Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #10: Którą grę z serii Need for Speed lubisz najbardziej?

68 postów w tym temacie

Oczywiście Porsche. Jest jedynym NFS-em, do którego wracam od czasu do czasu. Tam wyścigi stanowiły wyzwanie, w setupie się siedziało....a jak siadało się za kółkiem czaegoś porządnego, to się wgacie robiło ze strachu. Ech...dlatego nadal w to gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Need For Speed Porsche 2000 i tyle w temacie :) Ech ten tryb kierowcy testowego. Świetny model jazdy oraz grafika jak na 1999/2000 rok. A najlepsze auto w całej historii NFS-dów w które grałem (od IV po najnowszego Undercovera) to Porsche 911 rocznik 1995 - ach ten wielki spojler! Brat zawsze uważał, że model z 2000 roku był lepszy. I ta rozgrywka po sieci z bratem i walka łeb w łeb. Oto moja lista NFS w które grałem, bez uwzględnienia IV oraz VI, gdyż je grałem chwilę u kumpla.
1. Need for Speed Porsche 2000 - napisałem wyżej.
2. Need for Speed Underground - tutaj należało oszczędzać nitro a i ten pierwszy prawdziwy DRAG
3. Need for Speed Underground 2 - Ulepszona jedynka, szkoda, że do każdego wyścigu należało podjeżdżać, jakby tutaj był skok w przestrzeni to dwójka znalazła się wyżej niż jedynka.
7. Need for Speed Carbon - bardziej mi się podobał od MW, gdyby najpierw był Carbon a dopiero potem MW, ciekawe jakie Carbon by miał oceny a jakby nazywał się Underground 3 i nie populi by drifta, ech...
10. Need for Speed Undercover oraz Most Wanted - Nienawidzę pościgów z policją i kto to widział by nitro uzupełniało się za samą jazdę? W Undergroundzie 2 trzeba było przynajmniej się postarać o nitro. Most Wanted ma brzydką grafikę (według mnie jesień wygląda ładniej!). A undercover na najniższych ustawieniach wygląda jak jakaś budżetówka! Choć w najwyższych dorównuje TDU. Mam nadzieję, że patch do Undercovera zoptymalizuje silnik, bo jak tu grać jak raz mam 50 a za chwilę 10 klatek - W średnich detalach? Dlatego gram w najniższych by cały czas utrzymać ponad 40 klatek!
12. Need for Speed ProStreet - grałem chwilę, demo się podobało, ale pełniak już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Most Wanted na drugim Carbon.
Most Wanted klimat, grafika, pościgi ahh mogę do niego wracać po 100 razy :)
Carbon też był fajny, ale brakowało mi neonów i coś na moim kompie haczy a tak chciałem wrócić do niego i zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Need for speed to najlepsza seria jaka może być, i z każdą wersją jest coraz lepsza, niepodobało mi się jedyniy, Pro street, ale reszta extra, a którą z serii lubie najbardziej to odpowiedź brzmi, Need For speed III i Road Challenge. to po prostu najlepsze kalsyki, a z nowych to Most Wanted oraz Undeground.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli NFS to High Stakes oczywiście(nie wiem dlaczego daliście bodajże brytyjską nazwę tej gry)
głównie dlatego, że to 3 + więcej.
Nie zapomnę tych dwugodzinnych wyścigów(celowo jeździliśmy pod prąd ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie... Pro Street! Z szacunkiem do Porsche 2000, ale nareszcie coś zbliżył się do realizmu. Żal mi ludzi którzy powtarzają recenzentów a nawet nie grali... Pro Street bleeee, itd. Dla mnie to bardzo dobre połączenie lekkiej zręcznościówki z tuningiem i jednocześnie rasowej symulacji...
I jeszcze dwa elementy- Atmosfera przed Dragiem i próba prędkości Nevada Highway z Fancy Footwork...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@lelel-94... szczerze mówiąc, GRID jest conajmniej 100 razy lepszy w tym wszystkim,
co mówisz. I bez zbędnego "ziomalowania". Jedyne czego mi brakuje w GRIDzie, to
Dragów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie przegladnalem wszystkie wypowiedzi i wdzie, ze nie jestesm osamotniony :) Pomimo, iz wynik sondy sa jakie sa, ale i tak zdecydowanie Porsche bylo najlepszym NFS. Kazdy nastepny byl gorszy. Dlaczego?? Nie podobal mi sie przede wszystkim model jazdy. Gra poszla pod tym wzgledem w zupelnie zlym kierunku. Nawet lepiej mi sie gralo w NFS czy NFS 2 na PS niz w pozniejsze czesci.

Dziwi mnie to, ze producenci nie powroca do przeszlosci i nie zrobia cos w stylu porsche, albo nie wiem mercedesa. Trzeba byloby zachowac wszystkie plusy tamtej gry i dostosowac do czasow terazniejszych, a przede wszystkim zrobic konkretny model jazdy, bo wedlug mnie ten od kilku ostatnich tytulow jest do bani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem Undergrounda jednak. Dobra grafika (nawet dzisiaj jest przyjemna), genialny soundtrack, niezły tuning (ale mógłby być lekko bardziej rozbudowany), świetne wyścigi (tylko te circuity po 7 okrążeń...). Wracam do niej do tej pory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co ty, nie jest wcale beznadziejna, nie liczy się grafika, przynajmniej dla mnie, tylko ogólne wrażenia z gry, a w 2, były świetne. Co do porshe nie mam pojęcia co w nim takiego widzicie, mnie właśnie wcale się tak nei podobał, bardziej wolę tak jak pisałem, III i road challenge, a potem, owiele lepsze Undeground i most wanted niż to porshe, naprawde was nie rozumiem, co tam było takiego fajnego.

Ale cóż, każdy ma inny gust i nie zabronie wam tak uważać.

lelel-94 Co do Pro street, ja nie powiedziałem, że było beznadziejne, ja powiedziałem, że mi się nie podobało, bo wolę, tak jak do tej pory robili, czyli nielegalne wyścigi, ale fakt jest faktem, jeśli chodzi o rozgrywke, to całkiem dobre było pro street, ale jednak to nie mój klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie umiem się zdecydować czy NFS 3 czy Hot pursuit 2 ale wiem napewno, że od czasu undergrounda to wychodzą same badziewia (z undergroundem włącznie)
A undercover to już totalne dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Hot Pursuit. Ta gra jest przepiękna po prostu. Niesamowicie grywalna, do dzisiaj kopie, a dzięki split screenowi niedawno temu w gronie mojej rodziny i znajomych gra przeżywała renesans, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować