Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2008 o 16:04, Lesz3yk napisał:

> promocja upada

To już jest subiektywna ocena i nic mi do niej. Mój post dotyczył jedynie narzekań na
brak nowego rzutu w przeddzień świąt ;)


A to tu się z kolei nie wypowiem, ni mnie to ziębi ni grzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli wezmę np samą podkładkę pod mysz za wplny to muszę zapłacić za koszt przesyłki normalną kasą? Czy to jest jakaś paczka promocyjna? Proszę o rzetelną odpowiedź a nie jakieś spekulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 16:13, st63 napisał:

Czy jeśli wezmę np samą podkładkę pod mysz za wplny to muszę zapłacić za koszt przesyłki
normalną kasą? Czy to jest jakaś paczka promocyjna? Proszę o rzetelną odpowiedź a nie
jakieś spekulacje.

Za przesyłke płacisz normalnie, relanymi pięniążkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 16:15, krak2610 napisał:

> Czy jeśli wezmę np samą podkładkę pod mysz za wplny to muszę zapłacić za koszt przesyłki

> normalną kasą? Czy to jest jakaś paczka promocyjna? Proszę o rzetelną odpowiedź
a nie
> jakieś spekulacje.
Za przesyłke płacisz normalnie, relanymi pięniążkami.


Dzięki za szybką odpowiedź! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rzecz - komentarze dotyczą WPLnomani - jak kogoś to nie interesuje - niech nie zagląda i ma problem z głowy.

Reszta jest zainteresowana tym co akurat może w promocji się zdarzyć i jest zrozumiałe ich zdenerwowanie z faktu, że nic się w tym tygodniu nie pojawiło.

Co do tego, ze wszyscy mają prawo do Świąt - OK. Tylko rzut miał być 23.12 - czyli nie w Święta. I tutaj wszelkie jakieś tłumaczenia świętuj i daj świętować innym się kończą :> ja wręcz miałem wrażenie (pewnie reszta też), że ostatnie rzuty były tak marne bo szykuję coś na specjalny rzut świąteczny (a że gorączka taka wielka - to coś naprawdę fajnego rozeszłoby się w try miga - lepszej reklamy i obrotu by na pewno nie mieli). 23.12 się normalnie pracowało, a jak dba się o swojego klienta to przynajmniej mu się mówi: słuchaj, nie będzie bo... :> a tutaj żadnego wytłumaczenia, żadnej notki :> a jak widać na głównej ktoś newsy wrzuca więc chyba problemu dorzucenia tutaj info to nie ma, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym rzucie dali wiedźmina przez co zagwarantowali sobie zainteresowanie tym pomysłem... Z każdym kolejnym rzutem było już tylko gorzej. Taka moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 10:27, kryst90 napisał:

Mogli by dać coś ekstra np. GTA IV lub WOTLK coś nowego.



chciałbys gta . marzenia. gta nie wydał CDP tylko Cenega a to zrzut CDP przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 13:56, Filip1010 napisał:

Ja zmienie podtemat;] Ostatnio przeglądając sobie allegro natrafilem na ciekawą ofertę:
http://www.allegro.pl/item512599406_smycz_stalker_czyste_niebo_nowa_oryginal.html
Czy to nie jest śmieszne? Kupić jakis przedmiot na wplnmanii i sprzedac na allegro;]
Co ciekawe jest na to kupiec;]


No wiesz,ludzie zawsze się nabierają na to,a wystarczy tylko wejść na strone wpln''ów i zobaczy się jak bardzo się przepłaca...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten co to sprzedaje też chyba jakiś inteligentny inaczej. Jeśli kupił (a nie dostał od kolegi) na gramie za wPLNy to wydał prawie 9zł na przesyłkę. A na razie zarobi na tym 3zł. Niech uda mu się dobić do tych 10zł czy trochę więcej (bo tylko idiota mógłby dać za smycz i brelok większą sumę pieniędzy) to ile zarobi? Szkoda zachodu. Do tego spryciarz ułożył brelok tak, że nie widać dość sporego wycięcia w tym naboju (w łusce jest spory otwór, na zdjęciu niewidoczny, na gramie też był niewidoczny). Wiem, bo mam :). Ale wydawszy 100wPLNów przynajmniej wzbogaciłem posiadaną kolekcjonerkę Czystego Nieba. Niezły interes wziąwszy pod uwagę, że jestem fanem gry, wydałem trochę na przesyłkę, a sam towar za friko.

A z Allegro? Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez sobie dolożyłem brelok i smycz do kolekcji całkowicie ze free bo kupiłem inną grę która z przesyłką wyszła taniej niż w MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak sie na to patrzy;] Jeżeli zamówił okazyjnie brelok razem z jakąś gra to może mu sie to oplacilo ale zeby potem to sprzedawac? Dla mnie to jest szczyt bezczelności... Ale niestety... niektórzy nie umieja docenić czegoś co dla innych jest rarytasem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech sprzedaje, jego wola. Był moment, że sam rozglądałem się za czymś, co mógłbym kupić i potem na Allegro odsprzedać, ale zarobek rzędu 20zł to niewielki zysk, a nic ciekawego się nie znalazło na czym zarobiłbym więcej. Stąd decyzja o wzięciu stalkerowskiej smyczy i breloka. Przynajmniej wydałem na coś fajnego wPLNy, które wyjątkowo ciężko "się wydają".

Ale żeby wystawiać na Allegro smycz za 3zł? Szkoda sobie głowę zawracać, za dużo zachodu przy takim zysku. Jednak co kraj to obyczaj. Po prostu lekko mnie to dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem. Otóż rodzice zamówili na gwiazdkę dla mnie GoW EK w WPLNomani gdzieś w Listopadzie, a wczoraj otwieram, a tam nie ma ani koszulki, ani czpeczki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co to za bezczelność? może akurat ktoś miał wPLNy z którymi nie miał co zrobić, więc postanowił do zamówienia dorzucić smycz, aby się ich wyzbyć wPLNy, a jak policzyć koszt przesyłki, to kupujący i tak wyjdzie na tym lepiej, niż kupując w wPLNomanii.
Nie jest mu to do niczego potrzebne, więc wystawił na Allegro. Jedyne, co może dziwić, to że komuś kto nie sprzedaje dużo na Allegro, chce się bawić w takie groszowe sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 18:22, kordzio1 napisał:

I co to za bezczelność? może akurat ktoś miał wPLNy z którymi nie miał co zrobić, więc
postanowił do zamówienia dorzucić smycz, aby się ich wyzbyć wPLNy, a jak policzyć koszt
przesyłki, to kupujący i tak wyjdzie na tym lepiej, niż kupując w wPLNomanii.
Nie jest mu to do niczego potrzebne, więc wystawił na Allegro. Jedyne, co może dziwić,
to że komuś kto nie sprzedaje dużo na Allegro, chce się bawić w takie groszowe sprawy.


Bezczelność, że "uniemozliwił" prawdziwemu fanowi Stalkera (nie chodzi w tym wypadku o mnie) zakupu tej smyczy, która wzbogaciłaby jego kolekcje.Nieee, lepiej nie mysleć o innych tylko o sobie. Po prostu zakupic przy okazji smycz i wystawic na allegro, "a co mi tam...".
Czy jeżeli każdy by tak robił czy świat nie byłby o wiele gorszy? Zastanów się nad tymw okresie świątecznym;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 13:56, Filip1010 napisał:

Ja zmienie podtemat;] Ostatnio przeglądając sobie allegro natrafilem na ciekawą ofertę:
http://www.allegro.pl/item512599406_smycz_stalker_czyste_niebo_nowa_oryginal.html
Czy to nie jest śmieszne? Kupić jakis przedmiot na wplnmanii i sprzedac na allegro;]
Co ciekawe jest na to kupiec;]


Uwierz mi że można na tym bardzo dobrze zarobić, jeżeli się wie kiedy co wystawić :)
A co do tej aukcji - głupota, za aukcję zapłacił z 60 groszy, prowizja od sprzedaży około 20 groszy (góra) - zarobek 2.20zł? :D

Edit: Z wysyłki może uzyskał jeszcze około 50 groszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować