Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2009 o 15:11, Malcollm napisał:

Ale przecież widzisz szanowny kolego jak w tym tłumie użytkowników ordodziła się nadzieja
na to, że będzie dobrze

To taka ludzka przypadłość, że nawet kiedy ktoś nas robi w konia i wciska kit to do końca chcemy wierzyć, że przecież nam się to opłaca. Tym bardziej, kiedy kit ktoś wciska uprzejmie. Wtedy tym bardziej wydaje nam się, że przecież nie może być tak źle, bo "ten pan był taki uprzejmy i wszystko ładnie wytłumaczył. A teraz mam ten odkurzacz za 3000zł w ratach do spłaty" ;). I kiedy zaczynamy wątpić zjawia się ten pan i opowiada, że zakup jest znakomity, odkurzacz ciągnie jak smok, a sąsiedzi nam zazdroszczą. I część ludu znowu się cieszy, bo ktoś utwierdził ich w przekonaniu, że zrobili interes życia. A za tydzień przyjdzie z masażerem nerek pracującym na bateriach i znowu radocha, bo znowu dobry interes, pan nas lubi i jesteśmy ważni. Co prawda za darmo nam go nie da, tysiaka trzeba będzie wybulić, no ale lubi nas i bony na zniżki w swoim sklepie daje. Bardzo mi to przypomina tę akcję z wPLNami.

Co robić? Nic właściwe. Póki co z tej akcji skorzystałem dwa razy, z czego raz pozbyłem się dużej części wPLNów na stalkerowskie gadżety, a drugi raz uzupełniłem kolekcję gier o dwa solidne tytuły. I po tym drugim zakupie wPLNów mam znowu od groma. Perpetuum mobile, a przecież nie o to tu chyba powinno chodzić. Zdecydowanie coś tu nie pasuje.

Oczywiście, mogę się nie interesować akcją, mogę przestać zaglądać do tego wątku i żyć spokojniej, ale - do diaska! - przecież kupiłem tu więcej niż parę gier, a oferta jest skierowana do mnie jako stałego klienta, żebym poczuł się wyróżniony i za te zakupy mógł wybrać sobie jakiś bonus. Tak więc będę się interesował dalej i bacznie obserwował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 15:35, Melchah napisał:

> Ale przecież widzisz szanowny kolego jak w tym tłumie użytkowników ordodziła się
nadzieja
> na to, że będzie dobrze
To taka ludzka przypadłość, że nawet kiedy ktoś nas robi w konia i wciska kit to do końca
chcemy wierzyć, że przecież nam się to opłaca. Tym bardziej, kiedy kit ktoś wciska uprzejmie.
Wtedy tym bardziej wydaje nam się, że przecież nie może być tak źle, bo "ten pan był
taki uprzejmy i wszystko ładnie wytłumaczył. A teraz mam ten odkurzacz za 3000zł w ratach
do spłaty" ;). I kiedy zaczynamy wątpić zjawia się ten pan i opowiada, że zakup jest
znakomity, odkurzacz ciągnie jak smok, a sąsiedzi nam zazdroszczą. I część ludu znowu
się cieszy, bo ktoś utwierdził ich w przekonaniu, że zrobili interes życia. A za tydzień
przyjdzie z masażerem nerek pracującym na bateriach i znowu radocha, bo znowu dobry interes,
pan nas lubi i jesteśmy ważni. Co prawda za darmo nam go nie da, tysiaka trzeba będzie
wybulić, no ale lubi nas i bony na zniżki w swoim sklepie daje. Bardzo mi to przypomina
tę akcję z wPLNami.

Co robić? Nic właściwe. Póki co z tej akcji skorzystałem dwa razy, z czego raz pozbyłem
się dużej części wPLNów na stalkerowskie gadżety, a drugi raz uzupełniłem kolekcję gier
o dwa solidne tytuły. I po tym drugim zakupie wPLNów mam znowu od groma. Perpetuum mobile,
a przecież nie o to tu chyba powinno chodzić. Zdecydowanie coś tu nie pasuje.

Oczywiście, mogę się nie interesować akcją, mogę przestać zaglądać do tego wątku i żyć
spokojniej, ale - do diaska! - przecież kupiłem tu więcej niż parę gier, a oferta jest
skierowana do mnie jako stałego klienta, żebym poczuł się wyróżniony i za te zakupy mógł
wybrać sobie jakiś bonus. Tak więc będę się interesował dalej i bacznie obserwował.


Znasz takie słowo malkontent? Ile masz lat?, bo jak masz mniej niz 15 to zrozumiem, dzieci maja rozne fobie ktore przechodza z wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że Tobie już kiedyś udzieliłem rady co masz zrobić, jeśli nie podobają Ci się czyjeś wypowiedzi. Skorzystaj, to była dobra rada.

Staraj się też trzymać choć odrobinę tematu, w którym się udzielasz, bo spamem daleko nie zajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 15:57, TomekGracz napisał:

Znasz takie słowo malkonten? Ile masz lat?, bo jak masz mniej niz 15 to zrozumiem, dzieci
maja rozne fobie ktore przechodza z wiekiem.

A kolega rozumie pojęcie naiwniactwa..?
Bo czasami patrząc na to co CD-P pokazuje to własnie taka próba by bez wazeliny wcisnąć ludziom coś co mogą i tak taniej kupić, każdy trzeźwo myślący człowiek i chłono kalkulujący policzy, że ta promocja to nie promocja gdyż można przy odrobinie chęci znaleźć te same gry taniej więc gdzie tuta jset ten program lojalnościowy..??

Zatem jeśli nie jesteś w stanie zrozumieć tego, że komuś to się może nie podobać, to skoro kolega o którym piszesz ma mieć niby te 15 lat, to ty musiałeś dopiero co opuścić przedszkole...
Póki wszyscy krzyczą hurraa suppeerrr cudownie to nikt buzi nie otworzy, a jak ktoś powie nie podoba mi się to, bądź też wyjdzie z jakimś słowem krytyki to zawsze, ale to zawsze musi pojawić się ktoś taki jak TY który nie jest w stanie zrozumieć, że można mieć inne zdanie na ten temat.
Co dziwnym może być dla Ciebie ja ze zdaniem kolegi się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dupie mam twoje rady chory człowieku, lecz sie! Moj post miał na celu ostrzezenie innych aby z toba nie dyskutowac bo mija sie to z jakimkolwiek celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 16:02, TomekGracz napisał:

W dupie mam twoje rady chory człowieku, lecz sie! Moj post miał na celu ostrzezenie innych
aby z toba nie dyskutowac bo mija sie to z jakimkolwiek celem.

Jak rozumiem oprócz histerycznego pokrzykiwania na innych użytkowników forum nie potrafisz przedstawić swojego stanowiska, dlaczego np. Tobie się cała ta akcja podoba i jakie widzisz plusy z jej istnienia.

To jest właśnie objaw niedojrzałości. Nie dorosłeś jeszcze do korzystania z forum. Spójrz na siebie, zastanów się i odstaw komputer, Poczytaj trochę książek, porozmawiaj z żywymi ludźmi, bo kontakt z własnym gatunkiem u Ciebie się jeszcze nie rozwinął dostatecznie.

EOT. Dosyć offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 16:02, TomekGracz napisał:

W dupie mam twoje rady chory człowieku, lecz sie! Moj post miał na celu ostrzezenie innych
aby z toba nie dyskutowac bo mija sie to z jakimkolwiek celem.

Lol koleś, wyluzuj... on wyraził swoją opinię i masz prawo się z tym nie zgadzać, ale przynajmniej mu nie ubliżaj...
Ja się z tym zgadzam - mam dużo wPLN, a ta oferta powinna być dla stałych klientów, aby podziękować im za zaufanie, kupowanie oryginalnych gier czy coś w tym stylu. Oferta IMO powinna być większa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 16:21, Melchah napisał:

> W dupie mam twoje rady chory człowieku, lecz sie! Moj post miał na celu ostrzezenie
innych
> aby z toba nie dyskutowac bo mija sie to z jakimkolwiek celem.
Jak rozumiem oprócz histerycznego pokrzykiwania na innych użytkowników forum nie potrafisz
przedstawić swojego stanowiska, dlaczego np. Tobie się cała ta akcja podoba i jakie widzisz
plusy z jej istnienia.

To jest właśnie objaw niedojrzałości. Nie dorosłeś jeszcze do korzystania z forum. Spójrz
na siebie, zastanów się i odstaw komputer, Poczytaj trochę książek, porozmawiaj z żywymi
ludźmi, bo kontakt z własnym gatunkiem u Ciebie się jeszcze nie rozwinął dostatecznie.

EOT. Dosyć offtopu.



Piszesz tutaj non stop swoje gorzkie zale ze nie dano ci tego co TY chesz, nie dano ci zarobic, bo na allegro jest taniej, bo juz masz taką gre, albo gra jest stara albo nie taka, albo sramto itd, CZY JEST COS BARDZIEJ DZIECINNEGO NIZ TAKIE ZACHOWANIE? To jest akcja promocyjna, wiesz na czym to polega? Raczej nie!

hahaha smiech na sali, bo to chyba nie jest dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 16:29, TomekGracz napisał:

Piszesz tutaj non stop swoje gorzkie zale ze nie dano ci tego co TY chesz, nie dano ci
zarobic, bo na allegro jest taniej, bo juz masz taką gre, albo gra jest stara albo nie
taka, albo sramto itd, CZY JEST COS BARDZIEJ DZIECINNEGO NIZ TAKIE ZACHOWANIE? To jest
akcja promocyjna, wiesz na czym to polega? Raczej nie!

hahaha smiech na sali, bo to chyba nie jest dzieciak


troszkę inteligencji a byś nie przymował tej akcji "promocyjnej" z taki uśmieszkiem jak teraz...

jak kolega wyżej Vaako1902 napisał, wyjaśnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2009 o 16:29, TomekGracz napisał:

taka, albo sramto itd, CZY JEST COS BARDZIEJ DZIECINNEGO NIZ TAKIE ZACHOWANIE? To jest

taaaaaaaak twoje zachowanie........ po zdjęcie bana zgłoś się za jakiś miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony z promocji, bo wiem co omijać szerokim łukiem w tej wPLNomanii a co jest rarytasem. O, na przykład właśnie złożyłem zamówienie na GW Prophieces (za mniejszą cenę kupiłbym spokojnie na allegro klucz albo platynę, ale jako dla kolekcjonera podstawka jest dla mnie rarytasem), Factions (tak samo) i w wyprzedaży sklepu.gram.pl grę Pure (na allegro drożej jest nawet bez longsleeva i smyczy). Także jak się ma rozeznanie to ze spokojem duszy można sobie powiedzieć, że kupiło się gry za właściwą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no no, musze przyznać ze tym razem zrzut udany, na pewno biore factions i zastanawiam sie nad unrealem jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm możesz mi szanowny kolego wytłumaczyć co rozumiesz pod pojęciem "za właściwą cenę" gdyż ja uważam, że skoro ma to być program lojalnościowy to te ceny powinny być znacznie niższe gdyż10-15 złotych różnicy to nie jest aż tak dużo... w większości wypadków jak to zaznaczył jeden z kolegów wcześniej wszystko niwelowane jest przez coś takiego jak koszty przesyłki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się dalej pytam dlaczego nie mogę brać gry z wplnomani razem z jakimś pre orderem jak to dawniej zrobiłem? Chciałbym sobie zamówić CoH razem z Empire TW a nie mogę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 10:59, żyrafa napisał:

A ja się dalej pytam dlaczego nie mogę brać gry z wplnomani razem z jakimś pre orderem
jak to dawniej zrobiłem? Chciałbym sobie zamówić CoH razem z Empire TW a nie mogę:/

Za duża strata dla CD-P nie dość, że puszczają ci grę o 10 złotych taniej niż gdzie indziej, to do tego wszystko by upchnęli w jedną przesyłkę...:/ zero zysku jak dla nich:)

PS: Jaką wersję zamówiłeś TW? Zwykłą czy spechalną? Jak specjalną tak jak ja to poszukaj w innych miejscach znajdziesz taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 10:06, Aila napisał:

no no no, musze przyznać ze tym razem zrzut udany


Udany, ale tylko jeśli weźmiemy pod uwagę tytuły jakie się w nim pojawiły, niestety gdy się weźmie pod uwagę ceny to już tak różowo to to wszystko nie wygląda. No ale póki będą się tutaj znajdować nabywcy tych "okazji" to na pewno sytuacja się nie zmieni na naszą korzyść. Niby po co to robić skoro można zarobić więcej w ten sposób. Szkoda niewykorzystanego potencjału tej całej możliwości szybkiego pozbycia się wPLN-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2009 o 11:05, Malcollm napisał:

Za duża strata dla CD-P nie dość, że puszczają ci grę o 10 złotych taniej niż gdzie indziej,
to do tego wszystko by upchnęli w jedną przesyłkę...:/ zero zysku jak dla nich:)


Mogli by dawać większe kwoty w wPLN (w zależności od gry tak ze 100-300), można by się ich pozbyć a ceny dać naprawdę promocyjne i po problemie.
To jest program lojalnościowy, więc chyba tak to powinno wyglądać. Przynajmniej według mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 13:14, Dymolion napisał:

Mogli by dawać większe kwoty w wPLN (w zależności od gry tak ze 100-300), można by się
ich pozbyć a ceny dać naprawdę promocyjne i po problemie.
To jest program lojalnościowy, więc chyba tak to powinno wyglądać. Przynajmniej według
mnie :D

Tak wyglądają też wszystkie programy lojalnościowe w których sam biorę, lub brałem udział - zbierasz punkty za korzystanie z naszych usług/zakup naszych(u nas) produktów, punkty bez dopłacania (czasami wchodzi w grę koszt wysyłki lub sms''a) wymieniasz na jakąś usługę lub produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować