Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2009 o 13:02, Kraju napisał:

Ale CoD 7 nie robi IW. Więc raczej polityka Activision.

To było z ironią :P
Chodzi mi o to, że IW samo sobie gola strzeliło :P I tak jak rok temu czekaliśmy na nowego lepszego cod''a tak teraz czekamy znowu na lepszego i nowego cod''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 13:01, Adeq napisał:

MW2 jeszcze nie wyszło a niektórzy już czekają na CoD7 który wyjdzie za rok. Hłe hłe..
fajna polityka IW :>

O jakim Ty CoD 7 mówisz -_- CoD 6 będzie w Wietnamie.Wg.mnie Wietnam jest do kitu ;/ Wolę klimat II wojny,lub Modern Warfare.Ale MW 2 nie kupuje przez Steam...

@BasteKSG- No i wliczę jeszcze Zombie Mod Warfare który naprawdę mi się spodobał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2009 o 13:13, Bartex69 napisał:

O jakim Ty CoD 7 mówisz -_- CoD 6 będzie w Wietnamie.

Omg mój fail :P
A co do Wietnamu, to dla mnie też tak średnio klimaty przemawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 14:29, Pawlo09 napisał:

Multi wygląda mistrzowsko.
Gra będzie wymagała rejestracji steam?


Tak...
Awans na Delegata :D!!!
Wiiin :D
A wczoraj stuknęło 1100 dni na gramie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do całokształtu MW2 Kraju ma niezaprzeczalną racje, co do obliczeń na temat pingów to post był na forum IW i tek-9. Szkoda że tak wyszło, boycotty nic nie dały, petycje na których podpisało się 200 tysięcy osób też nic nie dały, ale gra i tak będzie miała zajebistego singla. Szkoda że 6 do 9 godzin gry :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta rejestracja na steamie cieszy można się tez spodziewać na allegro samych kluczy rejestrowania na steam w małej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te nie dedykowane serwery da się jeszcze przeżyć (o ile będzie to tak jak w Worms Armageddon, czyli każdy może hostować i decydować jaki tryb grania, czy nałożyć hasło itp) to naprawdę będzie dało się grać. Nawet klanowicze dadzą sobie radę i to przeboleją. Te serwery to dla mnie żaden problem.

Problemem są tylko
- brak darmowych modów, robionych prze fanów
- brak fanowskich mapek
- płatne DLC
- brak dema

Z tym demem, to w ogóle przegięli. Mam kupić grę, po to by sprawdzić czy gra będzie chulać u mnie na sprzęcie, jak nie, to po prostu wyrzuciłem kasę w błoto. Poza tym, od znajomych sobie nie pożyczę, bo gra jest na steamie, co wiąże się z tym, że nie da się tej gry pożyczyć. Pozdrawiam IW za brak dema, płatne DLC i inne skaszanione pomysły. Jak będę wiedział, czy gra będzie mi działać (w 40 FPS minimum) to grę na bank zakupię, ale jak nie będę wiedział (czytaj, nie sprawdzę jak gra się na moim sprzęcie) to przykro mi IW i Activision, ode mnie kasy nie wydoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 14:35, Pawlo09 napisał:

Mnie ta rejestracja na steamie cieszy można się tez spodziewać na allegro samych kluczy
rejestrowania na steam w małej cenie.


... zeby po kilku dniach zabawy na tym kluczu, stracic go na rzecz osoby, od ktorej sie go zakupilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 15:07, kuba9876543210 napisał:

... zeby po kilku dniach zabawy na tym kluczu, stracic go na rzecz osoby, od ktorej sie
go zakupilo...


Eee, widzę, że Twoja wiedza na ten temat jest bardzo nikła. Stracić w ten sposób to można co najwyżej konto, ale nikt o zdrowych zmysłach nie będzie kupował gotowego konta (tylko od dobrej woli sprzedającego zależy jak długo te konto będzie w posiadaniu takiego delikwenta). Chyba nie rozumiesz jak działa Steam. Dostajemy kod, przypisujemy go do konta, więc jakim cholernym cudem sprzedający może nam go odebrać -.-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 15:32, LosBadylos napisał:

> ... zeby po kilku dniach zabawy na tym kluczu, stracic go na rzecz osoby, od ktorej
sie
> go zakupilo...
>

Eee, widzę, że Twoja wiedza na ten temat jest bardzo nikła. Stracić w ten sposób to można
co najwyżej konto, ale nikt o zdrowych zmysłach nie będzie kupował gotowego konta (tylko
od dobrej woli sprzedającego zależy jak długo te konto będzie w posiadaniu takiego delikwenta).
Chyba nie rozumiesz jak działa Steam. Dostajemy kod, przypisujemy go do konta, więc
jakim cholernym cudem sprzedający może nam go odebrać -.-?


Robisz zdjęcie pudełka i instrukcji z keyem (czasem prosza jeszcze o paragon) - wysyłasz do VALVe - Oni resetują key.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 12:54, Kraju napisał:

Ja wiem że CoD 3 na konsolę i CoD 5 nie zachwycały. Ogólnie gry były świetne, ale porównując
je do tych od IW to wypadały blado. Lecz teraz IW spieprzyło MW2, więc jest nadzieja
że Treyarch zrobi coś o wiele większego.

Nadzieja matką głupich.

Dnia 07.11.2009 o 12:54, Kraju napisał:

Ja i tak teraz liczę na Bad Company 2, które będzie miało najprawdopodobniej świetne
multi, które ma szanse powalczyć o miejsce w esporcie.

A Battlefield to nie jest gra na 30+ osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasa odłożona
Specjalne miejsce na półce obok Fable 2 i Brutal legend już gotowe
Napęd przygotowany

Będzie mega ;)

Tylko jedno mnie zastanawia - czemu ta krew wygląda jak taki rzadki rozwodniony soczek ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 17:05, ww3pl napisał:

Bo właśnie takim rzadkim soczkiem jest krew ;-)
Znaczy się, zależy jeszcze skąd tryska.

Mi chodzi o tą co na ekran sika ;d Wogóle to ni podobne do krwi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 15:32, LosBadylos napisał:

Chyba nie rozumiesz jak działa Steam. Dostajemy kod, przypisujemy go do konta, więc
jakim cholernym cudem sprzedający może nam go odebrać -.-?


Moze napisac do Steama (dolaczajac przy okazji skan cd-keya oraz dowod kupna), ze ktos juz tego cdkeya wykorzystal; wtedy steam resetuje keya (i osoba, ktora za niego zaplacila traci gre).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh byłem dzisiaj w pobliskim Empiku i rozczarowałem się - kubków już nie było. Jak mi wyjaśniono pojawiły się te kubki z tydzień temu i od razu zostały wyprzedane, a dostawy nie przewidują. Damn it!

Ma ktoś jakiś pomysł gdzie się opłaca kupić? Gdzie może są tego typu dodatki może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować