Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Widek Nleży do tajnego ugrupowania forumowego choć sam o tym nie wie, jest tzw. Przewodniczącym i znęca się nam niższymi rangą forumowiczami np nad biednymi i bezbronnymi Brygadzistami :)
Oj było się było delegatem ale wpadłem na minę przez całkowity przypadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 - Organizator akcji, która ma na celu wulnienie żubrów z puszek. Podał swoję gg(326593).Jest optymistą, kiedyś był delegatem, ale jak mówi "wpadł na minę przez całkowity przypadek":DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy frogus -> szalona żaba, w dodatku początkujący wampir. Jest wszechobecny. Straszy, że nagra następną płytę z "przebojami" :). Chłopak komuiniaktywny, sądząc po opublikowaniu numeru gg i adresu e-mail. Jeden z tych luźnych forumowiczów - w dobrym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz - Delegat i książę Wampirów. Lubi gadać z innymi, na co wskazuje numer gg w podpisie. Wprowadził mnie w grę BiteFight, jest razem ze mną moderatorem na forum, do którego link jest w moim podpisie:) Lubię go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz Już dawno nie miałem okazji opisać paweusza. Otórz paweusz jest zapalonym rybakiem i pochodzi z nadmorskiej miejscowości, gdzie jako młody chłopak zajmowała sie kopaniem robaczków na które później łowił ryby. :) Aż pewnego dzni przydażył się cud złowił Srebrną rybkę która obiecała, że spełni jego 2 marzenia (nie tak jak złota) zarzyczył sobie nową wentkę i gumowiaczki żeby móc swobodnie dalej łowić rybki, a przy tym nie zmoczyć sobie nóżek :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 16:44, paweusz napisał:

Crazy frogus -> szalona żaba, w dodatku początkujący wampir. Jest wszechobecny. Straszy,
że nagra następną płytę z "przebojami" :). Chłopak komuiniaktywny, sądząc po opublikowaniu
numeru gg i adresu e-mail. Jeden z tych luźnych forumowiczów - w dobrym tego słowa znaczeniu.

paweusz==== dziwny gosciu z dziwnym nickiem ale słyszałem że z niego ostry gagster słyszałem o im w radiu. Ale ogólnie jest spoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filip92 - jest aktywny na forum. Jest Przodownikiem. Z jego Nicku mogę wywnioskować, że ma na imię Filip, oraz, że urodził się w 1992 roku czyli ma 14 lat ;).Poza tym po podpisie mogę wnioskować, że jest Fanem Gothica ;). Jego ulubione tematy to: "Far Cry - Temat ogólny" oraz "Call of Duty 3 PC?" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpułkownik

Delegat. Ma długi staz na forum . Czy jego nick oznacza ze jest wojskowym?? Coz pewnie pozostanie to tajemnicą.

Do Michała Ravena. Nie zebym cie poprawial ale moj podpis nie jest po łacinie tylko w pradawnej mowie z trylogii DZIEDZICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liwuniek14 Pomyślicie że to zwykły forumowicz, ale ma on do ukrycia przed nami swoje zwierzątka, które zwą się luwieniaki :D są to małe stworzonka które powodują uzależnienie od forum. Za co ma chodzy wśród moderatowrów. Jeden z małutkich luwieniaków pokonał Knot-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rolek85 - wspaniały forumowicz , pisze przepięknie, no i te jego wiersze :-) "Polecam każdemu tego all... yy.. gramowicza " ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WorldWar3PL- kojarzę tego pana. Jak się na coś uprze to już koniec. :) Wielki fan Gothica (bardzo wielki). Jest razem ze mną w III grupie testującej czat. Robi nawet ciekawe filmiki, a teraz właśnie jest w fazie bardzo ważnego dla Niego projektu. Jest w mojej ścisłej czołówce ulubionych forumowiczów. Zrobił wczoraj mały sajgon o przerywanie monologu ze sekretarką Vinci. :P Ostatnio gra sobie War3 na battle.necie. W podpisie ma dialog ze swojej kochanej girki i to nie byle jaki dialog. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


rolek85-ten metaforyczny nick może oznaczać wszystko. Zarówno to, iż jest fanem rolek (np. papieru toaletowego) i ma ich 85; a także, że w dzieciństwie przezywano go Lolkiem (od zamiłowania Serialem Animowanym)-on zaś, w odwecie za to przebrzydłe zachowanie nabijał się ze swych szczerbatych, sepleniących kompanów, twierdząc, że tak naprawdę chcą nazwać go Rolkiem a nie potrafią*. Kolejna sprawa: liczba 85. Czy chodzi tu o wiek (w tej sytuacji apeluję o natychmiastowe przyznanie Maksymalnego Statusu, w przeciwnym wypadku może już z tym, ekhm, nie zdążyć)? A może oznacza to rok, w którym się urodził. Jeśli tak-któregoż stulecia? Inna teoria głosi, że jest to mityczna liczba znamionująca Piękną (i) Bestię. Jakaż jest prawda?!

*Jakoś nie po polsku mi to wyszło. Raczej po polskiemu ;) . Na szczęście to tylko wyjątek, ekhm :P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słynny Piewca Chwały Rodziny Iniemamocnych, osądzany o fascynację osobą Stachursky''iego (przez jakże charakterystyczną literkę "y" na końcu)l stanowczo dementuje podobne plotki stwierdzając, iż bardziej preferuje pieśni niejakiej Pomarańczy.

Ekhm. Wtedy za długo zwlekałem z wpisaniem czegoś i się spóźniłem :) . Teraz jest krócej i szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MonkOfWar Pomyślicie dlaczego taki nick?? Otórz rozgryzłem to z pomoca "Specjalistów Od Rozgryzania Znaczenia Nicków Forumowiczów" (skrót SORZNIF) Otórz mój poprzednik prowadzi walki małpkami i jest generałem "Małpeczką" :) Jego małpki są waleczne a zarazem niemiłosiernie skuteczne :)

WorldWar3PL Człowik który rozpętał II Wojnę Światową i chce rozpętać III , ale mama mu na to nie pozwala :) Mój poprzednik lubi poezję bo docenił moje skromne wypociny :):)
Kukowsky Ma fabrykę kukułek. Dał 3 paczki TYHE i za to został przewodniczącym :) Tak naprawdę należy do grona najbardziej doświadczonych forumowiczów zwanych także "Starymi Forumowymi Wyjadaczami" :)

Ale się rozpisałem aż trzech użytkowników opisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85--> przewodniczy akcji "Uwolnijmy żybry z puszek", jak na razie ta akcja się rozkręca i na efekty (znaczy się ofiary;)) trzeba będzie poczekać. W swym ostatnim poście bardzo się postarał, bo opisał aż trzech forumowiczów. Podał swój numer gg czyli jest otwarty na świat i oczywiście technologię komputerową.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michał Raven - Bardzo miły koleś;]. Jest brygadzistą od jakiegoś czasu. Podał swój numer gg i nick do tlena. SAm z nim często gadam. Ostatnio przeżywał tymczasowy rozwód z tlenem;D JEgo GG jest uczulone na SPAM(sam sprawdziłem ;]) i po chili SPAM''u siada. Więc nie spamujcie Michałowi, bo mu gg całkiem zdechnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko gość. Gadam z nim od czasu do czasu na gg. Jest brygadzistą. Lubi(?)Crazy Froga. W opisie ostrzega przed wymienioną żabą, podaje swoje gg, maila, forum na którym się udziela oraz linka, przez którego można zostać ugryzionym :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mikim - przed chwilą obydwaj pomylilismy tematy i kolega opisał mnie w Rankingu forumowicza :) mikim bardzo lubi serię gier Gothic (zresztą jak ja;)) Podał gg wiec czeka na nowe znajomosci ;) Widuje go gdzieniegdzie i mogę powiedziec ze to spoko koleś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widek- "Błądzenie jest rzeczą ludzką" sam nam to niedawno udowodnił. Byłem jego aniołem stróżem i szybko wzkazałem mu prawidłową drogę. :P Tworzy muzykę. Wysyła mi czasem utworki. Jak dla mnie są fajne. Jest starszym przewodniczącym. W podpisie daję swój numer gg, a to znaczy, że jest otwarty na nowe znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kukowsky przewodniczący parlamentu IV RP, ma zamiar dobrać sie do staołka Premiera i Prezydenta jednocześnie pomaga mu w tym rosyjska mafia. Ponadto nic mu nie jest straszne bo pomaga mu rosyjska mafia. Cały czas mu pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować