Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2009 o 20:53, Sipso2008 napisał:

Można zamontować dwa dodatki na jedną spluwę?

Na 18 bodaj levelu dostajesz stosownego perka.
A mnie tak btw. nie zapraszać, bo dostaję tysiące zaproszeń z gramu każdego dnia. Tak, Pernia, tu też jest odrobina ironii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, już mam tego perka. Choć teraz nie widzę w nim tak wielkiej praktyczności, Kieszonkowiec jakoś bardziej mi się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś? Właśnie miał dobiec koniec instalacji, kiedy Steam jakby się przyciął i nie odpowiada, ale nadal chyba jest coś instalowane do foldery Steam, ponieważ jego waga rośnie. Miał ktoś taki przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 00:02, SongoX napisał:

A i czemu jest wymagane 16GB pamięci na dysku, kiedy jak instaluję grę, to pokazuje 12GB?

1) nie masz się do czego przyczepić?
2) Ram 2 gb to i potrzeba pliku stronicowania 3gb, plus jeszcze 1gb na stabilna prace windowsa. Juz wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 20:56, Kirabaxior napisał:

Pernia, tu też jest odrobina ironii :P

mój ironiczny nos ma chyba katar :[
@up
Aktualizacja? 10 mb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 00:14, Pernia napisał:

> Pernia, tu też jest odrobina ironii :P
mój ironiczny nos ma chyba katar :[
@up
Aktualizacja? 10 mb?


Aha dzięki, ale ta instalacja mnie irytuje, że nie wytzrymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobic wyzwanie Większy Magazynek>>> Zabij 40 wrogów penetracja pocisku korzystając z amunicji pełnopłaszczowej. Chodzi mi o to jak zmienić rodzaj naboi i gdzie bo w zmianę klasy nie mogłem znaleźć .Tylko to mi zostało w kilku wyzwaniach na bron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pytanie było już zadawane około 4352134235 razy... Penetracja pocisku = wróg musi zostać zabity przez jakąś przeszkodę, np. ścianę. Amunicja pełnopłaszczowa = FMJ (wybierasz w tym samym miejscu co np. tłumik i inne dodatki do broni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pierwszy raz grałem w multi i było nieźle, ale niestety gdy wyszedłem i chciałem jeszcze raz zagrać w multi to wywaliło mi taki błąd:

20091229095122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem, ale mam kolejny problem. Multi mi się pięknie zaktualizował, czego nie mogę powiedzieć w przypadku single. Gdy chcę uruchomić singla to zaczyna mi aktualizować z prędkością powyżej 60kb/s,a procenty nie rosną. Czy ta aktualizacja aż tyle ma, że tak powoli lub w ogóle nie idzie do przodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 12:48, SongoX napisał:

Przepraszam za post pod postem, ale mam kolejny problem. Multi mi się pięknie zaktualizował,
czego nie mogę powiedzieć w przypadku single. Gdy chcę uruchomić singla to zaczyna mi
aktualizować z prędkością powyżej 60kb/s,a procenty nie rosną. Czy ta aktualizacja aż
tyle ma, że tak powoli lub w ogóle nie idzie do przodu?

yyy, singiel ci sie najwyrazniej niezainstalowal, pare osob juz tak mialo xD. Musisz zrobic reinstalacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 12:50, Pernia napisał:

> tyle ma, że tak powoli lub w ogóle nie idzie do przodu?
yyy, singiel ci sie najwyrazniej niezainstalowal, pare osob juz tak mialo xD. Musisz
zrobic reinstalacje.


A jeśli zrobię reinstalkę to będzie się to wszystko od początku aktulizować?
Edit: A jeśli nie ususwałbym gry tylko wziął jeszcze raz instaluj, to tyle samo by mi się ona wgrywała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 12:53, SongoX napisał:

> > tyle ma, że tak powoli lub w ogóle nie idzie do przodu?
> yyy, singiel ci sie najwyrazniej niezainstalowal, pare osob juz tak mialo xD. Musisz

> zrobic reinstalacje.

A jeśli zrobię reinstalkę to będzie się to wszystko od początku aktulizować?
Edit: A jeśli nie ususwałbym gry tylko wziął jeszcze raz instaluj, to tyle samo by mi
się ona wgrywała?

Nawet nie wiem... mozliwe ze doinstaluje ci potrzebne pliki, bo u mnie tak robilo, jak zbackupowalem sobie GTAIV ze steama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 13:08, Pernia napisał:

Nawet nie wiem... mozliwe ze doinstaluje ci potrzebne pliki, bo u mnie tak robilo, jak
zbackupowalem sobie GTAIV ze steama...


Usunąłem zawartość i instaluje od nowa. Mam chyba coś z DVD, bo 2 godziny instalowało wczoraj i dzisiaj też będzie. Przynajmniej trochę pograłem w multi całe rano i muszę przyznać, że jest bardzo fajne, pomimo ostrego lania xD. Dzięki za pomoc Pernia, może kiedyś pykniemy coś w multi, jeśli będziesz miał tylko ochotę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś dobrą kombinację perków i broni, tak aby móc szybko zmieniać broń? Bo na ciasnych mapach zwykle biegam z HKM5 (czy jakoś) i ze SPAS, ale to zmienianie broni jest dosyć powolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 13:31, Sipso2008 napisał:

Zna ktoś dobrą kombinację perków i broni, tak aby móc szybko zmieniać broń? Bo na ciasnych
mapach zwykle biegam z HKM5 (czy jakoś) i ze SPAS, ale to zmienianie broni jest dosyć
powolne.

chyba raczej z mp5k ;p
Nie ma takiego zestawu, co najwyzej mozna szybciej przyblizac do szczerbinki, ale nic pozatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować