Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Nertis

Też widziałem go kilka razy na forum(najczęściej w temacie o abstynencji;P). Jak ja, również ma 16 lat i jest licealistą(tak myśle;P), ale jest młodszy ode mnie o całe 2 miesiące. Jak ja również lubi anime i mange, gs ma w tcyh klimatach, tak samo jak ja dawniej. Fajne tło ma i dużo wpisów:) Na avatarze również ma jakąś postać ale nie wiem kto to. Jest przodownikiem, ale pisze posty na dorbym poziomie, i napisał ich dużo. Zdażyła mu się wpadka, ale to przecież nic nie znaczy:)

ps tylko nie wiem na jakie napisy bo wszystkie są nieczytelne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Znamy się jeszcze z czasów kiedy byłem zdecydowanie bardziej aktywny i nie wiem czy mnie jeszcze pamięta, ale przyzwyczaiłem się już do tego. Sam zreszą nie mogę sobie przypomnieć, w którym z temtó się poznaliśmy ;) Na forum jest od zarania dziejów, najczęściej można go spotkać właśnie w tym temacie. Sampisze o sobie, że jest licealistą - pozazdrościć. W avatarze zawsze ma jakąś postać z mangi lub anime (nie rozróżniam, wybacznie ignorancję), zresztą jest fanem obydwu gatunków.
Tradycyjnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gaax

gaaaaaaax.....jest przewodniczącym już . Co z jego nickiem to niewiem , zresztą łatwo zapamiętać nie sądzicie ? Avatar to popularna postać z Simpsons , Homer , widziałem film The Simspons , super komedia polecam ;] . Ale tak do rzeczy , ciekawe oco biega w tym jego opisie ? No więc to tyle co moge napisać na pierwszy rzut oka dlatego teraz o gramsajdzie. - Czuć białą energię z jego strony , bielska moc . Jest" Student politologii i maleńki trybik w biurokratycznej machinie " Tyle o sobie napisał ;] . Ostatnio grywa we Herosów V . Na gram przebywa od 402 dni , dłuzej odemnie . Napisał duzio...bardzo duzio... dokładniej pisze ze 3319 ale może i jest już wiecej :) . To chyba wsystko ? - oh i już mówie że gaax odrzuca zaproszenia od osób których nie kojarzy
To tyle tym razem , zresztą ja go już kiedys opisałem ;]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arhont

Arhont jest Brygadzistą.Jeśli chodzi o nick,to jest on dość dziwny.Z niczym mi się nie kojarzy.Na avatarze ma jakiegoś rycerza w upiornym hełmie.W podpisie jest numer GG i kilka zdanek w języku angielskim.Z gramsajta można wywnioskować,że czeka na premierę gry Hellgate:London.Użytkownik jest moim imiennikiem,ale jest ode mnie starszy o 2 lata,więc w tym roku będzie pisał egzamin gimnazjalny.Użytkownik nie dostał ani jednego degrada.

Pozdrowienia i życzę Delegata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lisun

Jest Przodownikiem, którego już kiedyś opisywałem, pamiętam ten gramsajt. Jak sam o sobie piszę jest miłośnikiem kolejnictwa i lotnictwa, choć ameryki w konserwach nie odkryję to dodam, że prawdopodobnie miał kontakt z „Człowiekiem z blizną” może w zajezdni albo w hangarze? Tylko co tam robili handlarze narkotykami, dziwne. Jest dumnym posiadaczem odtwarzacza MP3, pewnie przemyconego drogą kolejową, bądź też powietrzną, każdy orze jak może ;) Jest miłośnikiem FPS-ów aktualnie wałkuje CoD i MoH, następny zabójca niewinnych Niemców, co oni wam zrobili? No dobra przesadzam ;) Teraz będzie trochę poważniej bo widzę, że zaczynam powoli odpływać i w końcu przegnę, a zdobycie adresu w tych czasach nie jest trudne… Jedźmy dalej, z dumą oświadczam, że jest kolejnym członkiem klubu ¾, zrzeszającego ludzi mających w ulubionych ¾ dorobku kulturalnego ludzkości. Życzę Brygadzisty i pozdrawiam.

PS. Nie chciałem tutaj urazić nikogo, robiłem sobie po prostu tzw. jaja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adidas66

Osz, ta morda ma morde sz.pana Don Corleone w avku, trzeba pomówić z kim trzeba o tych i tamtych sprawach ;-)
Należy on do mafijnej delegatury, podszywającej się pod inne osoby.Ma bardzo głęboko poruszający podpis, zwłaszcza ostatni człon, który jest nawet mądry.Jego chatka jest biało-czarna z elementem zielonego i światełkiem.Ma zapędy poetyckie, za co ma u mnie +.Co by tu o nim jeszcze powiedzieć..hmm.Piszę całkiem często, dlatego przewiduje mu awans w ciągu 2ch , 3ch miesięcy.Spamuj dalej, a będzie żyło się lepiej (Pis_mode_off)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:P Adamido :P

Pan Przewodniczący. Awatar świadczy o jego płytkości i bezduszności. Osobiście kocha róż. Pokój Adamida wygląda tak: a) sufit - biały odcień różowego z portretem jakieś bohaterki anime ubranej w różową sukienkę(mini-mini); b) ściany - ciemno różowe wzorowane na podstawie własnych przeżyć, sam rysował czołem własną abstrakcją na ścianie; c) podłoga - panele, nie różowe, bo brązowo-różowe z odciskami stóp właściciela pokoju. Zapomniałem wspomnieć, iż 90% powierzchni ścian obejmują plakaty rodem "Sailor Moon" (Odsyłam do różowego pokoju).

Adamido ma wyrazistą sylwetkę umięśnionego pokemona. Każda próba przełożenia ''go'' na kartkę papieru kończy się połamaniem różowego grafitu, co świadczy jedynie o tym, jaki on jest malowniczy i fotogeniczny. Ponieważ jest Przewodniczącym, co zobowiązuje, w miejscach publicznych chodzi ubrany schludnie z krawatem. Natomiast na terenach prywatnych możemy zauważyć go z bananem, przynajmniej resztą banana (czyt. skórką).

Aparycja nie jest jednak najważniejsza, liczą się bowiem cechy wewnętrzne.
Adamido – czuły, delikatny, miły, tolerancyjny, wyrozumiały. Jednak tylko dla wybranej grupki przedstawicielek płci pięknej. Dla reszty przyjmuje postawę obojętną. Lubi denerwować, wkurzać, obrażać, wyzywać, ale to też tylko tych ‘wybranych’. Nie wnika w politykę państwa, ma dość własnych problemów i zajęć (w tym nauka). Słucha rocka i lekkiego metalu – od ciężkiego dostaje się garba. Preferuje spaming i flooding. Uważa siebie za wykształciucha. Muszę przyznać, że Adamido ma serce; może i drewniane, ale ma. Znalazły go trzy osoby, które uważają go za „własnego brata”, jeden nawet za – brata wariata. Kiedy się denerwuje, idzie odreagować do piwnicy, do domu, albo gdzieś na podwórko (pewnie na boisko) i tam się uspokaja niszcząc, dewastując, upokarzając i plugawiąc wszystko, co wygląda nie tak jak powinno (ma do tego własny system oceniania, według którego dyscyplinarnie się dostosowuje). Jego poziom zdenerwowania jest wprost proporcjonalny do liczby i zaawansowania zniszczenia rzeczy (ew. osób). Ostatnio, co mi powiedział (a raczej niechcący usłyszałem), to to, że uczy się tylko osiem godzin dziennie, a nie jak nakazuje mu Pan Miś – standardowe 12 godzin. Dowodzi to jedynie jego leniwości i nieposłuszeństwa; wychodzi z niego niegrzeczny duszek. I co bym zapomniał! Ćwiczy on teakwondo, czyli cięcie drzewa tępionymi siekierami uderzając rączką. Na początku może wydawać się to dziwne, ale jak najbardziej jest to normalne i relaksacyjne. Pewnego razu podczas pokazu udało im się (mu i jego DreamTeam’ie, czyt. drim-tim) zaparkować osiem siekier w sufit (a muszę to podkreślić odległość, jaką dzieliła ją z podłogą: całe 15 metrów) i trzy w tylną ścianę (5 cm czystego diamentu). Używają do tego własnych wyrobów – siekier.

Moim zdaniem jest on prawym andergrandowiczem. Wie co to S-F (spam-flood; stosunek mający się do tych procesów, ich następstw, skutków i przyczyn) i za to go szanuję. Umie powiedzieć własne zdanie, że białe to różowe, a różowe to Adamido. Uważam, iż zasługuje on na wyróżnienie w postaci „czerwonego paska”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi :D

Ta tajemnicza, złowroga postać z żółtym dziobem to jedynie karykatura wielkiego, złego Pingwina,który
kradnie musztardę Dżonowi.Postać ta jest niezwykle związana emocjonalnie ze swym 'Pingusiem' jak ona go
nazywa.
Jako taki, jest on w miarę normalny, jak na pingwina oczywiście.Cierpi na straszliwe schorzenie zwane
'przerostem gałki ocznej' , przez co wygląda on jakby miał peryskop zamiast głowy.Jego nogi są zagięte
do środka, co umożliwia mu błyskawiczne napady i ucieczki od lodówki.Tyle na temat jego postury.
Co do jego zawiłej psychiki, jest on bardzo spokojny.Zdarza mu się w napadzie nudy zdemolować blok,a
potem zwalać na różne trzęsienia ziemi, dla niepoznaki.Jest bardzo miły & fajny dla starszych
koleżanek, młodsze traktuje jak matematykę('nie trzeba jej zrozumieć, trzeba umieć ją wykorzystać ).Dla
chłopców też jest całkiem miły, co wiąże go z tzw.grupą Tinky-Winky, tj.międzynarodowej siatki
terrorystycznej, napadającej od młodego wieku na dzieci , zmieniając je na 'czerwone torebki' ,używając
środków masowego przekazu.Specjanie nie spamuje/flooduje, chociaż rozumię teorię 'Flood/Spam is Power'.
Ciężko jest cokolwiek napisać o jego zainteresowaniach, bo niczym się nie interesuje.

Według mnie mógłby sobie już poprzewodniczyć,ale system Układu mu zabrania.Niech se żyja, z dala od PiSu przewodząc T & W ( Tinky & Winky).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamido

Znam tego użytkownika od dość dawna, jest przewodniczącym, choć jeszcze do niedawna był delegatem. W podpisie podaje swój numer gg, czyli lubi poznawać nowych ludzi. Jego imię pewnie Adam wnioskuję z jego fajnego nicku. W podpisie ma napisane jakieś bzdury, czyli lubi spam i flood nieraz był za to karany w szczególności za to drugie. Ma fajnego avatara, choć sam bym go nie chciał ;) Ma 14 lat słucha rocka i lżejszego metalu. Posiada PC, złoma i Macki xD Gramsajta ma bardzo czytelnego i nic nie da rady przegapić. Nie mam pojęcia, co o koledze mogę napisać, chyba, że jest uczciwy i koleżeński ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wdowiakm

Sekretarz i dobrze mi znana postac na gram.pl . Pamiętam wdowiakm nawet jeśli on mnie niepamięta . Jego avatar jest dość czarny , bardziej mi się ten Legolas podobał . Co do jego nicka to....ehm..... il vedovo ? hm niemam pojęcia to jedyne co mi do łeba wpadlo . wdowiakm jak zawsze chętny do poznania nowych ludzi , podaje swój numer gg na opisie , i według niego kto się nieboi to nieżyje . - co to tego niewiem czy mam się zgadzac . uh po wejściu na gramsajd doszedłem do wniosku że wdowiakm stał się fanem horroru. wdowiakm jest fanem gier RPG ( like me ) i przygodowych . Fajne motto ma . Co jeszcze napisac ? Czarno biało z odrobiną czerwonej krwi ? hm... jak widze ten GS przypomina mi się odrazu film Ring , ciekawe czemu ;] ? NA gram.pl jest juz 741 dni . I tu musze konczyc bo dlamnie czas by zasnąc

Pozdrawiam i dobranoc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wdowiakm

Gramowicz (bo już nie zwykły forumowicz - widuję go czasem na IRCu) bardzo dobrze mi znany z widzenia. Chyba jeszcze z nim za dużo nie rozmawiałem. Jego nick kojarzy mi się jedynie z wdową lub w tym przypadku ze wdowcem. Jednak na prawdziwego wdowca jest jeszcze chyba za młody.
Ewidentnie fan filmu Klątwa - zarówno avatar jak i Gramsajt utrzymany w tym klimacie. Brakuje jeszcze tylko charakterystycznego "skrzeczenia" po wejściu na GS-a ;)
Fan gier RPG. Aktualnie gra w Baldur''s Gate i jest elfem. Miał małe kłopoty z niedźwiedziem, ale jak na elfa przystało poradził sobie z nim w mgnieniu oka!
Cóż jeszcze mogę powiedzieć o wdowiakmie? Nie wiedzieć czemu zawsze wypowiadałem jego nick "wdowiakim"... Jego posty można znaleźć w komentarzach do niemal każdego newsa.Dobrze, lubi wiedzieć co w trawie piszczy ;)
To tyle co na razie mogę o nim powiedzieć.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... spóźniłem się z opisem wdowiakma więc wyedytowałem posta i opisałem Arhonta jednak nie zmieściłem się w limicie 5 minut... :/ Nie chce mi się pisać wszystkiego od nowa więc uprzejmie proszę o opisywanie Arhonta - nie mnie!
Przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arhont

Co do aktywności. Nie przypominam sobie, abym widział go gdzieś indziej niż właśnie w tym temacie.

Jego największą przygodą byłoby przeżycie historii Robinsona Cruzoe. Zbudowałby chałupkę rękoma, no co najwyżej przy użyciu narzędzi, które i tak sam wykonał. Chodziłby nad rzekę na śniadanie, polowałby w porze obiadowej, a podczas kolacji rzucałby kamieniami w ptaki ^^. Czasami podjadałby jakieś owoce rosnąca tuż nad ziemią, jak i w koronach drzew. Miałby domek na drzewie na stróżowanie i podziwianie zachodzącego i wschodzącego słońca. A co by zabrał na wyspę? Tradycyjnie do wyboru trzy rzeczy. Na pewno wziąłby komputer, "internet", a także prenumeratę CD Action na wolne chwile. Z domku pisałby na forum, mógłby też zamawiać coś w sklepach internetowych potrzebne na daną chwilę rzeczy. Sam robiłby zdjęcia dzikiej naturze, badał gatunki roślin i zwierząt, a także pogłębiał wiedzę o rdzennych mieszkańcach okolic. Za pewne wynająłby fregatę z załogą do "zwiedzania" pobliskich wysp. W końcu na swojej wyspie postawiłby fortecę i posiadał niewielką kolonię-wioskę. Powoli drewno zamieniałby się w kamień, ale nadal używałby do walki mieczy, a nie karabinów maszynowych. Codziennie nad ranem poranna rozgrzewka, rzucanie mieczem do celu i władanie łukiem, którym ciął by belki. Na pewno wykułby własną zbroję, ważącą do 15 kg, z którą biegałby w ramach systematycznych treningów.

Igor FCBayern
No ja nic nie powiem, ale żeby spóźnić się o dobre 12 minut? Czasem warto odświeżyć stronę, przynajmniej tak nikogo się nie pominie, co się czasem zdarza... właśnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było a sprzydałoby się odświeżyć temacik :D

Wasizi
Nie zbyt znany mi user, spotykam go chyba tylko w tym temacie. Nick raczej nie powstał od imienia chociaż kto to wie ;p Podoba mi się bardzo jego avatar przedstawiający pingwinka (chyba nawet tego linuksowskiego ;]). Dobra podbijam na jego Gramsajta. Widać, że Krystian (sądząc po mejla tak właśnie ma na imię) interesuje się grafiką komputerową. Niektóre prace ma naprawdę świetne tak jak tego tygrysa na drugim zdjęciu :D IMO gramsajt niezły chociaż jak na grafika mógł bardziej się postarać :D Obecnie chyba w nic nie gra bo o grze "Internet" nie słyszałem :D Kolekcjonerem znajomych też nie jest (ma ich aż 16) i dobrze :D Na forum chyba od początku (jak nie to zalogował się kilka dni po jego otwarciu) a mimo to jest "tylko" delegatem xD Zaglądając w statystyki można zobaczyć, że chyba zrobił kilkumiesięczną przerwę z forum , ale wrócił w październiku :) Nie myliłem mówiąc, że czętno mogę go tu spotkać. Napisał w tym temacie ponad 400 postów, więc jest on chyba jego ulubionym tematem :) Nie wiem co by tu jeszcze napisać.
Aha to już ten czas aby pozdrowić i życzyć Przewodniczącego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07

No to skoro Cię tu dawno nie było to pewnie czekasz na jakiś bajerancki opis ;)
Tak więc... Prince jest Delegatem. O stopień wyżej niż ja, ale - nie martw się - niedługo Cię dogonię. Na imię mu Konrad (ładnie XD) i zalicza się do moich znajomych. Właściwie mogłabym na tym opis zakończyć bo co tu pisać o nim, no ale regulamin to regulamin XD
Urodziny ma 4 dni po mnie, jest zodiakalnym Bykiem. Jak pisze od swojej klasy różni się tym, że... się nie uczy.
Prasa jaką czytuje? Czysto ka... komputerowa :D CD Action, Komputer Świat GRY, Niezbędnik, PC Format
Mamy kilku wspólnych znajomych. Z wspólnych programów/seriali przyuważyłam tylko Włatcy móch i Prison Break. Obecnie jest zadowolony prawdopodobnie możliwością grania w "GW" (cokolwiek to nie jest XD).
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07 (mnie także dawno tu nie było, a napisać coś mogę).

jest to Delegat ale to chyba widać, gdy się spojrzy na pole pod nickiem no nie? Nick ma fajny bo jest słowo "Prince", a jak jest słowo "Prince" to to musi by fan Prince of Persia :) Druga część nicku to "07" hmm może to detektyw ale nie 007 tylko 07 bo dopiero swoją karierę zaczyna :> No nie wiem już sam. Podpisik fajny ale zaraz,zaraz ja już o podpisie, a jeszcze zapomniałem o avku wspomnieć, a avek jak to avek przedstawia... "oko" tak zwykłe raczej nie ludzkie choć kto wie oko (wydaję mi się że to oko jakiejś uroczej elfki ale zapewne mogę się mylić)... Dobra to teraz podpis, a ten dziwny bo nie po Polsku ale przecież to że nie po Polsku to nie oznacza że dziwny co nie? Ale się zamotałem... Więc w tym podpisie są jakieś arabskie literki czy coś :P Gramsajta ma? A oczywiście że ma i to nie byle jakiego bo ładnego tylko trochę nie wyszło połączenie tych belek po bokach ale czepiam się detali choć detale też ważne :) Chodzi ten user do Liceum i ma na imię Konrad... Znajomych skromnie, bo 12 :P Wpisów na blogu mało, bardzo mało ale nie liczy się ilość tylko jakość, a jakoś jest na wysokim poziomie... Postów wiele i dni na gramie też. O ile się nie mylę to często zajmował wysokie miejsca w "konkursie na najlepszy Gramsajt" i to całkiem zasłużenie :) I to na tyle czas zwijać się :P Skromy opisik lecz być może "Princowi" się spodoba - kto to wie?

<Mówię pa pa i życzę tradycyjnie Własnego tytułu - ,a jak?! życzę oj życzę, bo to w końcu "Prince" jest no nie?!>

Naturalnie również Pzdr.

<:PJ>

EDIT 1 - ech... zostałem o 2 minuty wyprzedzony :P Ale nic szkoda 0 przynajmniej opisik zrobiłem i teraz "Prince" się będzie z dwóch opisów cieszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAŁA16!!!
Świetna koleżanka. Ulubiona forumowiczka. Spamerka (:P). Jest wiele określeń, które charakteryzują tę osobę. Jednak najlepsze, najbardziej oddające rzeczywistość to wspaniała osoba. Ileż to razy podnosiła mnie na duchu w trudnych chwilach, ile razy mogłem pogadać z Nią o moich problemach licząc na zrozumienie. Mimo, że mieszka daleko ode mnie (Kraków) to rozmowy z Nią zmieniły mnie w znacznym stopniu. Dlatego też jest moją najlepszą przyjaciółką, i myślę, że nie zmieni się to jeszcze przez długi czas. Bo ze świecą szukać drugiej tak świetnej osoby.

GS ma interesujący, cieszy się on niemałą popularnością. Treść jest ciekawa, gorzej jest z estetyką tła (stworzoną prze ze mnie, niestety byłem wtedy początkującym adeptem graficznym :/). Nie jest kolekcjonerką znajomych - po prostu wiele osób Ją lubi (patrz: Ranking na ulubionego forumowicza). Oprócz tego - fanatyczka Wisły Kraków, fanka Barcelony, Milanu, sympatyzująca z FC Chelsea. Ilość postów w temacie piłkarskim przeraża (jeszcze jest drugie konto :PP).
Nie będzie tu żadnego podsumowania. Bo nie. Wszystko jest zawarte powyżej, żal byłoby coś pominąć ;) Tyle.

Pozdrawia - Demrenfaris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

demrenfaris

Członek Forumowej Mafiji. Pisze swoją biografię systemem binarnym. Dzięki temu jest łatwo pisać i czytać, choć zajmuje ok. sto razy więcej niż pisanie ''po polskimu''. W podpisie zawarł kilka bardzo przydatnych i zabawnych cytatów. Najbardziej przypadł mu temat o piłce nożnej, widocznie ją lubi. Na forum jest niecały rok. Podróżując walnął 41 obrazków. Z "Krótko o mnie" mogę wyczytać, że w wolnych chwilach lubi próbować zrobić dziurę w ścianie przy pomocy piłki. Uważa, iż minusem grania w piłkę, jest to, że jak gdzieś poleci to nie ma krzty ochoty aby wrócić na boisko. Swojego wieku nie podał, ale myślę, że ma gdzieś 16-2x lat; tak do 23 maksymalnie :P
Po szkole bawi się prądem, a kiedy brakuje mu energii na odrabianie lekcji to właśnie on (prąd) daje mu ją, wystarczy złapać odpowiednie miejsce. Jego obecny stan to ''o'' duże i ''o'' małe (O_o - ''o'' tak właśnie). Lubi blogować w internecie, po domu i na klatkach schodowych. Liczy to, czego nie zna, więc wie naprawdę dużo, ale jeśli korzysta z kalkulatora własnej roboty. Zrobił go z kilkunastu kamieni, kilku patyków i hiperłączy + oczywiście napisał do niego własny program w jakimś tak języku, bodajże pazurzastym. Skrobał kalkulator kilka dni, i cieszy się z własnego dzieła. W nocy preferuje kolor czarny tak jak w dzień kolor czarny. "Czarny jest stylowy!" - mówi demren. W chwili doczesnej ma zajęcie, które go wciągnęło. Demrenfaris - mam nadzieję, że zagrasz w FM (tej edycji); mówię to, bo czekasz, aż ktoś to powie :P Na afatarze widać tło i postać. Tło pełni pierwszorzędną rolę, natomiast ta postać to tylko dodatek pozycjonujący jakieś napisy stanowiące część tła. Może to są książki, albo cuś.

A tak w ogóle pada deszcz za oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi

Tak naprawdę jest szpiegiem z krainy deszczowców, u mnie nie pada, i ciągle przeszkadza smokowi Telesforowi, mam nadzieję, że nic nie pomieszałem ;P Lubi szpiegować też innych forumowiczów, często robi to w tym właśnie temacie. Popełnił błąd na który jestem szczególnie wyczulony, napisał „okres czasu” grrr… będę gryzł. Ma urodziny dwa dni po moich 22-24 XI, można zrobić moją imprezę, poprawiny po mojej imprezie i dożynki jako jego imprezę ;) Lubi robić zdjęcia, które wychodzą mu naprawdę fajnie, jak widać każdy ma jakiś talent, ot może moim talentem jest umiejętność szukania własnego talentu? W tym roku kończy gimnazjum, mam nadzieję, ze nigdzie po drodze nie zabumelował, więc kończy się dla niego pewien ciekawy okres w życiu, choć po wakacjach z kolei zacznie się jeszcze ciekawszy ;) Ostatnio jest zadowolony z życia, tylko pogratulować, widocznie Telesfor ma ostatnio ogromne problemy. Słucha raczej stonowanej muzyki nie wychylającej się szczególnie w żadną stronę, nie jest elo joł zimalem, ani osobnikiem obwieszonym 5kg żelaza, tudzież innego pierwiastka z grup 1-16. Czas by kończyć mój epic quest to the Kraina Deszczowców, bo rzeczywiście tam pada. Pozdrawiam i życzę Przewodniczącego, mając nadzieję, że i mnie się ten zaszczyt trafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adidas66

Dzisiaj przyszło mi opisywać nieznanego usera, mimo iż jest on już delegatem. Zacznijmy od nicku. A więc mówi on nam najprawdopodobniej to, że user lubi ubierać się w markowe ubrania np. firmy Adidas, stąd ten nick. A te dwie szóstki, to pewnie miało być szatańskie 666 :) Tylko coś nie wyszło ^^
Teraz awatar. Widzimy w nim Marlona Brando, a raczej - Dona Vito Corleone z filmu, no z klasyki - Ojciec Chrzestny. Masz u mnie duży plus za to, bo również uwielbiam tą trylogię. :)
Po statusie możemy powiedzieć, że user ten jest już jakiś czas z nami. Tak, zgadza się. Niebawem będzie już rok czasu, a dokładniej w styczniu 2008. ;) Co warte uwagi jest to user nie karany za nic do tej pory. Brawo, oby tak dalej! :-)
Adidas66 najwięcej postów umieścił w temacie o piłce nożnej, Kwasach oraz Obywatelu :) Sam zaś stworzył tylko dwa tematy z czego jeden udany, mianowicie ten o forumowej grze w średniowieczu - Bandziory :P Być może zajrzę, chodź nie przepadam za tematami służącymi głównie do... nie oszukujmy się - nabijania postów, czyli grami forumowymi.
Teraz wypada powiedzieć kilka słów na temat GramSajta. Pierwsze co widzimy i co oceniamy to wygląd, czytelność itp. To w skali od 1 do 10 oceniłbym na 6. Na wyższej rozdzielczości tapeta wyśrodkowuje się a dookoła są białe puste przestrzenie. Radziłbym w edycji wyglądy Sajta zmienić tło pod tapetą na czarne. Jeśli masz pytania jak to dokładnie zrobić pisz na GG: 180058 - pomogę :)
Teraz zaś treść - najnowszy wpis jest bardzo ciekawy wpis - czyżby Adidas66 był filozofem? :P W każdym razie ma ciekawe pytanie. Moim zdaniem odpowiedź jest bardzo prosta. Po prostu Ludzie inteligentni są indywidualistami a indywidualiści nie koniecznie muszą być inteligentami, chodź często tak jest... Tak myślę :P
Liczba znajomych tego usera wynosi 38, co mieści się w granicach rozsądku. :)
Ulubione gry tego usera, to piędzy innymi PoP i ToCA RD 2. Grałem w ToCA RD 2 i muszę powiedzieć, że dobra gra, lecz przy GT4 (Gran Turismo 4 z PS2) niestety odpada ;) Ale to jedynie moja opinia. Ulubione filmy - Gwiezdne wojny, Piraci z Karaibów oraz oczywiście Ojciec Chrzestny. :) Jak już wspomniałem też kocham tą trylogię...
Z pism najczęściej czyta CD Action i Przegląd Sportowy. Ja czytam zawsze CDA ;]

To tyle, życzę powodzenia!

Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować