Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dungeon Siege dziełem życia Uwe Bolla?

64 postów w tym temacie

juz po zwiastunie widac ze poza ladnymi zdjeciami to ten film nie bedzie porazal..

alone in the dark mial budzet okolo 30 milionow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwe Boll jest człowiekiem który nie ma za grosz pojecia o robieniu klimatu w filmach. Jego filmy są robione na zasadzie: jest potwór fajnie to niech zabije jak najwięcej osób pokazmy go jak najszybciej, po co klimat i wszystko to po co przychodzą widzowie do kina ważna jest kasa itp

http://www.imdb.com/name/nm0093051/ a tutaj można zobaczyć co ma jeszcze zamiar spaprać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahaah... wzniesie się na wyżyny :D... po ostatnim filmie tj. Bloodrayne wszystkiego można się spodziewać... jestem na 99,9999...% pewny, że to będzie kolejny przypał... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jeśli film będzie kiepski (a na pewno będzie) tak zacny zespół jak Gas Powered Games nie splajtuje. Kto by wtedy stworzył 3 część Dungeon Siege ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uve cezar! "Przepraszam ,czy to jakaś zorganizowana akcja ?" Jakiś eksperyment społeczny za grubą kasę? Ktoś chce sprawdzić czy z gościa który nie wie, którą stroną trzymać kamerę - można za górę dolarów zrobić Spierlberga? (dolary dajcie mi - NIE MOŻNA!)
Tymi filmami można co najwyżej torturowć Al-Khaidę, albo inaczej: (Mama do dziecka: - jak nie będziesz jadł kaszki, to zamiast dobranocki puszczę film Uwe B.. - to mamoo, mamoo, ja chcę dokładkę!!! ;) ).
Na swój prywatny użytek ogłaszam jednoosobową (na razie) akcję protestacyjną przeciwko ''dziełom'' tego pana. Zamiast iśc na jakieś do kina (nawet jak by mi zapłacili wartość biletu, to bym nie poszedł) proponuję wewnetrzną zadumę (przy czymś mocniejszym) nad bezmiarem ludzkiej głupoty. Na pohybel beztalenciom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy Chuck Norris obejrzał pierwszy film Bolla to prwie zwymiotował !!
Potem kopnął z półobrotu reżysera w głowę, a ten będąc pod nie wyobrażalnym jego kopniaka zechciał jeszcze raz go przeżyć. Dlatego bez przerwy tworzy filmy takiego samego poziomu :)
Ale wydaje mi się, że tym razem Chuck Norris nie będzie miał litości i użyje kopa nie z pół, ale całego obrotu !! Sądze więc, że po tym filmie już tego gościa nie zobaczymy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 21:35, Miszelek napisał:

Ten koleś to normalnie jakiś masochista :P


Masochista to będę ja, jak pójdę na to do kina (a pójdę, bo żadnego jeszcze jego "filmu" nie widziałem i sam sprawdze czy taki z niego idiota straszny jak go malują :)

Ps. Ale by wszyscy zdębeli, jakby za to dostał 17 oskarów (w tym jednego za najlepszego reżysera komediowego i najlepszą muzykę serialową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwe chyba dostaje kase od producentów telenowel, bo po obejrzeniu jego filmu nawet moda na sukces nie jest straszna. Po obejrzeniu Alone in the Dark nawet kłopoty zbuntowanego aniała są pasjonujące!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, z tego co czytałem na IG BloodRayne kosztował (chyba) 25 mln USD... i zwrócił 5%.

A tak w ogóle to mnie bardziej to, jak on twórców gier namawia do sprzedaży licencji zastanawia, jak on namawia aktorów tego kalibru (może i nie tego, co DeNiro, Pitt czy Hopkins, ale jednak o znanych nazwiskach) do udziału w tych szopkach. Czyżby już nie liczyła się reputacja, a jedynie kasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować