Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Ja p**lę ilu tych biegaczy z nożem się pojawiło. 3 Headshoty z 5.56mm i gość żyje, a jedno dźgniecie nożem i martwy LOL. Dobrze, że chociaż HC jest. Tam nikt nie biega jak d*bil.

Swoją drogą też tak macie, że chowacie się za budynkiem, a przeciwnik do was strzela zanim się schowaliście, a wy już zdążyliście się schować? Chodzi mi o to, że ktoś strzela do naszego ja kilka chwil wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 06:49, byverter napisał:

Swoją drogą też tak macie, że chowacie się za budynkiem, a przeciwnik do was strzela
zanim się schowaliście, a wy już zdążyliście się schować? Chodzi mi o to, że ktoś strzela
do naszego ja kilka chwil wcześniej.


Dziwnie sformulowane ale chodzi ci o to ze;

Ktos do ciebie strzela, schowasz sie za oslone i ktos cie zabije za nia?
a na Kamerze smierci czy jakos tak jest pokazane ze cie zabil przed schowaniem sie?
Tez tak mam to przez pingi/lagi chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 10:10, Jedimax napisał:

Najlepsze jest kiedy próbujesz zabić hosta. Nie ważne jaki masz refleks a host i tak
cie zabije bo cie wcześniej widzi ;/


Nom
No coz co poradzic. Jakos sobie radze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 10:10, Jedimax napisał:

Najlepsze jest kiedy próbujesz zabić hosta. Nie ważne jaki masz refleks a host i tak
cie zabije bo cie wcześniej widzi ;/


Heh w takim wypadku najlepiej być hostem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 01:24, KamyK_84 napisał:

Żeś się rozpędził ;p ty już tu o 20 vs. 20 graczy. To może i byłoby za dużo. Ale gdyby
limit był do 20 osób (10 osób na drużynę), byłoby idealnie. Niektóre mapy wyglądają jakby
były zrobione na mecze z większą liczbą zawodników niż 6 osób na team.
Po prostu ciężko mi się odzwyczaić od meczy z CoD''a 4, w których brało udział 40 osób
(czyli po 20 na drużynę) :D

No właśnie miałem CoD4 na myśli mówiąc o 20 vs. 20 bo tam nawet na Shipment można było cos takiego spotkać (sic!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 11:11, Sipso2008 napisał:

Też tak macie że pasek expa (podczas meczu) wychodzi poza ekran?


Ja tak mam. Nawet po ustawieniu szerokości i wysokości obrazu w monitorze dalej coś ucina i zazwyczaj jest to ten pasek expa. Nie wiem jak to naprawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja narazie odzwyczajam się od map z Counter-Strike, które były mniejsze i mniej szczegółowe, przez co widziałem przeciwnika bez problemu. Natomiast w MW2 często przeciwnicy chowają się pod stolikami i ciemnych kątach, przez co są prawie niewidoczni. A co do tych biegaczy to też czasami mnie wkurzają xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sniper na Wasteland jak ma ColdBlood Pro, Ninja Pro, tłumik na broni a do tego się dobrze schowa to prawie całkowicie niewidoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 12:56, Bajta2 napisał:

Sniper na Wasteland jak ma ColdBlood Pro, Ninja Pro, tłumik na broni a do tego się dobrze
schowa to prawie całkowicie niewidoczny.


Ta, tylko musi odpykać przynajmniej dwie pestki żeby kogoś zabić (SIC!).
Kto mi pokarze gościa, który przyjmie na klate pestkę z Baretta i to przeżyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby jakaś aktualizacja? Steam coś mi właśnie pobiera.

A propos - będąc na Steam''ie, zaznaczyłem COD MW 2 Multiplayer -> Właściwości -> Język i wybrałem Angielski. Czy od tej pory gra będzie właśnie w owym języku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 13:06, xDeuSx napisał:

Czyżby jakaś aktualizacja? Steam coś mi właśnie pobiera.

A propos - będąc na Steam''ie, zaznaczyłem COD MW 2 Multiplayer -> Właściwości ->
Język i wybrałem Angielski. Czy od tej pory gra będzie właśnie w owym języku?

Jak miałeś po polsku, to po wybraniu angielskiego ściągają Ci się pliki językowe gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 13:07, RazorBMW napisał:

> Czyżby jakaś aktualizacja? Steam coś mi właśnie pobiera.
>
> A propos - będąc na Steam''ie, zaznaczyłem COD MW 2 Multiplayer -> Właściwości
->
> Język i wybrałem Angielski. Czy od tej pory gra będzie właśnie w owym języku?
Jak miałeś po polsku, to po wybraniu angielskiego ściągają Ci się pliki językowe gry...


To dobrze, bo o ile single da się jeszcze przełknąć, to multi jest po prostu tragicznie przetłumaczony. Nie orientujesz się, ile mogą ważyć te pliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 09:31, DesMonD__PL napisał:

Ktos do ciebie strzela, schowasz sie za oslone i ktos cie zabije za nia?
a na Kamerze smierci czy jakos tak jest pokazane ze cie zabil przed schowaniem sie?
Tez tak mam to przez pingi/lagi chyba.

To częściowo związane jest z pingiem, a częściowo z błędem gry. Chodzi o to że u ciebie już widać że leżysz, ale hitboxy (czyli te elementy gry które zalicza jako trafienie) przez ułamek sekundy nadal stoją. I tobie się wydaje że leżysz a kolesiowi zalicza trafienie. Jeśli jeszcze dochodzi do tego większy ping, to już jest totalna lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2009 o 13:03, NikiNicoo napisał:


Ta, tylko musi odpykać przynajmniej dwie pestki żeby kogoś zabić (SIC!).
Kto mi pokarze gościa, który przyjmie na klate pestkę z Baretta i to przeżyje?


Ja gram na hardcore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć co to NAT i co z tym trzeba zrobić? Otóż jak wchodzę w MW2 w IwNet jest tam Typ Nat: Ograniczony i żeby otworzyć NAT trzeba wejść w stronę infinity ward. No dobra ale tam po angielsku wszystko i niezbyt dużo zrozumiałem. Może ktoś wytłumaczyć co to ten NAT, jak go otworzyć i co to daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle było narzekań na płatne DLC. Jeśli jednak wszystkie będą wyglądać tak jak ten, który został dzisiaj zapowiedziany, to ja mogę zapłacić za nie każdą cenę. Czyżby po zombiakach przyszła moda na dinozaury? Jestem na tak!

20091231142643

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wklejony. Nie ma cienia :D Poza tym to fota z single, a wątpie by Kapitan Price męczył się z dinozaurami podczas gdy może głaskać psy w Prypeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 14:27, LESZ3u napisał:

Tyle było narzekań na płatne DLC. Jeśli jednak wszystkie będą wyglądać tak jak ten, który
został dzisiaj zapowiedziany, to ja mogę zapłacić za nie każdą cenę. Czyżby po zombiakach
przyszła moda na dinozaury? Jestem na tak!


Nie wiem czy to dobry pomysł i czy się sprawdzi... Ja chyba jednak wolałem zombiaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować