Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

No nie wiem czy mam tak na wyciągnięcie ręki. Jako delegta napisałem ponad 500 postów, to chyba nie jest za dużo. wiem, że przeważnie w dobrych odstępach czasowych, ale coś mi się nie wydaje, że nie, choć mogę się mylic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac

Jest hardcoreowym użytkownikiem tego forum. Nie liczą się dla niego statystyki tylko sam fakt pomagania lub odpowiadania innym userom. Jest przewodniczącym to mówi samo za siebie i wywołuje respekt. Bodajże wczoraj odpowiadał mi w temacie o stopniach na forum. Jego nick jest dla mnie zagadką. Kojarzy mi się z "Formulac" nie wiem czemu. Na jego avatarze widnieje nieprzyjemna postać chyba z jakiejś gry RPG. Nie posiada podpisu więc nie mogę nic więcej o nim powiedzieć. Ogólnie odbieram go jako żetelnego użyutkownika tego forum. Oby więcej takich userów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ... wydaję mi się, że to porządy forumowicz, napewno taki jest. Z tego co czytałem to rozrzutny chłopak jest :p i wali postami ile wlezie, ale to dobrze, o ile posty sa na temat, a zakładam, że są :) Podoba mi się jego nick :P, wywodzi się on od jego imienia JAN :) Spędzł trochę czasu na forum, o czym swiadczy jego tytuł :) Napewno jes jednym z najbardziej udzielającym się forumowiczem bo gdzie nie spojrze odrazu go widze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bitelz90

Nie widziałem wcześniej tego usera...Pewnie dlatego ,że jest tu tylko od kilku dni... Widzę,że oddał najwięcej (mimo ,że mało) postów w Spider -Man 3...Podaje maila i gy gy...Najwyraźniej lubi Neverwinter Nights///
Z poisu widze ,że uważa ,że nowy dzień przynosi paranoje x)

Nie moge o nim więcej powiedzieć bo go jeszcze nie znam ...Życze awansów...

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wikitory

Hm ... zaczynająć od avatara to wydaje mi się, że ten Pan ma styczności ze STAW WARS i chyba zszedł za ciemną stronę mocy, o czym świadczą czerwone miecze świetlne :P Jest fanem polskiej piłki nożnej i wierzy, że w następnych mistrzoostwach swiata Polska zdobędzie pierwsze miejsce (oby tak było =D). Z mojego opisu, wnioskuje, że nie bardzo się rozpisuje, pisze na temat.
Również życzę awansów bo chyba ostanio coś nie idze, ale będzie dobrze ;) Nie ważne są stopnie tylko to czy pomagasz i udzielasz się na rzecz forum :) Pozdrawiam!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bitelz90 ---> fan Beatlesów (sorki jeśli źle napisałem)? Forumowy debiutant. Na forum dopiero od 4 dni jednak już widać, że czeka na Spider-Mana 3, wie co nieco o pięknych kobietach i chyba bierze udział w konkursie na najlepszą brykę w NFS Carbon. Na avku ma jakiegoś glatiatora (?). W podpisie podaje gg oraz maila i wyraźnie daje do zrozumienia, że lubi NWN 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89--->Ekh, zacznijmy od tego - uwielbia Riddicka, redaktor prowadzący GameArena. Pod koniec listopada awansował na Przewodniczącego, czego mu bardzo i szczerze gratuluję. Jeden z "fajniejszych":D forumowiczów. Zawsze pomocny i koleżeński. Po nicku można stwierdzić iż ma 17 lat. Na avku posiada...hmm - Mikołajkę! :D (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurammi

Pierwszy raz go widzę, ale to napewno sopowodowane jest tym, że sam od niedawna przebywam na forum. Jest brygadzistą co znaczy, że napewno siedzi więcej odemnie :P Zaprasza wszystkich na stronę www.crysisforce.com ;) W jego avatarze, nie mam pojecia co się znajduje, jedyne co się bardzo wyróżnia to ta czerwona, swiąteczna czapeczka Mikołaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bitelz90

nowicjusz.
założył temat o Spider-manie 3 - to właśnie stamtąd go znam. pogadałem z nim przez gg - ciekawy z niego koleś. słucha Nickelbacka (świetny zespół, jeden z moich ulubionych ;)) ma 16 lat, chodzi do LO. w zasadzie nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej na jego temat. pisze poprawnie (i chwała mu za to, bo coraz rzadziej spotyka sie poprawną polszczyznę na tym forum... ;)) i sensownie.
zdaje mi się, że właśnie dziś odkrył, do czego istnieje guziczek "Odpowiedz" ;)

no ogólnie pozdrawiam i życzę awansu (to zdanie to już forumowy folklor ;))
Azra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azra

Poznaliśmy się na temacie o Spider-manie 3 ;] Azra jest metalem i lubie kapele pod nazwą Nickelback, którą ja także lubię ;) Ma 16 i "PÓŁ" lat (to "pół" jest najważniejsze ;)) Jest bardzo, bardzo, bardzo podobny do Jima Carrego (nie wiem, jak się pisze to nazwisko :P) Uczy się grać na charmonijce :D W szkole ma same 5 i 4, uczęszcza do LO ;] Czeka na NWN 2 tak jak ja ;) Myślę, że jest to początek dobrej znajomości bo nie wiadomo czy nie spotkamy się kiedyś na jakimś koncercie ;)
Pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bitelz90 ------> Ostatnio jak go opisywałem to był obywatelem a teraz jest już robotnikiem. Ale wiadmo, że na robotnika szybko się awansuje. Jest założycielem tematu o trzeciej części filmu Spider-man. Musi się intersować takimi produkcjami, może czyta też komiksy o tymże bohaterze. Widać też, że lubi gry RPG, bo nie na darmo umieściłby w podpisie tytuł jednej z nich. Jak na razie to wporzo się zachowuje. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac
Forumowicz, którego większości użytkownikom nie muszę chyba przedstawiać, szczególnie stałych biesiadników w grach i zabawach forumowych. Na forum jest już długo, od początku swojej karery jest bardzo aktywny. Szybko zdobywał awanse. Niedawno awansował na przewodniczącego, czego mu oczywiście gratulowałem. Dalej nie rozgryzłem co jest na avatarze, i chyba tego już się ni dowiem, chyba że powie mi to jego właściciel:P. Z tego co widzę, albo nie może zasnąć, albo lubi poszaleć w nocy, i często wypowiada się w godzinach nocnych. Nie ma podpisu, nie moge więcej powiedzieć, oprócz tego, że jest to dobry user, pisze mądrze, dodam go do listy i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 - eh.. jak ja dawno widziałem jego posty. Ukrywał się w tym temacie, a to czwana bestia :D "Przyczajony lis" ale nadal siedzi na Delegacie. Cóż co ja widze w avku? Coś z mangi? Hmmm... DB mi się przypomina. Co tu jeszcze napisac? Sądzę, że lis bawił się w przewidywanie jaki to będzie Gothic III. Ma czystą historię konta. Nie naraził się modkom. A to się chwali :) hehehe napisał 667 postów jako Brygadzista. Szkoda, że nie o jeden mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arar
Kiedy ja ostatnio Cie widzialem na forum:D?? Nie pamiętam już tego. Pewno tak jak ja, po awansie na delegata zaniedbał forum, i prawie się nie wypowiadał. Delegatem jest dłużej niż ja, a ja jestem prawie pół roku:P. Co do podpisu to nie wiedizałem, że jesteś kompletnie bezlitosny:P. Na forum jest już długo, piszę mądrze, choć ni za często ostatnio. Może się odradza i pisze więcej(ze mną tak teraz jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis889 - generalnie na ogół spokojny człowiek, który woli zadbać o swój status, niż rzucać głupkawymi komentarzami po wszystkich tematach. Nigdy nie podpadł moderatom, prawie podchodzi jak wzór - gdybym znał go więcej i mógłbym to szczerze powiedzieć. Jest 899 lisem pustynnym, jak się okazało - ostatnim okazem w oełnej formie i gotowości do podawania dań na gorąco swoim gościom. Bardzo upodobał sobie ten temat, napisał w nim sporo postów, ale ogólnie mało aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

el-coyote

Jest DELEGATEM co mówi nam, że już jakiś czas siedzi sobie na tym forum. Na avatarze ma, bodajże, jakąś DIABLICE. Nie wiem co może oznaczać, może jego ognisty charakter, bądź poprostu lubi ostre panienki ;) Ostatnio komentował lis''a889 :P. Pierwszy raz go widzę, ale to tylko i wyłącznie moja wina, moja bardzo wielka wina bo od niedawna siedze na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bitelz90

Rozszyfrowujac nick naszego robotnika, mozemy dojsc do kilku wnioskow. Moze byc on true grim necro ultra death metalistą, jednak ze wzgledu na mlody wiek (z 90;tki przy nicku konstatujemy, ze ma 16 lat) dopiero niedawno odkryl w sobie ZŁO i dopiero zapuszcza wlosy. Wlasnie przechodzi przez tzw "okres beatlesa" (kto zapuszczal wlosy wie o co chodzi). Jego abatar to tak naprawde jego zdjecie. Na photoshopie dodal sobie tylko tarcze. Jego hobby to ogrodnictwo, gry komputerowe, pilka nozna i wyzywanie na pojedynek tybetanskich mnichow shaolin. Prawdziwe nazwisko brzmi Mścisław Pięść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Astmatyk
Widzę go pierwszy raz, ale na forum musi już być dość długo, o czym świadczy zdobyty przez niego status brygadzisty. Na avatarze ma być może kogoś z gry Warhammer 40000, ponieważ napisał w wątku o tej grze najwięcej swoich postów. Nie zaliczył degrada, i chyba nie wypowiada się zbyt często, więc można wywnioskować, że pisze tylko wtedy, kiedy ma coś do napisania. Być może jest fanem metalu, czy hard rocka, i ma wielkie serce, i da mnóstwo pieniędzy na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899
Tego jaśnie pana już widzę bardzo długo na forum, a jest pewnie jeszcze dłużej, bo ma zaszczytny tytuł Delegata. Podaje gg co znaczy, że jest otwarty do ludzi. Podaje także adres e-mail, co znaczy że jest jeszcze bardziej otwarty do ludzi :D Chociaż na końcu ma liczby, to i tak nazywam go : lis (wiadomo dlaczego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki Ganh1

Jest tu dość krótko ale zdązył sobie wyrobić niezła kartoteke (sporo degradów) co biorąc pod uwage niewielką liczbe postów nie świadczy zbyt dobrze o jego znajomości regulaminu. Najwięcej udziela sie w grach forumowych oraz w tzw.nieco lużniejszych wątkach.Ma fajnego araba w awku i widać po opisie że nie zna bądz nie lubi słowa porażka może sie w takim razie srogo kiedyś zawiesc (czego mu nie zycze) . Z jego strony nie spotkało mnie nic złego wiec imo wszystko naprawde fajny forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować