Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2009 o 20:21, abbott123 napisał:

A co z podróżami? Zasiadamy za sterami statków?


Niekoniecznie. Po prostu masz swój statek, który jest bazą wypadową, ale jeśli o podróże między planetami chodzi, to wybierasz po prostu miejsce docelowe i klikasz "Travel", a następnie oglądasz filmiki. Chociaż są fragmenty, gdy siadasz za wieżyczką i ostrzeliwujesz atakujące myśliwce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W plikach od Kotora II jest atut "Kinetic Combat". Wskazuje on, że Kreia mogła staracić też drugą rękę. Czytając opis tego moda przywracającającego, nie zauważyłem, by zostało to wspomniane. Ponoć też Kreia może ściągnąć kaptur. Czy da się doprowadzić do jednej z tych z sytuacji bez modyfikacji? Ew. czy istnieją jakieś plany dotyczące tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 21:30, Shadowtear napisał:

Mam pytanie. W plikach od Kotora II jest atut "Kinetic Combat". Wskazuje on, że Kreia
mogła staracić też drugą rękę. Czytając opis tego moda przywracającającego, nie zauważyłem,
by zostało to wspomniane. Ponoć też Kreia może ściągnąć kaptur. Czy da się doprowadzić
do jednej z tych z sytuacji bez modyfikacji? Ew. czy istnieją jakieś plany dotyczące
tego?

Tylko z modyfikacje. Niestety wiele niewykorzystanych wątków i pomysłów tej grze jest. Podobno wywalili nawet całą planetkę :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc i ja użyję moda od zbyL-a i spółki (Restoration Mod DeadlyStreamu). Zarzuci ktoś poprawną kolejnością instalowania moda/paczy/innych głupot na wersję PL? Ofc kotor2 >.< Widzę tyle sprzecznych instrukcji na forum moda, że trudno wychwycić sensowne uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 18:24, Ostrowiak napisał:

No więc i ja użyję moda od zbyL-a i spółki (Restoration Mod DeadlyStreamu). Zarzuci ktoś
poprawną kolejnością instalowania moda/paczy/innych głupot na wersję PL? Ofc kotor2 >.<
Widzę tyle sprzecznych instrukcji na forum moda, że trudno wychwycić sensowne uwagi.


kotor2, patche, spolszczenie, mod, spolszczenie moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, w kwestii mojego poprzedniego, niedawnego postu, w którym trochę narzekałem na dwójeczkę - pomyliłem się. Z każdą godziną gra wciąga coraz bardziej, Atton i Kreia dają po prostu podbródkowego i zostawiają na miejscu laczuchy... Nie wierzę, że któraś z postaci zdobędzie taką sympatię, jak Carth i Bastila (choć mogę się zdziwić), ale wiem już na pewno, że party z tego co widzę będzie na równie wysokim poziomie, poza tym więcej mocy i atutów, mroczniejszy klimat i ciągła dwuznaczność... A teraz dowiedziałem się, że dzięki systemowi Influence można

Spoiler

uczynić kilka postaci jedi...

Szkoda tylko, że znam ogólnikowo fabułę i końcowy twist - w jedynkę grałem, nie mając o niczym pojęcia. No, ale będzie wesoło. A spolszczenia nie pobieram, tak jest uroczo. Ciekawe, czy ktoś zdecyduje się jednak na KotOR''a III...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - dziś kupiłem sobie KOTOR-a2 i gdy go uruchamiam to po wszystkich filmikach zamiast menu wyskakuje raport o błędach. :/ Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I już znalazłem poważnego buga w tym modzie przywracającym zawartość, o którym była mowa w newsie na gramie - w pewnym momencie, po przejściu pierwszej planety po Telos i locie na kolejną pojawia się filmik, który się zacina. Craaap ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, zainstalowałem wczoraj swój egzemplarz i wyskoczył błąd.

Wie ktoś o co lotto? Czytsa wersja ENG, patch do 1.0b (chociaż wcześniej na 1.0 tez nie działało)

20091001144535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 22:54, Revanchist napisał:

I już znalazłem poważnego buga w tym modzie przywracającym zawartość, o którym była mowa
w newsie na gramie - w pewnym momencie, po przejściu pierwszej planety po Telos i locie
na kolejną pojawia się filmik, który się zacina. Craaap ;/.


To błąd zgłoś, od tego są otwarte betatesty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie : Jak prezentuje się walka w KOTOR II ??? Czy jest taka jak np. w Gothic, że robimy kombosy, czy taka jak w typowych H&S, że klikamy i czekamy aż wróg szczeźnie ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 12:10, konio1073 napisał:

Witam. Mam pytanie : Jak prezentuje się walka w KOTOR II ??? Czy jest taka jak np. w
Gothic, że robimy kombosy, czy taka jak w typowych H&S, że klikamy i czekamy aż wróg
szczeźnie ? ? ?


Jest taka jak porządnych RPGach: ustawiasz kolejkę ataków (max 5 na postać) i patrzysz jak podopieczni je wykonują. Jeśli nie dasz nic do kolejki będą używali standardowego ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie - walka rozgrywa się niejako automatycznie, ty zaś wydajesz polecenia postaciom - jakiego rodzaju ataku mają użyć, jakiej Mocy, jakiego przedmiotu, układasz taką małą kolejkę akcji. Wszystko jest niesamowicie przejrzyste w trakcie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 12:10, konio1073 napisał:

Witam. Mam pytanie : Jak prezentuje się walka w KOTOR II ??? Czy jest taka jak np. w
Gothic, że robimy kombosy, czy taka jak w typowych H&S, że klikamy i czekamy aż wróg
szczeźnie ? ? ?


Do tego co koledzy wymienili wyżej dochodzi jeszcze aktywa pauza :) Systemowi walki najbliżej jest do tego z np. Baldur''s Gate i innych gier opierających się na D&D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnie bywa. Mi działają obydwie części, ale ciągle tu ktoś ma problemy z odpaleniem gry, nawet i pod XP czasami :P.

Ogólnie - na Viście 32-bit pierwszy KotOR działa mi po spatchowaniu go do wersji 1.03b, dwójka działa bez patchy, ale lubi się wysypywać przy uruchamianiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować