Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2009 o 16:33, Kuba003 napisał:

Cała ta wplnomania to kpina. Czekałem na nowy rzut a tu nic. Same gry na PC. Moglibyście
coś rzucić na konsole jakiś gadżety z gier. Zawsze bym nabył jakaś edycje kolekcjonerską.
Więc czekam aż znów coś pokażecie.


Nie dziw się,dużo osób czeka tu i się nie doczeka na nic,więc wiesz,CDP pokazał nam swoją kompetencje po ostatnim ataku na ich stronę,teraz po tej firmie nie spodziewam się niczego dobrego,niestety ale dla mnie to już koniec CDP.Rzekłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 16:35, NecroVisioneR napisał:

> Cała ta wplnomania to kpina. Czekałem na nowy rzut a tu nic. Same gry na PC. Moglibyście

> coś rzucić na konsole jakiś gadżety z gier. Zawsze bym nabył jakaś edycje kolekcjonerską.

> Więc czekam aż znów coś pokażecie.

Nie dziw się,dużo osób czeka tu i się nie doczeka na nic,więc wiesz,CDP pokazał nam swoją
kompetencje po ostatnim ataku na ich stronę,teraz po tej firmie nie spodziewam się niczego
dobrego,niestety ale dla mnie to już koniec CDP.Rzekłem


No może nie koniec, ale widać że kryzys jest. Mnie to najbardziej przeraziło to, że ceny tak poszybowały w górę. Pamiętam, że zawsze gry w XK były za symboliczne 20 zł a teraz masakra. Co do gier za wPLN to nie wiem czy to wina tego że taką formę kupna zamierzyłem, bo kupiłem dwie gry i obydwie miały totalnie rozwalone pudełka plastikowe. Nie robiłem burzy, bo u mnie pudełek pod dostatkiem ale za to ode mnie żółta kartka.

P.S: Dobrze że gram.pl i CD-Projekt to nie to samo... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do XKH zgadzam sie,wczoraj chciałęm kupić Swat 4 ZE za 20 zł a tu zonk,ale na szczęście miałem jeszcze piątaka w drobnych,a ceny gier TS też nieźle poszył,50 zł...quo vadis CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu rano zastanawiałem się czy nie wziąć może Uniwersum Warhammera ale po południu już go nie było. "Problem" z głowy ;-)

PS. O widzę że niektórzy przegapili jakieś 3 m-ce temu podwyżkę o 10 zł na TS i PK i o 5 na XK :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 21:09, Opal_P napisał:

Kilka dni temu rano zastanawiałem się czy nie wziąć może Uniwersum Warhammera ale po
południu już go nie było. "Problem" z głowy ;-)

PS. O widzę że niektórzy przegapili jakieś 3 m-ce temu podwyżkę o 10 zł na TS i PK i
o 5 na XK :0


Właśnie mówię o sytuacji w tym czasie. Wtedy wchodziła chyba najnowsza odsłona PK, a ja chciałem kupić pod koniec czerwca Stalkera: CS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 00:16, Citkowsky napisał:

ciekawe kiedy kolejny rzut, nic o tym coś nie słychać narazie.


I zapewne długo nie będzie słychać nic nowego ;]
Rzućcie coś nowego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 18:25, Opal_P napisał:

Myślę że jest spora szansa na nowy rzut w tym tygodniu bo poprzedni był ponad tydzień
temu.

Myślę, ze za mało znasz CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 00:04, Baluk25 napisał:

Wiesz, od dawna już możesz zapomnieć o regularnych rzutach, ta akcja została kompletnie
olana, a szkoda.


Nowy rzut wPLNomanii planujemy dopiero po Giermaszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 12:15, Lutador napisał:

> Wiesz, od dawna już możesz zapomnieć o regularnych rzutach, ta akcja została kompletnie

> olana, a szkoda.

Nowy rzut wPLNomanii planujemy dopiero po Giermaszach.



to ile tych giermaszów ma jeszcze być?
Jakaś lista miast by się przydała. Oczywiście w Lublinie zapewne nie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 12:15, Lutador napisał:

> Wiesz, od dawna już możesz zapomnieć o regularnych rzutach, ta akcja została kompletnie

> olana, a szkoda.

Nowy rzut wPLNomanii planujemy dopiero po Giermaszach.


po 1 co to te giermasze ?
po 2 ile ich będzie i gdzie ?
po 3 to kiedy ten zrzut ? ( data) ?
po 4 Dajcie naprawde coś dobrego nie mówie że chce klocka z księżyca po prostu chce wydac moje WPLN i już
Po za tym dlaczego na wpln ( tej stronie) dajecie rekomendowane ceny przy tytułach gier kiedy one od dawna nie są już sprzedawane po tych cenach tylko niższych ? i chciałbym aby naprawde płaciło się chociarz te 60% minimum wpln aby się ich pozbyć nie po to kupowałem gry aby teraz te wpln leżały bo leżą od no to już bedzie kilka lat : ) albo przynajmniej kilkanaście miechów....
Czy ja naprawde wymagam zbyt wiele ? Chcieliście mieć akcje wpln to teraz pozwólcie dać ludziom dobre gry.

Mam jeszcze taki pomysł aby w rzucie dać jakieś premierowe gry np 40% taniej z wykorzystaniem wpln np wyprzedźmy troche czas Disiples 3 , Max Payne 3 , + wpln ludzie by się cieszyli i wy też bo wpln było by coraz mniej.

Wystarczy chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 00:04, Baluk25 napisał:

Wiesz, od dawna już możesz zapomnieć o regularnych rzutach, ta akcja została kompletnie
olana, a szkoda.


Jak przeczytałem w nocy o GIERMASZU to pomyślałem że jednak tego rzutu może nie być ale jakoś od wiosny nowe rzuty były średnio mniej więcej co dwa tygodnie. A to jakaś regularność ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować