Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2008 o 20:10, KŁEJK napisał:

Dorośnij trochę człowieku.

No ale nie mam racji? Jeżeli ktoś nie ochoty pracowac w DZIEŃ POWSZEDNI to chyba nie powinien pracować, skoro klienci się oburzają.

Dnia 23.12.2008 o 20:10, KŁEJK napisał:

Nie usprawiedliwiam tylko pokazuję że nie wszystko może być takie proste na jakie wygląda.

Można chyba było wydać jakąś specjalną informację. Powinien być nowy rzut, bo nikt nie napisał, że ma nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święta są dopiero, jutro, więc ewentualnie od jutra ludzie mają wolne, jednak... cotygodniowe rzuty są ogólnie rzecz biorąc nieciekawe - bez wydawania wPLN można kupić większość pozycji np. na Allegro w prawie takiej samej cenie, a znaczna część gadżetów kosztuje sporo, a nie jest zbyt atrakcyjna (mnie jak na razie interesowała jedynie bluza)- więc jeżeli dzisiejszego nie będzie to nic się nie stanie. Zwłaszcza, jeżeli za tydzień miało by być lepiej.
No to napisałem co moje, pora dopić szklanicę i zasiąść za sterami "Corsaira" i skopać kilka żółtych tyłków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 20:14, Diddle napisał:

No ale nie mam racji? Jeżeli ktoś nie ochoty pracowac w DZIEŃ POWSZEDNI to chyba nie
powinien pracować, skoro klienci się oburzają.

Niektórzy nie pracują już od 2 dni bo odpracowali to kiedy indziej ( lub dopiero to zrobią ). Poza tym czy to naprawdę takie ważne czy oferta pojawi się dziś czy za tydzień ( czy kiedy tam będzie teraz dzień pracujący ) ? Przecież i tak paczkę otrzymalibyście zapewne w styczniu a i nie wiadomo kiedy bo bałagan na PP w tym okresie to rzecz normalna. Takie to ważne ?A tych oburzonych klientów to chyba można między bajki włożyć. Bo jakiś wielkich tabunów ludzi z pretensjami to nie widzę.

Dnia 23.12.2008 o 20:14, Diddle napisał:

Można chyba było wydać jakąś specjalną informację. Powinien być nowy rzut, bo nikt nie
napisał, że ma nie być.

No może i tak. Ale zapewne znowu by było po pojawieniu się oferty "o ja1111!! jakie badziewa, co za shit, nic nie kupie!!!, chce gre X za 10 zł!" - ciekawych ofert zapewne byłoby jak na lekarstwo a reszta to pewnie nieciekawe graty ( jak zawsze :P ). I byłoby po co czekać ? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>. Poza tym czy to naprawdę takie ważne czy oferta pojawi się dziś czy za tydzień.

Wiesz co , s**j pies ta oferte. Moze byc i za 3 lata. Ale zeby ktos do laski swej machnal jakas wiadomosc w temacie ze nie bedzie , ze bedzie , ze bedzie jutro , pojutrze itp. Troche to przypomina rzucenie starej kosci podworkowym psa. Macie dziady i nie szczekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 20:02, Diddle napisał:

[..] Powinien być nowy rzut i nie usprawiedliwiaj nikogo. [..]


Szczerze mówiąc ta kampańja jest dla mnie mało ciekawa, więc nawet jej nie śledzę. :)

A dzisiejsza awaria pokazuje, że nie jest dobrze TAKĄ sprawę odkładać. Prawo Murphy''ego zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie zależy na rzucie. Ja mogę nawet miesiąc poczekać. Dla mnie to też bez różnicy, jednak irytuje mnie to, iż jest dzień powszedni, a komuś się pracowac nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 20:20, kordzio1 napisał:

Święta są dopiero, jutro, więc ewentualnie od jutra ludzie mają wolne, jednak... cotygodniowe
rzuty są ogólnie rzecz biorąc nieciekawe - bez wydawania wPLN można kupić większość pozycji
np. na Allegro w prawie takiej samej cenie, a znaczna część gadżetów kosztuje sporo,
a nie jest zbyt atrakcyjna (mnie jak na razie interesowała jedynie bluza)- więc jeżeli
dzisiejszego nie będzie to nic się nie stanie. Zwłaszcza, jeżeli za tydzień miało by
być lepiej.
No to napisałem co moje, pora dopić szklanicę i zasiąść za sterami "Corsaira" i skopać
kilka żółtych tyłków :P

Zgodzę się z Tobą w 100 % ;) Ostatnie zrzuty były mało ciekawe, można więc poczekać kolejny tydzień, chyba większości to bez różnicy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 20:26, libero85 napisał:

Wiesz co , s**j pies ta oferte. Moze byc i za 3 lata. Ale zeby ktos do laski swej machnal
jakas wiadomosc w temacie ze nie bedzie , ze bedzie , ze bedzie jutro , pojutrze itp.
Troche to przypomina rzucenie starej kosci podworkowym psa. Macie dziady i nie szczekac....


hehe, dokladnie - odnosze podobne wrazenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie ta wPLNsromania to jedno wielkie gó**o, które nie wiele wniosło, a narobiło sporo smrodu i szumu. Nic nie warte gry oprócz 3-4 tytułów, których i tak średnia cena na allegro to 20-40zł za używkę bo co za różnica czy będę miał idealną używkę czy nówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz powiem kilka słów. Pisałem, jakie mam obawy, jakoś w 3 tygodniu tej oferty. Najpierw były hity, potem średniaki, potem... coraz gorzej. Wtedy też prorokowałem, ze ta oferta padnie, że jedynie rozdmuchali wszystko na początek taniutkim Wiedźminem, potem niezbyt drogim NwN2, a potem coraz marniej i marniej. Wtedy wielu mnie krytykowało, że bezpodstawnie mówię, żebym dał spokój, że się rozkręca, że jest dobrze.

A teraz mogę powiedzieć - miałem rację. WPLNomania upada (a raczej już upadła). Nowości prawie nie ma, jak dają coś, to i tak po cenie zbliżonej do sklepowej (mimo, ze rzekomo obniżają - bo jako cenę wyjściową dają cenę o nawet 40 zł większą niż aktualna). Nowości prawie nie ma - znaczek "nowość tygodnia!" to czysta ściema, bo po prostu dokładają to, co już było, tylko dorzucają kolejne kilka sztuk. Ciekawych nowości po okazyjnych cenach już tu nie uświadczysz, a stare gry sprzedawane po cenie takiej, jak w sklepie praktycznie.

Cóż, typowe postępowanie CDP (a teraz i gram.pl) - wielki słowa, wielkie zapowiedzi, coś extra na wejście, żeby zainteresować naiwn...znaczy, graczy. A potem wciskanie starego kotleta po cenie nowego, próbując wmówić, że ten stary kotlet jest gdzie indziej o wiele droższy.

Asta la vista, wPLNomanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno się w tej sprawie z Tobą nie zgodzić. W tej chwili tą promocje trzyma przy życiu tylko fakt, że można tutaj kupić gry w edycjach premierowch czy platyny, podczas gdy w sklepach jest to już zwykle niemożliwe, choć i tu trafiają się wyjątki. Tak poza tym jest dokładnie tak jak piszesz. Na samym początku Wiedźmin za grosze, a później z tygodnia na tydzień coraz to większe ochłapy (tylko nie liczmy tutaj kilku sztuk EK World in Conflict, które rozeszły się nie wiadomo nawet kiedy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie cholernie irytować brak jakichkolwiek reakcji/odpowiedzi/zainteresowania tematem ze strony organizatorów wPLNomanii. Tak ciężko usiąść przy klawiaturze i poinformować, że rzutu nie będzie? Tak ciężko być szczerym i wytłumaczyć wszystkim, że pojawianie się update''ów z każdym tygoniem coraz później, to wina tego, że dostawy nie było? (Nawiasem mowiąc, to chyba gdyby bodajże spayki się nie wygadał- do dzisiaj byśmy nie poznali powodów opóźnień) Czy nie można bazgrolnąć chociaż jednego zdania o tym, że przepraszamy za badziewny rzut, następny będzie lepszy ( ;D )? Okażcie chociaż ciutkę zainteresowania, ludzie! Jeżeli nie pokażecie chociaż trochę zainteresowania - oferta wkrótce upadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nowej dostawy, świat się kończy... Wyluzujcie... Najpierw narzekacie, że nie ma aktualizacji, a gdy już się pojawi, będziecie bręczeć, że nie ma nic ciekawego... Naprawdę tak Wam na tym zależy? Większość siedzi od soboty w domu przy kompie (bo nie wierzę, żeby ktoś, kto żyje czymś innym niż komputerem tak rozdmuchiwał tą sprawę), a innym każe pracować całymi dniami, bo ONI tak chcą... Jak wszyscy wiedzą, pracownicy CDP nie mają rodziny i własnych domów. Jasne. Szkoda słów... Wyjdźcie troszkę na dwór, cieszcie się z świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 13:19, Chester001 napisał:

Ale by mogli napisać ze nie bedzie zrzutu. No !


Nie napisali, bo to oczywiste, że nikt w święta nie będzie zawracał sobie głowy promocją, każdy chce wypocząć.

Żyj i daj innym żyć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 13:21, Adamzzz napisał:

>

Nie napisali, bo to oczywiste, że nikt w święta nie będzie zawracał sobie głowy promocją,
każdy chce wypocząć.

Żyj i daj innym żyć ;).



Promocja czy nie promocja i tak na tym zarabiają - ale zgadzam się z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 13:03, Lesz3yk napisał:

Nie ma nowej dostawy, świat się kończy... Wyluzujcie... Najpierw narzekacie, że nie ma
aktualizacji, a gdy już się pojawi, będziecie bręczeć, że nie ma nic ciekawego... Naprawdę
tak Wam na tym zależy? Większość siedzi od soboty w domu przy kompie (bo nie wierzę,
żeby ktoś, kto żyje czymś innym niż komputerem tak rozdmuchiwał tą sprawę), a innym każe
pracować całymi dniami, bo ONI tak chcą... Jak wszyscy wiedzą, pracownicy CDP nie mają
rodziny i własnych domów. Jasne. Szkoda słów... Wyjdźcie troszkę na dwór, cieszcie się
z świąt!


Zauważ tylko, że co innego spóźnianie się nowej dostawy, a co innego to, że po prostu promocja upada, rzuty są coraz gorsze, nie ma nic nowego, a jak jest, to raczej mało interesujące badziewia, w dodatku po cenie takiej, w jakiej je możesz mieć w sklepie. Mnie powoli nie interesuje kiedy będzie kolejny rzut - bo i tak nie ma tam nic ciekawego, tylko to, co było już wcześniej podpisane "nowość tygodnia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 15:49, NLX napisał:

promocja upada


To już jest subiektywna ocena i nic mi do niej. Mój post dotyczył jedynie narzekań na brak nowego rzutu w przeddzień świąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować