Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Markus89 ---> Człowiek (chyba), przybył z Chin (chyba), pół życia spędził w szpitalu psychiatrycznym razem z Riddickiem. Na forum jest odkąd wypuścili go z kaftanu. Niebezpieczny morderca, ganiający po ulicy z pudełkiem zapałek, za pomocą których torturuje swoje ofiary. CDN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delis
Przxodownik lubi Yode tak jak evil khan ,mowi ze jest FireSniperem niemilcow nawala patelnią w łeb,należy do podziemia i chce grać w WoW-a
czuje ze niebawem zostanie brygadzistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mike91
Jest strszy ode mnie ale nie wiele. Jest Brygadzistą, a z nami tylko 1045 dni. Zostal raz zdegradowany ale szubko wrócił na uprzedniapozycję i awansowal na brygadziste. Często sie mu nudzi i pisze na tematach typu:
-''''historyjka''''
-''''znajdź brykę- zabawa''''
-''''opisz poprzednika - zabawa''''
Wg mnie te tematy powinny zostąc zlikfidowane ale przechodząc do rzeczy ma na imie Michał a lat 15. Jest uczniem klasy trzeciej gimnazjum Podaje swoje gg w podpisie czyli jest otwart na nowe znajmosci. lubi dużo gadać i pisac:D znany forumowicz, zamieszcza duzo obrazków na forum oraz postów, ale sam założył malutko tematów. Jest na forum rano, wieczór, we dnie w nocy. Zawsze jest nam do pomocy. Wołaja na niego Mike chić tak sie nie nazywa. Jest to streszczenie gdyż ma leniwych kolegow, którym nie chce się wymawiać tych 6 znaków, dlatego skrócili do 4!! Jest fajny, sympatyczny i uprzejmy. Trzyma swojego, a jego avatar przedstawia cos białego...jak....kwiat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Speedraid - lubi ściagałki i dorobił się rangi "przodownika". Avka ma chyba z flatouta (ale mogę się mylić. W wygnaturze ma i maila i gg czyli lubi jak go ludzie zagadują. To cecha ludzi otwartych i pogodnych :) Z jego danych personalnych nie wiem nic, więc nie będę fantazjował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sephrath - pierwszy raz o widze, chyba jest tu nowy, na avatarze ma postać animowaną, nie wiem kogo, nie moge duzo pwiedziec, pozyjemy to zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899(delegat) lubi DragonBalla i lisy, które hoduje od urodzenia i przejął od nich spryt, który przydaje mu się w czasie wymykania się z forum gram.pl. Na forum jest niecałe 320 dni i napisał ponad 1000 postów na temat. Wypowiada się w tym temacie, ale ja niewiele go widzę. Pewnie to spoko forumowicz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899, hmmm... postać znana, sam nie wiem skąd... widze po avatorku że postac myśliciela... (duża głowa). Kożysta z GG, WirtualPoland i pogrywa z wersje alpha pewnie Gothica III ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67
Znam go z właśnie tego tematu. Popularna nazwa. Jest fanem MGS 3 chociaż nie wiem co to jest. Pradopodobnie gra:D Jego najwiekszą radoscia w zyciu jest forum i gra wymieniona przed chwilą. Ma 38/39 lat czyli jest dojrzały i poważny. Prawdopodobnie ma rodzine, mam nadzieje że się przez to nie obrazisz:D Lubi wyścigi samochodowe, a szcegolnie Formuła1 i jest maniakiem komputerowym. Lubi zagadac i sie duzo pośmiać. Jest przodownikiem a u nas dosyć krótko ale już jest przodownikiem. Mily czlowiek z ''''sercem'''' na glowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k. - przodownik. Nie widuję go za często na forum. Nazywa się Adam, też sie tak nazywam. Na nazwisko ma K. Na avatarze widnieje postać z Gothic''a, Milten bodajże. To pewnie świadczy, że lubi serię Gothic, podobnie jak ja. Widze, że mam kilka reczy wspólnych z Adamem K. Myśle, że porządny z niego chłop (chyba :P chłop :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić-

Hunter, poluje na tym forum już 337 dni,
Lubi kalambury, spoko forumowicz wieżcie mi.
W kwasach wiele jego wypowiedzi widziałem,
a po kawałach się jego uśmiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie... jak ja nie lubie tej filozofi... zaraz jak ona się nazywala... hmmm... no nieważne... ale po podpisie poznalem... ja tam jestem epikurejczykiem..
a Ice.. widze pierwszy raz... choć mamy takie same statuty nie wiem czy taką samą orentacje seksualną... mam nadzieje że tak... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

explosion

Jest forumowym gościem od śmiechu, brygadzista, w podpisie padaję konfiguracje swego kompa, nie ma ulubionego zespoły, w avatarze ma naszego szanownego prezydenta IV RP-Lecha Kaczyńskiego lub Jarka, kto ich tam odróżnia (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurammi

Prawdopodobnie lubi Far Cry, ma strone o Crysysie, w podpisie ma też swoje imie czyli Patryk. W avatarze ma jekieś oko, chyba jakiegoś smoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON(Delegat). Nie wiem co ma na awku, bo mam za cciemny ekran. Lubi Splinter Cella(z czego wnioskuje że czeka na Double Agent) oraz jest fanem Hitmana i chyba jeszcze Unreal Tournament 2004. Podaje gg jest otwarty na nowe kontakty. Jest na forum 285 dni, a jego średnia postów na dzień wynosi 4(o trzy większa od mojej). Z tego co pamiętam zgłosił się do gry Obca Planeta. Choć mało go widzę to chyba spoko forumowicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67
A znam! A zapytacie skąd? A z tematu: "Opisz swojego poprzednika"... żako to tam zagląda bo temat jest utajniony ale.. nieważne..
Strasznie lubi podawać ile kto siedzi na forum, ale po co to komu... nieważne... ;P
Jest młody, i NIENAWIDZI zupy ogórkowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

explotion ---> Tworzył chyba coś w rodzaju encyklopedii gier. Na forum dość długo. *Delis przygląda się avatarowi explotiona. W tle słychać muzykę z X-files* Do MG: Co widzę? MG: Nie mogę zidentyfikować. :D Nie mam do gościa żadnych zastrzeżeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

explotion
A znam! A zapytacie skąd? A no z forum gram.pl...dosyć rzdko tu zaglada albo po prostu pisze mało postów. Nie spamuje, pisze na temat. Jest sympatycznym forumowiczem o bujnej wyobraźni jak roslinność w Kotlinie Kongo. Będzie kolejnym delegatem ponizej 1000 postów, a właściwie nawet mniej:D Chłopak zagląda na forum gram.pl regularnie rano, wieczór, we dnie w nocy on jest wszystkim do pomocy. Awansowal w lipcu na Brygadzistę, a drugiego dnia szkoły swiętował 2 miesiące. Nie dostał degrada, załozyl dosyć dużo tematów patrząc na liczbę postów która nie przekroczyla 500. Rzadko daje obrazki na forum bo mu się nie chce. Interesuje go albo ma system Linux i chyba MS. Jedną z ciekawszych gier wg niego jest Heroes of Might and Magic V. Na forum bardzo dlugoooooooooooo, a własciwie okolo 80 dni więcej niz ja. Pojawił się zaraz po swietach tuż przed nowym rokiem. Podaje swoja specyfikacje sprzętu PC, która jest w miarę dobra, a ma ich dwa..
1. Sempron 3000+ 64bit, Radeon x700 SE 256 MB, 512 MB RAM, 160 GB HDD, MSI K-8N Neo-3 neo: 256/128
2. C800, 256 MB RAM, 40 GB HDD, GeForce 4 MX 440 64 MB. Dzielone łącze 256. Połączone LAN-em 1Gbit
..które są połączone łączem LAN. Jego ulubioną grą jest SC4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

speedraid - nie wiem czy to on, ale chyba znalazł niedawno konto, które istniało chyba 3 lata), widziałęm go kilka razy, lubi motoryzacje i szybkie wyścigi(oczywiście nie może tam zabraknąć pięknych pań, więc je też pewno lubi:D) chyba jest spoko i nie mam do niego zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899
Na forum jest bardzo długo. Fan dragon balla i gothica tak jak ja. Podał gg to znaczy że jest otwarty na nowe znajomości. Chyba nigdy nie dostał degrada. Ogólnie spoko gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować