Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

natandler - na forum widzę go częstwo, jest przodownikiem. Według mnie powinien już być brygadzistą. Nie mogę rozszyfrować jego nicka... W podpisie pisze, że miał głupi sen, w którym mógł zmienić rzeczy(?). Nie wiem czy dobrze przetłumaczyłem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mikim - jego nick też jest trudny do rozszyfrowania ale zrobiłem to ;) On po prostu jest fanem myszki miki a mikim to miki mouse :) Delegat, który uwielbia G:NK i jest otwarty na kontakty z innymi (GG w podpisie)


offtop: brygadzistą byłem ale różowy temat mnie przyciągnął, mniej więcej tak to tłumaczyć (podpis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k. - na pewno nie ma na imie adam, jego nazwsko nie zaczyna sie na k, przez kolegow zwany kleszczykiem po tym gdy zaczał sie interesowac bajka o kleszczu :D moze nosi zawsze jednego przy sobie i razem kazdej nocy ratuja swiat. Tego nie wie nikt nawet ja szary user tego forum. Widze kolege po raz 1 zupełną jest jeszcze dla mnie zagadka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mike91 - od niedawna na forum, niedługo będzie już 2 miechy, chłopak miał nawet degrada bo czymś podpadł. :)
Teraz już przodownik, czeka na swoją Syrenke w dobrym stanie w temacie "Znajdź mi bryke". Może mu ją podrzuce, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cinus` jeden z moich ulubionych forumowiczów top3 po prostu :) wszedzie gdzie ja jestem tam jest i on - tematy o Gothic, underground :D razem ze swoimi dwoma kumplami slimakami (cosinusem i tangensem) próbuja zawładnac forum, dziennie knuja spisek przeciwko userom ich głowny postulat to ich nicki na głownej stronie portalu, jak na razie idzie im jednak słabo (głownie ze wzgledu na slimacze tepo cosinusa i tangensa) ktorzy ostatnio rekreowały sie co widzimi po zacnym podpisie :) :D

mike91 razem z innymi 91 mike`ami sprawdzaja wszystkie fora w internecie. Jemu numerowi 91 przypadło udziałem nasze skromne forum z czego bardzo sie cieszymy :D

Vormulac widziałem sie z nim ostatnio w Górniczej Dolinie, razem poszlismy skopac pare osob z nowego obozu, na ich zbrojach pozostawilismy napisy "Bajuj i Vormula postrach Górniczej Doliny. A tak naprawde to Vormulac jest miłym uzytkownikiem widzianym przez moja skromna osoba w tematach gothicowych. Za to ma duzy plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krzysiek253 ten forumowicz ma na imię... Krzysiek ;) na forum jest od niedawna, pracuje na wyższy status, jak narazie wypracował sobie rangę robotnika, jak dalej będzie pracował to zacznie ''przodować'' :P
tak wogóle to pierwszy raz go widzę i za nic w świecie nie mogę rozgryźć co mają symbolizować w jego nicku te cyferki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cinus

Zapalony forumowicz, wizytówkator i student. Na forum prawie od samego początku, uwielbia chodzić w bandażach symulując różne dolegliwości, co nie raz udowadniał dając swoje fotki. Cinus jak wielu z nas uwielbia chodzić do góry nogami i jeść zupę widelcem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unpredictable ---> Na forum jest już niemal 300 dni (troszkę mu jeszcze brakuje) a ja widzę go pierwszy raz, więc albo mało się udziela na forum albo interesują go zupełnie inne tematy niż mnie. Jak mówi jego ksywa jest nieobliczalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89 - Otwarty na wszelkie kontakty Brygadzista, co widać po podpisie, w którym podał swój numer GG :). Ma też podobne parametry kompa do mojego, więc chyba jest wporzo :P. Ogólnie rzadko widuje jego posty, ale czasem się zdarzają w różnych tematach. Wygląda mi na abstynenta, ale to może tylko tak z pozoru :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89

Na forum jest od niedawna, a już zdążył osiągnąć status Brygadzisty. Pisze przemyślane i sensowne posty,nie spamuje. Liczba 89 wskazuje być może rok w którym się urodził. Miłośnik Magazynu Komputer Świat Gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

el coyote - przodownik, kilka razy widziałem go na forum, ma kompa podobnego do kompa Markus''a 89 :D. Nie ma żadnego podpisu i zupełnie nie wiem skąd się wziął jego nick :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować