Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Adam k.
Bardzo uprzejmy człowiek, pierwszy raz go widzę, ale z tego co czytam, to uprzejmy, lubi Gothica (avatar, chociaz moge sie mylic, podobne do gothica) i zna polszczyzne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vytrix - widziałęm go ze 2 razy, nie moge o nim dużo powiedzieć, jest geniuszem naukowym(jak Dexster, czy jakoś tak sie pisało), nie pamietam), albo nim jest, tylko nie posiada labolatorium, tylko myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pustelnik88
Mieszka na pustyni.:) Słucha metalu, ponieważ nie ma nic innego do roboty na pustyni.:)
Jest tu nowy. Nic więcej o nim nie moge powiedzieć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k.

Lubi metal, ma na imię Adam i wraz z Ewą opuścił raj. Najczęściej bywa w forumowych zabawach (zwłaszcza Historyjce). Jest to porządny forumowicz, nie spamujący, otwarty na ludzi (gg w podpisie). Posiada poczucie humoru i jest niezłym pasożytem (Kleszczyk ;D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch222 przodownik czesto udzielający się w tym temacie. Wielki fan Star Wars. Zdaje się że ma jakieś powiązania z mrocznymi lordami Sithów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuba121 ---> jest niemal rok na forum, a ja go tak rzadko widuję... Lubi RPG, szczególnie Morrowind, Fallout pewnie Gothic oraz GW gdzie posiada ksywę Hesgerfeld Martinez. Podaje gg więc jest chętny do nawiązywania kontaktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 08:55, Markus89 napisał:

kuba121 ---> jest niemal rok na forum, a ja go tak rzadko widuję... Lubi RPG, szczególnie
Morrowind, Fallout pewnie Gothic oraz GW gdzie posiada ksywę Hesgerfeld Martinez. Podaje gg
więc jest chętny do nawiązywania kontaktów.


Markus89

Opisywałem go już dobre kilkaa razy, ale zrobię to jeszcze raz :D
Jest delegatem, więc na forum jest już od bardzo dawna, aktywny forumowcz i ogólnie miły gościu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kombesista(brygadzista) zaprasza nas do dyskusji o Faces of War. Jego średnia postów na dzień to ponad 3.60. Ogólnie; pierwszy raz go widzę i chyba jest to spoko forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67 niedawno pojawił się na forum. Wielki fan MGS''a 3. Lubi także forum.gram.pl Ma na imię Wojtek i ma 12 lat. Chętnie pozna Anię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k.

Udziela się na forum, lubi Gothica i Dragon Balla, jest przodwnikem, ma na imię Adam i nazwisko zaczynające się na literę k, chyba ma 12 lat, lubi Metal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 11:18, Kurammi napisał:

Adam k.

Udziela się na forum, lubi Gothica i Dragon Balla, jest przodwnikem, ma na imię Adam i nazwisko
zaczynające się na literę k, chyba ma 12 lat, lubi Metal.


Kurammi - interesuje się kurami. Nie wiem kto lubiłby to ptactwo, ale gość chyba jest wporzo. Pierwszy raz go widzę na forum, niewątpliwie szwęda się po jakiś zakamarkach i tam pisze swoje posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciusiek i luka
Robotnik jest bardzo długo na forum dostał kilka degradów. Widziałem go ze sto razy. Ma fajnego avartara i fajnego nicka. Ogólnie spoko gość. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k.

Mam Go w kontakatch na GG, lubi Gothica i Dragon Balla jak widać jest przodownkiem na avatarze ma chyba kogoś z Gothica (nie wiem kogo bo tej gry nie znoszę). Prawdopodobnie ma przezwisko Kleszczyk, lubi metal i ma w podpise swój numer GG, co oznacza że lubi sobie pogadać z ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON ---> fan Splinter Cella. Zapewne tak jak ja czeka na Double Agent. Oprócz wspomnianego SC lubi Hitmana, UT oraz Call of Duty. Podaje gg więc jest otwarty na wszystkie kontakty. Ma ciągle jednego avatarka (tak jak ja ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89 fan Riddicka. Chciałby wyglądać jak on więc na obiad jada makaron ze sterydami. Podaje gg i maila. W podpisie reklamuje GameArena którego to jest współtwórcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuba121(Brygadzista) widzę go głównie w tym temacie, ma na imię Kuba, gra w Guild Wars. Na forum jest 336 dni, a jego srednia postów na dzień to ponad 1.50. Chyba spoko forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67 - gra w różne forumowe gry... niestety również H3*. Gra w MGS-a, ma 12 lat, 67 to numer na Jego koszulce w reprezantacji szkoły w bierki. Przodownik.

*niestety, bo H3 to nie jest gra rpg, ani żadna inna gra, tylko spam pod przykrywką... :/ a i ta gra nie ma sensu, bo jeśli mg nie pomysłu na fabułę, to nie ma sensu gry. Nie pisałem tego w grze, bo nie chcę tam offtopować. Więc jeśli możesz, to przekaż to mg... takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować