat - czyli mój rówieśnik. W opisie podaje Gadu-Gadu i E-Mail więc jest otwarty na nowe kontakty (tylko nie prądu :D). Na avku ma, chyba trolla czy człowieka w zbroi, nie wiem dokładnie. Ogólnie spoko forumowicz, aby było takich coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurammi ---> brygadzista i to już od dłuższego czasu. Udziela się raczej mało ponieważ od niemal 300 dni jest na forum, a nie doczekał się choćby delegatury ;] Lubi zabawy takie jak ta, czy też słowne. Interesuje się konsolami nowej generacji - może sam jest szczęśliwym posiadaczem jednej z nich... Prowadzi stronkę dotyczącą nadchodzącego hitu jakim jest (a raczej będzie) Crysis. Ma chyba 16 lat choć mogło mi się coś pomylić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurammi

Coż na pewno widzę go pierwszy raz. Jak prawie wszyscy ma na avatarze czapeczkę św. Mikołaja. Jego ksywa kojarzy mi się z Krajem Kwitnącej Wiśni. Mógłbyś jeszcze w środku dodać "K" ale ja przecież nic nie mówiłem :) Zajmuje się tworzeniem stron www o czym świadczą linki w jego podpisie. Jest fanem konsol i posiada chyba Xboxa 360. Lubi forumowe zabawy (tak samo zresztą jak ja). Napisał mniej postów odemnie jest mniej dni na forum ale ma wyższy status. Pewnie siada na dłuższe chwilę. Nie robi wielkich błędów ortograficznych, interpunkcyjnych itp. Jego posty są wartościowe i jestem do niego nastawiony pozytywnie. Dobry user ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować