Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza pre-order nowej Platynowej Kolekcji

30 postów w tym temacie

No bardzo fajnie tylko takie pytanie. Czy w tej Saga Settlers I-V jest jedynka i dwójka? Bo według tej nazwy powinna być, a karcie tego zestawu w sklepie, nie ma napisane, że jest 1 i 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zacznijmy od konica. Test Drive Złota Edycja na pewno kiedyś kupie. Settlers I-V fajny pakiecik lubię serie Settlersów ale nie kupie wystarczy mi IV jaką aktualnie mam jak spadnie do topseller kupie. Penumbra tego to już na pewno nie kupie. Lost Planet grałem w demo na prawdę mi się spodobał kupie sobie jak się uporam z tymi wszystkimi nowymi premierami. Frontlines jagbym kupował to bym sobie poszukał edycji specjalnej na allegro. A Alone in the Dark posiadam tą grę w wersji Edycji Specjalnej to był mój najgorszy zakup jest spieprzona a mogła być świetną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 19:23, NitroNike napisał:

Tak szybko robiło się tanio gier :| ale fajnie rozwija się dużo gry ale spadło cena.


W jakim języku jest to zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 19:27, Todryk napisał:

W jakim języku jest to zdanie?

neoPolski.

Co dziwne - tak jak nigdy mnie nie interesowała platyna (mam raptem dwie gry z tej serii co jest marnym ułamkiem kolekcji) to w tym rzucie są aż trzy produkcje, których zakup rozważę (jedna to pewniak). No no - podpasowali mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test Drive Unlimited z dodatkowym packiem, który normalnie był do kupienia za dolce ? NICE ! Wersję premierową sprzedałem jakiś czas temu z jakiegoś tam powodu. No, ale życie idioty to nie bułka z masłem, także...biorę ! :]

A jeśli chodzi o AITD, to ja stwierdziłem, że alone with the crap być nie chce i odpuściłem. Jak się później okazało - to była dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TDU:ZE. Must have! Gra jest wprost nieziemska, część 2 jakoś póki co nie zapowiada się za wcześnie, cena super atrakcyjna, jest carpack, żyć nie umierać! :)
Alone mnie nie wkręciło, więc podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo te gry jeszcze wylądują w Nowej eXtra Klasyce pewnei pod koniec tego roku lub w styczniu. Ponieważ Alone, Frontlines , Penumbra i Lost Planet C. sprzedały się bardzo kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować