Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2009 o 16:10, Kreeg napisał:

Kumpel gra na podobnym sprzęcie, tyle że nieco słabszym (Athlon X2 4200+, 7900GT) i na
średnich (z tego co pamiętam) chodzi mu bez zarzutów. Na wysokich (szczególnie w multi)
już trochę klatkuje...


To miło, szczególnie, że od kilku dni naprawdę noszę się z zamiarem pogrania w najnowszego CoD''a, mimo wszystkich jego wad.
A tak szczerze, z ręką na sercu - gra jest warta tych 120 zł? Jak się gra w multi, w stosunku do poprzedniczki? Dodam tylko, że poprzednio bawiłem się naprawdę rewelacyjnie i osobiście to podoba mi się motyw odkrywania broni, perków itd. Jak się to sprawdziło tutaj? I czy brak dedyków doskwiera aż tak bardzo, jak twierdzą niektórzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak dedyków doskwiera tylko wtedy kiedy jakaś mapa ci się nie spodoba, to oczywiście wtedy nagminnie dołącza cię do takiej gry gdzie akurat jest ta mapa :)
Narazie to nie ma na co wydać tych 120 zł na coś innego no chyba ze masz tyle cierpliwości żeby poczekać na Bad company 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja nie żałuję ani złotówki wydanej na tą grę, sądzę że wielu innych pewnie też :) Jeśli dobrze się bawiłeś grając w MW na pubach (nie żadne rozgrywki klanowe, promody itd., tylko zwykłe serwery publiczne), to tutaj będziesz się bawił jeszcze lepiej, bo ta gra jest po prostu lepsza i jeszcze bardziej rozbudowana (mnóstwo broni i dodatków do nich, perki i ich wersje PRO, 15 killstreaków do dyspozycji, emblematy do profilu za wyzwania, tryb prestiżu i dodatkowe wyzwania związane z nim... i mnóstwo innych rzeczy). A czy brak dedyków doskwiera? Czasami nawet mocno (jak np. 5 razy z rzędu próbujesz się podłączyć do jakiejś gry, i za każdym razem się nie udaje...), ale zazwyczaj w miarę dobrze się spisuje, więc da się przeżyć... Choć z serwerami dedykowanymi na pewno było by lepiej. Niektórzy też narzekają na limit 12/18 osób na serwerze naraz, ale tak szczerze mówiąc: ja zawsze wolałem grać w niewielką liczbę osób. Tak jest bardziej "taktycznie", i ogólnie nie ma aż takiego chaosu jak to bywało czasami na serwerach np. 32 osobowych w pierwszym MW. Wychodzę z założenia, że w taką liczbę osób to gra się w Battlefieldzie, a nie w Call of Duty. Generalnie: ja bardzo polecam, nawet dla samego multi. A że mamy jeszcze bardzo dobrą kampanię (jak zwykle zresztą) i świetny tryb Special Forces... polecam tym bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy posiadając karte graficzną Radeon X1950 Pro da się zagrac normalnie w CoD MW 2? Chodzi o to, czy da się jakos "naprawic" te pixelowe kwadraciki w menu gry, jakims patchem badz sterownikiem? Gra działa, tylko nie ma napisów, ani menu.
Z tego co czytałem na internecie da się to naprawic, jednak nigdzie nie znalazłem dokładnej odpowiedzi. Jeśli ktoś miał podobny problem lub wie, jak pomóc to prosze o pomoc.

Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko - jaka broń do 32 lvla jest najlepsza na tłumik (bez snajperek)? Pytam się bo już mam broń drugorzędną i perki, tylko głównej brakuje :).
A jeżeli się pytacie co to za "reszta":
Stinger
Scavenger PRO
Cold Blooded
Ninja
(Sry za angielskie nazwy, ale mam angielsą wersję ustawioną i na polską nie mam zamiaru zmieniać.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 20:43, luq napisał:

Ja, po przejściu na prestiż, biegam z M4 z tłumikiem. Broń jest świetna - celna i szybkostrzelna.

Próbowałem, ale dobija mnie za mały damage. Czasem z daleka muszę wywalić cały magazynek, by koleś padł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 17:39, Kreeg napisał:

Jeśli dobrze się bawiłeś grając w MW na pubach (nie żadne rozgrywki klanowe, promody
itd., tylko zwykłe serwery publiczne)


Z modów używałem jedynie "ModWarfare", który dodawał możliwość grania na nowych mapach tworzonych przez mapperów.

Dnia 25.12.2009 o 17:39, Kreeg napisał:

ta gra jest po prostu lepsza i jeszcze bardziej rozbudowana (mnóstwo broni i dodatków
do nich, perki i ich wersje PRO, 15 killstreaków do dyspozycji, emblematy do profilu
za wyzwania, tryb prestiżu i dodatkowe wyzwania związane z nim... i mnóstwo innych rzeczy).


I to lubię. :D Co prawda te emblematy i tworzenie "wizytówek" nieco mnie śmieszą, jako starego weterana ( kto pomyślałby o czymś taki w czasach pierwszego Quake''a?! ), ale znając IW, to zrobili to pewnie tak, by każdemu pasowało.

Dnia 25.12.2009 o 17:39, Kreeg napisał:

Niektórzy też narzekają na limit 12/18 osób na serwerze naraz, ale tak szczerze
mówiąc: ja zawsze wolałem grać w niewielką liczbę osób. Tak jest bardziej "taktycznie",
i ogólnie nie ma aż takiego chaosu jak to bywało czasami na serwerach np. 32 osobowych
w pierwszym MW.


Zgadzam się w pełni. Z taką ilością osób zanika zupełnie skill i taktyka, dla mnie takie coś jest bez sensu. Przy 6 osobach na team gra się ciekawie i w pełnym napięciu.
Ale czy to oznacza, że mapki są mniejsze od tych z jedynki? Bo pamiętając np. taki Overgrown czy Pipeline to były one naprawdę spore.

Dnia 25.12.2009 o 17:39, Kreeg napisał:

Generalnie: ja bardzo polecam, nawet dla samego multi. A że mamy
jeszcze bardzo dobrą kampanię (jak zwykle zresztą) i świetny tryb Special Forces... polecam
tym bardziej :)


Powiem Ci, jeszcze bardziej narobiłeś mi smaku... ;) Prawdopodobnie po Świętach udam się do najbliższego Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 20:51, xDeuSx napisał:

Ale czy to oznacza, że mapki są mniejsze od tych z jedynki? Bo pamiętając np. taki Overgrown
czy Pipeline to były one naprawdę spore.

Niektóre są większe (Wasteland czy Rundown) inne średnie (Afghan, Skidrow). Ogónie jest OK, dla każdego coś miłego (moje ulubione to Terminal - lotnisko i Favela - Dzielnica biedoty Rio de Janeiro). Z resztą na tej stronie:
http://callofduty.wikia.com/ masz wszystko, co dotyczy MW2 (i nie tylko).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleciłbym Tar, wg mnie ta broń najmniej traci na dodaniu tłumika.
Zresztą, z SPower da się zabić 3 graczy na magazynku rozrzucając kule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z levelowaniem jest bardzo fajnie, bo dodali system prestizowania. Poza tym broni jest multum, a perki sa ciekawe (szkoda, ze nie mozna miec bandoliera i maraton naraz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 23:50, wiader napisał:

Z levelowaniem jest bardzo fajnie, bo dodali system prestizowania


Prestige mode był już w CoD4, no ale z jakiś powodów PC''towa wersja została okrojona.

@Kraju

Stopni jest 10, więc jeszcze więcej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 01:18, Nervous napisał:

Prestige mode był już w CoD4, no ale z jakiś powodów PC''towa wersja została okrojona.

Może okroili dlatego, że nic poza nową ikoną stopnia NIE dawał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 01:18, Nervous napisał:

Prestige mode był już w CoD4, no ale z jakiś powodów PC''towa wersja została okrojona.


Na PC pojawil sie dopiero w WaW, a w niego nie kazdy gral. Uwazam, ze w tej wersji najlepiej sprawdza sie system prestizowania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 08:39, Lisun napisał:

Może okroili dlatego, że nic poza nową ikoną stopnia NIE dawał?


Dawał nowe odznaczenia, które były "prestiżowe" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze wyrozniamy kilka trybow gry, m. in: team deathmatch czy dominacja. Kazdy z nich ma wlasne reguly, choc w glownej mierze wszystko polega na zabijaniu wroga. ;) Poza tym nalezy stworzyc wlasna klase do gry. Mamy do wyboru wiele broni, a do nich kilka dodatkow (kazde trzeba odblokowac, co nie jest zbyt trudne) oraz umiejetnosci, ktore cechuja naszego zolnierza (szybszy reload czy wiecej ammo). Ale nie wszystko zdobywamy od razu! Najpierw trzeba zdobyc odpowiedni poziom, do czego wymagane sa punkty doswiadczenia, ktore z kolei zdobywamy za zabijanie przeciwnikow badz wykonywanie wyzwan. No i pozostaja jeszcze nagrody za serie ofiar - moze byc to radar, ale tez i atomowka.

Taki skrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można strzelac jakoś z

Spoiler

tarczy

? Bo zauważyłem,że
Spoiler

Generała żołnierze używali tarcz,a zarazem strzelali,czy na multi jest taka możliwosc

?

P.S -Miał ktoś błąd przy 5 kill streak-u ,że nie chciało się np. nalotu,czy auto-raliguna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 15:37, Bartex69 napisał:

Czy można strzelac jakoś z

Spoiler

tarczy

? Bo zauważyłem,że
Spoiler

Generała żołnierze używali
tarcz,a zarazem strzelali,czy na multi jest taka możliwosc

?


W multi nie da rady, bylo by to przesadzone.

Dnia 26.12.2009 o 15:37, Bartex69 napisał:

P.S -Miał ktoś błąd przy 5 kill streak-u ,że nie chciało się np. nalotu,czy auto-raliguna?


Mozna na polski? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować