Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

syriusz.b - jest aktywny na forum. Jest Przodownikiem. Z jego nicku mogę wywnioskować, że ma na imię Syriusz. Według mnie to bardzo szlachetne imię ;).Ma podpis który daje do myślenia ;)Jego ulubione tematy to : " "Magazyn Komputer Świat Gry" oraz "Kolekcje Gier - Zdjęcia !!!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik zwie się Podpułkownik. Pewnie dlatego, że lubi walczyć na froncie albo trochę porządzić żołnieżami niższego stopnia. Jak łatwo można wywnioskować z podpisu - jest gotowy do walki. A tak w ogóle chyba musi dużo gadać, skoro ma delegata :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

syriusz.b
Przodownik tak jak ja chyba ma na imie Syriusz. Uważa że my żądzimy światem a nami kobiety (ja tak nie uważam). Moderatorzy go lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k. => przodownik, parę razy widziałem Go na forum, chyba nawetw tym topicu. Na razie nic więcej o nim nie wiem... Aaa... bo bym zapomniał ma na imię Adam a nazwisko zaczynające się na literę "k". :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawid17--> przodownik, który miło spędza czas na tym forum. Urodzony matematyk, który pracuje w mennicy państwowej i liczy wyrabiane pieniądze, biedak jednak musi pracować tam 17 godzin na dobę, jednak dostaje wysokie wynagrodzenie w wysokiści 17 minut odpoczynku w pracy, które poświęca na gram.pl. Ogólnie jest to dobry forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michał Raven---> czyżby po liqudzie następny fanatyk Metal Gera?? Brygadzista Może nick mówi że jest michałem i jest jak czarny jak kruk. Jest szybki. Czarny i mroczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

natanadler Chyba już sporo czasu na forum bo dorobił się przodownika. NIe jestem pewien ale nick wskazuje na to że jest gatunku męskiego :) Wiec natan jest mieszkańcem opuszczonego w 1978 roku misteczka na wschodzie Polski gdzie doszło do wysiedlenia mieszkańców. Przyczyną było to, że natan zaczął hodować stado dzikich krów które terroryzowało biednych nmieszkańców owego miasta. Prowadził też eksperymenty na roślinkach.... i otrzymał chodzące i mówiace w 5 językach drzewa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85--->nie powinno nikogo zdziwić jeżeli stwierdze że ten jegomość jest na forum od dłuższego czasu ponieważ nosi dumnie tytuł "Brygadzisty" który sam przez siebie mówi o użytkowniku "Jestem doświadczonym forumowiczem".Jego ulubione tematy to:Słowna Zabawa i Relacje Damsko Męskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy Frogus-NIedawno awansował na Brygadziste czego mu bardzo gratuluje, wzorowy forumowicz.Lubie go za posty pisane z sensem i za to że ogólnie jest spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwuniek14--> jego nick kojarzy mi się z lenem, choć to nie możliwe, bo ma status przodownika i zapewne chce pójść jeszcze wyżej w forumowej hierarchii.:) Jego łaciński podpis świadczy o jego aspiracjach związanych z tym że językiem. Cyfra 14 jest dla niego bardzo szczęśliwą liczbą dlatego umieścił ją w swoim nick''u.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michał Raven Brygadzista tak jak ja od kilku dni, ale nie awansowałem a w dół poleciałem :D Mój poprzednik wydaje się, że grał w jakimś filmie z Sylwestrem Stalone... :) Grał chyba rzołnieża który dostał KzP od Rambo, ale cieszył się że to nie był Chuck, albo Zidan bo bardziej by mu się oberwało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 11:37, rolek85 napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez rolek85

rolek85 Brygadzista, widział filmy z Sylwestrem Stalone, ma poczucie humoru i momo iż go nie znam wydaje się na pierwszy rzut oka być miłym gościem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch 222maniak paluszkó, nie wiem tylk czy lubi solone czy z makiem, w każdym bądź razie Jego dzienna norma ilości zjedzonych paluszków to 222 ;) a tak poza tym to chyba nowy na forum jest na forum o czym świadczy Jego status obywatela, a także to, że nigdy wcześniej Go nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cinus` -> jest tu od samego początku lub dołączył zaraz po aktywacji gram.pl. Aż dziw, że jeszcze delegat. Wypowiada się zrozumiale i na temat. Bodajże fan serii Grothic. Nie mam z nim zbytnio okazji podyskutować, jakoś tak wyszło. Napomina o ciężkim losie ślimaków we Francji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RX-8 Forumowicz należący do listy moich ulubionych forumowiczów. Uwielbia szybkie samochody, niestety nie dorobił się Mazdy RX-8. Nie można jednak powiedziec że nie ma samochodu ma nawet lepszy MALUCH 126 P :D:D a jego wymarzony samochód wygląda jak poniżaj na obrazku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 - spoko koles, jeszcze niedawno delegat ;) Za bardzo nie znam, widuje go jednak często tu i tam, pisze rozważnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować