Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Jeżeli te zapewnienia znajdą odbicie w rzeczywistości to już tylko czekać na najbliższy poniedziałek. Akurat udało mi się uporać z sesją i mam już wolne i chciałoby się w coś nowego pograć a jak wiadomo dla biednego studenta 100zł na zakup gry to trochę przy dużo. Marzę o Fuelu za 49,90zł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej liczę że znowu pojawię się produkty za same wPLN, nawet za większą ilość, dużo już mi się uzbierało i nie ma na co wydawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 13:56, dave03 napisał:

> W imieniu całego CDP chciałbym przeprosić wszystkich za zamieszanie wokół wPLNomanii
/.../

Szkoda że tak późno, ale lepiej późno niż wcale.
Od razu mam też pierwsze pytanie. Czy jest szansa na wprowadzenie możliwości pokrycia
przesyłki z wPLN-ów? Koszty przesyłki nie są wcale takie niskie, zwłaszcza w przypadku
tańszych gier co czyni w większości taki zakup nieopłacalnym a tym samym odstrasza wielu
potencjalnych nabywców. Kiedyś taka opcja była i dobrze by było jakby nie tylko mieszkańcy
Warszawy mieli taką samą możliwość skorzystania z tego programu lojalnościowego.

Niestety w tej chwili nie ma możliwośći opłacenia przesyłki za pomocą wPLN-ów. Nie będzie to możliwe w najbliższym czasie, ze względu na nasze długfalowe umowy z firmami kurierskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAAAA!!!! W końcu CDP odezwało się tutaj i przyznało do błędu. Trzymamy za słowo, że w poniedziałek będą nowe gry, a stare znajdziemy w magazynie. Chętnie wydam moje 194 wPLN. Do tej pory zakupiłem tylko pak GoW+UT3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 14:48, Lutador napisał:

Niestety w tej chwili nie ma możliwośći opłacenia przesyłki za pomocą wPLN-ów. Nie będzie
to możliwe w najbliższym czasie, ze względu na nasze długfalowe umowy z firmami kurierskimi.


Wobec tego dobrze by było dodać jakieś tytuły za same wPLN-y. Nie mówię oczywiście o grach najdroższych, ale takie które są kosztują poniżej 100zł chętnie bym w takiej ofercie zobaczył. Wówczas sprawiłbym sobie dodatek do CoH - Chwała bohaterom, bo jednak dla mnie jest to gra za krótka żeby za nią dać 80-90zł, a wPLN-y wydałbym na nią bez zastanowienia.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie ofiicjalną wiadomość od cdp:

"Już 22 czerwca oferta wPLNomani zostanie wzbogacona o nowe gry. Każdy kto lubi MMO, skradać się, strzelać, lub bawić w stratega, znajdzie coś dla siebie. Poza nowymi tytułami pojawią się również tytuły, które cieszyły się największym powodzeniem (Empire: Total War oraz F.E.A.R. 2). Dodatkowo pojawią się również gry dla młodszych graczy, więc jeśli macie jeszcze wPLNy w zapasie - nie przegapcie poniedziałku.

Dodatkowo informujemy, że uruchomiliśmy adres wpln@cdprojekt.com, na który możecie wysyłać wszystkie swojej pytania oraz dawać nam sugestie. Obiecujemy, że nie pominiemy żadnej wiadomości i na wszystkie jak najszybciej odpiszemy."


Przejrzałem katalog gier wydanych w ciągu ostatniego roku ponad i mam wyłapałem kilka gier który nadają sie do wplnmanii. Niektóre już były, niektóre są tylko w za wysokiej cenie bo juz w marketach pojawiły się promocje na te pozycje:
Saints Row 2
Wheelman
Test Drive Unlimited carpack
Pure
S.T.A.L.K.E.R Czyste Niebo

to chyba tyle;)

Czyli jednak nie dane mi będzie zakupić w wplnmanii żadnej ścigałki przynajmniej narazie;/ A najlepsze skradanki tego roku wydali inni wydawcy, COD, Far Cry 2 itp. Chyba będę musiał jeszcze poczekać na rzut dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że się odezwaliście CDP, oczekujemy niecierpliwie poniedziałku :)

Dnia 19.06.2009 o 15:52, Citkowsky napisał:

Dodatkowo informujemy, że uruchomiliśmy adres wpln@cdprojekt.com, na który możecie wysyłać
wszystkie swojej pytania oraz dawać nam sugestie.

Z tym emailem to epic fail, CDP. Zaraz zostaniecie zbombardowani przez ''montrych czytacy'', którzy chcą nabić sobie coraz więcej punkcików w polaczkowatości tekstami typu: "huehaehye, eheehe, a Kolemkcja Szeszczasów jest w Saturmie za tylko 10 żłotych mniej bez wPLMów! heahuhauh!", "Heh, a na allegro jest taaaniej -.-''", "Nie lubiem być oszukiwamym przez DVDProjekt - robią nasz w koniiaa, bo nie dają żutóf!", "Ahaha, ale jestem mądry! Se obliczyłem, że wysyłka jest za 12 złotych, czyli cena tofaru idzie o 12 zł w górę, więc NIE AWRTO KUPOWAĆ NA WPLNOMANIIII!!!1!".

xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>............

Co na celu miał twój post? Bo widzę tylko kupę spamu. W dodatku twój post był odpowiedzią na mój i nie bardzo kumam z jakiego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 16:52, Citkowsky napisał:

>>>............

Co na celu miał twój post? Bo widzę tylko kupę spamu. W dodatku twój post był odpowiedzią
na mój i nie bardzo kumam z jakiego powodu.

Chciał błysnąć "luzem i spokiem". Efekty są tragiczne.

Zaczął się wysyp postów z cyklu "koncert życzeń", a kto to ów kolo Lutador? Nie wiadomo. Mógłby się przedstawić z imienia i nazwiska, skoro już odpowiada z wPLNy i cały ten cyrk. A tak to równie dobrze może być wujek Kazio w wieku emerytalnym co ma niskie poczucie humoru i chce wpienić parę osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 17:16, Melchah napisał:

> >>>............



To już mało istotne kim jest ten Lutador. Kilka postów wyżej skopiowałem oficjalne info ze strony CDP potwierdzające słowa Lutadora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 16:52, Citkowsky napisał:

twój post był odpowiedzią na mój i nie bardzo kumam z jakiego powodu.

Nic do ciebie nie mam, po prostu skopiowałeś info, a ja chciałem na nie odpowiedzieć, a że nie ma nigdzie znacznika [quote] czy coś w tym stylu to odpisałem na twój post. Nie na to co napisałeś, tylko na to co skopiowałeś.

Po prostu piłem do tego, że jak taki Melchah, jak poczuje się urażony że nikt nie odpowiada na jego bezsensowną paplaninę "jaka to wPLNomania jest do dupy. CDP też."[bo po co -.-''], to będzie trollował na maila i będą mieli nie lada kłopot jak to się wytłumaczyć z tego, że np. ponoć jego kumpel mu sprzeda towar za tyle samo bez wPLNów ;F, albo na jakąś inny zaczepny tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 17:19, Citkowsky napisał:

To już mało istotne kim jest ten Lutador. Kilka postów wyżej skopiowałem oficjalne info
ze strony CDP potwierdzające słowa Lutadora.

Istotne o tyle, że każdy lutek może sobie takie słowa - zamiast cytowania np. - ułożyć w zgrabną formułkę własnego autorstwa, którą publika łyka. Jest tylko jeden fakt wskazujący na to, że ów Lutador coś tam faktycznie może mieć wspólnego z akcją. Post na forum jest wcześniejszy niż oficjalne info na stronie CDP.

Dalej jednak nie rozumiem, dlaczego osoba biorąca od tej chwili na siebie odpowiedzialność za ten majdan kryje się za nickiem. Może jeszcze się trochę boi? Ale chyba mniejsza z tym, prawda? Jeśli wierzyć zapewnieniom, od poniedziałku już nie będzie musiał(a). Oczywiście jak zawsze w takim przypadku czekamy na efekty, bo co nam po słowach. Tych już sporo tutaj było.

Sharaqus - Czyli jednak można pisać w miarę poprawną polszczyzną? Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 19:38, Wujek-Alfred napisał:

Ale 40zl to chyba az tak straszna fortuna nie jest ?


Dla kogo jest dlatego jest-ale skoro zamierzacie mimo że CDP kopie was[nas] w du***3 litery przepłacać to gratuluje,dalej będziecie tak robić dalej CDP będzie ...[wiadomo co] trzeba być twardym,olali sprawe to niech teraz to wynagrodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję na "Sagę Heroes of Might and Magic I-III". Bo najpierw długo czekałem aż pojawi się w sklep.gram.pl, a kiedy już się pojawiała to okazało się, że nie mogę jej kupić za wPLN''y. No i się nieziemsko wku... Mam już jedno wydanie tej gry, ale chciałem je komuś sprezentować. Koszty wysyłki nie grają roli, tylko żebym mógł za samą grę zapłacić wPLN''ami, było by git, eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi - co ma wspólnego CDP z wydawaniem CS:A? Powiedział ktoś Ci kiedyś, że jesteś śmieszny? Zapewne tak, ale nie zaszkodzi powtórzyć. Błyszczysz swoją "inteligencją" nie tylko w tym wątku. Może chcesz być fajny, ale Ci nie wychodzi. Zacznij od samego początku - naucz się czytać ze zrozumieniem i popracuj nad swoim charakterem - na razie jesteś jak chorągiewka na wietrze...

Musiałem się na kimś wyżyć. I tak Ci się należało. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe czy byście sie odezwali (cdp) gdybym nie podią tego wątku...
mówi się ze lepiej późno niż wcale ale wydawało mi sie ze cdp to poważna firma i takich wpadek nie zaliczy.. przeprosiny musza być przyjęte bo na tym forum są porządne osoby, i nie wypadało by" strzelać focha", bo robicie ta promocje dla nas. Ale teraz mam nadzieje ze zrobicie wszystko by nie doprowadzić ponownie do takiej burzy na forum i zszargania swojej pozytywnej opinii w oczach graczy..

a do użytkowników forum mam proźbe żeby pokazali klasę i jakoś sie tutaj zachowywali - bez bluzgów i dziecinnych zachowań.. zanim napiszecie post starannie przemyślcie swoje mysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 13:51, igor8472 napisał:

Jak z wPLN może być coś co CD-Projekt nawet nie wydaje, hę????

a to... zapomniałem ;)

tak czy siak chciałbym coś za WPLN jakaś przyzwoitą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować