Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2006 o 19:48, HumanGhost napisał:

Nick wskazywałby ma zamiłowanie do muzyki Ibrahima Adhama. ;-)


Nie znam Ibrahim Adhama :P
HumanGhost... Częto widzę jego posty. Delegat (zawsze jak widzę gdzies Delegata to mnie krew zalewa :P)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 19:15, Arar napisał:

Poprzednik to taki Obcy :) nikt go nie zna i nie kojarzy ale On jest i czuwa.... (mam nadzieje
że nie uraziłem?)
A co znaczy ten podpis?
Zycze szybkiego awansu na Brygadziste

Nie czuje się urażony , ten opis wręcz mi pochlebia ;D
dzięki za życzenia awansu , podpis to łacińska sentencje jaką witano w starożyrnum Rzymie zwycięskich przywódców " Spoglądając za siebie pamiętaj, iżeś człowiekiem, strzeż się , iżbyś nie upadł ".
A jeśli chodzi o ksywkę ( na jej temat też były pytania ) to pożyczyłem ją z jednej z powieści Roberta Ludluma, a numer 71 nie oznacza roku mojego urodzenia ani tym bardziej wieku ale jest integralną częścią nicka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
Racja!!! Korporacja Tread, na 71 alei w Nowym Yorku :) Jaki ja ślepy byłem :P Co racja to racja :) Jak mogłem zapomnieć :)

To wracając do tematu.

Adham Widziałem Go już kilkakrotnie. Oczywiście nie mogłem początkowo skojarzyć Jego nicka z imieniem :) A ma na imię Adam :) Nie wiem w jakim jest wieku. Nic nie widziałem żeby podawał go gdzieś. Ale nie szkodzi. Aktywna ostatio postać na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2006 o 20:11, PolishWerewolf napisał:

Adham Widziałem Go już kilkakrotnie. Oczywiście nie mogłem początkowo skojarzyć Jego
nicka z imieniem :) A ma na imię Adam :) Nie wiem w jakim jest wieku. Nic nie widziałem żeby
podawał go gdzieś. Ale nie szkodzi. Aktywna ostatio postać na forum :)


Nie znasz wieku? Raz pisałem w temacie :ile masz lat: czy coś, raz tutaj (ale z błędem bo zamiast 12 miał być 13)

PolishWerwolf - ksywka kojarzy mi się chyba tak samo jak reszcie. Delegat (dziś już coś pisałem na ten temat... Argh :P) Zna się na informatyce i html-u. Admin The Settlers... to chyba wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Arar" przed chwilą skojarzyło mi się z .. alarmem :P Poza tym Arar to fajny gość, widzę go często na tym wątku i jak wszyscy widzą i wiedzą jest brygadzistą, więc musił tu spędzić duuuużżżo czasu (ja mam status przodownika od listopada chyba ;( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budyn - nic nie wiem o tym forumowiczu. ale podoba mi sie Jego nick. Przodownik, więc kilka tygodni conajmniej już tu siedzi. Jeszcze mi niczym nie podpadł. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 21:22, HumanGhost napisał:

Budyn - nic nie wiem o tym forumowiczu. ale podoba mi sie Jego nick. Przodownik, więc kilka
tygodni conajmniej już tu siedzi. Jeszcze mi niczym nie podpadł. ;-)

Nieźle, ale ja siędzę tu jakieś 1,5 roku :] Mało, malutko o mnie iwesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Budyn (nie kisiel). przodownik, tak jak ja, pare razy widziałem Jego posty. Co by tu jeszcze napisać... nic, bo nic więcej o Nim nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 21:23, Budyn napisał:

Nieźle, ale ja siędzę tu jakieś 1,5 roku :] Mało, malutko o mnie iwesz


To już półtora roku minęlo. Ach, ten czas tak szybko zleciał od zeszłego października. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednik nie gra w FM... jeszcze (ale to za mną łazi ). Myślę, że jego nick wcale nie musi pochodzić od Adama, ale od:
A - Arystokratyczny
D - Dewastatorski
H - holernie
A - angażujący się
M - mistrz grania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 21:25, DevilFish napisał:

Poprzednik nie gra w FM... jeszcze (ale to za mną łazi ). Myślę, że jego nick wcale nie musi
pochodzić od Adama, ale od:
A - Arystokratyczny
D - Dewastatorski
H - holernie
A - angażujący się
M - mistrz grania :P


nie wiem co powiedzieć. jestem wzruszony ;)
a skąd wiesz, ze nie gram w FM? To, że nie pisze w temacie to nie znaczy, że nie gram...

DevilFish - wielki fan FM. Delegat (argh!). Nie wiem czemu, ale zawsze jak czytam Jego nick, to kojarzy mi się z Viconią DeVir :) W jego opisie występuje 8 razy litera "l".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Z poprzedniego posta wynika że mój poprzednik ma dużą wyobraźnię ;). Jego nick kojarzy mi się z jakąś złą rybą. Może nie lubi ryb? ;) Widziałam go tylko kilka razy, mimo tego, że jest przodownikiem :P eh. Widocznie przesiaduje na innych tematach niż ja.
PS: Malutkie przypomnienie: NIE JESTEEM FACETEM!!! Więc nie piszcie -go -ją itd. :P (Zaczyna mnie to denerwować, bo przecież chya widać to w nicku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja poprzedniczka to kilkunastoletnia fanka gier. Często dosyć widzę Jej posty w wielu wątkach, choć nie potrafię sprecyzować czy ma jakieś ulubione. Ogólnie w porzadku forumowiczka. Nie mam zastrzeżeń. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HumanGhost - jest delegatem( aaaaaaaaahh! czemu ja nie jestem ?? ;D ) , często spotykam jego posty i uważam je za sensowne , poprawne i pożyteczne .
Ma bezpretensjonalny i zrozumiały dla wszystkich podpis ( podoba mi się ) .
Niestety jestem tu za krótko żeby wiedzieć jakie są jego ulubione wątki ale albo pisze do wszystkich albo wybieramy podobne ( nie wszystkie - z tego co pamiętam to nie udziela się w moim wątku )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


tread71 - nick z powieści Ludluma chyba. Jego podpis jest związany z Rzymem. Przodownik, ale chce być delegatem, czego Mu życzę :) Nie wiem gdzie pisze (oprócz tego tematu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tread71 - gościa widze chyba drugi raz :D Nie mogę go sobie przypomnieć gdzie pisał. W nick''u ma liczbę 71 więc może to znaczy, że jest rocznik 71 :D Ma Przodownika znaczy to, że trochę już pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 22:42, Yamamoto napisał:

tread71 - gościa widze chyba drugi raz :D Nie mogę go sobie przypomnieć gdzie pisał. W nick''u
ma liczbę 71 więc może to znaczy, że jest rocznik 71 :D Ma Przodownika znaczy to, że trochę
już pisze.

Imiennik admirała Yamamoto z okresu drugiej wojny światowej (tak sądzę) nikt jakoś go nie skojarzył z tą historyczną postacią. Jako że Brygadzista to pisze mądrze z sensem i na temat. Prawie na pewno interesuje się historią i japonią oraz miksem dwóch poprzednich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować