Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #11: Jakie nowe funkcje powinny zostać wprowadzone na gram.pl w pierwszej kolejności?

28 postów w tym temacie

Ja chcę ignorowanie postów wybranych użytkowników, blokowanie odwiedzania przez nieznajomych gsa i tym podobne ograniczające możliwość komunikowania się co niektórych ze mną ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista osób które weszły ostatnio na czyjegoś gramsajta? Weźcie ludzie pomyślcie co zaznaczacie, będzie to tylko szpecić GS''a... Osobiście jestem za powiadomieniami o odpowiedziach na komenty i zablokowywanie wpisów wybranych użytkowników... To przynajmniej brzmi sensownie.

BTW. Szkoda, że nie ma odpowiedzi: "Udostępnianie layoutów na GS'y (porządnych) w tzw. liście. To znaczy, takie coś jakby można sobie wybierać layout na stronę za pomocą jakiegoś tam panelu. Coś a'la blog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby które odwiedziły ostatnio naszego GSa...co to ma być? O_O GramFocia.pl i "Ajj odwiedzil mnie, odwiedził mnie, szok, orgazm!" ? Nie robcie z Gram.pl fotki czy naszej-klasy. To ze coś jest używane przez popularne serwisy nie znaczy ze jest uniwersalne dla każdego portalu. Wystarczy już licznik odwiedzin który szkody już robi, a wy jeszcze z uporem chcecie by był to ważniejszy czynnik GSa.
Nowe skórki i spojlery - imo najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawić kłopot z wolnym transferem w przypadku części użytkowników. Ot co. Bo co nam po plikach i video skoro ciągną się z prędkością muchy w smole? Funkcja spoilerów i nowe skóry dla forum też by się przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wprowadzić to:

1. Zablokowanie wpisów wybranych użytkowników na gramsajcie
2. Nowa skórka forum
3. Spoiler forum
4. Lista osób, które weszły na gramsajta
5. Więcej modułów "własny tekst" na gramsajcie
6. Tagowanie wpisów na gramsajcie
7. W edycji posta dodać możliwość dodawania grafiki lub jej edytowania (Czasem tego brakuje)

W tej kolejności by było według mnie najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że sonda ta nie jest opublikowana wyłącznie w celu zaspokojenia naszej ciekawości ;) Zwycięskie funkcje mają szanse na realizację w nieodległym terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No kurde, dałem sondzie piątkę, bo naprawde coś sobą przedstawia. Wg mnie przyda się skórka, lista osób, które ostatnio odwiedziły gieesa też jest ciekawą opcją. Trzecią najpotrzebniejsza wg mnie jest opcja spoilerów, która mega ułatwi życie wielu osobom we wszystkich niemal wątkach- czy to o grach, czy o filmach, czy książkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba filmy na YT to najlepszy pomysł... jakoś można by je gromadzić, a poza tym serwery gram.pl by się choć trochę zwolniły ;)
Jakoś nie widziałem filmiku z 3. urodzin... może przegapiłem, ale gdyby był oficjalny kanał Jótjób to nie byłoby problemu ze stwierdzeniem, czy rzeczywiście się ukazał dany materiał wideo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 21:20, Ragnos napisał:

Jakoś nie widziałem filmiku z 3. urodzin... może przegapiłem, ale gdyby był oficjalny
kanał Jótjób to nie byłoby problemu ze stwierdzeniem, czy rzeczywiście się ukazał dany
materiał wideo.


A to się naszukałeś: http://www.gram.pl/wideo_9wy0_Trzecie_urodziny_gram_pl.html
Wystarczy wejść w dział wideo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma opcji "widoczne przy edycji kody HTML". Bo to nawet mi, przy moim mało wyszukanym gramsajcie by się przydało, co dopiero ludziom, którzy robią bajery i wodotryski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał wiedzieć kto ostatnio do mnie wszedł (ułatwiło by mi to eliminowanie nieaktywnych znajomych) i więcej "własnych tekstów". Nowa skórka na forum jest też ważna, ale nie aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol nowa skórka, rany ludzie co z wami???????????

przecież ta jest najlepsza, przy białym tle najlepiej sie czyta, a to nie jest jakieś forum, dla paru osób, tylko dla wielu milionów osób.

Proszę adminów, nie zmieniajcie skórki, a jeżeli juz, to pozostawcie tło białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 08:58, marek5mln napisał:

lol nowa skórka, rany ludzie co z wami???????????

przecież ta jest najlepsza, przy białym tle najlepiej sie czyta, a to nie jest jakieś
forum, dla paru osób, tylko dla wielu milionów osób.

Proszę adminów, nie zmieniajcie skórki, a jeżeli juz, to pozostawcie tło białe.


Każdy ma od początku możliwość zmiany skórki z białej na czarną - tego nie zmieniamy tylko dodamy nową. Nie ma żadnego przymusu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować