Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Alexei Kaumanavardze Roosyjski partyzant pochodzący ze wschodniej części Syberii. Wychował się w bogatej rodzinie która zajmowała się polowaniami na Niedźwiedzie. Brał udział w wielu polowaniach podczas których nauczył się wielu tajnych chwytów na niedźwiedzie, załatwia je teraz gołymi rękami :P ma siłę jak 4 dorosłe niedźwiedie i najpewniej dlatego kolerzy nazywają go poGRYZLI ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze
Wypowiedział wojnę krótkim postom, na razie chyba ją wygrywa. Walczy z nimi na różnych frontach, najbardziej męczy się z postami nowych, niedoświadczonych forumowiczów. Gdy ma przerwę, czyta ulotkę lub udaje się do lekarza lub farmaceuty, by następnie bez końca prosić o wydanie pełnej polskiej wersji Gothica III.

Adam k.
Udaje Pyrokara, a tak naprawdę jest zwykłym, nie dużym, wręcz drobnym (jak kleszczyk) nowicjuszem. Wynalazł tajemnicze narzędzie, które nazwał "gg" i podaje zaszyfrowany kod. Za jego odszyfrowanie wyznaczył sporą nagrodę.

[Ojej...]
Rolek85
Zrolowany Rolek ze zrolowanym avatarem ze zrolowaną pomarańczą. Wszystko to powstało razem z Żubrem z jęczmienia i wszystkich powstałych z jęczmienia zaprasza na pogawędki. Jest pozytywnie zrolowany życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanfilmu.pl ---> swój chłop (w tym sensie, że obaj lubimy filmy). Lubi opisywać kilku poprzedników w jednym poście, jest fanem Gothica. Ma ciekawego avatara, ale co to właściwie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 15:20, Markus89 napisał:

fanfilmu.pl ---> swój chłop (w tym sensie, że obaj lubimy filmy). Lubi opisywać kilku
poprzedników w jednym poście, jest fanem Gothica. Ma ciekawego avatara, ale co to właściwie
jest?

Markus89
Wydaje mi się, że lubię opisywać kilku przodowników na raz, choć tak naprawdę posty tutaj za szybko się pojawiają :) Nie rozpoznał Trolla z G3, ale za to lubi filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanfilmu.pl fan filmu (tylko nie wiem jakiego) w awatarze troll z G3. Po porażce jaką pzryniósł mu jego czarny troll zmienił awatara na trolla białego hmmmm... podswiadoma dyskryminacja rasowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67 ---> widzę go pierwszy, no może drugi raz na forum, a jest na nim chyba od początku! Bardzo mało się udziela, a jeżeli już to robi to w tematach dotyczących zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89 fan Riddicka współtworzy GameArena. Podaje gg oraz maila co oznacza że jest otwarty na nowe kontakty. widziany przeze mnie dosyć często w przeróżnych tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuba121 Bardzo miły forumowicz, miałem okzaję z nim kilka razy rozmawiać na gg. Lubi jeździć na wakację na Kubę a jego ulubiony film to k"Kuba rozpruwacz" ogląda go zawsze popijając kubusia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radek15 ---> chyba kolejna nowa postać na forum (nie chce mi się do statystyk zaglądać). Imię podane ma w nicku, wiek chyba również. Podaje maila więc chyba lubi nawiązywać kontakty ;] Na avatarku ma smoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89 - cóż nie lubi grzebać ... w statysykach . Jest delegatem tak jak Ja (niedługo:))
Podaje w podpise swoje gg , mail i jakoś strone (czyżby reklama) . Ma w awku Vin Disela.
Lubi czasami opowiadać sprośne kawały ale o tym ciiiiiiiiiiiii ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magwisienka to miła forumnowiczka która lubi zaczarowane wisienki. Lubi grać w Gothica oraz czeka na jego 3-cią część jest mi bardzo miło poznać fankę gier cRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuba121
Niedawno awansował na Brygadzistę, z tego co widzę lubi gry forumowe, na imię ma Hesgerfeld ;) Domyśliłem się z nicka :P Lubi kontaktować się z forumowiczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanfilmu.pl - fan filmów polskich, ale i zagranicznych pewnie również :]. Brygadzista na forum, czyli troszke tu jest. Chyba lubi gry forumowe typu Gothic III :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanfilmu.pl - brygadzista. Sam jego nick mówi, że jest fanem filmów. Widuję go w niektórych tematach, pisze na temat. Pewnie niedługo awansuje na delegat (tego mu życzę). Ogólnie dobry forumowicz. Nie mogę skojarzyć co za "zwierzę" przedstawia jego awatar. To chyba nie jest jego zdjęcię? :P :P (taki mały żart, jakby co).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

el - coyote
Gdy został brygadzistą, zginęła mu motyla noga. Teraz jej szuka i nieśmiało zachęca do tego innych forumowiczów, komunikując to w podpisie. Pewnie nie długo zostanie delegatem, ale nogi dalej nie widać :)

hunter22
To taki mały żartowniś, uczył się pewnie u Atkinsona :) Wie co mówi, a wie dużo, więc i dużo mówi, przekazuje nam swoją wiedzę pisząc posty, a pisze ich dużo, bo dużo wie, a naprawdę wie co mówi... ...
Jest delegatem, więc dużo pisze, bo dużo wie, na dodatek wie co mówi... ...
Najwyraźniej jest filozofem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanfilmu - pierwszy raz go widze, odkąd został brygadzistą, opisywałem go już wiele razy, gra w forumowego Gothica 2, chyba jest paladynem, i jest przeciwnikiem rasizmu:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować