Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2010 o 19:29, SongoX napisał:

> To 150mb które właśnie pobieram to... co? Wątpię by był to patch...
To raczej jest Stimulus Package, który można przetestować za darmo w ten weekend. Obecnie
ściągam to, ale mam transfery strasznie wolne, w okolicach 6 kb/s :/


Nieprawda, kup to "przetestujesz" (stan na wczoraj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pewne zapytanie. Jeśli skończy się ten cały weekend z darmowym Stimulus Package to on automatycznie mi się usunie czy coś? A jeśli zacząłem ściągać i nie ściągnąłem tego dodatku przez darmowy weekend, to co będzie potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 19:40, sliski_wojtas napisał:

Gdzie można dokładnie znaleźć ten darmowy weekend z nowymi mapami ? Na steamie ale gdzie
?

Z tego co przeczytałem na http://www.modernwar.pl/ to kolejny darmowy weekend dla nie posiadających gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może mi ktoś powiedzieć, czemu dzisiaj podwójnego expa dostawałem? Czyżbym coś ominął ?;) I do kiedy to będzie trwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 20:20, kamyk95 napisał:

Panowie, może mi ktoś powiedzieć, czemu dzisiaj podwójnego expa dostawałem? Czyżbym coś
ominął ?;) I do kiedy to będzie trwało?

Z tego co słyszałem, to do 9 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 20:20, kamyk95 napisał:

Panowie, może mi ktoś powiedzieć, czemu dzisiaj podwójnego expa dostawałem? Czyżbym coś
ominął ?;) I do kiedy to będzie trwało?

Przez weekend .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, wróciłem na chwilkę do tego "czegoś" i dopiero teraz widzę, że to były najgorsze 140 zł wydane w życiu. Painkiller (koleś dostał z 2 metrów w klatę ze SPASA z Mocą Obalającą i żyje), Akimbo Glocki, Raffica, RPD i AUG, Harriery... długo by wymieniać.
Acti już nigdy nie dostanie mojej kasy. A DLC to se mogą wsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 21:37, Undertaker napisał:

Noż cholera! Czy w tej grze działa jakiś anti cheat w ogóle? -.- Przecież debile ewidentnie
używają wallhacków...

Niby jest VAC, ale w praktyce to nie ma ŻADNEJ ochrony. W sieci roi się od hacków, od takich sprawiających, że główne działo AC130 strzela jak CKM, do wallhacków, aimbotów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. że nie ma też banów i te low life''y mogą sobie bezkarnie psuć zabawę innym ile tylko chcą? Brak dedyków FTW!!! Nadzieja by była w dobrych adminach... Odechciewa mi się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VAC jest skuteczny. 2 lata temu grałem na hackach (ogolnie to dla zgonu a nie dlatego ze nie ogarnialem wiec sie nie plujcie od razu) w CS:S, pare miesiecy. Po 1,5 roku dostałem za to bana na CSa :D Jest skuteczny tylko działa z paroletnim opoznieniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno próbowałem przerzucić się na BF2 zniesmaczony tym co się dzieje z MW2. Niestety okazało się, że gra też wcale idealna nie jest. Dlatego przeprosiłem się z MW2, na który patrzę teraz nico łaskawszym okiem. Jeżeli o mnie chodzi, gdy trafi się "normalny" skład to gra się rewelacyjnie. No i tak sobie pomyślałem, że dam szasnę temu map-packowi. Myślałem, że może magiczna bariera +50zł sprawi, że chociaż na 5 mapach będzie się grało z ludźmi dojrzalszymi... Ech, marzenia. No ale do rzeczy. Może ktoś jest w podobnej sytuacji jak ja byłem i zastanawia się czy aby się nie skusić.
Pograłem dziś całe popołudnie i na standardowych trybach gry (np takie preferowane przeze mnie tdm) nie wylosowałem ani razu nowej mapy. Wydaje mi się, że narazie dostępne one są tylko przez te dwa nowe "tryby stymulacyjne" (wersja zwykła i hardcore), które jednak są na tyle idiotyczne, że oferują pełny random (losowa nowa mapa i losowy tryb), przez co dla osób nie lubujących się w żadne sztaby i inne wysadzania chęć poznania nowych map wiąże się z czymś co niekoniecznie lubią robić. Poza tym przy losowaniu system faworyzuje (przynajmniej u mnie) mapy Bailout, Zarośnięty i Katastrofa... Tak, to nie pomyłka - na wszystkie mapy, gdzie zostawiono nazwy własne (słusznie zresztą) akurat te dwie nowe wylądowały w takie formie. Wygląda to pociesznie, a mnie dosyć kłuje w oczy. Fuj;/ Z pozostałych dwóch mapek trafiłem na jedną z nich tylko raz. Ciągle w kółko jedno i to samo ww.
Co do samych map - wykonane dosyć dobrze i trzymają poziom standardowych.
Natomiast mój główny argument przemawiający za kupnem - potencjalna mniejsza ilość idiotów - padł dosyć szybko, gdyż miałem już teamy gdzie ludzie się wyzywali a i dobór sprzętu mieli dosyć... no powiedzmy, że szli na łatwiznę;]
Podsumowując, ten map-pack jest jak rozklekotana motorynka - można fajnie pojeździć ale generalnie wstyd się do niej przyznać;p Same mapy oceniam pozytywnie, sposób ich zaimplementowania w grze (dostęp przez losowe tryby) na ten moment to porażka. Cena, nie dość, że wysoka to w ciągu najbliższych dni może jeszcze wzrosnąć, a to za przyczyną osłabiającego się złotego.

P.S. Z tego co czytałem to ten nowy paczyk zrobiono tylko pod nachalną reklamę map-packa i wszelkie haxy nadal na nim działają. Shame Acti!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 21:58, Starscream napisał:

VAC jest skuteczny. 2 lata temu grałem na hackach (ogolnie to dla zgonu a nie dlatego
ze nie ogarnialem wiec sie nie plujcie od razu) w CS:S, pare miesiecy. Po 1,5 roku dostałem
za to bana na CSa :D Jest skuteczny tylko działa z paroletnim opoznieniem:D


Czyli zraportuje teraz cheatera i mogę oczekiwać, że za rok dostanie bana :) fajnie za rok to ja chyba zapomnę już o MW2 a już n pewno o tym, że wysłałem raporta na gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od przedwczoraj próbuję włączyć steama, ale ciągle wyskakiwał "connection error". Naprawiłem go więc za pomocą "dodaj/ usuń programy". Następnie chcę odpalić MW2 multi- pobieranie jakiejś chorej ilości mb. Włożyłem więc pierwszą płytkę i wybrałem opcję "zainstaluj ponownie". Po kilku minutach i szybkim przeleceniu paska postępu gra się zainstalowała. Odpalam ponownie i.... to samo. Zarówno singla, jak i multi pobiera 7,5GB każdej. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 22:22, Cubstone napisał:

Od przedwczoraj (...)

Steam miał małą czkawkę ale teraz jest już ok.
Łata się ściąga ale na pewno nie waży 7.5gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować