Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

lis899 wnioskując z nicku to możliwe, że jest cfaniaczkiem jak to lisy ;) Albo po prostu w jego nazwissko lub pseudonim używany w zyciu codziennym wiąże się z "lisem" :P Avatar świadczy o tym, że napewno ogladał/ogląda Dragoon Ball''a :P (sam tez lubie =D) Podaje swoje gg i adres e-mail, więc pewne lubi zawierać znajomości :]
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bitelz90 -----> Tego pana to pierwszy raz widzę na forum. Sprawdziłem i zobaczyłem, że jest z nami od kilku dni. Więc moją opinię na temat zachowania na forum nie wypowiem bo za krótko bitelz90 jest z nami. Nick kojarzy mi się z bandą z Liverpool''u, mianowicie z zespołem The Beatles. Podobnie się wymawia. Co do drugiej części nicka - numeru 90, to jak zwykle jest kilka wariantów. Np. są to ostatnie dwie cyfry z roku urodzenia, będź szczęśliwa cyfra, albo po prostu dwie pierwsze lepsze cyfry przy tworzeniu nicka. Podał w podpisie nr gg i adres e-mail, więc raczej nie przeszkadzało by mu jakby ktoś inny z forum do niego napisał. Zobaczymy za miesiąc, wtedy na pewno coś więcej sę napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac....

Przewodniczący i bardzo znany gramowicz...Opisuje go po raz kolejny :) Na forum od 258 dni czyli już tu troche jest..Idzie naprzód nie łapiąc degrada :)..Na awku ma coś czego nie potrafie zidentyfikować :| xD
Najczęsciej wypowiada się w grach forumowych typu "Znajdź mi bryke" , "Ostatnia literka" czy też "Jaka to gra" czyli zna się na fachu gierek :)Poniewąz Vilmar nie uaktualnia nie wiem ile postów napisał...Widze tylko ze wczoraj ,że napisał 4293 posty czyli sporo :))) Zamieścił 2245 obrazków :O...Więcej nie umiem powiedzieć//

Spko forumowicz...Nie spamuje i dobrze :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIkitory

Całkowicie nieznany mi user. Chyba mam z nim styczność pierwszy raz ale to i tak starczy by o nim coś napisać.
Więc jest na bank fanem gwiezdnych wojen. Jego avatar i stopka za tym przemawiają. Z tego samego opisu wynika że tak samo jak ja nie może awansować na brygadziste ( za mało czasu na forum). Chciałem mu odwzajemnić życzenia więc wszystkiego najlepszego. Spoko kiedyś awansujemy :D

PS. Nie podawaj danych ze statystyk bo za to są bany. To tak na przyszłość Pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Przodowniczek. kompletnie go nie znam (chociaż chyba go kilka razy na tym forum widziałem - jednak pamięć już nie ta, co kiedyś). nie pisze dużo - stawia na jakość, a nie ilość (przynajmniej tak zakładam). spekuluje na temat Gothica 3 - tzn robił to do czasu jego ukazania sie - teraz to pewnie w niego ciora całymi dniami ;)
niezły awatar - widać że poddaje sie świątecznej gorączce.
jego podpis jest dla mnie tajemnicą. kojarzy mi sie z cytatem z Biblii - ale to byłoby za proste. a może to "Mistrz i Małgorzata" ? nie mam pojęcia.
pozdrawiam i życzę awansu na Brygadzistę ;)

Azra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Ciebie chciałem dzisiaj opisać ( i Budo ale nie dla niego takie przyziemne tematy :)

Azrathel
Zaczniemy od twojego nicka, który bardzo mi się podoba. Uwielbiam imiona ala Tolkien. Wiem,że jest od tego odpowiedni temat ale interesowałoby mnie pochodzenie owego wyrazu. Masz ten sam status co ja czyli spędziłes na gram.pl dużo czasu ( przynajmniej dla mnie jest to dużo czasu).Twój podpis to pewne jakieś zasady paladyna albo coś w tym stylu. Skoro widziałeś mnie w temacie o Gothicu 3 to znaczy że się nim interesujesz (i grami RPG) też cię stamtąd kojarze. Doceniam u Ciebie dobrą ortografie oraz brak większych błędów interpunkcyjnych. Mój nick wziął się od mojego imienia Jan co po angielsku trochę przerobione daję Yahoo (PL doszło bo zwykłe Yahoo było zajęte).W moim opisie rzeczywiście jest temat z Biblii i chociaż nie jestem wierzący to uważam go za wyjątkowo mądry dlatego go tam umieściłem. Pewnie nie raz nasze drogi na forum się zejdą więc mam nadzieję że od tej chwili będziesz mnie kojarzyć. Pozdro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL
Ma manię prześladowczą pozdrawiania kogoś. Sam pewnie nie wie kogo, tylko go korci aby pozdrowić. Ostatnio nadużywa tego tematu i jego post można oglądać co 3-4. Jego awatar ma malutki błąd. Otóż to; buźka ma swój cień, natomiast jego klimatyczne czapeczka takowego już nie posiada. Jego podpis zajmuje pół linijki. Z tego co wyliczyłem znajduje się tam 95 znaków. Mam na myśli podpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi

zacznę standardowo - od tytułu na forum: Delegat

cały czas go tutaj (w sensie: w tym temacie) widuję - opisuje Poprzedników że aż huczy. pewnie ma niezmierną potrzebę opisywania i bycia opisywanym. nie wiem - może lubi oceniać innych?
poziom jego wypowiedzi spadł - przykłądem post powyżej. żadnej głębszej refleksji, zaangażowania. napiszę byle co, bo chcę, żeby mnie opisali - no słabiutko, Delegacie...
nie ma awatara. ukrywa sie? boi ujawnienia twarzy? hmmm...
ma dłuuugi podpis. i chyba sobie jaja robi - nie będę liczył w nim literek

;)

(wiem, że w ramach Zemsty teraz to mnie opisze i zjedzie porządnie. ale PORZĄDNIE! nie jakiś tandetny pościk na dwie linijki! ma być dogłębna analiza mojej osoby! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azrathel ---> czyżby nowa postać na forum? Coś mi się z nim kojarzy, nie jestem pewien ale chyba Książę Persji (może wcześniej miał go w avku i gdzieś go widziałem...). W każdym bądź razie nie znam. W avku widzę jakiegoś kolesia z jęzorem. Więcej niestety o nim nie wiem, ale może to nadrobię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja zacznę niestandardowo; Tak. Nie. Nie. Tak. Tak. (Nie wiesz, patrz swoją ostatnią linijkę).
Azrathel
Nie zdaje sobie sprawy z tego, że ja próbuję opisać każdego w inny sposób. Nie wie, że skracając puste linijki w jego poście też nie wyszło by dużo, szczególnie że nie ma tam dużo na temat. Prosi mnie o to, abym opisał go w sposób taki, aby inni przestali myśleć o nim pozytywnie. Przodownik, a poucza Delegata w tym, czego sam nie przestrzega. Nie wie, że mamy teraz "wykształconą" technologię, jeżeli można to tak ująć i nie trzeba liczyć liter, aby wiedzieć ile ich jest. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Jego poprzedni post wyraża dokładnie to samo, co zostało ujęte na awatarze - głupota, wygłup itd. Opisując mnie, zaczerpną pomysł z mojego posta...
Najlepiej posługuje się Srebrnym Orężem, gdyż zwalcza wampiry i inne tego typu stwory. Sam ustala którą wybierze drogę, a przynajmniej tak mówi. Lubi podróżować na wielbłądach, bo pustynne tereny nie są mu obce i zaznał już wyczerpanie na słońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi

Ten oto użytkownik z bajerancką ksywkę, przed chwilą opisał sam siebie, na jego owatarze widnieje jego twarz (istny łysy murzyn :D)... Kiedy opisuje innych forumowiczów lubi sobie robić z nich jaja (powiedział, że założyłem Ubisoft HOHO :D)... Jego przepełnione wygłupem i fajnym dowcipem posty często znajdziemy w tym oto temacie, jest delegatem, który na forum gram.pl jest jeż długo, ale dostał jednego degrada... Oprócz opisywania innych lubi pogadać o Morrowindzie i słownie się pobawić...
Słowo na koniec: Fajny koleś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noxbi
ostatnio rzadko widuje go na forum, chociaz wczesniej, jak mi sie zdaje, bywal tu czesciej. zdaje sie, ze bardzo lubi ubisoft, w avku ma logo, w podpisie tez tylko ubisoft:P
zdaje sie, ze widzialem go tez w jakiejs forumowej grze rpg. ma jest.in ludzie sie o nim dobrze wyrazaja, ja tez nic do niego nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noxbi

Cóż mogę o nim rzecz ??? Ma tytuł do jakiego ja obecnie dąże. Na jego avatarze znajduje się logo jednej z lepszych firm w branży growej. Ma ładnie dorobioną czapeczkę. Jego nick nic mi nie mówi. Domyślam się tylko, że pochodzi od imienia Norbert ale chyba się mylę. Ma maksymalnie 16 lat bo bawi się w taki badziew jak serwis jest.in. Umie używać narzędzia kopiuj/wklej i chyba wie co nie co po angielsku :) Doceniam jego ortografię i znajomość przycisków na klawiaturze ,.Poza tym nie wiem nic więcej. Ogólnie nic do niego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MarneusPL

Marneus to brygadzista, który na forum jest już długo. Pisze długie posty, uczestniczy w wielu forumowych zabawach, takich jak ta, oraz w RPg''ach... Jego awatar przedtawia człowieka, z twarzą zakrytą torbą...
Słowo na koniec: Marneus to dobry forumowicz, nie mam do niego zastrzeżeń... :D

YahooPL

YahooPL jest bardzo fajnym gościem... Na forum często widziałem jego posty, ale nie miałem okazji z nim konwersować. Nie myli się przypuszczając, że Noxbi pochodzi od Norberta, oraz pomylił się tylko o rok w ocenie mojego wieku - jest świetny :D...
YahooPL jest prodownikiem, chciałby być brygadzistą (Mam nadzieję, że niedługo awansuje). Jego awatar przedstawia uśmiechniętego emotikonka z mikołajową czapeczką. Yahoo jest też miłośnikiem Gothica, Morrowinda i Test Drive...
Słowo na koniec: Nie mam zastrzerzeń do tego fajnego forumowicza ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noxbi

Zdążyłem go poznać na GG, jednak w sposób nieco przypadkowy za pomocą barteg''a, jego rl kumpla, ale muszę przyznać, że rozmawiało się miło i sympatycznie. Noxbi to fan dystrybutora Ubisoft, co widać w avatarze z fajową mikołajową czapeczką oraz podpisie pod postem. Jest bardzo kontaktowym gramowiczem gdyż podaje swoje GG oraz nick na Skype. Na forum zachowuje się poprawnie, przestrzega regulaminu i nie spamuje, a jeśli to robi to na tyle umiejetnie, że go nie przyłapałem. :P Jest już z nami od jakiegoś czasu, myślę że za jakiś czas (może jeszcze w tym roku) doczeka się delegata, na którego zasługuje w 100%. Ten gramowicz na pewno znajdzie się na mojej liście ulubionych forumowiczów. Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szerszeń45

pierwszą rzeczą jaka mnie w nim zastanawia, to jego ksywka - widzę w niej jakąś dziwną fascynację owadami? czyżby był pszczelarzem? albo szerszeniarzem? (kompletnie sie na tym nie znam ;))
awatar to dobre odzwierciedlenie nicka. zgadnijcie, co na nim jest. tak? slyszę jakieś nieśmiałe glosy z końca sali? tak, do pana mówię - proszę głośniej. to Szerszeń jest na awatarze? TaK! brawo, zgadł pan!
w jego podpisie czytam, że nawet najmniejsze wydarzenie może mieć wpływ na dzieje świata. słusznie? chyba tak - przynajmniej to mówi nam Teoria Chaosu...

wiem, że opis zbyt ciekawy nie jest, ale kompletnie szerszenia nie znam, więc i wiele nie mogę o nim napisać.
dorzucę więc standardowe: "pozdrawiam i życzę szybkiego awansu" - ten tekst należy już chyba do folkloru tego wątku... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest od niedawna.Widzę go pierwszy raz.Napisał duże ilości postów około 1334.Wnioskując ze statystyk lubi bardzo Spellforce i filmy.Nie wiem co ma w awatarze,ale może ktoś inny wie,interesuje się też statusami.Zamieścił 51 obrazków.Złapał degrada,ale pnie się do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panki2000
Tego forumowicza widze pierwszy raz, ale musimy się omijać, skoro dorobił się już brygadzistę. Nie ma nic w podpisie więc nie moge nic wywnioskować czy jest otwarty czy co(może jest zamknięty??). Nie wnikam w to, to jego sprawa. Na avatarze ma nie wiem kogo:P. Na forum udziela się bardzo rzadko. Najczęściej wypowaida się w tematach o Heroesie V, o nowych grach z NEK i kolekcji gier. Ja w tych tematach nie przesiadam, więc nie mogłem go wcześniej spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis889 ------> Gdzieś już lisa widziałem...tylko gdzie? W lesie? Nie, widziałem go w tym temacie i chyba nie raz opisywałem szanownego uciekiniera z lasu. Co do osoby to wiem, że się wkurzył na mój awans bo miała być umowa. Najpierw lis889 awansuje a potem ja. Jednak zdarzyło się na odwrót. Ale myślę, że nowe stanowisko już jest przed tobą, tak na wyciągnięcie ręki. Co do liczby to mam nową interpretację - 899 dni tyle miał lis siedzieć w leśnym więzieniu. Sędzia niedźwiedź wkurzył się na niego i takim wyrokiem go potraktował. Jednak najlepszy przyjaciel lisa - łoś pomógł mu w ucieczce do najbliższego miasta i stamtąd lis dowodzi wojskami przeciwko leśnemu dyktatorowi. A co do wyroku to dostał go za używanie neta w lesie co niedźwiedziowi się nie spodobało bo po pijaku rozwalił kompa i nie mógł śmigać po necie. Lis też potrafi dokonywać przemian, jedną ma zamieszczoną w swoim avatarze. Podaje też gg i e-maila dla osób, które chcą wspomóc jego partyzantkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować