Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Konsola trudniejsza w obsłudze od PC? No nie wiem - włożenie płyty i naciśnięcie START, dodatkowo zero ustawiania grafiki pod wydajność sprzętu.
CoD 4 to (chyba) jedyny przypadek, w którym DLC było darmowe na jednej platformie; na innych płatne.
Po drugie, ja cały czas mówię o swoim przypadku i o swoim PC. Mi CoD 4 nawet się nie uruchamia.
Po trzecie - słabego pojęcia o 16-latkach nie mam, bo sam miałem kiedyś 16 lat. Gry są tańsze na PC, ale rok po premierze gry znacznie się to zrównuje - gry z Platinum/Classics na allegro można wyrwać za 60zł - czyli różnica wynosi około 10 - 20zł rok po premierze. Jak już pisałem - dla 10 gier PC nie zamieniłbym na nic innego. Ale jak już pozna się konsole to z PC korzysta się mało chętnie. Koniec - nie ma o czym pisać. Ani ja Ciebie, ani Ty mnie nie przekonasz ;) Koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2011 o 17:34, MrGregorA napisał:

CoD 4 to (chyba) jedyny przypadek, w którym DLC było darmowe na jednej platformie; na
innych płatne.

L4D? Na steamie achievmenty na XBL ich brak?

Dnia 27.01.2011 o 17:34, MrGregorA napisał:

Po drugie, ja cały czas mówię o swoim przypadku i o swoim PC. Mi CoD 4 nawet się nie
uruchamia.

wyjątek potwierdza regułę - to, że jedna osoba ma złoma, w którego nie chce zainwestować nawet małej ilości kasy, choćby takiej jak na konsole, nie znaczy, że reszta też tak robi.

Dnia 27.01.2011 o 17:34, MrGregorA napisał:

Po trzecie - słabego pojęcia o 16-latkach nie mam, bo sam miałem kiedyś 16 lat. Gry są
tańsze na PC, ale rok po premierze gry znacznie się to zrównuje - gry z Platinum/Classics
na allegro można wyrwać za 60zł - czyli różnica wynosi około 10 - 20zł rok po premierze.

rok po premierze, to na pc gry nawet taniej można wyrwać ;p

Dnia 27.01.2011 o 17:34, MrGregorA napisał:

Jak już pisałem - dla 10 gier PC nie zamieniłbym na nic innego. Ale jak już pozna się
konsole to z PC korzysta się mało chętnie. Koniec - nie ma o czym pisać. Ani ja Ciebie,
ani Ty mnie nie przekonasz ;) Koniec offtopu.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pernia, ty forumowy krzykaczu, przestań tak dobitnie wmawiać ludziom, że nie mają racji, bo robi się to już żałosne. Tak samo konsola, jak i komputer mają swoje wady i zalety których nie warto porównywać. Ja np. grałem przez pół roku w mw2 na pc. W pewnym momencie nie wytrzymałem nerwowo i kupiłem na ps3. I jakoś lepiej czuję się z tym, że po szkole spokojnie przychodzę do domu rozwalam się w fotelu i gram. Nic mi się nie zacina, nie ma tylu krzykaczy. Co prawda jest trochę więcej Hackerów, ale można to przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 17:45, franko113 napisał:

Pernia, ty forumowy krzykaczu, przestań tak dobitnie wmawiać ludziom, że nie mają racji,
bo robi się to już żałosne. Tak samo konsola, jak i komputer mają swoje wady i zalety
których nie warto porównywać. Ja np. grałem przez pół roku w mw2 na pc. W pewnym momencie
nie wytrzymałem nerwowo i kupiłem na ps3. I jakoś lepiej czuję się z tym, że po szkole
spokojnie przychodzę do domu rozwalam się w fotelu i gram. Nic mi się nie zacina, nie
ma tylu krzykaczy. Co prawda jest trochę więcej Hackerów, ale można to przeżyć.


Hackerów jest więcej od jakiegoś czasu. Wcześniej był spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 16:01, Pernia napisał:

sam mam sprzęt który można złożyć
za niecałe 1000zł, a MW2 chodzi mi w maxie w 100 fpsach ponad. W Crysisa też na Very High w DX10 moge grać, > co
prawda w jakichś 30 fps, ale da radę.


To jakie masz podzespoły tego komputera, że 100fps w MW 2 i 30 w Crysisie wyciskasz w maks detalach?
Czuję się trochę zawstydzony, bo starannie dobierając sprzęt rok temu wydałem ~ 1900zł a Crysis na full nieco zwalnia (ok 25 klatek mam)? Albo coś kręcisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2011 o 20:36, Pitej napisał:

To jakie masz podzespoły tego komputera, że 100fps w MW 2 i 30 w Crysisie wyciskasz
w maks detalach?
Czuję się trochę zawstydzony, bo starannie dobierając sprzęt rok temu wydałem ~ 1900zł
a Crysis na full nieco zwalnia (ok 25 klatek mam)? Albo coś kręcisz...

rozdziałka? Bo ja 1024x768 ( bardzo rzadkoo), max 1280x1024.
Crysisa nie chce mi się pobierać od nowa ( wersja STEAM ), a w skrinszotach które mam nie ma licznika FPS pokazanego. Mam tylko parę z MW2 -
http://screenshot.xfire.com/s/107841285-4.jpg 118 FPS
http://screenshot.xfire.com/s/107788501-4.jpg 88 FPS
http://screenshot.xfire.com/s/108396879-4.jpg 95 FPS
Ogólnie rzecz ujmując, FPSy nie schodza niżej niż 61 - 61 to dolna granica, przy chopper gunnerze i wybuchu Nuke''a na Wastelandzie. Z racji tego, że oko i tak nie zarejestruje więcej niż 60 ( nie ma fizycznie opcji, i tka przy 50-60 już nie widać różnicy praktycznie, trzeba się bardzo dokładnie przyjrzeć ), czuję się dosyć usatysfakcjonowany. Grając mam tak z 85-100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 17:45, franko113 napisał:

Pernia, ty forumowy krzykaczu, przestań tak dobitnie wmawiać ludziom, że nie mają racji,
bo robi się to już żałosne.

Zabraniasz mi posiadania ''moich racji''?
>Tak samo konsola, jak i komputer mają swoje wady i zalety
mają, ale w moim odczuciu komputer posiada dużo więcej zalet niż wad i ma mocną przewagę nad konsolami

Dnia 28.01.2011 o 17:45, franko113 napisał:

których nie warto porównywać. Ja np. grałem przez pół roku w mw2 na pc. W pewnym momencie
nie wytrzymałem nerwowo i kupiłem na ps3.

To nie mój problem

Dnia 28.01.2011 o 17:45, franko113 napisał:

I jakoś lepiej czuję się z tym, że po szkole
spokojnie przychodzę do domu rozwalam się w fotelu i gram.

ja spokojnie przychodzę, odpalam kompa, sprawdzam fejsbuka po czym uruchamiam grę. Również bez nerwów. Gdzie tu przewaga konsol?

Dnia 28.01.2011 o 17:45, franko113 napisał:

Nic mi się nie zacina, nie
ma tylu krzykaczy.

Z tego co słyszałem od kumpla, który grał na PS3 w MW2 ( ostatnio już nie wytrzymał, i sprzedał konsolę w pizdu razem z grą ) to na konsolach jest więcej ''krzykaczy'' i dzieci neostrady, które nie wiedzą w którym momencie uzyć mikrofonu. Do tego w cholerę dzieci z danger close i tubą ( większa ilość niż na PC, na którym de facto jest mod na dedykowane serwery i można grać z normalnymi ludźmi ).

Dnia 28.01.2011 o 17:45, franko113 napisał:

Co prawda jest trochę więcej Hackerów, ale można to przeżyć.

Zmiana serwera i po sprawie, pod warunkiem, że nie wywala cię co grę do cheaterów, ze względu na ten skill level przy matchmakingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 20:49, Pernia napisał:

> I jakoś lepiej czuję się z tym, że po szkole
> spokojnie przychodzę do domu rozwalam się w fotelu i gram.
ja spokojnie przychodzę, odpalam kompa, sprawdzam fejsbuka po czym uruchamiam grę. Również
bez nerwów. Gdzie tu przewaga konsol?


Przypomnij sobie swoje stare posty, to jak kląłeś na g18 akimbo, tuby, noobów z teamu itp.
A tak poza tym na konsoli wszystkich można ładnie wyciszyć i mieć spokój. Na pc czatu nie usuniesz.
Zresztą jak gram (a to już 2 miesiące) nikt jeszcze nie wysłał mi wiadomości jakim to jestem noooooobem, jak to źle gram i że mam małego siusiaka. Nie raz gadam sobie z innymi Polakami na temat gry. I wszystko na chillu. Wiec koniec offtopu, wiem że i tak postawisz na swoim, bo do ciebie zawsze należy ostatnie zdanie. Gratulacje, wymiatasz na forum ziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 20:49, Pernia napisał:

> I jakoś lepiej czuję się z tym, że po szkole
> spokojnie przychodzę do domu rozwalam się w fotelu i gram.
ja spokojnie przychodzę, odpalam kompa, sprawdzam fejsbuka po czym uruchamiam grę. Również
bez nerwów. Gdzie tu przewaga konsol?


Przypomnij sobie swoje stare posty, to jak kląłeś na g18 akimbo, tuby, noobów z teamu itp.
A tak poza tym na konsoli wszystkich można ładnie wyciszyć i mieć spokój. Na pc czatu nie usuniesz.
Zresztą jak gram (a to już 2 miesiące) nikt jeszcze nie wysłał mi wiadomości jakim to jestem noooooobem, jak to źle gram i że mam małego siusiaka. Nie raz gadam sobie z innymi Polakami na temat gry. I wszystko na chillu. Wiec koniec offtopu, wiem że i tak postawisz na swoim, bo do ciebie zawsze należy ostatnie zdanie. Gratulacje, wymiatasz na forum ziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2011 o 23:58, franko113 napisał:

Przypomnij sobie swoje stare posty, to jak kląłeś na g18 akimbo, tuby, noobów z teamu
itp.

doskonale pamiętam, na szczęście zmieniłem sobie serwery ( modyfikacje - coś czego na konsoli nie ma ) i już jest git majonez. Chociaż ostatnio mniej gram

Dnia 28.01.2011 o 23:58, franko113 napisał:

A tak poza tym na konsoli wszystkich można ładnie wyciszyć i mieć spokój. Na pc czatu
nie usuniesz.

na PC tez mozna wyciszyc, a chat nie rzuca sie w oczy jezeli ktos sie skupia na grze

Dnia 28.01.2011 o 23:58, franko113 napisał:

Zresztą jak gram (a to już 2 miesiące) nikt jeszcze nie wysłał mi wiadomości jakim to
jestem noooooobem, jak to źle gram i że mam małego siusiaka. Nie raz gadam sobie z innymi
Polakami na temat gry. I wszystko na chillu.

mam zacząć bić brawo, czy co?

Dnia 28.01.2011 o 23:58, franko113 napisał:

Wiec koniec offtopu, wiem że i tak postawisz
na swoim, bo do ciebie zawsze należy ostatnie zdanie. Gratulacje, wymiatasz na forum
ziom.

Dzieki, doceniam.
@Pitej
nie jesteś pierwsza osoba ktora to zastanawia, poprostu mam dosyć mały monitor, bo większego nie potrzebuje, toteż sprzęt jakiś wypasiony być nie musi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

da sie zmienic w black ops jakos dodatkowo opcje graficzne textur, mapy itd tak jak w mw2 ??? bo strasznie mi tnie a nic dalej nie moge zmniejszyc, jakis config w systemie czy cos ??? mw2 normalnie mi chodzi co prawda wlasnie na najnizszych detalach, ale dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sie wybiera killstreaki. jest jeden przycisk do tego a np mam kilka killstreakow niewykorzystanych a nie chce tego co mi widnieje ostatni, tylko inny wybrac np zamiast predator missile chce uav.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: nadal jest mnóstwo hackerów jak parę miesięcy po premierze? Wtedy grę porzuciłem bo się grać nie dało, choć nadal mam dobre wspomnienia z meczyków gramowych które wspólnie organizowałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 16:15, necron1501 napisał:

Mam pytanie: nadal jest mnóstwo hackerów jak parę miesięcy po premierze? Wtedy grę porzuciłem
bo się grać nie dało, choć nadal mam dobre wspomnienia z meczyków gramowych które wspólnie
organizowałem :P

Jest ich mniej , ale nadal się trafiają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma takiej opcji. Jest tylko jeden przycisk aktywujący killstreak i aktywuje killstreaka, któreg najpierw zdobyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 16:15, necron1501 napisał:

...choć nadal mam dobre wspomnienia z meczyków gramowych które wspólnie
organizowałem :P


Ja byłem bodajże na dwóch i także się dobrze bawiłem :P Sporo osób wtedy śmigało w MW2, nie wiem jak jest teraz, bo chyba większość przerzuciła się na Black Ops, ale fajnie byłoby zorganizować gramowy meczyk ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować