Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2009 o 00:45, Ishimura napisał:

do końca (wyjście = zero expa za runde i nie cofa heady i inne takie w tej rundzie zdobyte).

Wcale nie. Tak było w MW ale tu tak nie jest. Przez wyjście nie dostajesz tylko premii za rundę. Wszystko co wbiłeś zostaje (wyzwania, exp, heady). Casualizacja gry jest wszechobecna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 03:31, Foutonzor napisał:

Wcale nie. Tak było w MW ale tu tak nie jest. Przez wyjście nie dostajesz tylko premii
za rundę. Wszystko co wbiłeś zostaje (wyzwania, exp, heady). Casualizacja gry jest wszechobecna.

Wszystko się zalicza, tylko wyjście zalicza jako porażkę i to jest trochę głupie (bo co jak trafisz na monster laga?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 10:34, dresmar72 napisał:

Witam
Jak rozbudować broń do dwóch ulepszeń w multiplayer

Jeśli dobrze rozumiem, to chcesz w multiplayerze używać broni z dwoma ulepszeniami? Jeśli tak to musisz ustawić perk''a Bling, lub Bling pro (+2 ulepszenia do broni dodatkowej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 10:34, dresmar72 napisał:

Witam
Jak rozbudować broń do dwóch ulepszeń w multiplayer


Kolega już odpisał ale jeśli jesteś kompletnym laikiem z angielskiego i masz gre po polsku, to po ojczystemu perk ten nazywa się Gadżet i jest w pierwszej tabelce (te na niebiesko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 03:31, Foutonzor napisał:

Wcale nie. Tak było w MW ale tu tak nie jest. Przez wyjście nie dostajesz tylko premii
za rundę. Wszystko co wbiłeś zostaje (wyzwania, exp, heady). Casualizacja gry jest wszechobecna.


więc musiałem trafić na jakiegoś buga bo musiałem strzelić 2 heady żeby ukończyć wyzwanie na kamuflaż, podczas rundy je strzeliłem, wyskoczyło tam +10000 xp i właśnie wyszedłem z gry bo lagowało. Kiedy wszedłem w zakładke wyzwania dalej brakowało mi tych 2 headów. Mówie - możliwe że zdarzyło sie tak tylko raz i akurat mi. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 03:31, Foutonzor napisał:

> do końca (wyjście = zero expa za runde i nie cofa heady i inne takie w tej rundzie
zdobyte).
Wcale nie. Tak było w MW ale tu tak nie jest. Przez wyjście nie dostajesz tylko premii
za rundę. Wszystko co wbiłeś zostaje (wyzwania, exp, heady). Casualizacja gry jest wszechobecna.

No własnie niespecjalnie. Wszystko co wbiłeś zostaje uaktualnione dopiero po grze, dlatego właśnie są hacki na prestiż. Jak mnie wywaliło z gry, w ktorej wbilem EMP, AC130 i Harriera, i w której zaliczyłem wyzwania na przyzwanie tych dwóch pierwszych, to jakoś wyzwań zaliczonych po zresetowaniu gry nie miałem X_x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe xD to witam nowego rodaka w mw2 :)
Wgl jeśli chodzi o Polaków to sporo nas jest. czasem IWnet stworzy serwer z samych nadwiślańskich chłopów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 11:01, Pernia napisał:

No własnie niespecjalnie. Wszystko co wbiłeś zostaje uaktualnione dopiero po grze, dlatego
właśnie są hacki na prestiż. Jak mnie wywaliło z gry, w ktorej wbilem EMP, AC130 i Harriera,
i w której zaliczyłem wyzwania na przyzwanie tych dwóch pierwszych, to jakoś wyzwań zaliczonych
po zresetowaniu gry nie miałem X_x

Jeśli ci grę wyaliło to nie zaliczy, ale jeśli normalnie wyszedłeś to już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 13:44, Outlander-pro napisał:

No i? Jesteś pro? Fajnie, a to nie lamerstwo tylko zwykłe ułatwienie życia, które nikomu
nie szkodzi.

Bynajmniej, tak jak każdy inny glitch jest to nieuczciwe wzmacnianie swojej postaci. Poza tym niektórzy grali z coldbloodem tylko po to aby nabić tytuł,więc jak teraz się dowiadują że ktoś nabił go w 20 min. to mogą dostać k****cy serca, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 15:42, Bartex69 napisał:

Wybieranie map w multi jest losowe.Czy z mapami muszę liczyć na szczęście ,czy mogę jakoś
ustawic,że "chcę" teraz tą mapę?

Wybrać możesz tylko i wyłącznie tworząc prywatną sesję, a tak to tylko szczęście.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 16:26, Ishimura napisał:

w związku z czym ? :)

Wydanie fatalnej polskiej wersji(wciąż jest zabugowana), z ŁASKĄ nam je naprawili, instrukcja na 5 stron, problemy z instalacją MW2. A Acti to Acti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 16:54, Kirabaxior napisał:

Słowem. STEAM. Aktywujesz i nawet płyt nie musisz używać, bo te 16 GB możesz ściągnąć
se steam. A po instalacji pudełko idzie na półkę.


Tak myślałem, ale chciałem się upewnić. Dzięki za info. Przynajmniej płyty się niszczyć nie będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować