Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

/ciach/

Czy ktoś Tobie, o ubermistrzu z wieloma postami, WT, dwoma konsolami, kazał oglądać te wszystkie filmiki i przeszukiwać fora?
Sam sobie zepsułeś zabawę, mogłeś przykładowo wzorować się na Shego, on z pewnością zaczerpnie sto procent z fabuły gry dopiero po jej przejściu*.
Mniej więcej wiem ło so hodzi w fabule, ale nie jestem pewien do momentu, w którym zagram.
Will see.
on Tuesday...

*No bo któż zna fabułę gry kilkadziesiąt godzin przed premierą, wraz z jej wszystkimi smaczkami i grymasami postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz fajnie, jeden koles wrzucil w tym temacie link do filmiku z ostatnią scena w grze (tak przynajmniej to wyglądało) a ja go obejrzalem:P

Dnia 08.11.2009 o 21:08, ww3pl napisał:

, mogłeś przykładowo wzorować się na Shego, on z pewnością zaczerpnie sto procent z fabuły gry dopiero po > jej przejściu*.

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że na tego typu wypowiedzi wpadałem całkowicie przypadkowo. Nie, nikt mi nie kazał.
Dyskusja dotyczy brutalności gier.
I nagle czytam

Spoiler

''But when i heard, that you can team-up with terrorists in mw2 to kill civilians''...


W taki sposób poznałem wszystko to, o czym mówiłem - i to nie na jednym forum i nie w tematach, które by tej gry dotyczyły - dlatego czuję się taki pokrzywdzony ;-)
Jakby nie było, elementy te są rzeczywiście zaskakujące i ich ''niespodziewane'' pojawienie się na fabularnej ścieżce gry może wywołać niezły zamęt w głowie gracza.
Jak widać, Acti sobie tego nie życzy, puszczając takie ''łańcuszki szczęścia'', które potem ktoś daje w najmniej spodziewanych miejscach.
Także nieco zrozumienia, Panowie - Twój post aż odpychał zgryźliwością ;>

Shego

AUĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznac ze najwieksza zaleta MW2 bedzie fabuła w single- wiadomo ze bedzie szybka dynamiczna i pelna niespodziewanych zwrotow akcji, tak jak w MW1:P Przynajmniej z tego co sie zaznajomilem bo przeczytalem juz pelno spoilerow niestety
Wiele osob narzeka na krotki single- moim zdaniem to wlasnie bedzie zaleta. Bo długie FPSy po jakims czasie zaczynaja nudzic no chyba ze fabula jest prowadzona dosc powoli ale jednoczesnie bardzo wciaga i sprawia że gracz nie może sie doczekać konca i gra tylko po to żeby go zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi Prometeusz, kaleczy się czytaniem spoilerów, by ostatecznie nam napisać, że jest dobrze. ;]
Tak czy inaczej ja sobie z zakupem poczekam. Przewidywany termin: n/a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 21:25, NikiNicoo napisał:

/ciach/

Czy ktoś Tobie, o ubermistrzu z wieloma postami, WT, dwoma konsolami, kazał oglądać te
wszystkie filmiki i przeszukiwać fora?
Sam sobie zepsułeś zabawę, mogłeś przykładowo wzorować się na Shego, on z pewnością zaczerpnie
sto procent z fabuły gry dopiero po jej przejściu*.
Mniej więcej wiem ło so hodzi w fabule, ale nie jestem pewien do momentu, w którym zagram.
Will see.
on Tuesday...

*No bo któż zna fabułę gry kilkadziesiąt godzin przed premierą, wraz z jej wszystkimi
smaczkami i grymasami postaci?

Muszę się z tobą zgodzić co do oglądania filmików i psucia gry <pfff> Ja nawet nie obejrzałem sobie,ani 1 filmiku z 1 misją np. :]

Edit:Zapytam się 2 raz,czy "Mikołaj i gwiazdka" planują spadek ceny o ileś proc. powiedzmy,że gra bd. kosztować 119,90 zł,a kupię za 99,90 ; - )? Fajnie by było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszą część Modern Warfare wydałem 90zł, a grałem właściwie tylko w single, ale i tak uważam że było warto.
Jeśli dostałbym gdzieś dwójkę za poniżej 100zł to też bym kupił raczej bez wahania, też pewnie tylko dla single.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z filmików widziałem tylko gameplay z targów E3. No i mam nadziejęże single będzie co najmniej taki długi(krótki) jak jedynka. Cena do tego zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 20:04, Kreeg napisał:

Po prostu rzućcie okiem na zdjęcie poniżej (nie moje oczywiście)... Jak łatwo można zauważyć,
jest to instrukcja od pecetowej wersji MW2. Najciekawszy jest fragment który zaznaczyłem...

Sam nie wiem co mam o tym myśleć. Mówili, że nie będzie, a jednak jest...? Na fake mi
to raczej nie wygląda, ale... no cóż, wolę poczekać i zobaczyć to na własne oczy.

Cóż miło by było gdyby to była prawda.;]
Ciekawi mnie też jedna rzecz, a mianowicie brak wychyleń, czyżby kolejne nawiązanie do konsol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już wiadome od dawna - wychyleń nie ma i tyle ;) Ale jakoś nie była to specjalnie przydatna funkcja ani na PC ani na konsolach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 21:52, wsaadman napisał:

To już wiadome od dawna - wychyleń nie ma i tyle ;) Ale jakoś nie była to specjalnie
przydatna funkcja ani na PC ani na konsolach...

W MP na PC była bardzo przydatna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 21:53, Adeq napisał:

> To już wiadome od dawna - wychyleń nie ma i tyle ;) Ale jakoś nie była to specjalnie

> przydatna funkcja ani na PC ani na konsolach...
W MP na PC była bardzo przydatna..

Grałem dosyć dużo na obu platformach, nawet klanowo i na konsolach nie miałem funkcji, a na pc nie korzystałem ;) Zresztą - rzadko widziałem, żey ktoś teog używał. Ale tak - Nie znam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 21:55, BasteKSG napisał:

Ja osobiscie z niej w multi b. rzadko z niej korzystalem :)

Heh mi to się generalnie przydawało gdy byłem snajperem i takie szybkie wychylenie, żeby ktoś inny mnie nie zabił było czasem pomocne.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z kolegą z Tobą, jak i z kolegą Adq''iem. Wychylanie było przydatne, szczególnie jeśli chodzi o mecze w trybie hardcore. Generalnie na HC liczyły się : sekundy i milimetry. Sekundy, ponieważ jeden strzał wystarczył aby posłać przeciwnika na tamten świat, a milimetry, ponieważ stojąc przy oknie byłeś bardzo łatwym celem. Tutaj właśnie uwidacznia się korzyść płynąca z wychylania - kucasz, wychylasz się i strzelasz, rzadko kiedy będąc zauważonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 21:53, Adeq napisał:

> To już wiadome od dawna - wychyleń nie ma i tyle ;) Ale jakoś nie była to specjalnie

> przydatna funkcja ani na PC ani na konsolach...
W MP na PC była bardzo przydatna..

Lepiej bylo wyskoczyc zza rogu i strzelac na oslep:)
I na HC i na normalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 22:03, Shego napisał:

Lepiej bylo wyskoczyc zza rogu i strzelac na oslep:)
I na HC i na normalu

Z p90 - tak. Z m40a3 - nie. A że ja gram 90% czasu karabinem snajperskim, to dla mnie jest to jednak spora szkoda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować