Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny dodatek do NWN 2 w złocie

48 postów w tym temacie

Jest to najbardziej oczekiwana gra przeze mnie, nie żadne tam GTA. :P Nie dziwię się, że jest w złocie, w końcu to NWN, heh. Myślałem, że wyjdzie to dopiero przed świętami, a tutaj proszę. :) No to teraz czekać do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po CDPkowym doświadczeniu z NWN1, NWN2, NWN2:MZ, tego dodatku nie mam zamiaru kupować.

Chyba, że CDP w końcu po tych dobrych paru latach NAUCZY się wydawać patche w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał porządnie się zastanowić nad kupnem tego dodatku, NWN 2 średnio mi się podobało,pierwszy dodatek był dla mnie jeszcze gorszy ale Storm z rozgrywką bardziej zbliżoną do BG może w końcu mnie przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 18:19, Jed1 napisał:

Nie dziwię się, że jest w złocie, w końcu to NWN, heh.


Nie jestem pewien, czy rozumiesz to pojęcie, ale status gold (złoty) znaczy, że gra trafiła do tłoczni czyli są już robione kopie gier które trafią do sklepów, a nie że została w jakiś sposób wyróżniona.
Pewnie ten dodatek będzie jedynym sposobem, aby przez chwilę gracze z Polski mieli tą samą wersję gry co reszta świata. Ciekawe jednak jak sytuacja potoczy się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek wydaje się być całkiem interesujący, ale ja bardziej oczekuję modułu The Planescape Trilogy robionego przez Rogue Dao Studios i planowanego na końcówkę tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja... Maska Zdrajcy była imho słaba, dobra jako osobna historia, ale zbyt oderwana od podstawki, by do siebie przekonać. Liczyłem na liczne nawiązania do NWN2, a dostaliśmy bardzo dobrą ale jednak zbyt niezależną jak na dodatek przygodę. Do tego oczywiście dochodzą problemy z patchami i wiecznym olewactwem ze strony CDP. Może ktoś pokusi się o podanie jakichkolwiek informacji na temat ''ewentualnego'' wydania gry w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i taki ''głupi'' dodatek zapewnia więcej godzin gry niż dwie pełnoprawne produkcje wydane w przeciągu ostatniego roku razem wzięte - Mass Effect i Fable II ;f Dzięki ci Panie, że jest jeszcze obsidian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 19:30, dark master napisał:

i taki ''głupi'' dodatek zapewnia więcej godzin gry niż dwie pełnoprawne produkcje wydane
w przeciągu ostatniego roku razem wzięte - Mass Effect i Fable II ;f Dzięki ci Panie,
że jest jeszcze obsidian.

Mam takie samo zdanie co Ty, podpisuję się pod twoim postem obiema rękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta kolejny dodatek, w którym ilość błędów przewyższa łączną ilość godzin wypowiedzianych
> w dialogach.

Zabawne że pisze to fan gothica... nie kwestionowanego króla błędów.
...
A czy dodatki do jedynk NWN nie były oderwane od podstawki, panowie nie przesadzajcie bo Maska Zdrajcy była świetna moim zdaniem szłusznie zasłużyła na bardzo dobre recenzje i sam mam dylemat ona czy Wiedźmin najlepszym rpg ostatniego roku. Szkoda tylko że na polską wersję poczekamy do przyszłego roku... ale przynajmniej wiem że nie kupię NWN3 w Polsce już nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie cieszę się z tego powodu :P
Powiem jedno interesuje mnie bardzo dlaczego ten nowy dodatek osiągnął status gold? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra to wiadomość, oj dobra, teraz jeszcze tylko czekam na info o polskiej premierze bo niestety nie jest to dodatek typu stand alone, czyli muszę czekać na to aż cdp go wyda. a co do maski zdrajcy, to była po prostu genialna, imo nawet ciut lepsza od naszego wieśka pod względem opowiedzianej historii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 20:23, legutt napisał:

teraz jeszcze tylko czekam na info o polskiej premierze


Z nieoficjalnych informacji jakie otrzymała redakcja naszego serwisu wynika, że polska wersja SoZ ukaże się w drugiej połowie lutego 2009 (co jest terminem późniejszym niż podaje serwis gry-online). Termin premiery może ulec zmianie.

Czekamy na oficjalną informację od Wydawcy.


źródło:
http://neverwinter2.gram.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak obejrzałem trailer i na początku było, że gra może zawierać sexual content. To ciekawe jak dotąd w NWN2 ciężko było nawet zauważyć skórę z pod tego swetra który postać oryginalnie nosi na sobie. Dobrze, że to nie był golf bo tylko by jeszcze kominiarki brakowało i byłoby sexual content jak diabli. A tak poważnie to mam maskę zdrajcy i podstawkę, ale dopiero teraz się dowiedziałem, że kolejny dodatek wychodzi. Jeżeli poziom będzie rósł tak jak do tej pory w nwnach to ten dodatek będzie najlepszą częscią z tych trzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Storm of Zehir ma zaoferować graczom 20 do nawet 30 godzin zabawy w trybie single."

W tym 15 godzin długiego, żmudnego, głupiego gadania :P Wolę te 5 godzin z CoDem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 21:58, Kejter93 napisał:

W tym 15 godzin długiego, żmudnego, głupiego gadania :P Wolę te 5 godzin z CoDem.

Wiesz, gry cRPG z reguły opierają się na dialogach, a nie na strzelaniu ;P Jest takie powiedzenie: "co ma piernik do wiatraka?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować