Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie


Czemu? Cdp ciągle jest ziwązane z gram.pl, możliwe, że oba serwisy siedzą, lub przenoszą się na te same serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jaja... nadal zastój... szkoda, że Jade Empire i Cezara dostałem uszkodzonego, a HoMM5 nagle przestał działać (i miał być na DVD, a nie na kilku CD) ... i STALKER za 30zł, phi! takiego shita to bym nie kupił nawet za 1zł, strata kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się tym ofertą od dłuższego czasu i nic tu specjalnego nie wrzucają ;P Gry które tu są po jakiś 2 tygodniach przechodzą do serii typu extra klasyka i można je kupic za taką samą cene bez wpln ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wieżyć to naprawdę trudno, wybudować jakąś wieże, lol, hardkor. Nigdy nie było powiadasz? A na początku, jak gry rozchodziły się w minutę, kiedy gry dodawano systematycznie, i owe gry były na wysokim poziomie? To było nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To było nic?

Było, nie było, ale TERAZ na pewno nie jest (zresztą dla mnie ta akcja od początku niczym ciekawym nie błysnęła). Zasłanianie się przeszłością nic nie da, trzeba systematycznie dbać o klienta, żeby go nie stracić. A systematycznie, to CDP ostatnio klientów zaniedbuje. Ale nvm, liczę, że odzyskają niegdysiejszą formę, bo tak, jak jest teraz, to być nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 21:37, Ballaksio napisał:

>To było nic?

Było, nie było, ale TERAZ na pewno nie jest (zresztą dla mnie ta akcja od początku niczym
ciekawym nie błysnęła). Zasłanianie się przeszłością nic nie da, trzeba systematycznie
dbać o klienta, żeby go nie stracić. A systematycznie, to CDP ostatnio klientów zaniedbuje.
Ale nvm, liczę, że odzyskają niegdysiejszą formę, bo tak, jak jest teraz, to być nie
może.


Zapomniałeś pod koniec posta o najważniejszym zdaniu niespełna rozumu krytykujących -> "Już nigdy nie kupię gry od CEDEMPU!" [za tydzień - o jaa, kupiłem X gier na wPLNomanii i XX gier na giermaszu - patrzcie!] ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja juz nie kupuje nic od CDP po AION , za ktory maja swoj procent mimo ze kupilem na innym portalu. Za upgrade do kolekcjonerki zaplace juz NC Soft :) a wszystko co wydaje cdp kupie za granica lub na rynku wtornym. Im nie dam zarobic po tym jak sie zachowali wobec stalych klientow :]

Sharagus , nikt nie pisal ze nie zacznie kupowac od CDP jesli zaczna traktowac nas klientow powaznie wiec zacznij pisac na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 10:29, BluesBoy napisał:

Mnie rozwala ten Devil May Cry 4 za 69,90 zł + 0 wpln haha... totalny obciach..


Za te 69 zł to można było mieć Batman AA w sklepie cenega,a hyba nie musze móić która gra jest lepsze?:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 10:29, BluesBoy napisał:

Mnie rozwala ten Devil May Cry 4 za 69,90 zł + 0 wpln haha... totalny obciach..

Ale za to jest to jedyna gra dostepna :P. Wszystkie inne niedostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TOTALNA WYPREDAŻ WPLN

Devil May Cry 4
kategoria: Gry PC
wizerunek pudełka
Towar: dostępny Cena sugerowana: 69,90 zł CENA JUŻ OD: 69,90 zł + 0 wPLN
kup teraz


kurde ubiegli mnie : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować