Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

chyba sie troche spóźniłeś

Laska-z-Polski
Tego forumowicza widziałem już kilka razy na forum. Wbrew nickowi, nie jest to dziewczyna, to napewno nie i laska;P Kilka dni temu awansował na delegata, z czego bardzo sie cieszył. na avaatrze ma jakąś laske, ale nie wiem skąd jest. Forumowicz ten chyba pochodzi z Polski(nigdy nie jest sie pewnym, to może byc zmyła:D) W podpisie dodał gg, oraz...yyy trochę błędną gramatycznie filozofie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Użytkownik na forum spędził mnóstwo czasu jest Przewodniczącym co oznacza o jego długaśnym stażu ;)
Ma na imię Jacek jest 16-stolatkiem i pyka w RPG-i. Na avatarze ma on postać, której nie znam zabardzo ale podejrzewam że pochodzi z serialu Anime. Na GS-ie bardzo kolorowo i miło jak się patrzy na takiego koteczka to aż się chce go przytulić :D Ma ponad 50 znajomych co znacza że większość forum nie jest mu obca. Życzę awansu do Sekretariatu i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ascont

Kolejny przodownik,którego widuję dość rzadko,bo wypowiada się w wątkach,których pewnie nie odwiedzam.Na avataraku ma twarzyczkę.Podpisik zawiera pewne stwierdzenie oraz numer GG.Na Gramsajcie Wiedźminowo-Gothicowo.User z nami jest od 179 dni,a zdążył napisać 318 postów.Nie dostał jeszcze żadnego degrada.Wiele pisze w słownej zabawie oraz w jednej forumowej grze RPG.

Pozostaje pozdrowić i życzyć Brygadzisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ascont

User,którego widuje czasami na forum.Ma na imie Filip,ma 20 lat(troszke dużo :))i mieszka w Toruniu.Obecnie studiuje informatyke i pracuje jedynie przed komputerem :)Kiedyś byłem na jego GS''''ie i jak widze troszke pomnieniał go.Na forum jest dość długo bo 179 dni.Napisał jedyne 318 postów(bo pewnie nie ma czasu).Ma jedynie PeCeta.Z gier to ma Gothic 3,The Lord of the Rings : The Battle for Middle-Earth II,The Lord of the Rings : The Battle for Middle-Earth II the Rise of the Witch King oraz WarCraft III: Reign of Chaos czyli lubi takie gry z magią.

Pozdrawiam,no-to-gramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lisun


User którego często widzę na forum.Popiera wprowadzenie znaków ♀ i ♂.Jest miłośnikiem kolejnictwa i lotnictwa.Lubi także historie oraz gry komputerowe.Ma jedynie MP3(Pentagram RT Video) oraz PeCeta.widać lubi strzelanki bo ma same gry wojenne:CoD 1,CoD 2, Medal Of Honor-Allied Assault Warchest,Medal of Honor : Airborne(dziwne,dopiero co wyszła...)Medal of Honor Pacific Assault.Na forum jest już 474 dni.Napisał 2 recenzje.


Pozdrawiam-to-gramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no-to-gramy

no-to-opisujemy. Forumowicz którego widuje bardzo często jednak że chyba nigdy nie odpowiedziałem na jego posta?!. Jednym zdaniem zarówno GS jak i avatar są poprostu kiepskie. Lay składa sie z wstawionej tapety z Eminemem plus belki które zupełnie do niej nie pasują - ale dosyc o tym napiszmy coś o samym gramowiczu. No wiec ma 18 lat uu.. starszy oddemnie o cały rok ;P. Niewiele napisał pod belką "Ulubione.." bardzo niewiele. Jak to u normalnego nastolatka lubi Lost i Prison Break. Czyta Bravo sport ??!! dla mnie to czasopismo jest przeklęte. Ogólnie koleś nie wzbudził we mnie jakieś wiekszej sympati do siebie ponieważ w sumie jesteśmy przeciwieństwami mimo że go tak naprawde w ogóle nie znam.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vuko Darkkainen

Naprawdę widzę go pierwszy raz na forum. Lubi zielone warzywko, ale tylko wtedy kiedy jest szare. Prawdopodobnie na koniec postów oficjalnych, niedyskusyjnych pisze "Pozdro." albo też "Pozdrawiam.". Na awatarze ma rękę, która jest głównym obiektem obrazka. W tle możemy zobaczyć zręcznie opisane tło. Osobiście mogę powiedzieć jedno na temat awatara: "Ej, ręka. Coś ci zwisa.". No może cieknie. Mniejsza o to.
Za pewne lubuje się w horrorowych klimatach, a przynajmniej mrocznych. Jednakże, muszę stwierdzić, że jest stałym oglądaczem dobranocek tak samo jak stała jest pogoda. Podobno ma siedemnaście lat. Cóż jeszcze mogę o nim powiedzieć, nie korzystając z gs? Nick rodem Mr. Drakuli; ale pierwszy człon to raczej jakieś anime - typu różowe czarowniczki i super bohaterowie z mieczem, no mogą też być niewinne, ale za to krwiożercze roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 21:01, Wasizi napisał:


Wasizi
coz wiem ze widzialem gdzies ten awatar i nick ale niezbyt kojarze gdzie...:)
awatar przedstawia jakis rodzaj pokemona:) lub inne stworzenie tego gatunku:) zamilowanie zwierzatkami (hehe) i w ogole natura widac juz zupelnie kiedy sie wejdzie na sajta. opanowany jest i przez faune i przez flore:)
user jest delegatem, wiec musial troche postow napisac. na 2 lata egzystencji na forum ma tylko 16 znajomych czyli dobiera ich bardzo ostroznie a nie jak niektorzy kolekcjonerzy:) user na imie ma Krystian i jest praktycznie juz 15letnim internauta:). motto bardzo zastanawiajace:) a podpis utrzymany w nastroju heroicznym:) to chyba tyle:) zycze powodzenia i do spotkania w ramach jakiejs dyskusji:)
Pozdrawiam
Samildanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samildanach
Tego forumowicza chyba już gdzieś widziałem, tak mi się przynajmniej zdaje, ale nie wiem dokładnie. W każdym razie opisuje go poraz pierwszy. Nie moge rozszyfrowac co może znaczyc jego tajemniczy nick. Na avatarze ma kogoś ze skrzydłami i wyciągnięta pięścią, jak by był przygotowany do ataku. Napewno podobało mu się wypowiedziane przez Leonidiasa słowa "This is Sparta!" z filmu "300". Podaje rónież swoje gg, czyli spamowac przez gg z innymi forumowiczami, bądź lubi byc obsypywany spamem. Nie mam nic więcej do powiedzenia. Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 06:45, lis899 napisał:


lis899
zaczne od tego ze sie pomyliles:) bo rzeczywiscie sie spotkalismy na forum a najlepsze ze to wlasnie na tym temacie:):):) i wlasnie opisywales mnie:) wiec to tak gwoli sprostowania;p
a wiec lis899. nick mi nic nie mowi poza tym iz podejrzewam iz jest to czesc daty urodzenia;p w awatarze znajduje sie najprawdopodbniej jakis z bohaterow bajki Dragon Ball:) vegeta czy songo hehe:) user ma status przewodniczacego czyli spedzil na pewno juz nie malo czasu na forum...
a teraz wchodze na gramsajta i widze... no wlasnie. przede wszystkim rzuca sie w oczy prawdziwie drapiezne tło:)druga rzecz jaka widze to to ze mylilem sie co do tego iz liczba 89 w nicku oznacza rok urodzenia:) user ma 16 lat i na imie ma Jacek:) i w tagach podaje Dragon Ball(czyli nie mylielem sie co do awatara);p no coz... poza tym jeden wpis na sajcie wiec jest on chyba nowy. nic wiecej napisac chyba nie moge:) wiec zycze powoidzenia i...
Pozdrawiam
Samildanach
P.S.lis899 chyba rowniez lubi spam na gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samildanach
Przyznam się... miałam problem z poprawnym napisaniem ksywy tego Gramowicza. Pisałam wolno bo nie chciałam się pomylić. Sprawdzę jeszcze raz... tak, jest ok. Przejdę zatem do opisu.

Posty tego Użytkownika migały mi przed oczami tylko w tym temacie. Widać ma inne zainteresowania, pewnie też nie jest z moim wieku. Patrząc obiektywnie daję około 17-18 lat. Zaraz sprawdzę na gsie...
Tak, z wiekiem trafiłam ;) Użytkownik od 15 czerwca jest pełnoletni.
Może więc głosować w wyborach o których traktuje jego ostatni wpis na gramsajcie. Sam lay stronki nie powala, no ale przynajmniej jest czytelny ;]
"Sam" jak go nazwę w skrócie jest fanem fantasy. Uwielbia "Gladiatora". Podaje swoje gg zarówno na Gramsajcie jak i w podpisie - wskazuje mi to więc na osobę komunikatywną ;) Postów jak na niespełna 100 dni na forum napisał mnóstwo ;)

Tak więc życzę powodzenia i 0 degradów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała16

Na imię ma Magda, ma 16 lat i mieszka w pięknym mieście Kraków. Magda jest bardzo miłą i sympatyczną dziewczyną, z którą można porozmawiać o wszystkim i o niczym, rozmowa może trwać na okrągło gdyż człowiek się nie nudzi. Potrafi człowieka podnieść na duchu i rozweselić, lubi się troszczyć o innych, co jest bardzo miłe jest osobą bardzo towarzyską. Interesuje się sportem głównie piłką nożną i formułą 1 ale piłką nożną chyba bardziej xD Podaje swój numer gg, czyli lubi poznawać nowych ludzi. Ma bardzo ładnego gramsajta, na którym wszystko jest czytelne i dobrze rozmieszczone. Często aktualizuje swojego gramsajta, co jest dobrym rozwiązaniem. Jest jedną z, niewielu forumowiczek, z którą mam bardzo dobry kontakt na gg i nie tylko ;)
Lubi rozmawiać i dużo pisać na forum. Chodzi do LO lubi biologię a nie cierpi historii (a taki fajny przedmiot), często siedzi po nocach i się uczy, mimo że jest wtedy zmęczona to jest wytrwała ;) jest osobą bardzo mądrą i inteligentną. Potrafi człowieka zaskoczyć, jest również uparta i nie lubi się kłócić, chociaż ze mną ;) Co mogę jeszcze napisać chyba to, że sporo rzeczy jest, które oboje lubimy xD

Pozdrawiam najsympatyczniejszą dziewczynę na forum więcej takich osób na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wdowiakm
Użytkownik dobrze przezemnie znany, jak i on też chyba mnie zna dośc dobrze:) To były czasy, kiedy Gothic 3 jeszcze nie wyszedł i sie spekulowało w temacie, nie:)?? W każdym razie znam go prawie od początku mojego pobytu na gram.pl. na początku był niżej ode mnie stopniem ale zszedłem na psy i minął mnie już(Przewodniczącym chyba ja byłem pierwszy, nie pamiętam już dokładnie, właściwie to nie wiem kogo to obchodzi:)) Teraz jest sekretarzem i pewnie zmierza do własnego tytułu, czego mu życzę jak najbardziej:) na avatarze ma Kayako z The Grudge(to jest chyba z amerykańskiego remaka, ja wole japońskie wersje, choc 2 nie oglądałem ale 2 tak + oczywiście amerykańskie). Podaje swoje gg w podpisie, czyli lubi gramowiczów. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Posiadacz statusu, którego pożądam ;P Miłośnik zwierzaków, o czym świadczą jego nick i gramsajt, niewielu jest takich ludzi, statystycznie na iluśtam przeciętniaków, tak więc mamy do czynienia z jednostką oryginalną, tak właściwie to gram.pl jest prawdziwym siedliskiem jednostek oryginalnych, choć takie szare myszki też się zdarzają, choć raczej wyższych statusów nie osiągają, przez wyższy status rozumiem Delegata i w górę. Odejdźmy od szarych myszek zanim zmienią nam się w mniej przeciętne białe i powróćmy do naszego lisa, który te myszki łapie, wszak mówiłem, że oryginał ;) Należy odnotować, że następne opisy mogą być dość ciekawe gdyż nasz rudzielec zamierza zacząć prowadzić „Dziennik ze szkoły” ciekawe co się tam znajdzie. Co do szkoły to lubi geografię, astronomię i uwaga matematykę… brrrr, jak na prawdziwego spryciarza przystało nie pisze nic o swojej pasji, czyli o zwierzątkach ;) Przed schwytaniem, bądź też po wpisuje swoje ofiary na listę, którą dla niepoznaki nazywa „Moi znajomi” nałapał ich już 51, krótko mówiąc głodny nie chodzi. W wędrówkach po lesie towarzyszy mu nieodłączny Gothic III i HoMM również III, ludzie z takimi imionami mogli zostać tylko leśniczymi albo politykami. W naszym lesie spędził już 722 dni i zdążył przejść ponad 2000 kilosów, to już naprawdę elita wędrowców, którzy mają dość siły i wystarczająco twarde podeszwy by wytrzymać takie obciążenia. Jego legowisko jest ładne chodź rzadko odwiedzane, może to przez apetyt właściciela, jednak mimo wszystko zachęcam do zajżenia w lisią norę bo jest naprawdę ładna. Życzę jak najszybszego awansu na sekretarza zgromadzenia lisów i pozdrawiam, may the las be with you ;)

PS. Kame hame haaa! ;P

Kto oglądał ten zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adidas66

Lubi Garfield''a - takiego pulchnego, sprytnego kocura. Ma całkiem wiele znajomych wirtualnych, i może dlatego ma ich sporo w życiu realnym. Rozwija się w różnych kierunkach. Na gramsajcie o sobie nie napisał nic. Gra w gry, które wymagają myślenia, planowania oraz zręczności. W niektórych to się mieści wszystko razem. Jest fanem piłki nożnej, dlatego też sam lubi ją pokopać. Kiedy napada go chęć pisania, to pisze; być może ma własną poezję.
W podpisie zawarł cytat, który świadczy o jego zróżnicowaniu - każdy jest inny. "Myślę, więc jestem".

Zgaduję, że awatar ma powiązanie z "Ojcem Chrzestnym". Lubi firmowe ciuszki, szczególnie adidasa. 66 - ?. Bierze ''aktywny'' udział w swoim forumowym szyciu. Na gramsajcie zawarł swoją małą ankietę/głosowanie. Jest moim konkurentem do wyższego stopnia ^^. Przeszedł PoP i Scared plusa. Co do pierwszej gry: bieganie po ścianie, 10-metrowe skoki, latające miecze na wysokości szyji i inne czyhające stworki i potworki; natomiast w drugą nie grałem, nawet wiele o niej nie słyszałem. Przeczytał książkę pt. "Wiedźmin", a także zapoznał się ze światem Tolkiena. Uwielbia Football Manager''a, napisał ocenę jego (2006).
Humor ostatnio mu się poprawił, chodzi z zębami wystawionymi na wiatr :P. Niedługo ma urodziny, a już o nich myśli. Od czasu do czasu woli posłuchać coś mocnego, jednak nie zawsze.
W tle gramsajta widzimy las o świcie. W takiej właśnie porze Adidas66 wybiera się na małe grzybobranie. Oprócz grzybów do domu przynosi też rzadkie okazy kfiatuszków. Kiedyś spotkał nawet Saskłacza, ale nie jest pewien bo to było po skonsumowaniu goblińskich grzybków (pomagają na koncentrację:) ). Zasiał nawet w tym lesie swoje drzewko, które teraz rośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi aka WuW

Wredny pingwin , który niedawno wrócił z delegatury na Grenlandii.Często udziela się w podziemnych zakamarkach poza gramem, i nawet nie ma plusa .Słucha Moby''ego, Fall out boya, tego no ,bloga czy tam blinka :P
Na gramsajcie zabawia się kolorkami, ma do tego talent(Czyt robi niezłe EMO ZDJĘCIA.Odsyłam do nonsensopedii).
Tak naprawdę jest nawet sympatyczny,ale w granicach gramowej solidarnośći(Tj. jest miły dopóki można komuś wlepić bana).Jego gramsajt jest całkiem ładny, ogólnie ma u mnie 8/10.Od czasu do czasu z nim gadam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamido

Przewodniczący jest jego poziom . Podoba mi się jego nick , ma coś takiego Adamowego w sobie xD . W życiu niewidziałem tak wspaniałego avatara , z krzesła mnie normalnie powalił . Adamido jest chętny do nowych znajomości , podaje swoje gg w opisie. - pozatym dziki ten jego opis , chyba mu poprostu chodzi o hasło "Spam" czyli Spam is Power ;] . Gramsajt jest bardzo "kolorowy" . Po chwili przejrzenia tego wsystkiego musze przyznać że znalazłem..... brata Wariata xD ! Jego motto , które pewnie dało mu siłe by pisać dalej jest " Spam is POWER ! Flood is POWER !!! - interesting indeed ;]
Oh , facet jest młodszy odemnie , to mi się coraz to częsciej zdarza , stary powoli się robie . Ciekawe ile tych postów napisał , niewiem i niepisze na jego GS ;( . Doszedłem do wniosku że już więcej nie napisze
It''s time to say goodbye

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arhont
Hmm... opisywałam go już kiedyś? Nie wiem. Może ;) w kazdym razie użytkownika prawie zupełnie nie kojarzę. Może to ze względu na ciężką ksywkę :) Może ma inne zainteresowania. Zobaczymy.
Jest Brygadzistą, jak ja. Gramsajt dość ładny, tylko czcionka ma taki jaskrawy kolor i "wali" po oczach. Na forum dużo dłużej ode mnie. Pewnie pamięta dawne afery... dawnych modków. :) Postów ma niewiele - już wiem, czemu go nie kojarzę XD
Tak w ogóle to gramowicz ma na imię Adam. Jest rok młodszy - pisze, że ma 15 lat i mieszka w województwie opolskim. Co ciekawe... jak sam sie chwali, mówi lepiej po niemiecku niż po polsku... :) Cieszy sie, że założył swój pierwszy temat na forum - o tym traktuje jego ostatni wpis na gsie. Lubi "Mitologię" z którą ja teraz przechodzę męki. Ale już wiem, do kogo zagadam o korepetycje ;) Czyta CD Action jak niemal wszyscy tutaj na gramie :)
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała16
Mam zaczyt pierwszy raz tą forumowiczkę. Tak więc po avatarze można wywnioskowac, że jest fanką Wisły Kraków, wchodze na gs i też są piłakrze wiślaccy. Oprócz tego Zainteresowana jest siatkówką(wg mnie najlepszy sport:)) Ma na imię Magda i ma 16 lat, jest w moim wieku, tylko prawie o miesiąc młodsza(ja jestem z 17 kwietnia, ona jest z 16 maja). Jest brygadzistą/tką(nie wiem już jak napisac) i życzę jak najszybszego awansu do delegata:) Podaje również swoje gg, czyli jest otwarta na nowe znajomości:) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Hmm......nie znam dobrze tego usera ,ale spotkałem go w kilku tematach na forum :P.Ma na imie Jacek i ma 16 lat (ooooo.....czyli licealista ^^).Na avatarze jest postać z Dragon Balla......za pewne jakiś fan tego anime ;).Na GS''ie....fajny kotek ;).Pewnie lubi dzikie koty ;).Radze tylko zmienić kolor czcionki lub coś zrobić ,bo troszkę ciężko odczytać te wpis''y :/.Na GS''ie dużo nie pisze (3 wpisy :P).Ostatni wpis to jeden dzień z jego życia (dokładnie wtorek ;) ).Tak jak wnioskowałem po avatarku ....lubi anime i mangę (choć mało czyta xD).Uwielbia gry RPG typu Fallout (wojna nuklearna rządzi ;) ).Z jego ulubionych wykonawców znam tylko Dj Tiesto i Korn''a :P.Więcej nie napisze ,bo zbyt dobrze nie znam tego usera :/ ,a statystyki bez sensu przepisywać :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować