Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

No to pięknie, nagle odpalam i błąd(mowa o kotorze II). Wiecie "wyślij raport o błędach". Nie wchodzi nawet do menu. Denerwuje mnie to, bo nie wiem co zrobić, aby odpalić gierkę. Miał ktoś podobny problem? Nie pomaga zresetowanie kompa i inne duperelki. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 22:59, bartog123 napisał:

No to pięknie, nagle odpalam i błąd(mowa o kotorze II). Wiecie "wyślij raport o błędach".
Nie wchodzi nawet do menu. Denerwuje mnie to, bo nie wiem co zrobić, aby odpalić gierkę.
Miał ktoś podobny problem? Nie pomaga zresetowanie kompa i inne duperelki. Proszę o pomoc.


Bez restartowania kompa próbuj cały czas uruchomić.
Mi się udaje raz na jakieś 10-20 prób. Później nie ma z grą żadnego problemu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2009 o 23:22, Furr napisał:

Bez restartowania kompa próbuj cały czas uruchomić.
Mi się udaje raz na jakieś 10-20 prób. Później nie ma z grą żadnego problemu :).

Zmiana rozdzielczości w konfiguracj zdziała cuda, pamiętaj! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 09:41, bartog123 napisał:

Zmiana rozdzielczości w konfiguracj zdziała cuda, pamiętaj! ;)


I tak musiałem wymusić zmianę rozdzielczości widescreen-modem.
KotORy nie obsługują 1440x900 :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 19:51, Black_Dog napisał:

Cy Twój mod do KotOR 2 utrudniający jest kompatybilny z modem Gizki? I w sumie trzeba
grać od początku czy mogę grać na sejwach sprzed restoration moda?

Prawdopodobnie tak. Łatwo to sprawdzić bo wystarczy porównać czy pliki w obu modach nie pokrywają się. Ten mod do dwójki modyfikuje zasadniczo tylko pliki konfiguracyjne rozgrywki, których najczęściej nie dotyka żaden inny mod z tych jakie znam.
Oprócz tego modyfikuje tylko kilka plików przedmiotów (pazury zwierzaków) oraz kilku postaci z gry (pliki uti i utc). Te ostatnie mogą być nałożone przez inne mody lub usunięte bez żadnych konsekwencji.

A co do zapisów, będą są w pełni zgodne w obie strony (głównie dlatego, że inaczej niż dla jedynki nie musiała być modyfikowana tablica doświadczenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 13:30, NecroVisioneR napisał:



Mandaloriańscy najeźdźcy. Musisz najpierw znaleźć i wyeliminować 3 grupki ich. Po tym w gaju pojawi się ich przywódca z obstawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh. nie moge edytować a mam jeszcze ważne jedno pytanko,sorry za post pod postem:

Spoiler

czy po osiągnięciu maksymalnego oddania ciemnej stronie następują jakieś zmiany w wyglądzie zewnętrzynm bohatera?Bo jak narazie zaobserwowałem tylko zmiane koloru oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 18:53, NecroVisioneR napisał:



Spoiler

Później zdobędziesz taką szatę jak miał Revan. A co do wyglądu no to te oczy i troche sama twarz się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanko natury technicznej - dzisiaj grałem pierwszy raz od paru dni, save był na etapie opuszczenia Telos [Handmaiden in], i generalnie main został pozbawiony szaty i broni. Zwyczajnie przepadły. Kolejny błąd związany z kodem gry? Bo do tej pory żadnych nie doświadczyłem, stąd moje małe zdziwienie. Problem to nie jest może, bo choć musiałem zakosić to i owo Krei, to i tak zakupy na Dantooine zrobiłem i jestem zadowolony, ale zdziwiło mnie to... Equ może sobie ot tak zniknąć? ><
Dwa, Zaraz po wylądowaniu na Dantooine wróciłem do statku i wywiązała się walka z Visas. Przegrałem, ale w tym momencie padła na glebę - ponoć zniszczyłem jej miecz. Em, wszystko w normie? No i potem to jej dołączenie do party ot tak, ta gra naprawdę sprawia wrażenie nieskończonej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 - na pewno nie zostawiłeś przypadkiem w jakimś pojemniku czy coś? Zazwyczaj eq nie znika "bo tak"
2 - ta gra JEST nieskończona i połatana luzem, na szczęście wyszedł restoration project

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 21:30, Ostrowiak napisał:

2 - ta gra JEST nieskończona i połatana luzem, na szczęście wyszedł restoration project


To wiem ze jest nieskończona, ale mógłbys mi coś więciej powiedzieć o tym restoration project?

A i miał być jakiś mod Gizek czy coś w tym stylu, ze odblokowane zostanie m.in planeta robotów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 21:30, Ostrowiak napisał:

1 - na pewno nie zostawiłeś przypadkiem w jakimś pojemniku czy coś? Zazwyczaj eq nie
znika "bo tak"
2 - ta gra JEST nieskończona i połatana luzem, na szczęście wyszedł restoration project


Tzn wiem, że jest nieskończona, ale myślałem że to dotyczy raczej wycięcia tej całej planety, a nie wątku sprawiającego wrażenie nieco ubogiego. No ale mniejsza, bawię się rewelacyjnie, tak jak przy jedynce. Właśnie, będzie coś z tym Projektem w końcu?
Nie, na pewno nie. Wsiadłem do statku na Telos w normalnym stanie, potem był długi dialog - pliki Atris, pojawienie się Handmaiden i po tej rozmowie kapłem się, że moja postać stoi bez ciuchów. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mod Gizek postaje już bodajże 3 lata i figa, więc w pół roku zrobił to inny team, DeadlyStream, którego częścią jest znany polski modder. Przywraca toto wiele więcej niż Gizka, ale planeta droidów nie jest jeszcze zaimplementowana. Obecnie działa dosyć zaawansowana beta, także w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 22:02, Ostrowiak napisał:

Mod Gizek postaje już bodajże 3 lata i figa, więc w pół roku zrobił to inny team, DeadlyStream,
którego częścią jest znany polski modder. Przywraca toto wiele więcej niż Gizka, ale
planeta droidów nie jest jeszcze zaimplementowana. Obecnie działa dosyć zaawansowana
beta, także w PL.


A możesz mi dać jakiegoś linka do tych modów DeadlyStream?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować