Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co w najbliższym uaktualnieniu do World of Warcraft?

49 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2006 o 12:26, _Lewy_ napisał:

juz teraz wiekszosc polskich graczy
gra z wylaczonymi efektami, bo kazdy FPS jest wazny a oni dodaja wiecej wodotryskow.


Nie mów za większość... Jakoś nie słyszałem aby ktoś walczył o FPSy w WoW''ie. Ta gra ma na tyle małe wymagania, że każdy gra w nią na max detalach i rozdzielczości. Jak kogoś stać na abonament to z pewnością ma kompa, który pociągnie tą gre na max detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak fajnie:) Teraz to będzie jeszcze lepszy klimacik:) Już doczekać się tego patcha nie moge;) Oby tak dalej Blizz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze tego nie bylo kiedy jeszcze gralem w WoWa. Ale przynajmniej dali filmiki to sobie popatrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem :P. Kurcze robi pewne wrazenie. Takie lokacje jak swamp of sorrows, wetlands czy dun morogh beda teraz powalac klimatem. Kurcze czemu ta gra mi sie juz znudzila <cry> :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą obejżałem filmik i muszę stwierdzić, że...
Taki sam (jeśli nie lepszy) śnieg widziałem w GW.
Aczkolwiek miło ze strony Blizzarda o taki dodatek.
Gracze WoW na pewno będą zachwyceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam mimo tego ze nie gram w WoWa od prawie roku - pierdolona maturka - to bez przerwy siledze to co sie dzieje i musze powiedziec ze zmienia sie na lepsze
a tak pozatym to przez ten rok sobie ulepszylem na tyle kompa ze teraz bedzie mi WoWie smigał jak bolid F1 :)
wiec kazde nowe ulepszego tego typu mnie cieszy jak cholera

Jeszcze tylko 4 miesiace i do WoWa zawita znów moja postać :) SUPCIO !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał żeby zmienili system walki bo to chyba jedyna rzecz która mi się w WoW nie podoba, no i jeszcze to że praktycznie każdą klasą gra się identyczenie. Niestety te dwie rzeczy odrzucają mnie od WoW-a z siłą ( no podpowiedzcie mi jakiegoś dobrego boksera bo sie nie znam...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 09:27, Peterek1992 napisał:

(...) no i jeszcze to że praktycznie każdą klasą gra się identyczenie. (...)


Wybacz, ale usłyszeć "głupsiejszą" rzecz będzie chyba trudno... Już nawet nie pytam co ci się w systemie walki nie podoba, gdyż mniemam, że "nie podoba mi się" to jedyny (bez)sensowny argument jaki usłyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 23:47, Czedwik napisał:

który nic nie będzie w sumie
zmieniał.


No doda klimaciku:) Np.. Spotykasz krasnoluda na przeciwko twojej postaci.. Ja tauren.. Zaczyna padac deszcz.. Stuka o moja zbroje.. I zaczyna sie walka.. W strugach deszczu:) Już jest fantastycznie.. A będzie jeszcze fajniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Guild Wars zawsze byl padajacy deszcz czy snieg... wiec co piszecie, ze tez by sie przydal? Osobiscie gram i w WoWa i GW... tyle, ze GW jest gra bardziej dla mnie... WoW byl fajny... byl... ale mi sie znudzil :P A w GW gram juz HO HO HO i troche i od gry oderwac sie nie moge... a i MEGA dodatek w drodze... wiec, GW i WoW to swietne giery ale obie sa przeznaczone dla calkiem innego grona graczy. Co kto woli, WoW zdobyl fanow dzieki temu, ze Blizz stworzyl Warcrafta ogolnie, ludzie pokochali ten klimat. Jak by powstal WoDiablo czy WoStarcraft to tez by sie tumy rzucily... wiec Blizz mial z gorki, GW ma pod gorke bo musi walczyc o fanow i udowodnic, ze ma sporo do zaoferowania, a Blizz czy oleje fanow czy nie i tak bedzie mial sporo grono wyznawcow. Tylko dziwne jest, ze malo kto wie, ze Guild Warsa stworzyli ludzie ktorzy odeszli z Blizza by pracowac na wlasna reke. Wiec tak GW jak i WoW maja przyszlosc i oba te tytuly beda utrzymywac sie na wysokich pozycjach bardzoo dlugo. Rada dla wszystkich WoWo manaikow... dajcie szanse GW mimo ,ze wychowaliscie sie tak jak i ja, na trylogi Warcrafta i tak samo plakaliscie kiedy Blizz anulowal tworzenie przygodowki osadzonej w realiach wojny miedzy orkami i ludzmi. No i dajcie sobie spokoj z tym iwojnami miedzy GW a WoW... bo jaki w tym sens? Chyba tylko zazdrosc... zakupcie obie gry i wtedy sie wypowiadajcie, a jesli nie graliscie w obie to... cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wcześniej GW i tego żałuję... A i sprzedać teraz go ciezko, bo jak tu konto ladnie przekazac procz gry... A w WoWa gram od dosc niedawna [ i to na 256 ram, co jest nielicha tortura - wkrotce upgrade;] ] - ale moge powiewdziec tylko, ze ROXi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować