Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Mam pytanie.
Mam wersję na PS3 ale na instrukcji z tyłu mam jakiś kod do wpisania.

Mówi że mam go na oficjalnej stronie wpisać. Mógłby mi ktoś podać gdzie dokładnie. Bo zarejestrowałem się na niej ale znaleźć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 10:11, Slappy napisał:

Mówi że mam go na oficjalnej stronie wpisać. Mógłby mi ktoś podać gdzie dokładnie. Bo
zarejestrowałem się na niej ale znaleźć nie mogę.


"Exclusive VIP access for registered owners of MW2 - COMING SOON"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 10:31, Nervous napisał:

> Mówi że mam go na oficjalnej stronie wpisać. Mógłby mi ktoś podać gdzie dokładnie.
Bo
> zarejestrowałem się na niej ale znaleźć nie mogę.

"Exclusive VIP access for registered owners of MW2 - COMING SOON"

Aa ok.
Szkoda ze nie ma przybliżonej daty. Soon taa i już wszystko wiem.
To co każdy posiadacz wersji na PS3,X360 i PC będzie miał jakąś zawartość? Bo ja mam zwykłą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla każdej wersji zawartość VIP będzie taka sama, ale nie nastawiałbym się na jakieś cuda. Jakby dali taki community site jak ma Killzone 2 to by wystarczyło. Popierdółki jakieś dadzą i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CoD4 byłem wielkim fanem M14 - świetny pół automat, z red dotem heady wchodziły aż miło, ludzi kosiło się świetnie. Trochę inna filozofia rozgrwyki niż z normalnym full auto sratatata. Myślałem, że takim następcą M14 w MW2 będzie FAL. Broń ta jednak mnie zawiodła ... raczej nieduże obrażenia, spory odrzut, celność zostawia trochę do życzenia ... zwłaszcza przez odrzut. Pograłem chwilę, zapomniałem i powróciłem do automatów. Jednak wpadłem wczoraj na genialny pomysł - przecież w tej grze jest M14! Tylko, że jako snajperka ... ale wystarczy podczepić ACOG by broń ta stała się świetną bronią! I jest to to, czego szukałem - mały odrzut, wysoka szybkostrzelność, wysoki damage: jest to jedna z nielicznych broni na które perk Stopping Power nie ma wpływu - broń ta zawsze zabija w dwóch strzałach, względnie trzech na naprawdę duże dystanse, albo w jednym strzale zawsze w głowę (FAL potrzebuje dwóch strzałów w głowę by zabić na większe dystanse). Dzięki temu, że nie trzeba brać Mocy Obalającej, można wsadzić inny użyteczny perk.
Wrażenia z używania? Broń rewelka, lata mi się z tym super ;D Oczywiście z racji tego, że jest to snajperka w bezpośrednim starciu przy waleniu z biodra ma badziewną celność, dlatego zalecam jakąś fajną broń poboczną. W każdym razie broń sprawdza się niesamowicie dobrze na średnio-długie dystanse. Na Highrise można bez problemu snajpić z dachu budynku :) Dlatego rada dla wszystkich miłośników FAL-a: przerzućcie się na M14 z ACOG, naprawdę warto, jest o wiele lepsza.

Mój zestaw:
M14 + ACOG
Broń poboczna: zależy, testowałem:
-shotguna: sprawdza się bardzo dobrze, w końcu broń poboczna ma być bronią na mały dystans, zabójcze broń
-Raffnica: odkryłem jej potencjał - jest to po prostu mini M16 :P Super zarówno na długie jak i krótkie dystanse. Świetna alternatywa, jeśli zabraknie ammo, a dalej chce się zachować dystans. Na bliskie odległości celna seria też jest zabójcza.
-G18 (na razie latam z tłumikiem, chcę odblokować akimbo): zadziwiająco skuteczna broń, lepsza w akimbo niż pojedyńcza. Ma kosmiczny rozrzut, przez co zabicie kogoś na średnim dystansie jest trudno, dlatego pomagać można sobie tłumikiem (w sytuacji gdy brak ammo w "emcznernastce" a ktoś biegnie i nas nie zauważył :P). W bliskich starciach należy walic z biodra: odrzut tak nie boli, a przeciwnik jest zalany gradem kul. O dziwo w akimbo mam wrażenie broń zyskuje na zasięgu i jakby maleje odrzut... w kazdym razie jest lepiej.

Imo takie trzy warianty broni pobocznej będą najlepsze.
Wyposażenie: Raczej zależnie od preferencji - jako, że używam M14 jako broni szturmowej to latam z granatem. Ale warto rozważyć claymore''a gdy się bardziej snajpi, albo desant taktyczny.

Perki:
1: Padlinożerca PRO - obowiązkowo, amunicja schodzi bardzo szybko, początkowo latałem z Kieszonkowcem i było fajnie, ale ammo topniało w mgnieniu oka.
2: Zimnokrwisty PRO - jako, że Moc Obalająca nic nie daje polecam Zimnokrwistego - niewidoczność na radarze jest fajna :) tak samo możemy byc spokojni o wszelkie harriery i inne helikoptery. Poza tym należy pamiętać, że mamy na sobie ghuillie suit! Klasa szturmowa z kamuflazem, to jest to! A w wersji PRO, można położyc się w trawie i nawet jak ktoś na nas najedzie celownikiem to nie wyświetli się nick :)
3: Ninja PRO - aby dopełnić stealthowość tej klasy - nikt nie usłyszy naszych kroków, nikt nie wykryje nas czujnikiem pulsu.

Ale się rozpisałem ... polecam taki zestaw! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze rada jak łatwo i szybko wbić Zimnokrwistego PRO. Jak wiadomo, trzebaby zdjąć 40 helikopterów/harrierów/wieżyczek itp by to zrobić. Jest to dość czasochłonne, lecz istnieje prostsze i szybsze rozwiązanie.
Wystarczy poczekać aż przeciwnik wezwie helikoper (normalny albo Pave Low). Wtedy wystarczy albo samemu go zdjąć rakietnicą, albo poczekać aż zrobi to ktoś z naszego teamu. Gdy heli dostanie zacznie się kręcić i spadać. I to jest właściwa chwila. Gdy śmigłowiec spada każda wywalona w niego kulka to jeden punkt to wyzwania Zimnokrwistego. Jest to bug, ale czemu nie skorzystać? :P Dzięki temu w parę sekund da się nabić wersję PRO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 13:03, Outlander-pro napisał:

heli dostanie zacznie się kręcić i spadać. I to jest właściwa chwila. Gdy śmigłowiec
spada każda wywalona w niego kulka to jeden punkt to wyzwania Zimnokrwistego. Jest to
bug, ale czemu nie skorzystać? :P Dzięki temu w parę sekund da się nabić wersję PRO :)


oO Ciekawe, trzeba wypróbować. :P

Ja ostatnio się bawiłem, czym uda mi się dać hedszota. Jak na razie Predatorem i tą najsłabszą wyrzutnią rakiet, nie wiem, jak się nazywa. Ale to jest fajne uczucie, wzywasz Predatora, zabijasz kolesia i pojawia się charakterystyczny znaczek dla heada. <3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2009 o 14:10, soshman napisał:

Ja ostatnio się bawiłem, czym uda mi się dać hedszota. Jak na razie Predatorem i tą najsłabszą
wyrzutnią rakiet, nie wiem, jak się nazywa. Ale to jest fajne uczucie, wzywasz Predatora,
zabijasz kolesia i pojawia się charakterystyczny znaczek dla heada. <3 :D


Tak, słyszałem że da się Predatorem :) Mi udało się kilkakrotnie walnąć heada z granatnika i raz nożem xD Nie tym rzucanym, tylko normalnie w walce wręcz. Epickie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 14:12, Outlander-pro napisał:

Tak, słyszałem że da się Predatorem :) Mi udało się kilkakrotnie walnąć heada z granatnika
i raz nożem xD Nie tym rzucanym, tylko normalnie w walce wręcz. Epickie xD

Dla takich chwil warto grać w tą grę. :P Tą wyrzutnią udało mi się trafić kumpla na prywatnym meczu. Biegł sprintem, ja stałem z boku na budynku i idealnie w głowę dostał. Spać nie mogłem z podniecenia. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 13:03, Outlander-pro napisał:

Aha i jeszcze rada jak łatwo i szybko wbić Zimnokrwistego PRO. Jak wiadomo, trzebaby
zdjąć 40 helikopterów/harrierów/wieżyczek itp by to zrobić. Jest to dość czasochłonne,
lecz istnieje prostsze i szybsze rozwiązanie.
Wystarczy poczekać aż przeciwnik wezwie helikoper (normalny albo Pave Low). Wtedy wystarczy
albo samemu go zdjąć rakietnicą, albo poczekać aż zrobi to ktoś z naszego teamu. Gdy
heli dostanie zacznie się kręcić i spadać. I to jest właściwa chwila. Gdy śmigłowiec
spada każda wywalona w niego kulka to jeden punkt to wyzwania Zimnokrwistego. Jest to
bug, ale czemu nie skorzystać? :P Dzięki temu w parę sekund da się nabić wersję PRO :)

Łał nice. Ciekaw czy na PS3 też to działa.

I ogólnie M14 + ACOG też skorzystam. A próbowałeś z termowizyjnym? Może jest lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem CoDa. Moja radość minęła gdy zacząłem aktualizować. Proces ten zaczął się 2 godziny temu a mam ledwie... 16% ;/ O co kaman? Skoro prędkośc transferu to 128 kb/s. Czy tak ma być czy to tylko u mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 16:18, Smooqu napisał:

Właśnie zainstalowałem CoDa. Moja radość minęła gdy zacząłem aktualizować. Proces ten
zaczął się 2 godziny temu a mam ledwie... 16% ;/ O co kaman? Skoro prędkośc transferu
to 128 kb/s. Czy tak ma być czy to tylko u mnie ?

No wiesz wielkość danych do ściągnięcia to 11 GB.
Zdaje mi się że wszystko w porządku jest.

Ale to jak robisz? Przez steama czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 16:18, Smooqu napisał:

Właśnie zainstalowałem CoDa. Moja radość minęła gdy zacząłem aktualizować. Proces ten
zaczął się 2 godziny temu a mam ledwie... 16% ;/ O co kaman? Skoro prędkośc transferu
to 128 kb/s. Czy tak ma być czy to tylko u mnie ?

Przeinstaluj i nic nie aktualizuj, gra ma działac odrazu po instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anuluj to, bo grę ze Steama pobierasz. Musisz to jakoś tak zainstalować, żeby aktualizacja trwała max 5 minut.
Sam miałem problemy z instalacją ale jakoś poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Wszystko Usuń.
2) Włóż pierwszą płytkę do napędu.
3) Odpal instalację.
4) Zainstaluj steama zgodnie z tym, co ci się pojawia na ekranie.
5) Ciągle klikając next, okej, czy co tam jest, przejdź do instalacji MW2 - nie dając ''instaluj grę'' w panelu ''moje gry''.
6) Zmień płytkę, gdy Steam o to poprosi.
7) Po Zainstalowaniu z płyt, aktualizacja nie powinna trwać dłużej niż 5 minut.
8) Graj. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 16:34, Piciambeer napisał:

Anuluj to, bo grę ze Steama pobierasz. Musisz to jakoś tak zainstalować, żeby aktualizacja
trwała max 5 minut.
Sam miałem problemy z instalacją ale jakoś poszło.



Ale ten Steam jest po***wiony i na maxa po****any. Najpierw Empire: Total War teraz CoD... Ehh... Co za kawał soczystej sraki z niego.

Thx wszystkim za pomoc. Już kiedyś tak robiłem, tylko kompletnie mi wyleciało z głowy że steam jest jak kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam zamierzam zakupić MW2 i jak czytam większość problemów to aż się boję :( Jednak nie zamierzam zrezygnować.
A czy ktoś wie ile zajmuję mniej-więcej aktualizacja, bo ja mam cienkie transfery 30-50 kb/s i chciałbym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 18:38, SongoX napisał:

A czy ktoś wie ile zajmuję mniej-więcej aktualizacja, bo ja mam cienkie transfery 30-50
kb/s i chciałbym wiedzieć.

Z takim łączem to aktualizacja maksimum 10 minut ci się będzie pobierać, ale może i mniej.
Poza tym jak ty chcesz w multi z takim Netem grać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować