Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Włączyć grę, z włączonym menu odpalić menedżer (ctrl+alt+del), znaleźć nazwę aplikacji (swkotor.exe), przestawić koligację na jeden z rdzeni, wrócić do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 13:32, lorus28 napisał:

Po prostu podczas ładowania okna do tworzenia postaci wyskakuje błąd i wyłącza KOTORA.
Sprawdzałem rpzed chwilą na innym kompie, ten sam błąd. Oryginalne CD.

Oprócz zmiany sterowników, które podpowiedział Pietro87 dla nowszych sterowników na nowszych kartach graficznych może dobrze działać zmniejszenie poziomu przyspieszenia sprzętowego sterownika. Czasem nawet do minimum. Po grze można sobie ten poziom przywrócić. Można to zrobić w dxdiag, albo gdzieś we właściwościach ekranu/systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 19:45, xDeuSx napisał:

Dotarłem na Korriban, do akademii Sith, gdzie wg wizji znajduje się kolejna Star Map.
Mam pytanie, czy istnieje jakiś sposób na ominięcie tego zdobywania prestiżu u Uthar''a?

Ja koledzy już podali wszystkie zadania do prestiżu można zrobić w sposób całkowicie lightowy ;)
Na Korribanie wbrew pozorom można uzyskać, jak się postarać, mnóstwo punktów light side i ani jednego dark side.

Dnia 11.07.2010 o 19:45, xDeuSx napisał:

Szukam po prostu jak najszybszego sposobu na dostanie się do Mapy.

Zrobienie prestiżu jest bezpośrednią drogą do mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wie ktoś gdzie mi mógł dialogF.tlk wyparowac z katalogu z grą? Świeża instalacja, świeżo spatchowana angielska wersja a pliku nie ma. Bez tego, z kolei nie mogę KBF zainstalować.

Ewentualnie Olamagato mógłbyś podać instrukcję, jak to ręcznie zrobić? Po prostu podmienić pliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 20:25, ReVanMg napisał:

Ewentualnie Olamagato mógłbyś podać instrukcję, jak to ręcznie zrobić? Po prostu podmienić pliki?

Albo zachowaj katalog saves oraz override i przeinstaluj grę, albo ściągnij z sieci spolszczenie do KotORa i stamtąd wypakuj plik. Możesz też skopiować dialog do dialogF.tlk, ale wtedy idąc kobietą wszystkie dialogi będą po męsku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 23:11, Olamagato napisał:

> Ewentualnie Olamagato mógłbyś podać instrukcję, jak to ręcznie zrobić? Po prostu
podmienić pliki?
Albo zachowaj katalog saves oraz override i przeinstaluj grę, albo ściągnij z sieci spolszczenie
do KotORa i stamtąd wypakuj plik. Możesz też skopiować dialog do dialogF.tlk, ale wtedy
idąc kobietą wszystkie dialogi będą po męsku. :)


Czyli się wyjaśniło czemu nie mam dialogF, jeśli to dialogi dla żeńskich postaci w wersji pl, bo ang tego nie potrzebuje. Cóż kopiowanie chyba wystarczy. Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 00:09, ReVanMg napisał:

Czyli się wyjaśniło czemu nie mam dialogF, jeśli to dialogi dla żeńskich postaci w wersji
pl, bo ang tego nie potrzebuje. Cóż kopiowanie chyba wystarczy. Dzięki:)

Wszystkie wersje językowe mają wersję dialogF.tlk. Bo nie zmieniają się tylko zwroty, ale również niektóre dialogi mają inną treść. Napisałem Ci tylko jak uzyskać polską wersję tego pliku. Jeżeli masz angielską wersję gry, to pozostaje tylko reinstalacja lub pociągnięcie tego gdzieś z sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 03:37, Olamagato napisał:

> Czyli się wyjaśniło czemu nie mam dialogF, jeśli to dialogi dla żeńskich postaci
w wersji
> pl, bo ang tego nie potrzebuje. Cóż kopiowanie chyba wystarczy. Dzięki:)
Wszystkie wersje językowe mają wersję dialogF.tlk. Bo nie zmieniają się tylko zwroty,
ale również niektóre dialogi mają inną treść. Napisałem Ci tylko jak uzyskać polską wersję
tego pliku. Jeżeli masz angielską wersję gry, to pozostaje tylko reinstalacja lub pociągnięcie
tego gdzieś z sieci.


Nigdy się nie spotkałem. Może dlatego, że mam już dość starą wersję, w każdym razie kopiowanie to wszystko czego potrzebowałem;) Jak na razie gra się całkiem przyjemnie po zmianach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 22:03, Daronn_Darker napisał:

Mam KOTOR`a. Udało mi sie go odpalić na Win 7, 32-bit, ale jest problem z zawieszaniem
sie gry i powrotem do pulpitu. Macie na to jakiś sposób? Proszę o pomoc i z góry dziękuje.


Możesz powiedzieć jak go odpaliłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 14:46, Daronn_Darker napisał:

/.../
Sterowniki do karty graficznej wgrałem nowe.

Acha. Problem już zniknął musiałem wyłączyć filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zraniona postać. Ma około 30 punktów życia, po wczytaniu save''a, jeżeli się nie ruszam to ginie po jakichś 15 sekundach, a jeśli się ruszę to szybciej. Nie mam czym się uleczyć. Postać ma wbite kilka stimulantów w tej chwili. HP nie spada, a powoli sie regeneruje. Co z tym zrobić? Konkretniej to:

Spoiler

jestem teraz Mirą pod Jekk''Jekk tarr, czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 17:36, Karharot napisał:

Nie wydaje mi się, loot jaki zdobywasz jest w większości całkowicie losowy i zależy jedynie
od Twojego szczęścia.

Bardzo szkoda, ale cóóóóż... można pograć poraz kolejny w tę wspaniałą grę... tym razem złym Sithem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Zainstalowałem ostatnio Kotora 1 na komputerze, lecz po około 15- 30 minutach gry, gra nagle mi się wyłącza i standardowo pokazuje się komunikat: "Wystąpił problem z aplikacją Kings of the Old Republic... bla bla bla". Jakieś pomysły co jest tego przyczyną?

PS: Jeśli chodzi o sprzęt to absolutnie spełnia wymagania gry, najnowsze sterowniki zainstalowane, DirectX również plus najnowszy path.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety kotory mają to do siebie, że strasznie się gryzą z coraz to nowszym sprzętem. Ja poleciłbym zainstalowanie najstarszych, obsługiwanych przez twoją kartę graficzną sterowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować