Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2009 o 20:54, michalcies napisał:

ja tam nie widzę żadnych CoH''ów ani Stalkerów :(

Prawdopodobnie niedługo zobaczysz, bo już tutaj były osoby którym ta strona również aktualizowała się z pewnym opóźnieniem. Na razie mogę Cię tylko uspokoić, gdyż zarówno Złota Kolekcja Company of Heroes jak i Stalker jest na sklepie. Gry w tej chwili nie mają statusu "na wyczerpaniu". A sam nowy rzut całkiem ciekawy, aczkolwiek cena Unreal Universe wydaje mi się ciut za wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos jeszcze nei ma to jedynie stalker jest godny uwagi, chociaz cena WCALE nie jest promocyjna. jest normalna ://
i nie rozumiem czemu nei dadzą gry za 20 wpln i ktos na bank by sobie dorzucil do zamowienia, tylko rozbijajana 14 zeta + 5 wpln :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 21:30, LIZZU napisał:

jesli ktos jeszcze nei ma to jedynie stalker jest godny uwagi, chociaz cena WCALE nie
jest promocyjna. jest normalna ://
i nie rozumiem czemu nei dadzą gry za 20 wpln i ktos na bank by sobie dorzucil do zamowienia,
tylko rozbijajana 14 zeta + 5 wpln :///


To jest bezsensu. W zwykłym sklepie kupię dużo taniej...

To byłaby "atrakcyjna oferta" gdybym nie musiał płacić za przesyłkę. A tak to 14zł + 10zł za wysyłkę... I jestem 4zł do tyłu niż wtedy kiedy bym poszedł do np. Saturna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dla mnie ciekawego nie ma, chyba ostatecznie mogę sobie wyrzucić stronę wPLNomani z zakładek jeżeli same zasady akcji nie zostaną zmienione. Tytuły jak dla mnie w tym tygodniu może i dobre, ale nie ma tam gier dla mnie.

Pojawienie się konsula, jakoś we mnie euforii nie wzbudza, nie wiem jakie są zasady "w branży", ale to co CDP zaprezentował podczas tej akcji to odpierdzielenie niezłej maniany. Ofert na prawdę promocyjnych było jak na razie tylko kilka, reszta to albo totalne crapy, albo "zabiegi marketingowców" (super hiper obniża, kilkadziesiąt wPLN do wydania, a po obniżce cena i tak jest wyższa niż w innych sklepach). Olewanie klientów, bo nikt mi nie wmówi, że "CDP nie wiedziało" że ludzie się niecierpliwią i chcą wiedzieć co się dzieje, gdzie taka informacja powinna wyjść od CDP sama z siebie. Ogólnie cała zabawa w stworzenie czegoś na kształt progamu lojalnościowego od dłuższego czasu budzi we mnie negatywne odczucia i sprawia wrażenie zrobienie czegoś na odpierdziel - wszystkie "okazje" do pozbycia się wPLN, sprawiały wrażenie jakby największy wkład pracy mieli w nie marketingowcy...
Nie będę się znów rozpisywał, podejście CDP u mnie budzi niesmak, niestety promocji nie da się uczynić super ofertą tylko poprzez napisanie, że taką jest. Pozostaje chyba tylko jeszcze na trochę przedłużyć kredyt zaufania i liczyć, że będzie jak z KG Cenegii - problem ze startem, ale później skok formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah przepraszam hurraaaaa kolejny zrzut ojej jak fajnie, kurcze, tylko jakieś to nieopłacalne..:(
Wystarczający entuziazm pobudzający tłumy..? Nie wiem... może
CZy mi się wydaje, czy może raczej kolega nie jest zbytnio zadowolony z tego co po długim okresie posuchy CD-P udostępniło..?
Pragnę oczywiście nadmienić, że tą promocję zabija przedewszystkim koszt wysyłki, inaczej jest gdy możesz odebrać sobie towar osobiście wtedy jako tako opłacalne to jest, dla reszty.... cóż możesz podskakiwać z radości ja nie będę z prostej przyczyny to są ochłapy a nie promocja - z tym, że ta promocja podobno wielkimi literami jest pisana...
Zgasić to ja mogę na przykład ognisko na zewnątrz bym sąsiadów z dymem nie puścił...
Aha i zapomniałem dodać CENEGA!;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 22:21, rafekx 12 napisał:

Nowy zrzut jest-i wcale taki zły nie jest:D Ale ze wszystkich pozycji oferowanych przez
CDP interesuje mnie tylko CoH Złota Edycja.

Poszukaj CoH po sklepach internetowych znajdziesz taniej i to bez używania pseudopotrzebnych WPLN-ów i z tańszą przesyłką...
Po co przepłacać.. z sentymentu..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy zrzut szczerze powiedziawszy. Grałem sporo czasu w GW, wszystko praktycznie osiągnąłem co sobie wyznaczyłem za cel, gra po pewnym czasie zaczęła nudzić więc konta się pozbyłem. Hm, może jednak wrócę do gry ? Niezła okazja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest bez sensu ;/ Dark Messiah 14zł+5wpln+przesyłka ale się opłaca....
Gdyby można było kupić grę w całości za wPln to by było już sensowne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 22:43, Adamo 55 napisał:

To jest bez sensu ;/ Dark Messiah 14zł+5wpln+przesyłka ale się opłaca....
Gdyby można było kupić grę w całości za wPln to by było już sensowne :]


i nieopłacalne dla CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 22:52, crash807 napisał:

i nieopłacalne dla CD Projekt


A czy kolega może rozwinąć swoją myśl i powidzieć dlaczego właśnie nieopłacalne..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 22:59, Malcollm napisał:

> i nieopłacalne dla CD Projekt

A czy kolega może rozwinąć swoją myśl i powidzieć dlaczego właśnie nieopłacalne..?


bo nie mają z tego zysku, wolą ciągnąć kasa + WPLNY a nie za samą kasę bo to co my dajemy to oni dostają, ja knie damy kasy tylko nic (wpln) to oni nic z tego nie mają banalne.
Oczywiście można się zagłębiać w chwyty rynkwe, że to by przyciagnęło ludzi i na dłuższą metę zyskali by lepszą renomę + dobrą reklamę + może jakiś procent więcej klientów. Ale wolą tak ajk jest teraz. Szkoda dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 22:52, crash807 napisał:

i nieopłacalne dla CD Projekt


To jest z założenia akcja non-profit. Oczywiście, można się kłócić, czemu w takim razie gry kosztują te realne złotówki, ale CDP zakładało nieopłacalność akcji. Vide post jednego z konsulów (skorzystajcie z wyszukiwarki postów Konsulatu na forum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 22:52, crash807 napisał:

i nieopłacalne dla CD Projekt

To ma być akcja na kształt programu lojalnościowego, a nie zwykła sprzedaż, a w większości takich programów nagrody są za same punkty + wysyłka gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha zatem te wszystkie sklepy które sprzedają niektóre gry taniej to też, wychodzą z założenia, że im się to nie opłaca tak...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 00:34, Malcollm napisał:

Aha zatem te wszystkie sklepy które sprzedają niektóre gry taniej to też, wychodzą z
założenia, że im się to nie opłaca tak...??

ta gra sprzedana dużo taniej nie, ale mają zysk w postaci klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny rzut, kolejne płacze, zresztą całkiem zrozumiałe, bo z czego tu się cieszyć :).

Unreala mam. CoH mam, Stalkera mam, Dark Messiah mam... Cholera, może lepiej wymienię czego nie mam? :) Medka już nie mam, bo na Allegro poszedł swego czasu, ale to gra słaba jak odgrzewana pizza. Jednak znowu widać sępienie CDP za kasą. Gdzie jest to zas...markane non-profit, o którym tu swego czasu była mowa?

Z całego tego rzutu budzi moje zdziwienie obecność Świątyni Pierwotnego Zła. W piśmie już było, stare jak świat, zaraz to do zupek chińskich w spożywczakach zaczną dodawać w ramach promocji, a tu za 10zł jeszcze próbują wcisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować