Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

natkasuper1 - ma na imię Natalia. Cyfra na koncu jej nicka symbolizuje to iż jest jedynaczką. Bardzo skromną skoro w swoim pseudonimie zawarła słowo super. Mozna powiedziec ze skromnosc to jej drugie imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasq Przodownik od niedawna na forum, niestety nie miałem okazji z nim pokonwersować na jakiś ciekawy temat. Jego nick kojarzy mi się z kaskiem... :) pewnie lubi kolekcjonować kaski i ma mocną głowę bo chodzi zawsze w kasku... w kasku nawet śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 - często widzę go w tym temacie, jego nick kojarzy mi się z rolkami(nie tylko do jeżdżenia:)), 85 to może być jego rok urodzenia, albo szczęśliwa liczba, nie wiem czy mie sie zdaje, ale chyba dopiero co awansował na delegata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis889 - brygadzista, widze go raz po raz to tu to tam. Lubi forumowe gry. Najczęsciej wypowiada się w tym temacie właśnie :) Lisy ukradły mu podis albo coś w tym rodzaju. Ogólnie jest wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweln - dawno go tu nie widziałem, może mało na kompie siedzi(zdaje na lepsze oceny w szkole), albo ja jestem nie wtedy co on. Na liście ulubionych forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 - niechce mi się Go opisywać, ale nie daltego, że Go nie lubię, lecz już dużo razy Go opisywałem. W skrócie:

Tajny Agent Lisiego Bezpieczeństwa. Pracuje na terenie Polski. Nie dużo o Nim wiadomo. Nie notowany w Policyjnej Bazie Danych. Ostatnio uciekły Mu lisy na misje specjalne. Teraz próbuje je znaleźć spwrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi-->nieoceniony samuraj,mało znany w Polsce. Za to już niedługo zdobędzie sławę za film pt: "Harakiri",w którym główny bohater (Wasizi) popełnia samobójstwo po nieudanej walce z wiejskim wiatrakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 15:22, lis899 napisał:

Wasizi - poraz xx go opisuje, lecz dodam bardzo ważną rzecz: ma bujną wyobrażnię:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczie, niechcący napisałem "Dodaj post"....
atya - Pzodownik. Wczoraj tą zacną kobietę opisywalem. Mam nadzieję, że będzie tu częściej. Zycie jest takie jakie ma być...

lis899 - Brygadzista. Teraz, prawie tylko tu Go widuję. 899 - początek numeru do Jego ślicznej i kolorowej komórki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi - coś koło jasnowidza:P brygadzista o ile wiem to dostał przed chwilą degrada, szkoda jest jednym z najlepszych forumowiczów!:( Lubi ostre przyprawy i nie tylko:D Będzie on wieczny czyli że ja tak powiedziałem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj - Robotnik. Ostatnio włączył się do uczestnictwa w dużej ilości degradów. Ciekawi mnei dalczego ostatnio aż tyle degradów widuję? Czy coraz więcej osób łamie regulamin? :D Czy to może regulamin poszerza swe granice? Jest Robotnikiem, własie pracuje nad nową grą. Ale jaka ona będzie ja niewiem, wie tylko gieroj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Waisizi - on wszystkoi wie więc ja nie wiem co on pisze:P Niestety degrada dostał...:( bardziej mnie to dotknęło niż mój degrad:P:( więc znów przodownik według mnie to było trochę nie fair ale nie będę kwestionował tego co robią modowie. I tak n niedługo będzie brygadzistą ja to wiem...! On nie pracuje nad nową grą tylko nad sobą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gieroj - spox forumowicz, ma nieżły styl, niestety dostał ostatnio degradzika. Dużo pisze w grach forumowych, bo tam się nabija posty. Był wcześniej xywka1, lecz dostał niestety bana od TYHE i musiał zaczzynać od nowa.
48 dni wystarczyło mu do nadrobienia części strat. Dużo pisze. Cwaniak z pks''u - to skród od Polak Kradnie Samochody, lub Pistolet Karabin Shotgun - ulubione trio Gieroja. Życzę powrotu do przodownika, a później brygadzisty.

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=6998&pid=280

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liqid - Codziennie popija likierek wraz ze swoją żonką we własnej wspaniałej willi. Ostatnio zrobił nową pracę, a dokładniej projekt zmaku. Zarobił na nim coś ze 3 miliony. Czyli jezst milionerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

on jeszcze przed momentem był brygadzistą, ale niestety miał problem z postami pod rząd i dostał degrada. Dziś!
Sorry za off-topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liqid - za jego opis dodaje go do mojej listy:P Spoko się napisał w temacie pewnym niech mnie...:Pma fakne sensowne opisy jest przodownikiem doświadczonym przez życie...może niedługo brygadzista...?:DJest fajny i umie pisać :PMa skromne zdanie o sobie choć jest lepszym zabujcą niż Mr. & Mrs. Smith:D Najbardziej lubi rzucać tasakiem i strzelać z bazooki nie pogardza też snajperką...jego nick kojarzy mi się...z...Tej takiej głupiej reklamy z kawą co to "unikalne połączenie kawy i cykorii":P...a chyba Rikore czy coś takiego...ma podpis o swoim poście trochę rozbudowanym...i to tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj. Dawny xywka 1-dostał bana bodajże przez brata. Jednak nick gieroj bardziej mi się podoba więc głowa do góry. Jeśli chodzi o opis osoby to wiadomo o gieroju niewiele. Jest On amatorem-zapaleńcem. Tworzy mapy do Herosów III. Ma brata bliźniaka, z którym zmienia się co 12 h. Lubi fasolkę szparagową i hot-dogi. Ma dwie pary różowych japonek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować