Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MK vs DC Universe jeszcze bardziej ugrzeczniane

44 postów w tym temacie

phi!! pięknie, wogóle niech wytną scenki końcowe albo zastąpią radosnym uściskiem dłoni przeciwników :{, nic już nie zostało ze starego dobrego = brutalnego Mortal Kombat, no chyba że poza nazwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Midway! Brawo. No czego ta firma nie zrobi, żeby przyciągnąć do swojej gry jak najwięcej graczy. Choć, stop. Przecież wycięcie fatality odrzuci od tej gry wszystkich fanatyków serii Mortal Kombat! Może naprawdę chcą przyciągnąć do konsoli jak najwięcej dzieci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupota amerykanów jest powalająca. Dlaczego w byle filmie klasy B made in USA krew leje się na prawo i lewo, tudziez lataja powyrywane kończyny/bebechy a w grze już tego nie można pokazać? Nie wiem czy słusznie to widzę ale w Europie chyba więcej wolno (swego czasu głośno było o wycięciu krwi z gothica 3 dla USA, a ta krew to przeciez byl śmiech na sali) no ale jeśli dla amerykanów ideałem gry jest grzeczniutki WoW... Szkoda tylko że sporo nowych gier robią właśnie w na rynek USA i potem trafiają one do Europy już w "ugrzecznionej" czytaj mniej klimatycznej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kpina... czysta kpina...
Jak wspominałem wiele razy:
"Casualizacja rynku rozrywki elektronicznej prowadzi ku zatraceniu sensu." czy jakoś tak :P
a! jeszcze jedno:
"Kochane dzieci :) spi&@*!)%@! z przed monitorów! Ta gra ma rating T for Teens! Wracajcie to dogzz i catzz! Arrrr..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzyczę tej grze kompletnej klapy. Może to walka jest najważniejsza, ale bez fatality to już jest g*%&# a nie MK. Bo tego czegoś niestety nie można nazwać fatality. Ugrzeczniona wesja, ok ale bez jaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuwa, to może od razu przestaniemy się bić, i ogólnie pogłaszczemy żłych wrogów po główkach żeby zamieniły się w cholerne teletubisie...
SCREW YA POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA!
SCREW YA GRAJĄCE DZIECI :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować