Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

TmJ
Widzę go chyba pierwszy raz, nei przypominam sobie żebym go wczesniej widział. Jest brygadzistą, więcna forum już przesiedział troche. Wchodzę na gs i przeczytałem, że ma 17 lat(czyli rok starszy odemnie), jest maniakiem amerykańskiego rapu, pewnie od tego wziął się również jego nick. Nie nawidzi techno(u mnie duży minus, ja uwielbiam) i kocha gry RPG, przynajmniej jest o czym pogadać:) Nie moge nic więcej powiedzieć, bo nie znam go. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Przewodniczący. Ma emaila na wp. Wstawia sobie awatary z Dragon Balla, sam kiedyś oglądałem tą bajkę - klasyka ^^. Ostatnio nie ma napędu na wymyślne opisy poprzedników. Zbiera znaczki pocztowe i ma zamiar obkleić nimi cały swój pokój, z sufitem włącznie. Proces ten wykonał gdzieś w 40% - 60%. Stara się przy tym, z tych wszystkich znaczków zrobić jeden duży, tylko nie wiem co będzie przedstawiał, może Vulpes vulpesa ^^ ? Lubi koty (przynajmniej te większe pupilki), to prawie tak jak ja :P. Ma całe szesnaście lat i niedługo będzie podejmował ważne decyzje w swoim życiu, które będą miały wpływ na jego przyszłość. Miałem okazję z Nim pogadać przez gugu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

User jest jednym z przewodniczących, chociaż widzę go tutaj po raz pierwszy (na forum). Nick może wskazywać na to, że jego nazwisko ma coś wspólnego z lisem (po spojrzeniu w GS jednak nie), albo po prostu Jacek (bo tak ma na imie) utożsamia się z tym zwierzakiem. Na avatarze widać Songo-czyli użytkownik lubi Dragon Balla i w ogóle mange. Na forum jest bardzo długo bo już prawie 730 dni i ten źle nie wykorzystał dorabiając się właśnie P. i nie zaliczając przy tym żadnego degrada. Najwięcej swoich postów umieścił właśnie w tym temacie. Poza tym troche popisał w tematach związanych z serią Gothic. To teraz GramSajt...no cóż...źle się nie przedstawia-jest dość fajny, choć tło niezbyt spokojne (co nie znaczy, że złe). lis ma 51 znajomych co na cas pobytu na forum nie jest ogromną ilośći-to dobrze. Myślę, że user jest w porządku-nie mam nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi

Oj , ty czarno kreaturo , znów ci się udało być szybciejszy ;] . Który to raz cię opisuje ? - już przestałem liczyć .
Ale tak na serio , czy ja się kiedyś dowiem co to za nick ? - no chyba nie , jak dla mnie to coś arabskiego , ma takie chrakterystyczne brzmienie . powiedzmy teraz coś o jego opisie . Wieczny bohater nie umrze , możliwe że nie jeśli jest nieśmiertelny ; Sława przeminie , no napewno tak zawsze jest lecz pamięc nigdy . - no właśnie że może minąc jeśli wsyscy zginą to nikt niebędzie pamiętac bo niemakogo kto mógłby pamiętac ;] . No ale koniec tego kombinowania . Teraz wam napisze co nieco otym jego GS . Kolorowy i naturalny . Wasizi jest na gram.pl od 745 dni i jemu się nieznudziło . Czarny bies ma kocura , o barwie siersci czarno i białej . NA gramsajdzie jego znajdziecie ciekawe przerobione foty jego dzieła . Dobra to chyba wsystko co potrafie wyssac z tych zródeł ;]

Sarturias

Wkoncu moge kogos nowego opisac ;]

Brygadzista z jakims dzikim avatarem . Ale najpierw co nieco o nicku . - no więc Saturias kojarzy mi się z magiem wody z serii Gothic , Saturas , ciekawe czy tego pochodzenie ten nick ? No ale więc dalej . - niemam pojęcia co przedstawia jego avatar , rozpoznaje jednak flaga USA i coś tam jeszcze czego niejestem pewnien co to . W opisie nic niema więc nic więcej dodać się nieda dlatego nic niedodam ;] . Ale teraz co nieco o gramsajdzie . Tło przedstawia otoczenie lasu , hm . Na gram.pl przebywa 190 dni i przez ten czas napisał wiecej niz 600 postów . Różne wpisy na tej stronce są , samochodzy,dzieciaki i skażona strefa ;] i pewnie że wiecej . Pozatym jest odemnie o 2 lata starszy :P . Co trzeba powiedziec , wydaje się spoko ale musi szybciej opisywać bo taki Wasizi był szybciejszy od niego xD I z tym nastąpił koniec

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arhont

Ma na imię Adam i ma 15 lat, zamieszkały w Olesnie w Opolskim. Chodzi do gimnazjum tak jak ja:)
Hmmm mówi lepiej po niemiecku niż polszczyzną! (niespotykane). Pisze że włosy ma brunet, niebieskie oczy i może napisać więcej jak mu się będzie chciało. No ale nie musisz bo za dużo tu dziewczyn nie ma żeby je uwieść ;p
Tak od siebie to ma ładny gramsajt, ciekawie zaprojektowany, dużo kolorów.
Na gram.pl jest już 378 dni. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodo1345

Niezbyt mi znany user....widziałem go chyba tylko raz w temacie Kwasy by Jasió, James & SiniS i nie zachwycił swoim poczuciem humory :P.Nick dodo...kojarzy mi się z jakimś ptakiem i....z Dodą ;).Po avatarku można wnioskować ,że jest fanem Władcy Much (ja za tym nie przepadam :P).Rank przodownika mówi ,że jest od niedawna na forum :P.Nie jestem pewien ,ale chyba na tle jego GS''a widnieje czaszka (nie wiem czy zwierzęca ,czy ludzka :P).Postanowił zrobić ze swojego GS''a dziennik :P (wnioskując z ostatniego wpisu ;) ).Kurczę.....nie mogę rozczytać co o sobie piszę :P.Radzę zmienić kolor czcionki w tle czaszki (wogóle nie da się rozczytać :/).Ma 13 lat i....napisał ogólnie ,że lubi gry,muzykę,filmy i książki (rzadkość normalnie xD).Interesuje się dziennikarstwem.Jak większość gramowiczów czyta CD Action

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:57, Nertis napisał:


Nertis
no coz... jak sie nie myle to byl moj znajomy:) a czemu juz nie jest? nie wiem:) wycofal sie i tyle:) zacznijmy od tego. wiem iz ostatnio spotkalem go w srodku dyskusji w temacie wybory2007 bodajze. o ile dobrze pamietam oczywiscie:) jesli sie myle to z gory sorry:)
a wiec user utrzymal sajta w klimatach anime. lubi sluchac poniekad ciekawych (hehe) ruskich utworów muzycznych ktore z reszta prezentuje na swoim sajcie:) na forum gram.pl siedzi juz sporo ponad rok i jak zauwazylem "zaliczyl" degrada (no coz nie ty jeden;/). jednak sam czas spedzony na forum mowi o tym iz doswiadczony user.
w podpisie umiescil hmm... bardzo "orygianlny" tekst... tlumaczyl nie bede bo chyba nie wypada:)
coz wiecej chyba nie jestem w stanie napisac... zycze powodzenia i rychlego awansu na forum:) oby nie kolejny degrad:)
Pozdrawiam
Samildanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samildanach
Znany mi user z różnych tematów (np. bodajże wybory 2007 :D).Hmm....chyba był moim znajomym ;) (był mały czyściec spowodowany kaprysem mojego kumpla....zapomniałem się wylogować na jego kompie i zaczął się bawić ;/).Na awatarku koleś z dużą spluwą na tle ognia (fajnie wygląda ;) ).Nazywa się Grzesiek i jest teraz w klasie maturalnej .GS zrobiony jak zwykle...bez żadnego specjalnego tła ...normalny ,przejrzysty GS ;).Piszę w GS ,że dostał "upragniony" (ja bym to wyrzucił ;) )list z Wojskowej Komisji Uzupełnienień (ja to będę miał za dwa lata ;) ).Napisał coś ,że zmienił wygląd GS''a ,ale jedyną różnice w GS''ie jaką widzę to czarne tło :P (no i inny kolor czcionki ;) ).Uważa książki za coś bez czego nie mógłby chyba żyć (aaa.....ja bym umarł z nadmiaru książek).Interesuje się fantastyką ,historią,informatyką i polityką.Ma dość dużo ulubionych gazet ,ale nie ma CD Action....gdzie się podział ?? ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nertis

Przodownik, miał degrada. Mieszka w Białymstoku albo okolicach, ponieważ jest fanem Jagiellonii. Jest starszy ode mnie o rok... Po przyjrzeniu się zdjęciom na gs mogę zapewnić, że mieszka Białystoku (szczegóły :D). Jest też fanem mangi, anime. Czyli takich japońsko-chińskich bajeczek o bohaterach, cudach, magii, broni, przemocy, nadziei, odwadze, strachu, przyjaźni, samotności. Jednak tak naprawdę tylko kilka z nich jest wartych oglądania. Gra w CS 1.6, jedną z najpopularniejszych ''szczelanek onlajn''. Jeszcze przed moją przerwą miałem okazję spotkać Netrisa. W ulubionych filmach ma m. in. film pt. "28 dni później", ciekawi mnie czy oglądał drugą część; "28 tygodni później"? Przewijając jego gramsajta utwierdzam się w przekonaniu, że bardzo lubi anime. Na awatarze oczywiście prezentuje się postać z jakiejś (wiadomo jakiej :P) bajki. Najwięcej grał w Diablo II, CS 1.6 i Pes 6.
Jupi-kajej!


Arhont
Może się dowiesz czegoś o mnie, jak będę Ciebie opisywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi

I to jest to , albo ja cię opisze teraz , albo sobie jeszcze poczekamy przez pewien czas zanim ktoś cię opisze ;] I wydaje mi się że to bezsensu bym ja cię opisał , ale całe życie niema sensu więc co to za różnica , dlatego więc ciebie opisze poraz któryś tam . Wasizi , W-A-S-I-Z-I , W-ata cukrowa , A-utobus Szkolny , S-akrament Bierzmowania , I-ntryga , Z-aciekle , I-deał , możliwe że według tego powstał nick xD ale nadal według mnie jest to coś Arabish . Co do jego opisu...niewiem,jeszcze raz napisac ? - a może skopiować ? - lub ktoś kto chce naprawde wiedziec znajdzie sobie wczesniejszy mój opis a Black Ptaku :P. Pierwsza część prawie gotowa jednak pominelismy avatar , no to dokoncze... Przedstawia Czarnego Ptaka , coś podobnego do Ziemskiego pingwina ale to tylko iluzja . Pierwsze skojarzenie to oczywiscie Czarny pingwin , ale kto dobrze popatrzy zauwarzy że to jest.....Pingwin z okularami słonecznimi , widzicie ? Popatrzcie się dokładniej to się skapniecie :P .Według mnie to okularny , mit 100% . Ten Black Ptak ma jeszcze żółty dziub i krzywe nóżki , na głowie ma żel do włosów , widać jak włosy Black Ptaka stoją , razem skombinowane wygląda jak pingwin jednak kto patrzy ten wie że to "coś" jest czymś więcej ;] . No ale przejdzmy to jego wspaniałego Gramsjada , który aż tak mi się podoba . Te kolorwy takie naturalne ale ten element taki nowoczesny , liście jesieni z niebianskim tłem plus pokazuje to monitor, dlatego naturalnie nowoczesnie . Nic o sobie nienapisał , ale tak szczerze to sam siebie zdradził , nic o sobie niepisze a jednak , coś pisze , z e-maila wywnioskować można że Wasizi to osoba lub kreatura z imieniem Krystian z możliwoscią początek nazwiska mit M , przy okazji Krystian to niemieckie imię ;] . Urodzinki obchodzi , za 33 dni , wiedział ktoś ? - tak , JA wiedziałem , to normalnie już napamięc ta data znam , tak często zaglądam do jego GS''a xD . Te motto według mnie niezabardzo ma sensu , motto jest poto aby pomóc ale to jakoś takoś niepełni tego sensu , spójrzcie sami . Ostatnio grywa w Internet , interesting indeed :P . Na wspaniałym gram.pl przebywa od 746 dni , to właściwie 2 razy tyle co ja i napisał łądna suma postów . Wasizi kopieje fotki by nastęonie je zmienic , taka jego natura , kształcic wsystko po swojemu . -ale trzeba przyznac , że potrafi to robić ładnie , pochwały . Ta oto kreatura cienia interesuje się zdjęciami i kotami , przy okazji on ma jednego kocura . Znajdziemy na GS Wasizi piękne zdjęcia natury , pewnie próbuje przypomniec wsystkim że niewolno niszczyc natury . No tu chyba znajduje się granica co nie ? Jest jeszcze tylko jedna rzecz , jest on odemnie młodszy o kilka miesięcy ale to nic . - No to było wsystko co nie ? ;]
This Is The End

Pozdrawiam i szczególnie Wasizi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arhont

A żeby temat nie stał w miejscu to opiszę teraz pana o tajemniczym nicku Arhont :D Szczerze mówiąc to rzadko go widuję na forum, a jak już mam okazję przeczytać jego posty to są one zamieszczone w tym temacie. Na forum jest trochę ponad rok czasu, w tym czasie zdołał awansować na Brygadzistę więc raczej jest różnie z jego aktywnością forumową, cóż każdemu się zdarza (;d) sam w swojej karierze miałem już 2 przerwy ;p Tak jak prędzej pisałem trudno jest mi go spotkać, ponieważ pisuje w tematach, do których prawie wcale nie zaglądam ;p Są nimi między innymi: Temat o Gothicu 3, Historyjki Gothicowe (chyba dobra odmiana xd). Dobra czas podbić na GramSajta :D Pierwsza dobra rada od Prince - zrób półprzeźroczyste tło na tej tapecie ! Praktycznie nic nie widać (zielona czcionka roxuje). Arhont czyli w rzeczywistości Adam ma 15 lat, mieszka w Olesnie (miasto w moim wojewódźtwie), obecnie jest uczniem 2 klasy gimnazjum. Ostatnio pogrywa w Neverwintera dwójczekę oraz Zanzarah: The Hidden Portal (zupełnie nie znana mi gra...) Z posiadanego sprzętu ma PC, PS2 oraz komóreczkę a dokładniej Samsunga E250. Kończą mi się pomysły co by tu jeszcze napisać więc chyba to już dobry czas aby zakończyć ten opis :)

Standardowo pozdrawiam i życzę Delegata ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07


Tego użytkownika miałem zaszczyt chyba raz opisywać. Nazywa się Konrad ma 16 lat (dopiero co zaczął liceum a mi jeszcze zostało dwa lata). Gdy wchodzę na gs-a tego gramowicza GĘBA mi opadła tak pięknego gramsajta nigdy nie widziałem, królują na tym gs-sie ciemne barwy, obwódka głównej strony jest przepiękna bardzo szczegółowa, Gramowicz ma mało znajomych (13 tak ściślej) co wychodzi na plus, na razie gra w takie gry jak Guild Wars: Nighfall i Prophecies, Plemiona i Unreal Tournament (czyli wszystkie gry prze sieć), oc tam ma jeszcze powiedzieć no chyba nic tylko mi pozostaje go pozdrowić i życzyć awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07
Zdaje mi się, że widziałem go już gdzieś, ale nie pamiętam gdzie. Na avatarze ma jakieś oko, wydaje mi się jakby było zakrwawione, ale nie jest dość małe i nie mgoe tego w 100% ocenić. Wchodze na gs i przeczytałem że ma 16 lat i jest licealistą(witaj bracie, ja tak samo:)) Jest fanem Guild Wars, gra również w plemiona(wole traviana) i w Unreal Tournament, świetna gra. Ma mało znajomych, nie jest kolekcjonerem. Tak pozatym to ma na imię Konrad i sie nie uczy:) Ma jakiś arabski podpis, ale nie wiem co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bratek196
Tego użytkownika chyba też widziałem na forum, chyba w tym temacie. Po jego avatarze można wywnioskować że lubi gry wojenne, wchodze na gramsajta i patrze w ulubione gry, i większość to strzelanki wojenne. Ma na imie Mateusz, chodzi do 2 gimn i lubi grać na kompie(jak prawie każdy tutaj zerejestrowany). W sumie nie nie moge o nim nic powiedzieć wiecej, bo nie widziałem go dużo razy. Wierzy, że wiedźmin to będzie super gra, ale nie zagra bo nie ma kasy. pozdrawiam.

ps sorry że nie odświerzyłem wtedy strony, i napisałem za późno. Zanim to zauważyłem minęło już 5 min więc opisuje 2 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Opisuje go już drugi raz. Niewiele się od tego czasu zmieniło. Nadal Przewodniczący, ale wiadomo że statusu z dnia na dzień się nie podniesie. GS podobny do tego wcześniejszego, "tygrysowaty", kolorowy, chyba doszło kilka wpisów na blogu. Użytkownik "przebił się" przez bariere 2000 postów. Jego Sajt nie jest często odwiedzany.
NIc nie zmieniło się w gronie jego znajomych, nadal 51. lis, czyli Jacek lubi pograć w Klasykę gier RPG takich jak Fallout, Gothic, Baldur''s Gate, znane wszystkim maniakom gier fabularnych. Jest bardzo długo na forum ponad 700 dni.
Życzę awansu, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ascont

Nie przypominam sobie bym tego usera opisywał już. Status Przodownik, choć często go na forum widuje. W podpisie zdanie o pracy, ludziach i maszynie, po części prawdziwe. Zdaje się być towarzyski, bo podaje swój numer GG. Pisze w miarę bez błędów ortograficznych, ale jednak dość rzadko coś w ogóle pisze. Malutko postów. Często pisuje w różnych forumowych grach i zabawach. GS w Wieśkowych klimatach, lubi fantastyke. Zdrowia. I awansu.

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ascont

Pierwszy raz widzę tego usera na forum choć jest już przodownikiem :> Gramsajt niby ładny ale mnie jego urok nie ustrzegł bo po prostu jest niedopracowany jak nie wiem ale to tylko moja opinia :P Nie wiem co oznacza ten nick (niestety?) bo jakoś z niczym mi się nie kojarzy... Podpisik naprawdę super i ogólnie bardzo mądry tudzież pouczający! Na forum długo ale postów za dużo nie napisał (widocznie czasami tylko odwiedza forum lub go nie było). Lubi forumowe zabawy co widać w statach :P Jego ulubioną jest chyba "słowna zabawa ciąg dalszy". Założył 4 tematy. Jak większość lubi Gothica i Wieśka (ech co wy w nim widzicie?). Posiada tylko Pe-ceta ale za to niezłego (chociaż nie bardzo dobrego). Hmm co by tu jeszcze napisać to za bardzo nie wiem bo usera pierwszy raz widzę, więc powiem jeszcze że do młodszych forumowiczów nie należy bo już pełnoletni jest (chyba). Aaaa jeszcze Avatar mogę opisać :P A więc na avku widać jakiegoś rycerza/szlachcica? w każdym razie wojownika walczącego o ojczyznę lub po prostu występującego w jakimś świecie Fantasy, chociaż bardziej mi to wygląda na jakąś postać z gry ale mogę się mylić :>
Tradycja mi każe Życzyć awansu na WT i pisania większej ilości postów (chociaż to drugie niekoniecznie). Myśle że taki opisik skromniutki jak na razie wystarczy :P Jak cię bardziej poznam to postaram (choć nie obiecuję napisać dłuższy)....

Pozdrawiam! <:PJ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 12:14, PRINCE JANEK napisał:

/ciach/


Przepraszam za drugiego posta z kolei ale się wnerwiłem bo chciałem zeedytować tamtego posta i już napisałem opis Union Pacific''a, a tu bęc po czasie edytowania i znikło :/ Kurde ale się wkurzyłem....


Ale okey Stop Nerwom!

Union Pacific


Forumowicz lubiący samochody jak i program Top Gear. GS ma przejrzysty i w miarę ładny :P Na nim widnieje postać z Mafii (fan?),a także loga poszczególnych gier. Na forum dosyć długo lecz jednego degradzia otrzymał :/ Postów dużo bo ponad 5 tysięcy, a obrazków to ojeju ponad 3 tysiące (!). Avatar jest dla mnie nie jasny ale bardzo rozpoznawalny. A nicku nie chcę mi się tłumaczyć :D bo jest on w miarę zrozumiały! tamten opis był dłuższy ale niestety nie chcę mi się pisać dwa razy tego samego więc na tym zakończę :P Przepraszam bardzo i obiecuję że następny opis nie ograniczy się do tego co napisałem tu!
Życzę Wt i wklejenia na forum miliona obrazków :D
Pozdrawiam <:PJ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince Janek

User jest brygadzistą, chyba jednym z młodszych, gdyż ma tylko 12 lat. Na imie ma Patryk, a na forum jest już od dobrych 197 dni, napisał w tym czasie 3220 postów, co daje około 16!! na dzień (jak będziesz w moim wieku to nie będziesz miał tyle czasu ;)). Najwięcej postów zaliczył w przeróżnych forumowych zabawach, takich jak: "Zmieniamy tytuły gier - zabawa" , itd. Dwa razy zaliczył degrada, i to z brygadzisty, jak widzimy teraz ponownie na niego awansował. Interesuje się grami, dziewczynami i jak sam pisze pierdołami ;]. Jego ulubine filmy to między innymi: "Gol" , "Iniemamocni" czy "Straszny film". Czyta "W pustyni i w puszczy", pewnie dlatego, że jest to lektura szkolna ;). Z czasopism czytuje CD-Action (oreginalne ;]) i Kaczora Donalda. Ma 34 znajomych
Jako, że w ogóle nie spotykam go na forum, skończe opis.......
THE END

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temek

Znany przeze mnie user i to już od dawna! Znam go z innych tematów bardzo dobrze.
Gramsajt nie jest za bardzo zadbany daję 4/10, nie dużo ci jednak brakuje żeby wyglądał ładniej ;), ale nie jest zły. "Dodaj Post" kliknął 676 razy ( prawie jakk 666 czyli znak szatana, ale prawie robi wielką różnicę).
Uzytkownik umie się posługiwac wyszukiwarką, bo nie zakłada 1000000 tematów bez sensu, w porównaniu do niektórych. Podsumując: Malo spamu więc Ok! Jednak popracuj nad gs''em. To tyle! nie mam nic innego do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować