Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mirror`s Edge - dziś demo na PSN

27 postów w tym temacie

Posiadacze PS3 to ją farciarze , tylko pozazdrościć , ale dobrze że stosunkowo mało jest takich rzeczy do pozazdroszczenia na tej konsoli. PeCetowcy niestety muszą czekać aż do przyszłego roku , jakie to życie jest niesprawiedliwe... ;( a jacy kretyni siedzą w zarządzie EA to szkoda gadać... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 11:39, Sebat1 napisał:

a jacy kretyni siedzą w zarządzie EA to szkoda gadać... ;/


Kretyni ? Maja wypuscic gre na platformie PC zeby zostala spiracona, a wtedy o malych zarobkach nie trzeb wspominac. Nachlapia kasy za wersje pod konsole, po czym dadza na PC z DRM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią zamówiłbym na PC, gra wygląda na dość innowacyjną, jednak polityka EA, która polega na założeniu, że każdy gracz (PC) = złodziej, jak dla mnie dyskwalifikuje ten tytuł. Chyba, że nie będzie DRM, w co akurat (patrząc na Spore i nowego Crysisa) nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

są? Możliwe że są... ja tam tylko na PC siedzę. Mniej mnie to kosztuje relatywnie. I lubię grzebać w sprzęcie.

A mirrors edge mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie. Co ciekawe skoro jest demko na X360 to na PC też powinno być - mało tego, powinno działać na gorszych kompach. No ale... powiedzmy, że im się nie chciało kompilatora otworzyć. Bo nie wierzę, że piszą to tylko na dwie konsole równocześnie a na PC trafi konwersja. To dopiero byłaby bzdura. I strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ból jak ból. widać nie masz co robić, albo nie masz cierpliwości. Jest tyle książek do przeczytania... A te gry na które czeka się naprawdę długo (Gears of War, Fable) wychodzą z dodatkami. Mnie tam taka sytuacja bardzo pasuje, ani koszmarnych pieniędzy wtedy na sprzęt nie potrzebuje, bo tanieje w międzyczasie, ani nic nie tracę - ba! dostaję więcej! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście od razu narzekania, ze EA ma PC w nosie - to jest już żałosne.

Nie mam zamiaru rozpętywać kolejnej wojny PC versus konsole, ale powiem tak - nie dziwię się, że twórcy zamierzają najpierw wydać tą produkcje na konsole. Wydając ten tytuł na Xboxa 360 oraz Playstation 3 zarobią znacznie więcej, aniżeli na PC. Co trzeba dodać, w przypadku wersji na PC od razu zostałaby spiracona i namolnie ściągana - owszem, na X360 również istnieje piractwo, ale w znacznie mniejszej skali. Demo na 100% pobiorę, ciekaw jestem czy Mirror''s Edge będzie rzeczywiście tak rewolucyjne, na jakie jest zapowiadane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować