Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

a czy ktos z cdp nie o iecywal super mega ekstra zmian ? czy mi sie cos przypadkiem snilo ? bo za te ceny mozna kupic normalnie w sklepie w saturnie badz w MM... do tego wysylka, wiec juz sie nie oplaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 22:31, Malcollm napisał:

> Nowy zrzut jest-i wcale taki zły nie jest:D Ale ze wszystkich pozycji oferowanych
przez
> CDP interesuje mnie tylko CoH Złota Edycja.
Poszukaj CoH po sklepach internetowych znajdziesz taniej i to bez używania pseudopotrzebnych
WPLN-ów i z tańszą przesyłką...


gdzie znajde tańszy CoH? (bo mam zamiar kupić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 07:19, Melchah napisał:

Kolejny rzut, kolejne płacze, zresztą całkiem zrozumiałe, bo z czego tu się cieszyć :).


Fakt. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda ładnie pięknie... no ale tylko na pierwszy

>Unreala mam. CoH mam, Stalkera mam, Dark Messiah mam...

Myślę że tutaj już nie chodzi o to co kto ma a czego nie. Rzecz w tym, że po ostatniej wypowiedzi pracownika CDP w tym temacie można się było spodziewać jakiejś rewolucji... a co mamy? Ceny w realnej walucie jakie były takie są nadal (a to w pierwszej kolejności należałoby zmienić), tyle tylko, że dodano kilka dość dobrych i głośnych (nie oszukujmy się) tytułów. Problem jednak w tym że nie na to czekaliśmy. Gdy do tego jeszcze dodać koszty przesyłki (jak już napisał to Jagged i sporo innych osób) to w większości przypadków przestaje to być jakakolwiek okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam ostatni rzut sie podobal, nawet mialem sobie oba Guild Warsy kupic, ale mimo usilnych staran nie udalo sie w ekranie zamawiania znalezc przycisku odpowiadajacego za odbior osobisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym tak spojrzał na ten nowy zrzut neutralnym okiem, to może nie byłby taki zły. Tylko, że mam ochotę kupić sobie jakąś dobrą grę za mniej niż 50 złotych, ale CDP, ani konkurencja na dzień dzisiejszy nic takiego nie oferuje w tanich seriach, ani nawet w aktualnych promocjach, a dobrych gier przecież w ofertach nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajne pozycje dali, ale dużo trzeba prawdziwej kasy wydać i to mnie odpycha od tego rzutu. Gdzie te czasy, gdzie Jade Empire leciał za 10zł + 10wPLN? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 11:45, KoLoS napisał:

Ogólnie fajne pozycje dali, ale dużo trzeba prawdziwej kasy wydać i to mnie odpycha od
tego rzutu. Gdzie te czasy, gdzie Jade Empire leciał za 10zł + 10wPLN? :D

Ja zamówiłem sobie właśnie tego Jade Empire w promocji, przeszedłem i nie narzekam. Piękna gra, ale Edycja Specjalna (bo taka była w sprzedaży) napakowana ładnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 11:47, Kalejdoskop86 napisał:

> Ogólnie fajne pozycje dali, ale dużo trzeba prawdziwej kasy wydać i to mnie odpycha
od
> tego rzutu. Gdzie te czasy, gdzie Jade Empire leciał za 10zł + 10wPLN? :D
Ja zamówiłem sobie właśnie tego Jade Empire w promocji, przeszedłem i nie narzekam. Piękna
gra, ale Edycja Specjalna (bo taka była w sprzedaży) napakowana ładnie. :)

Ale to samo było w Biedronkach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 11:49, Asthariel napisał:

> > Ogólnie fajne pozycje dali, ale dużo trzeba prawdziwej kasy wydać i to mnie
odpycha
> od
> > tego rzutu. Gdzie te czasy, gdzie Jade Empire leciał za 10zł + 10wPLN? :D

> Ja zamówiłem sobie właśnie tego Jade Empire w promocji, przeszedłem i nie narzekam.
Piękna
> gra, ale Edycja Specjalna (bo taka była w sprzedaży) napakowana ładnie. :)
Ale to samo było w Biedronkach :-P


Tylko nie każdy trafił na takie wydanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2009 o 11:50, O2si napisał:


Tylko nie każdy trafił na takie wydanie ;)

Ale w zdecydowanej większości była premierówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 11:49, Asthariel napisał:

Ale to samo było w Biedronkach :-P

Byłem w Biedronce i kupiłem sobie parę gier i Jade Empire też tam była, za 10zł. Powiadasz, że to była taka sama edycja jak ta sprzedawana w wirtulanej promocji? Pisało co prawda Edycja Specjalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 11:58, Kalejdoskop86 napisał:

> Ale to samo było w Biedronkach :-P
Byłem w Biedronce i kupiłem sobie parę gier i Jade Empire też tam była, za 10zł. Powiadasz,
że to była taka sama edycja jak ta sprzedawana w wirtulanej promocji? Pisało co prawda
Edycja Specjalna...

Premierowa edycja była edycją specjalną. Edycja Specjalna i Kolekcjonerska to dwie rózne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że ta sama. W kartonie było Jade Empire w edycji premierowej, która zawierała: drukowany poradnik i instrukcję. płytę z muzyką z gry, plakat, 26 wPLN z tego co pamiętam, a całość znajdowała się w tym pudełku zapinanym na rzep. Oczywiście nie każdy trafił na premierówkę, ale trzeba przyznać, że o dziwo trudno było na nią nie trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wcześniej tego rzutu nie dali gdy kupowałem Guild Wars bo z pewnością skorzystałbym z oferty :)
A tak nie ma dla mnie nic interesującego a szkoda... Jedno muszę przyznać w końcu coś zaczęło się dziać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 12:19, Asthariel napisał:

Premierowa edycja była edycją specjalną. Edycja Specjalna i Kolekcjonerska to dwie rózne
rzeczy.

Z tego co wiem to w Edycji Kolekcjonerskiej Jade Empire był latawiec. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 12:25, wdowiakm napisał:

Szkoda, że wcześniej tego rzutu nie dali gdy kupowałem Guild Wars bo z pewnością skorzystałbym
z oferty :)
A tak nie ma dla mnie nic interesującego a szkoda... Jedno muszę przyznać w końcu coś
zaczęło się dziać :)


Zaczęło, i oby w poniedziałek już było coś nowego ALE to nie zmienia faktu, że nowy zrzut wygląda jakby było tak: "dajmy coś na szybko nowego bo lud sie niecierpliwi, cokolwiek, coś za 9 zł, coś gdzie można 20 WPLN dać i coś gdzie można 30 WPLN dać a potem coś sie wymyśli"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 12:22, dave03 napisał:

Oczywiście że ta sama. W kartonie było Jade Empire w edycji premierowej, która zawierała:
drukowany poradnik i instrukcję. płytę z muzyką z gry, plakat, 26 wPLN z tego co pamiętam,
a całość znajdowała się w tym pudełku zapinanym na rzep. Oczywiście nie każdy trafił
na premierówkę, ale trzeba przyznać, że o dziwo trudno było na nią nie trafić.


Tak, ja właśnie tę edycję zamówiłem za 9,90 zł + WPLN (na obrazku była ekstra klasyka ale co tam ;)) Pudełko na rzep, poradnik DVD z grą, soundtrack i plakat, chyba dwustronny no i zyskałem sporo WPLNów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 09:36, dave03 napisał:

>Unreala mam. CoH mam, Stalkera mam, Dark Messiah mam...

Myślę że tutaj już nie chodzi o to co kto ma a czego nie.

Ależ oczywiście. Tak sobie wyliczam na własne potrzeby cóż ja tam mam i czy nowa oferta może mnie zaskoczyć. Mnie akurat nie może :). Choć raczej chciałem tym podkreślić, że jeśli chodzi o samą jakość tytułów to są to produkty bardzo dobre, tylko cenowo dalej nic atrakcyjnego jak na ofertę non-profit (a będę to non-profit powtarzał z uporem maniaka, bo to słowo-klucz sam zielony wrzucił swego czasu w swoje liche wyjaśnienia dotyczące akcji).

Dnia 05.02.2009 o 09:36, dave03 napisał:

Rzecz w tym, że po ostatniej
wypowiedzi pracownika CDP w tym temacie można się było spodziewać jakiejś rewolucji...
a co mamy? Ceny w realnej walucie jakie były takie są nadal (a to w pierwszej kolejności
należałoby zmienić), tyle tylko, że dodano kilka dość dobrych i głośnych (nie oszukujmy
się) tytułów. Problem jednak w tym że nie na to czekaliśmy. Gdy do tego jeszcze dodać
koszty przesyłki (jak już napisał to Jagged i sporo innych osób) to w większości
przypadków przestaje to być jakakolwiek okazja.

Wszystko to co piszesz wiem doskonale, bo pewnie zauważyłeś, że śledzę wątek od dawna ;). Tyle, że już z politowaniem spoglądam na to co się dzieje i nie podchodzę tak śmiertelnie poważnie jak na początku. Olewczego podejścia doświadczamy w zasadzie od początku akcji, na sugestie klientów władza jest głucha jak pień... Cóż można jeszcze robić? Ano od czasu do czasu podkreślić jakąś kąśliwą uwagą kolejny rzut czy też jego brak i czekać czy cokolwiek zmieni się na lepsze. Raczej twierdzę, że po ostatniej wypowiedzi "ekologa" znów będziemy mieli ubaw widząc, jak nic z zapowiadanych zmian się nie sprawdzi. Ale czy ktokolwiek będzie (tak naprawdę) zaskoczony? Czy ktoś może być aż tak naiwny, że komuś zależy na zaufaniu klientów? Puste słowa i deklaracje bez pokrycia.

Cyrk jedzie dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież widzisz szanowny kolego jak w tym tłumie użytkowników ordodziła się nadzieja na to, że będzie dobrze, co do twej wypowiedzi, niestety muszę się z tym zgodzić nie ma co być przesadnie hura-optymistycznym bo to raczej nic nie da - bo jak na razie ja z tego widzę ofertę profit for CD-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować