Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

to ja będę oryginalny FAMAS +red dot + FMJ
gadżet(PRO) +moc obalająca (PRO) + Pewne celowanie (PRO)
do tego stinger
jedne góra 2 serie i wróg gryzie ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc pograłem jakieś dwie godziny singla, jestem w II akcie i misji "Gniazdo szerszeni" i póki co jestem zawiedziony. Co misja to dużo dymu, ale jakoś nie przekonuje mnie to, pierwsze Modern Warfare wydaje mi się póki co się znacznie lepsze, ale zobaczę jeszcze co będzie dalej. W każdym bądź razie póki co duży zawód, spodziewałem się rozgrywki na znacznie wyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde potrzebuje szybkiej pomocy, ponieważ chcę z kumplem w coopa pograć. Dzisiaj przeszedłem całą kampanię na weteranie, wcześniej przelazłem z kumplem 75 % coopa. Przed chwilą pograłem trochę w mp. Teraz chcę znowu w coopa pograć, włączam singla i pojawia się komunikat o tej misji czy będę urażony. A po komunikacie wtf, patrzę na menu główne i postęp w kampani 0%, postęp w coop 0 %, postęp w mp 0 %. Save chyba w folderze są, lev mam w mp taki jak miałem, w statystykach mam czas gry w kampanię 0000, ale postęp na weteranie 100 % i znalezione materiały wywiadowcze 25 więc nic już nie rozumiem. A nie mam jak z kumplem teraz pograć w coopa bo mam 0 gwiazdek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2009 o 21:54, gracz_155 napisał:

do tego stinger

ech, ty też za cel życia wybrałeś sobie zestrzalanie wszystkiego co lata? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 13:51, soshman napisał:

Oprócz tego lubię jeszcze jednostrzałowy FAL. Dorzucam Moc Obalającą i jest gitara. :)


Moc obalajaca nie daje efektu przy FAL. Niby zwieksza dmg, ale nadal potrzebuje dwoch strzalow by zabic. Wez jakis inny perk. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 22:44, Pernia napisał:

ech, ty też za cel życia wybrałeś sobie zestrzalanie wszystkiego co lata? :/

nom takie urozmaicenie zepsuć komuś humor ściągając pave low''a zanim zdąży kogoś zabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polatałem sobie dzisiaj z tą klasą z nożem taktycznym - ale ownz. Szczególnie na małych mapach z dużą ilością kryjówek, dróg itp. Fajnie, że do tej klasy dali maraton i wagę lekką. Nic, tylko latać i kosić.
Wbrew pozorom taka gra daje mnóstwo funu, dobre wyjście dla kogoś, kto chce uciec od rutyny. Naprawdę polecam.

20091220000417

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klan Eagle Squadron Poland - esP Rekrutuje. http://www.espclan.pl/

Jeżeli jesteś osobą pełnoletnią, z odrobiną oleju w głowie i chcesz mile spędzić czas to nasz klan jest dla Ciebie idealny ;).
Jesteśmy teoretycznie nowym klanem na arenie Cod:mw2, lecz mamy spore doświadczenie zaczerpnięte z gry Call of Duty 4.
Dotychczas jesteśmy na razie zapisani w lidze ClanBase.
Jeżeli ktoś chce umówić się na sparing rankingowy, bądź 4fun zapraszamy na nasza stronkę - http://www.espclan.pl/ - by umówić się na takowy ;)


Wymagania rekrutacyjne to:
- wiek +18 lat.
- posiadanie skype, xfire.
- w miarę porządny skill ;).
- troszku oleju w głowie ^^.
- czas.
- słowność.
- kultura osobista.

I to chyba wszystko...
Zapraszamy - http://www.espclan.pl/

20091220003024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 23:57, soshman napisał:

To zależy gdzie trafiasz. Ja widzę różnicę.


http://callofduty.wikia.com/wiki/FAL

Because of the FAL''s damage of 35-50, stopping power has minimal effect. It will always be a 2 hit kill at close range, and a 3-hit kill at long range, regardless of stopping power, with the exception of direct 1hit headshot kills at close range, and 2 headshots at long range. For this reason, another tier 2 perk is recommended for this weapon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

clany w MW2? To jakaś pomyłka??? tam się da coś w ogóle grać???... Same ''noł-rikojl gany'', uber perki, itede... CB w MW2 - WTF?
gracz_155
>nom takie urozmaicenie zepsuć komuś humor ściągając pave low''a zanim zdąży kogoś zabić
n/c. Takich ludzi nie lubie najbardziej, męcze się żeby nabić harriera, a taki cwaniak nawet nie musi celować, i wszystko co zrobiłem idzię w ...cholerę. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ostatnimi czasy miewam problem że jak gram w multi to przy zabiciu lub zwykłym graniu komp mi się resetuje. Również czasem tak raz na 5 razy ja grę wyłączam to też mi się komp resetuje? Ma ktoś też taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dzięki za radę, skorzystam.
A mówisz że nie dajesz żadnego celownika i dajesz radę tak z dystansu? No i zapewne trafiasz.

No zobaczę ogólnie dzięki wielkie za porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku rzeczywiście używałem celowników do każdej broni, jednak szybko z nich zrezygnowałem, gdyż wole wykorzystać inne dodatki a w szczególności FMJ (jak już mówiłem, siła górą) a celowanie przez przyrządy wbudowane zbyt dużej różnicy mi nie robi. O ile w broniach którymi gram najczęściej (SCAR, ACR, M16) wbudowane przyrządy mi nie przeszkadzają o tyle np. w FAMAS-ie czy TAR-21 (chyba tak to się zwie) nie wyobrażam sobie grania bez Red Dot-a lub celownika holograficznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ostro znerfili akimbo model 1887, zasięg zredukowany znacząco. Ale pojedyńcza giwera zachowała stary zasięg jakby ktoś chciał wiedzieć, więc balans jest.

Poza tym dla wszystkich entuzjastów FMJ - właśnie dowiedziałem się (niezawodna CoD Wikia), że ammo FMJ zwiększa obrażenia, ale tylko przy strzałach PRZEZ ścianę. Zwykłe strzały nie mają ani trochę więcej mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o innych broniach z innej kategorii??
Słyszałem że P90 wymiata jeszcze z tłumikiem i red dotem.

Ale pewnie tylko na mniejszych mapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 17:12, Slappy napisał:

A co powiecie o innych broniach z innej kategorii??
Słyszałem że P90 wymiata jeszcze z tłumikiem i red dotem.

Ze względu na część pierwszą źle mi się kojarzy, gdyż przyległa do niej opinia jednej z najbardziej noobskich broni, chociaż sam nie wiele wiem na jej temat. Bardzo mało z nią grałem. W MW2 raz podniosłem akimbo i efekt na mały dystans był bardziej niż zadowalający. Z wroga zostało sitko. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować