Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dawid17 - widzę go od dość dawna, i znam dość dobrze... aż dziw że go nie mam na liście! Zaraz dodam... a teraz na temat: jest fajny, dowcipny, lubi zabawy forumowe jak ta lub inna ;-P i dość ruchliwy. Przodownik więc trochę jest już na forum. Może niedługo bryagdzista?... nie wiem. Ale kiedyś na pewno ;-) ogólem spoko forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj - często odwiedza ten temat, jak inne gry i zabawy forumowe, nierozumiem podpisu, nie znam niemieckiego, ale chyba ma na imie Tomek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawid - chyba nie zauważył, że awansowałem na delegata, i pamięta mnie jako brygadziste:), tez go lubie i też jest spoko gościu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 ____ DELEGAT. Poprzednim razem widziałem go jeszcze jako Brygadzistę, więc albo on nie dawno awansował albo ja faktycznie straciłem na jakis czas kontakt z forum. Tak czy siak zapamietałem go jako bardzo wporządku brygadzistę, jego posty są zwiezłe i zawierają wiele przydatnych informacji. Nick może swiadczyć o tym, że ma rudawe włoski albo jest to skrót od jego nazwiska. Jest tez mozliwość, że po prostu lubi te zwierzęta lub czuję z nimi duchową więź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawid17.
Jest przodownikiem chyba siedzi tu długo widziałem go kilka razy. Na imie ma chyba Dawid. Chyba nigdy nie dostał degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k. --> mało znany przodownik z 15-dniowym stażem [ogólnie] . Wykorzystuje wakacje do szybkiego avansowania. Lubi gry forumowe i morka. Założył 9 tematów, 0 obrazków. Zapewne Adam Kleszcz lub Kleszczyk, może lubi kleszcze. Nie lubi długich postów pisać, pisze ok. 11 postów na day. Zobaczymy na co wyrośnie. Może za jakiś czas stanie się popularniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liqid - Rozgadany brygadzista. Zapewne lubi popić dębowe mocne przy najbliższym barze. Rano bardzo często dopada go kac po nocnej paradzie ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

el-coyote, bardziel znany jako "Wiluś", straszny niedojda życiowy i pechowiec. Ma platynową kartę klienta firmy acme i srebrną kartę chorobową po zderzeniach z ciężarówkami acme i mimo to nie może słapać tego strusia pędziwiatra. Ostatnio z braku laku miał nawet chętkę na poczciwego Bugsa, ale ma mniej szczęścia od królika. Jego najnowsze wynalazki to: wyrzutnia rakiet złączona z jetpackiem, kombinezon strusio-łapczywy oraz pułapka ziarnowo-ołowiowa, lecz mimo to wciąż przegrywa. Chudzina, nie ma co jeść, przechodzi na dietę warzywną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liqid
Brygadzista jest tu już długo widziałem go kilka razy. Lubi pisać długie posty, pisze ich bardzo dużo. Nie wiem jak ma imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k. - przodownik, od niedawna na forum, ale często się udziela. Bije lev.. tfu statusy na forumowych grach :) Ogólnie jest spoko. Ma jakieś szczególne powiązania z kleszczem. Może to od nazwiska i dlatego skrót "k." w nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszeń45 -> 45 lat? rocznik 45? [uuu]. Hornet. Lubi rpg''i i simy. Dlatego czeka na gothic3 i Spore[ ja też] . Brygadzista, jak ja. Spore [:)] 1011 postów. Stara się pisać w różnych tematach. Pisze w słownej zabawie i tematach o Goth. I i III [nie ma 2?]. Na forum długo. Ciekawy forumowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liqid Stary wyjadacz czereśni z sadku swojego sąsiada :) została przez niego przyłapany i za karę sprzątał sąsiadowi przez tydzień jego dom :D lubi również siedzieć w malinach i udawać wróbelka :D (p.s. nie wiem ska mi takie pomysły przyszły, wybaczcie to chyba przez tą pogodę) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85--> rolkuje na świecie już od 1985 roku;), dorobił się już delegata (życzę przewodniczącego:)), pisze dużo i mądrze, złego zdania o nim nie mam i jak przypadło na fana piłki nożnej rozmyśla co powiedział Materazzi do Zidana. Ogólnie jst to dobry forumowicz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michał Raven - kolejny brygadzista z wielkiej gromady brygadzistów. Wnioskuję z jego podpisu, że jest bardzo chętny na wszelkie dyspóty. Ponadto lubi się dużo uśmiechać ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

el-coyote Pierwszy raz widzę na forum mojego poprzednika. Więc wypada sie przywitać:) Z jego nicka wynika że lubi kojoty i mieeszka na dzikim zachodzie, gdzie zajmuje sie chodowlą strusi pędziwitarów :) jego hobby to zbieranie zasuszonych nuch z parapetów swojego domu w kolekcji ma już ich 47 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 - pan dyplomata wysłany w delegacji do Zimbabwe. Niestety mieszkańcy tego zacnego kraju nie mają jeszcze na tyle rozwinętej techniki, by zapewnić naszemu przedstawicielowi stały dostęp do Internetu, co też objawia się tym, iż ma czas, by pisać tylko w wyznaczonych tematach, w których ja udzielam się rzadko, toteż miałem okazję zobaczyć tylko kilka jego postów. Z pewnością, korzystając z wakac..., to znaczy pracując ciężko jako dyplomata, nie przepuścił okazji, by poznać bliżej kilka... Zimbabwianek? Wnioskując po jego podpisie, w Zimbabwe jednak jest dostępna kablówka, a telewizor staniał do trzech niewolników za sztukę. Nie wiem, jak on, ale ja trochę żałuję, że taki, na ten przykład, Gattuso, nie oddał Zidane''owi. Powstałe w ten sposób widowisko (prawdziwy FightClub!), z pewnością ożywiłoby dosyć nudny finał mundialu. Życzę mu szybkiego dochrapania się statusu przewodniczącego (byle nie był podobny do przewodniczącego klubu parlamentarnego PiS, czyli pana Przemysława Edgara Gosiewskiego, w takim wypadku będę zmuszony odwołać powyższe życzenia). Pozdrów ode mnie szamana Uczulengme!
(OT: uch, strasznie długie wyszło, heh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VBone ---> Człowiek* zbudowany z prototypowych kości typu "V". Chyba planuje rozpocząć masową eksterminacje ludzkości, która w dzieciństwie cały czas biła go patelnią po głowie. Został mu po tym stały uraz. W szkole zabił 2 nauczycieli i woźnego. W domu trzyma 3 psy i jednego wściekłego, groźnego kota. Uczestnik takich tematów jak Fraszkolandia.


*przynajmniej myślę, że to człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FireSniper - Fire czyli ogień, sniper czyli snajper, więc Albo Snajper, który ma ogień, albo jest 2 opcja: Snajperski ogień, ewentualnie Ognisty Snajper :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować