Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Adam k. Poszukiwany jest za wiele przestępstw popełnionych w jego rodzinnym mieście. Np u pani Danusi W., która prowadzi lodziarnię ukradł 4 gałki lodów śnmietankowych, został złapany, ale udało mu się uciec z miejsca przestępstwa :D jego łupem padło również jabło z "Zielaniaka na rogu" gdzie naraził na straty pana Leona C . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85-->zapewne zostanie detektywem ponieważ zapamiętuje szczegóły i fakty np.kradzież lodów śmietankowych. Udziela się na forum od jakiegoś czasu i zaowocowało to rangą Brygadzisty. A więc ma już jakieś doświadczenie względem forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probos jak to się sam określa fan Gothica i Morrowinda, aczkolwiek chyba bardziej mu odpowiada to drugie, lubi prowadzić dyskusje dotyczące tych dwóch gier, jest otwarty na ludzie, bo podał w podpisie swój mail i numer gg a także zachęca aby do niego pisać, zwłaszcza jeśli chodzi o Morrowinda, z tego co wiem lubi też się ''żreć'' z fanami Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cinus--->delegat który ma poczucie humoru. Jest pomysłowu o czym świadczy jego podpis.. Widze że zna mnie jak nikt i wie o mnie prawie wszystko ( prawie robi wilką różnice ) ogólnie nie mam do niego zastrzeżeń i chyba się z nim żarłem na temat Gothica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probos - dokładny jak szwajcarski zegarek - pisze posty co godzine (patrz ten watek :P ) no dobra na razie tylko dwa :P. Nalezy do prawdziwych fanów gothica i morrowinda w skrócie PFGiM. PFGiM maja zebrania gdzie dyskutuja o nowych czesciach tych znakomitych i zacnych gier :D. Probos jest przewodniczacym PFGiM i on zgłasza czy w danym tygodniu graja w Morka czy w Gothica.
A tak naprawde to widziałem Probosa troche na forum. Życze Awansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Camponator - widziałem go kilka razy na forum, lubi hip-hop i dobrze popić:), nie może doczekać się brygadzisty, chyba jest niecierpilwy i jest fanem neverwinter nights.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 jest twórcą nawoj bajki dla dzieci "Lis i zając" :D Cieszy się ta bajka wielkim powodzeniem, a dlaczego nikt tego nie wiem jest to słodką i nieodkrytą tajemnicą lisa :D
Ma wyższy stopień odemnie, ale niedługo będziemy równi, chyba że znowu oberwę degradzika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k.

Pewniem a na imie Adam. Choc moze dla niepoznaki jest to Ewa?? (zart) jest Przodownikiem tak jak ja wiec jego staz na forum jest zapewne sredni. Nie wiem co przedstawia jego awatar ale moze sie jeszcze dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 19:05, liwuniek14 napisał:

Adam k.

Pewniem a na imie Adam. Choc moze dla niepoznaki jest to Ewa?? (zart) jest Przodownikiem tak
jak ja wiec jego staz na forum jest zapewne sredni. Nie wiem co przedstawia jego awatar ale
moze sie jeszcze dowiem.


Pierwszy raz widze tego gramowicza, ale to pewnie dlatego że ostatnio żadko bywam na forum :) Jego opis (mowe z dzieciństwa) można by zaczepić do jakiejś książki fantasytycznej jako zaginiony język elfów :D tak czy siak nie mam pojęcia co to znaczy ;) Hmm...liwuniek, chyba ksywka z nazwiska, a 14 może oznaczać wiek. Fajny awatar, ja swojego nie zdążylem jeszcze zrobić :( pozdr , jest przodownikiem czyli że już troche w tym siedzi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bonan-Przodownik,widze go 1 raz na forum (albo jestem ślepy, i go wcześniej nie zuważyłem:D).Lubie Heros''ów 5.Lubi jeśc bonany(banany z bombą)Życzę sukcesów na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

danielbr - brygadzista. lubi grac w brydża chociaz czasmi ma asa w zanadzu. jak widac na zdjeciu jest po 50 i ma problem z dentysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwuniek14 ---> ma chyba 14 lat. Jakoś chyba pierwszy raz widzę go na forum. Jest przodownikiem więc raczej ma krótki staż na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować