Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Ja za to wrócę do kampanii - jaką misję na Wereanie uważacie za najbardziej wkurzającą? U mnie liderują:
1. "Takedown" - ze względu na ciasne przestrzenie i milicjantów w każdym zakamarku
2. "Contingency" - druga część mogłaby nosić nazwę "GET TO THE SUB!"
3.

Spoiler

Odbijanie Białego Domu

- głównie przez ciasne przestzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 16:25, Outlander-pro napisał:

Szkoda tylko, że Waga Lekka zwiększa prędkość o 7%, więc z najcięższą spluwą bonus do
szybkości jest znikomy, a właściwie go nie ma. Ten perk opłaca się nosić jedynie z pistoletami
maszynowymi. Inaczej to strata perka.


Ja mam szybką klase "ZWIAD". UMP z holografem, SPAS12 z chwytem, semtex, ogłuszacze, maraton, waga lekka i pewne celowanie. Fajnie się tym gra zwłaszcza na małych mapach, zamieszanie gwarantowane, szybka śmierć też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 18:09, Kerigun napisał:

Ja mam szybką klase "ZWIAD". UMP z holografem, SPAS12 z chwytem, semtex, ogłuszacze,
maraton, waga lekka i pewne celowanie. Fajnie się tym gra zwłaszcza na małych mapach,
zamieszanie gwarantowane, szybka śmierć też.


Ja mam klasę UMP Runner. UMP z tłumikiem, raffica akimbo, nóż do rzucania, ogłuszacze, maraton, waga lekka i ninja. Nikt mnie nie słyszy, nikt mnie nie widzi, szybko flankuję i uciekam. Miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 18:16, Outlander-pro napisał:

Ja mam klasę UMP Runner. UMP z tłumikiem, raffica akimbo, nóż do rzucania, ogłuszacze,
maraton, waga lekka i ninja. Nikt mnie nie słyszy, nikt mnie nie widzi, szybko flankuję
i uciekam. Miodzio.


Ty masz ciche wejście i wyjście, u mnie wejście smoka (często bez wyjścia :D). Jaką kombinację polecasz do LKM ?? Bo sam używam M240 z chwytem, Stinger, Kieszonkowiec, Moc obalająca, Pewne celowanie, ogłuszacze i frag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jaką kombinację

Dnia 18.10.2010 o 19:39, Kerigun napisał:

polecasz do LKM ?? Bo sam używam M240 z chwytem, Stinger, Kieszonkowiec, Moc obalająca,
Pewne celowanie, ogłuszacze i frag.


Z LKMów używam jedynie AUGa, który jest swego rodzaju kompromisem pomiędzy karabinami a LKMami. Ma dużą moc i celność (z chwytem) i dość pojemny magazynek. Z czystych LKMów to jestem miłośnikiem RPD - z chwytem oferuje rewelacyjną celność, moc i pojemny magazynek kosztem mobilności. Jak dla mnie dobry deal. Do tego warto wziąć Stingera albo RPG, kieszonkowca (ew. gadżet chwyt + powiększone magazynki), Moc Obalającą i Ninję. Z Pewnego Celowania przy LKMach nie korzystam, bo i tak tylko przybliżając nawalam, a z biodra celność jest znikoma. Ninja zawsze się przydaje, ciche kroki zawsze zaskakują przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 23:38, Outlander-pro napisał:

>Przy
> Barecie jednak odgłos wystrzału robił wrażenie :D
Taa, jest wrażenie mocy, ale strasznie łatwo mi takiego snajpera namierzyć :P


Nie gadaj bzdur o namierzaniu czy nie. Jak grasz w tryby standardowe (nie hardcore) to patrzysz tylko i wyłącznie na radar. Bronie wytłumione wydają taki sam dźwięk.
Barret jest najmocniejszym karabinem wyborowym w grze. Najgłębsza penetracja pocisku i zabija jednym strzałem nawet w okolicach mięśnia kulszowego^^ A Intervention? To, że jest powtarzalna a nie półautomatyczna sprawia, że przy źle oddanym strzale mamy nikłe szanse żeby go poprawić. Dodatkowo Intv jest niegrywalna z tłumikiem, a Barret i owszem. Co do QS Barretem równie dobrze się je wykonuje, z tym, że INV jest bardziej pr0. A M21 (tak m21, nie m14, które nie jest karabinem snajperskim) jest bardzo noobską bronią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 20:35, Outlander-pro napisał:

ciche kroki zawsze zaskakują przeciwnika.


ciach

Tak, ale tylko w SnD... W innych trybach to się nie przydaje (przynajmniej na konsolach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 18:02, Lisun napisał:

Ja za to wrócę do kampanii - jaką misję na Wereanie uważacie za najbardziej wkurzającą?
U mnie liderują:
1. "Takedown" - ze względu na ciasne przestrzenie i milicjantów w każdym zakamarku
2. "Contingency" - druga część mogłaby nosić nazwę "GET TO THE SUB!"
3.

Spoiler

Odbijanie Białego Domu

- głównie przez ciasne przestzenie


Zdecydowanie atak na posiadłość (nie pamiętam dokładnie, dawno nie grałem), a konkretnie fragment ucieczki przez las. Po prostu rzucałem padem. Reszta bardzo prosta i przyjemna :) Ogólnie, to ostatnią trudną częścią coda była jedynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do snajp - Barrett > Int. I nie chodzi o to, że jest półautomatem, tylko o to, że z niego hitmarkery wpadają rzadziej niż z Inta. Sorry, ale jak strzelam z Interventiona w gościa z 5 m bez tłumika i z SP i dostaję hitmarkera, to mnie krew zalewa. Do tego death murowany, albo dostaniesz z noża (COMMANDO!!!), albo spray & pray.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 21:28, MrGregorA napisał:

Nie gadaj bzdur o namierzaniu czy nie. Jak grasz w tryby standardowe (nie hardcore) to
patrzysz tylko i wyłącznie na radar. Bronie wytłumione wydają taki sam dźwięk.

Ale nie gadam bzdur ... Barret jest najgłośniejszą bronią w grze. Że ty nie potrafisz wyczaić przeciwnika po wystrzale, to nie znaczy, że nikt nie potrafi. Broń wytłumiona wydaje inny, cichszy dźwięk, o to też chodzi...

Dnia 18.10.2010 o 21:28, MrGregorA napisał:

Barret jest najmocniejszym karabinem wyborowym w grze. Najgłębsza penetracja pocisku
i zabija jednym strzałem nawet w okolicach mięśnia kulszowego^^

Barret zadaje identyczne obrażenia co Intervention. Mają też te same mnożniki i penetrację.

>A Intervention? To, że

Dnia 18.10.2010 o 21:28, MrGregorA napisał:

jest powtarzalna a nie półautomatyczna sprawia, że przy źle oddanym strzale mamy nikłe
szanse żeby go poprawić.

Dobry snajper nie chybia :) A i tak szybciej poprawiam strzał Intervention niż Barretem, bo chwila przeładowania daje akurat tyle czasu by ponownie dobrze ocenić gdzie należy strzelić.

>Dodatkowo Intv jest niegrywalna z tłumikiem, a Barret i owszem.
Jedyną snajpą grywalną z tłumikiem jest M14.

Dnia 18.10.2010 o 21:28, MrGregorA napisał:

Co do QS Barretem równie dobrze się je wykonuje, z tym, że INV jest bardziej pr0.

QS z Barretem nie wychodzą, albo jeśli już, to nędzna parodia, stanowczo nie ma tej skuteczności.

>A M21

Dnia 18.10.2010 o 21:28, MrGregorA napisał:

(tak m21, nie m14, które nie jest karabinem snajperskim) jest bardzo noobską bronią.

Jest to m14 ... http://callofduty.wikia.com/wiki/M14_EBR
No i dobry argument: "jest bardzo noobską bronią".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 22:02, Outlander-pro napisał:

No i dobry argument: "jest bardzo noobską bronią".


Mnie to zawsze rozbraja. Gram ze spasem, kogoś zabije i tekst: "OMG SPAS NOOB" tak samo z AA12 (po Niezniszczalnych jakoś tą broń jeszcze bardziej lubie :D). Pamiętam że raz zostałem okrzyknięty Striker Noobem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 22:02, Outlander-pro napisał:

Ale nie gadam bzdur ... Barret jest najgłośniejszą bronią w grze. Że ty nie potrafisz
wyczaić przeciwnika po wystrzale, to nie znaczy, że nikt nie potrafi.

Ludzie, nie mówię, że nie potrafię, tylko to jest bezsensowne. Zresztą, jedynym, innym trybem oprocz snd jest hardcore, a tam z racji braku radaru polega sie prawie tylko i wyłacznie na sluchu.

Dnia 18.10.2010 o 22:02, Outlander-pro napisał:

Barret zadaje identyczne obrażenia co Intervention. Mają też te same mnożniki i penetrację.

identyczne moze i tak, ale penetracje barret ma silniejszą

Dnia 18.10.2010 o 22:02, Outlander-pro napisał:

>A Intervention? To, że

Dnia 18.10.2010 o 22:02, Outlander-pro napisał:

Dobry snajper nie chybia :) A i tak szybciej poprawiam strzał Intervention niż Barretem,
bo chwila przeładowania daje akurat tyle czasu by ponownie dobrze ocenić gdzie należy
strzelić.

Dobry sniper nie ma internetu 1mb i do tego radiowki :/ i co Ty mowisz o ponowym ocenianiu, gdzie trzeba strzelic - to nie operation fleshpoint ze jest balistyka pociusku...

Dnia 18.10.2010 o 22:02, Outlander-pro napisał:

Jedyną snajpą grywalną z tłumikiem jest M14.

nie tylko, strzal w klatke z barreta to tez one shot one kill

Dnia 18.10.2010 o 22:02, Outlander-pro napisał:

QS z Barretem nie wychodzą, albo jeśli już, to nędzna parodia, stanowczo nie ma tej skuteczności.


nie wiem, na pc, moze i nie wychodzą i nie mają skuteczosci...

Dnia 18.10.2010 o 22:02, Outlander-pro napisał:

Jest to m14 ... http://callofduty.wikia.com/wiki/M14_EBR
No i dobry argument: "jest bardzo noobską bronią".

dobry nie dobry, taka prawda ;) tak jak bron akimbo czy uzywanie komandosa. zacznij czytac magazyny komandos lub arsenał, a nie budujesz swoją opinię z amatorskiej encyklopedii o grze o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 22:24, Kerigun napisał:

> No i dobry argument: "jest bardzo noobską bronią".

Mnie to zawsze rozbraja. Gram ze spasem, kogoś zabije i tekst: "OMG SPAS NOOB" tak samo
z AA12 (po Niezniszczalnych jakoś tą broń jeszcze bardziej lubie :D). Pamiętam że raz
zostałem okrzyknięty Striker Noobem :D


coz, jedyne co zasługuje na takie zachowanie to uzywanie komandosa i granatnika. przynajmniej takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 23:23, MrGregorA napisał:

Ludzie, nie mówię, że nie potrafię, tylko to jest bezsensowne. Zresztą, jedynym, innym
trybem oprocz snd jest hardcore, a tam z racji braku radaru polega sie prawie tylko i
wyłacznie na sluchu.

Jednak przydaje się jak sam przyznajesz. Może jest to mniej potrzebne w casualowych rozgrywkach na konsoli, ja mówię o PC, gdzie dobre słuchawki i umiejętność oceniania gdzie jest przeciwnik po odgłosach to podstawa.

Dnia 18.10.2010 o 23:23, MrGregorA napisał:

identyczne moze i tak, ale penetracje barret ma silniejszą

Może w realu, ale nie w grze.

Dnia 18.10.2010 o 23:23, MrGregorA napisał:

Dobry sniper nie ma internetu 1mb i do tego radiowki :/ i co Ty mowisz o ponowym ocenianiu,
gdzie trzeba strzelic - to nie operation fleshpoint ze jest balistyka pociusku...

Balistyki nie ma, chodzi o zwykłe celowanie, czasem lekko z wyprzedzeniem, nie wiem o co Ci chodzi.

Dnia 18.10.2010 o 23:23, MrGregorA napisał:

nie tylko, strzal w klatke z barreta to tez one shot one kill

Dość rzadko się tak dzieje, ja wolę grać snajpą bez tłumika by mieć pewność, że jeden strzał zabije.

Dnia 18.10.2010 o 23:23, MrGregorA napisał:

nie wiem, na pc, moze i nie wychodzą i nie mają skuteczosci...

Na PC nie działa. Na konsolach z autoaimem i tak dalej pewnie jest prościej.

Dnia 18.10.2010 o 23:23, MrGregorA napisał:

dobry nie dobry, taka prawda ;) tak jak bron akimbo czy uzywanie komandosa. zacznij czytac
magazyny komandos lub arsenał, a nie budujesz swoją opinię z amatorskiej encyklopedii
o grze o.O


M21 było w CoD4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 17:10, Outlander-pro napisał:

Jednak przydaje się jak sam przyznajesz. Może jest to mniej potrzebne w casualowych rozgrywkach
na konsoli, ja mówię o PC, gdzie dobre słuchawki i umiejętność oceniania gdzie jest przeciwnik
po odgłosach to podstawa.


Sam gram na słuchawkach :)

Dnia 19.10.2010 o 17:10, Outlander-pro napisał:

> identyczne moze i tak, ale penetracje barret ma silniejszą

Wydaje mi się, że w grze też. Tak jest napisane (a może tylko mi się wydaje, bo dawno czytałem) na cod wiki

Dnia 19.10.2010 o 17:10, Outlander-pro napisał:


Dnia 19.10.2010 o 17:10, Outlander-pro napisał:

Balistyki nie ma, chodzi o zwykłe celowanie, czasem lekko z wyprzedzeniem, nie wiem o
co Ci chodzi.


Jeśli nie ma balistyki to nie ma wyprzedzenia ;)

Dnia 19.10.2010 o 17:10, Outlander-pro napisał:

Dość rzadko się tak dzieje, ja wolę grać snajpą bez tłumika by mieć pewność, że jeden
strzał zabije.

Ja też. Do karabinów wyborowych używam tłumika tylko na początku, kiedy nie mam nawet acoga. Mi się gra cudownie

Dnia 19.10.2010 o 17:10, Outlander-pro napisał:

Na PC nie działa. Na konsolach z autoaimem i tak dalej pewnie jest prościej.

Działa. na yt jest filmik. barret i inv jest to to samo praktycznie.

Dnia 19.10.2010 o 17:10, Outlander-pro napisał:


M21 było w CoD4.


ta, nie zrozumieliśmy się. nie uzyles rozszerzenia EBR. rzeczywiscie - nie ma czegos takiego jak m21 ebr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oto dzisiaj zostałem wyzwany od cheatera bo niby miałem aimbota :] niektórzy zapominają, że w tej grze jest dźwięk, a na słuchawkach naprawdę dobrze kogoś można usłyszeć, np. jak cię próbuję zajść od tyłu.

Wgl fajny set udało mi się stworzyć: P90 z celownikiem laserowym i tłumikiem , usp z tłumikiem i nożem taktycznym , gadżet (rzecz jasna), waga lekka i ninja (jeszcze nie pro). P90 już chyba nie jest taką nie zrównoważoną bronią jak w cod 4. Wnioskuje tak, bo nie zostałem jeszcze nazwany jako "omg p90 nooooob".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować