Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

No i już 1:0 dla Amerykanów. Mam nadzieję, że wygrają z Francuzami, bo jeśli wygrają to Polacy już dzisiaj będą pewni awansu do półfinału. Myślę, że tak właśnie będzie. Ale chciałbym żeby było 5 setowe zwycięstwo, ponieważ Amerykanie by byli wymęczeni trochę przed jutrzejszym meczem z Polakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w półfinale! USA wygrali z Francuzami 3:0, chociaż Francja prowadziła już w 3 secie 19:13. Mimo to przegrali 26:28. Ciekawe jak my zagramy jutro przeciwko Amerykanom. Jak już będziemy wypoczęci i z pewnością, że będziemy grali w półfinale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 21:38, pretorianie napisał:

Jesteśmy w półfinale! USA wygrali z Francuzami 3:0, chociaż Francja prowadziła już w 3 secie
19:13. Mimo to przegrali 26:28. Ciekawe jak my zagramy jutro przeciwko Amerykanom. Jak już
będziemy wypoczęci i z pewnością, że będziemy grali w półfinale.

Fajnie że zakwalifikowaliśmy się. Oby tylko jutro nasi nie odpuścili i roznieśli tych z "bushu" ;) Jeśli wygramy będzie: po pierwsze, pierwsze miejsce w grupie ;) po drugie: dużo lepsze morale przed półfinałem. W którym jak się okazuje możemy zagrać z Brazylią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2007 o 22:05, kolektor napisał:

Fajnie że zakwalifikowaliśmy się. Oby tylko jutro nasi nie odpuścili i roznieśli tych z "bushu"
;) Jeśli wygramy będzie: po pierwsze, pierwsze miejsce w grupie ;) po drugie: dużo lepsze
morale przed półfinałem. W którym jak się okazuje możemy zagrać z Brazylią :/

Tak i mam nadzieję, że tak się stanie. A jeśli chodzi o mecz półfinałowy to po dzisiejszej grze Rosjan stwierdziłem, że nie ważne na kogo trafimy czy na Brazylię czy Rosję. Ha może się też tak zdarzyć, że Rosjanie wygrają jutro z Brazylią i Brazylia odpadnie a do półfinału wejdą wtedy Bułgarzy, Ale to zobaczymy już jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że Rosja nie odpuści i wygra jutro z Brazylia a my wygramy z USA. w półfinale zagramy z Bułgarią i tez wygramy. Rosja z kolei zagra z USA ,wygra i skończy sie na finale Polska -Rosja gdzie sprawa zwycięstwa jest otwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 22:25, Mroczny Elf99 napisał:

Ja myślę że Rosja nie odpuści i wygra jutro z Brazylia a my wygramy z USA. w półfinale zagramy
z Bułgarią i tez wygramy. Rosja z kolei zagra z USA ,wygra i skończy sie na finale Polska -Rosja
gdzie sprawa zwycięstwa jest otwarta

Szczerze mówiąc to odpowiadałby nam chyba taki scenariusz. Bo moim zdaniem lepiej jest zagrać w finale z Rosją niż z Brazylią. Bo jednak Polacy szczęścia do Canarinhos nie mają. Z Rosją już "wiemy" jak wygrywać. Ale nie mówię że nie będzie trudno. Będzie cholernie trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym meczu będzie trudno. Dzisiaj Francuzi tak zagrali pierwsze 2 sety jak my z nimi końcówkę 2 i cały 3 set. Tylko my potrafiliśmy się podnieść i wygrać mecz, a oni skończyli na 0:3! Będzie dobrze coś tak czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 22:25, Mroczny Elf99 napisał:

Ja myślę że Rosja nie odpuści i wygra jutro z Brazylia

Jeśli oba zespoły pokazą taką samą siatkówke jak w meczach z Bułgarami to ja w to nie wątpię. Brazylia nie jest w najwyższej dyspozycji, widać to było wyraźnie z kolei Rosja jest na gazie, zobaczyłam dzisiaj świetną siatkówke w ich wykonaniu. W końcu mają coś do udowodnienia po nieudanych MŚ. Znakomicie grali w mojej opini.

>a my wygramy z USA.
USA też pokazało dobrą siatkówke w końcu Francja nie jest łatwym rywalem (choć oni mogą mieć po prostu na nich patent jak np. Bułgaria na Brazylię lub my na Bułgarię), ale myślę, że sobie poradzimy. W końcu dzisiaj odpoczywaliśmy a Amerykanie grali.

Dnia 12.07.2007 o 22:25, Mroczny Elf99 napisał:

w półfinale zagramy z Bułgarią i tez wygramy.

Cóż za optymistyczny scenariusz rysujesz! Choć oczywiście w zupełności się z nim zgadzam. Ale wtedy to Bułgaria będzie po odpoczynku a my po meczu z USA. Ale i tak wygramy :)

Dnia 12.07.2007 o 22:25, Mroczny Elf99 napisał:

Rosja z kolei zagra z USA ,wygra i skończy sie na finale Polska -Rosja gdzie sprawa zwycięstwa jest otwarta

Cóż... patrząc na to co wyrabiają Rosjanie to taki scenariusz jest jak najbardziej możliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rosjanie dzisiaj pokazali, że tak jak przewidywałem będą się liczyć mocno w tym turnieju. Przepuszczam nawet, że jutro Brazylia po raz kolejny polegnie i tym sposobem Brazylijczycy pożegnają się z turniejem. Jeśli miałbym prognozować to typowałbym jutro zwycięstwo Polaków 3:1 i wygraną Rosji po zaciętym spotkaniu 3:2. W tym scenariuszu w półfinale spotkalibyśmy się z Bułgarią, a Rosjanie z USA. Wówczas Rosja łatwo pokonuje USA 3:0, a Polacy pokonują Bułgarów po zaciętym spotkaniu 3:2. Wówczas w finale spotykają się Polska i Rosja i wówczas... wszystko może się zdarzyć. Sądzę, że taki finał byłby najbardziej widowiskowy dla tego turnieju i przyniósł by kibicom najwięcej emocji... Zobaczymy czy się sprawdzi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 12.07.2007 o 22:34, mała16 napisał:

USA też pokazało dobrą siatkówke w końcu Francja nie jest łatwym rywalem (choć oni mogą mieć
po prostu na nich patent jak np. Bułgaria na Brazylię lub my na Bułgarię), ale myślę, że sobie
poradzimy. W końcu dzisiaj odpoczywaliśmy a Amerykanie grali.

No w ubiegłej edycji Ligi Światowej mieliśmy USA w swojej grupie i na 4 mecze wygraliśmy wszystkie 4. Nie mam nic przeciwko temu, żeby wygrali następne spotkanie z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 22:37, pretorianie napisał:

No w ubiegłej edycji Ligi Światowej mieliśmy USA w swojej grupie i na 4 mecze wygraliśmy wszystkie
4. Nie mam nic przeciwko temu, żeby wygrali następne spotkanie z nimi.

Ja oczywiśćie też nie mam nic przeciwko. Ale to nie jest ubiegłoroczna edycja LŚ. Amerykanie na moje oko zrobili ogromny postęp i to nie jest już typowy zespół żeby na nim punkty zarabiać. Poczekamy, zobaczymy. Jednak z całym szacunkiem dla nich - wygramy jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 22:36, Kukowsky napisał:

Rosjanie dzisiaj pokazali, że tak jak przewidywałem będą się liczyć mocno w tym turnieju. Przepuszczam
nawet, że jutro Brazylia po raz kolejny polegnie i tym sposobem Brazylijczycy pożegnają się
z turniejem.

Też coraz bardziej się do takiego scenariusza przekonuję. Rosjanie jak są umotywowani psychicznie to są nieobliczalni. Na mistrzostwach świata wygraliśmy z nimi i jeśli tym razem też z nimi mamy się spotkać to proponowałbym ten sam scenariusz :)

Dnia 12.07.2007 o 22:36, Kukowsky napisał:

Jeśli miałbym prognozować to (...) Zobaczymy czy się sprawdzi. :P

Widzę, że już masz wszystko przemyślane - teraz proponuję szybko do sts-ika i dużą kasę zgarniesz jeśli Twoje prognozy się spełnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję na awans Bułgarów i Rosjan. Jakby Brazylia odpadła to wreszcie była by to jakaś odmiana, gdyż wygrali oni cztery ostatnie edycje Ligi Światowej. Nasze dotychczasowe najlepsze miejsce to czwarte, w tym roku na pewno powtórzymy ten sukces aczkolwiek mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej, bo stać nas nawet na zwycięstwo w całej lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2007 o 18:08, Budep napisał:

lol
Super wierszyk i wszystko wiśmienicie opisuje bravo :D

Dzięki ;) Poczułem trochę twórczej weny ;)
Co do wczorajszego meczu, to nawet się cieszę,że tak się stało. Ponieważ moim zdaniem Brazylia wygrała już zbyt dużo, czy to w siatkówce czy w piłce nożnej. A teraz pomału się staczają. Co do dzisiejszego mecz, wierzę w nasze zwycięstwo,choć z pewnością nie możemy lekceważyć Amerykanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jakby Brazylia odpadła to wreszcie była by to

Dnia 13.07.2007 o 07:28, marcincinek15 napisał:

jakaś odmiana, gdyż wygrali oni cztery ostatnie edycje Ligi Światowej.

Ale ja liczę na rewanż z Brazylią za finał mistrzostw świata. Gdybyśmy awansowali do finału i spotkali tam Brazylię i wygrali z nią to byłoby pięknie. Po finale MŚ któryś z Brazylijczyków (nie pamiętam który) powiedział, że na olimpiadzie też chciałby grać z Polską w finale, bo łatwo się z nami ten finał wygrywa. Teraz jakbyśmy z nimi wygrali w finale ligi światowej to by się dowiedzieli, że tamten finał to był przypadek przy pracy, który zdarza się każdej drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 07:28, marcincinek15 napisał:

A ja mam nadzieję na awans Bułgarów i Rosjan.

Tak szczerze powiedziawszy to ja też. Lubię oba te zespoły. Poza tym uważam, że zarówno Bułgaria jak i Rosja prezentują obecnie lepszą siatkówke niż Brazylia (pomimo porażki Bułgarów 0-3 z Rosją...)

>Jakby Brazylia odpadła to wreszcie była by to jakaś odmiana, gdyż wygrali oni cztery ostatnie edycje Ligi >Światowej.
Nawet nie dlatego bym wolała, żeby odpadli. Po prostu nie do końca za nimi przepadam a jeśli mają tak grać w 1/2 finału jak z Bułgarią (ach te zespute zagrywki) to pożal sie Boże szczerze mówiąc. Dawno ich nie widziałam popełniających tyle błędów. Rosja z koleji prezentuje sie o niebo lepiej i myślę, że dzisiaj wygrają mimo wszystko.

Dnia 13.07.2007 o 07:28, marcincinek15 napisał:

Nasze dotychczasowe
najlepsze miejsce to czwarte, w tym roku na pewno powtórzymy ten sukces aczkolwiek mam nadzieję,
że będzie jeszcze lepiej, bo stać nas nawet na zwycięstwo w całej lidze.

Oczywiście. Stać nas na bardzo wiele, trzeba tylko wykorzystać potencjał. Bo możemy to wygrać, możemy zająć drugie miejsce (to też by było przecież świetne miejsce!) a możemy być zeszłoroczną Bułgarią, która szturmem weszła do najlepszej 4 po to tylko by przegrać półfinał i mecz o 3 miejsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja proponuję półfinał jednak z Brazylią i niech mają takie zagrywki jak w meczu z Bułgarią. Wtedy im dokopiemy i odgryziemy się za finał mistrzostw świata. Ale najpierw dzisiaj USA. Myślę, że są do ogrania. Wczoraj z Francją w 3 secie już mieli spore kłopoty a ich blok już tak ładnie nie chodził jak w pierwszych dwóch setach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myśle że powinniśmy od samego poczatku przycisnąć USA bo z Francją troche im po pierwszym secie oddaliśmy inicjatywe dlatego wygrali 2 kolejne sety , dobrze że walczyliśmy do końca , w timebreaku Polacy pokazali co umieją :D W półfinale również widziałbym Polaków z Brazylią która nie jest teraz w wysokiej formie jak rok temu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 14:11, pretorianie napisał:

No to ja proponuję półfinał jednak z Brazylią i niech mają takie zagrywki jak w meczu z Bułgarią.
Wtedy im dokopiemy i odgryziemy się za finał mistrzostw świata.

Mogłoby i tak być, ale jest jednak małe ryzyko, że nie zagrają tak jak z Bułgarią, tylko zagrają tak jak podczas MŚ. A wtedy są małe szanse ich ograć...

>Ale najpierw dzisiaj USA. Myślę, że są do ogrania.
Myślę, że spokojnie sobie poradzimy. Nie, żebym ich lekceważyła, ale myślę, że damy radę. A nawet jeśli nie... to wejdziemy do półfinału z drugiego miejsca.

Dnia 13.07.2007 o 14:11, pretorianie napisał:

Wczoraj z Francją w 3 secie już mieli spore kłopoty a ich blok już tak ładnie
nie chodził jak w pierwszych dwóch setach.

To trzeba sie modlić, żeby i dzisiaj im blok nie chodził ^^ chociaż też musimy być czujni bo przecież Francja miała niemal wygranego 3 seta i przegrała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie przedstawia sie teraz sytuacja w grupie F, bo jeżeli Brazylia dzisiaj wygra z Rosją to wszystkie drużyny będa miały po 3 pkt i o wyjściu z grupy zadecyduja małe punkty. Ciekawi mnie z kim Polska zagra w półfinale, a takze jak sobie chłopaki poradzą dzisiaj z Amerykanami. Amerykanie dość gładko ograli wczoraj Francje, co mnie zdziwiło bo myslałem że Francuzi powalczą bardziej. Takie same odczucia mam w związku z meczem Bułgarii z rosją, myślałem że Bułgarzy pokażą znacznie więcej, chociaż to był pewnie wynik zmęczenie tym piekielnie męczącym 5 setowym spotkaniem z Brazylią. Nie chciał bym dzisiaj 5 setowego meczu jak z Francją, ponieważ Polacy beda zbyt wymęczeni przed półfinałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować