Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2008 o 16:37, byverter napisał:

Najgorsze jest to, że po świętach podobno nie będzie już można odbierać osobiście w
metrze. Więc przestanie to się opłacać (koszt wysyłki)


Witam. To jest napisane w pomocy sklep.gram.pl

"""Informujemy, że od dnia 13.12.2008 do dnia 04.01.2009 nie będzie możliwe składanie zamówień z odbiorem osobistym.
Złożone zamówienia prosimy odebrać do 23.12.2008, po tym terminie zostaną one automatycznie anulowane."""

Pewnie porządki będą robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 16:37, byverter napisał:

Najgorsze jest to, że po świętach podobno nie będzie już można odbierać osobiście w
metrze.


Z tego co wyczytałem na stronie sklepu to tylko do 04.01.2009 nie będzie można odbierać. Zapewne związane jest to z przerwą świąteczno-noworoczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie narzekałem na rzuty wPLNomanii, każdy był dobry - bardziej lub mniej. Bo, tak na zdrowy rozum, to nie było się do czego przyczepiać. ( Ew. do braku kasy w kieszeni ;) ) Ale ten rzut jest faktycznie najgorszy z najgorszych. Nie dość, że najmniej "towaru", to jeszcze same gry tańsze niż 19,90, i bynajmniej nie dlatego, że tak obniżyli cenę, tylko dlatego, że tak się te gry zestarzały albo wybitnie odpychały większość klientów.
Chyba nic dziwnego, że nic sobie nie wziąłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ogólnie rzecz biorąc to oferta wPLNo mani nie jest szczególnie interesująca, gry są nawet przy użyciu wielu wPLNów, nieznacznie tańsze niż w innych sklepach lub na Allegro, lub są to niezbyt ciekawe pozycje (gorsze/mniej opłacalne wydania), ot choćby Penumbra- niby taniej, ale za 20pare zł więcej można kupić antologię.
Jedynie co jakiś czas pojawia się jakiś produkt całkowicie za wPLN, tylko zazwyczaj jest on drogi i żeby się opłacał zakup(z przesyłką) wypadało by coś jeszcze dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2008 o 13:43, Evil Khan napisał:

59 zł - to dobra cena ?


biorąc pod uwage ze gre ciezko dostac, to nawet bardzo dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że dopóki nie zaczną sprzedawać gier za 0 PLN (lub symboliczną cenę) + X wPLN to większości zapasów magazynowych się nie pozbędą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 17:09, Konjad napisał:

Mam wrażenie, że dopóki nie zaczną sprzedawać gier za 0 PLN (lub symboliczną cenę) +
X wPLN to większości zapasów magazynowych się nie pozbędą :p


No bez przesady. Są również takie produkty, które schodzą jak świeże bułeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 17:23, Piotrbov napisał:

> Mam wrażenie, że dopóki nie zaczną sprzedawać gier za 0 PLN (lub symboliczną cenę)
+
> X wPLN to większości zapasów magazynowych się nie pozbędą :p

No bez przesady. Są również takie produkty, które schodzą jak świeże bułeczki.


Proponuję zainwestować parę punktów do umiejętności "czytanie ze zrozumieniem". Napisałem "większości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę biedny zrzut w tym tygodniu , ale i tak moim zdaniem nie jest źle. Jak tylko zobaczyłem Test Drive Unlimited za 20 złotych , to nawet przez moment się nie wahałem i zamówiłem. Coś mi mówi , że jak w tym tygodniu zrzut nie powalił jakością , to w przyszłym tygodniu będzie niewiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niestety najnowszy zrzut nie za ciekawy. Zamówiłem jednak sobie jedną grę z najnowszej oferty, myślę, że dobry zakup. Ciekaw jestem, czy za tydzień będzie coś nowego, możesz Gram nas zaskoczy i oferta świąteczna pojawi się szybciej? Któż to wie :) Czy jak zamawiam dwa produkty ze sklepu, to płace za przesyłkę raz? Pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 17:42, heaton 1992 bdg napisał:

Witam. Niestety najnowszy zrzut nie za ciekawy. Zamówiłem jednak sobie jedną grę z najnowszej
oferty, myślę, że dobry zakup. Ciekaw jestem, czy za tydzień będzie coś nowego, możesz
Gram nas zaskoczy i oferta świąteczna pojawi się szybciej? Któż to wie :) Czy jak zamawiam
dwa produkty ze sklepu, to płace za przesyłkę raz? Pozdrawiam :)))


Jeżeli zamawiasz je jednocześnie to owszem, płacisz za przesyłkę raz i za taką samą ilość pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 17:32, Konjad napisał:

Proponuję zainwestować parę punktów do umiejętności "czytanie ze zrozumieniem". Napisałem
"większości".


Ale jak dla mnie 50% to nie jest taka duża większość co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 17:50, Piotrbov napisał:

> Proponuję zainwestować parę punktów do umiejętności "czytanie ze zrozumieniem".
Napisałem
> "większości".

Ale jak dla mnie 50% to nie jest taka duża większość co nie?


Proponuję poprzeć swoją statystykę dowodami. Gdyż zauważyłem zaledwie niewielką ilość pojedynczych gier, które szybko się sprzedały. Reszta schodzi powoli lub też wciąż się kurzy w magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od stycznia odbioru osobistego podobno nie będzie w ogóle. Ma być opcja z rezerwacją gry w sklepie - tzn. wchodzisz na stronkę Sklepu Metro i rezerwujesz. Potem przychodzisz, bierzesz grę z półki i płacisz - szybciej niż zamówienie z odbiorem, a i jest pewność, że nie sprzątną sprzed nosa.
Tak przynajmniej słyszałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 18:05, Ragnos napisał:

Od stycznia odbioru osobistego podobno nie będzie w ogóle. Ma być opcja z rezerwacją
gry w sklepie - tzn. wchodzisz na stronkę Sklepu Metro i rezerwujesz. Potem przychodzisz,
bierzesz grę z półki i płacisz - szybciej niż zamówienie z odbiorem, a i jest pewność,
że nie sprzątną sprzed nosa.
Tak przynajmniej słyszałem. ;)


No tak bo im sie odechcialo wozic towar skąds do sklepu a potem przyjmowac pielgrzymki... jak dla mnie zmiana na gorsze. I trzeba bedzie wrocic do zakupow po 5 gier tylko ze wtedy wplnomannia nie dla mnie :/

A kiedys bylo tak fajnie darmowa wysylka powyzej 150zl , itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że wkrótce nadejdzie pora aby przeprosić się z cenegą... bo tak jak cdprojekt był wg mnie lepszy tak teraz psuje to na co tak długo pracował... a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować