Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2010 o 22:52, Dootix napisał:

Ahh,serwery przestały działać akurat,gdy miałem już strzelca śmigłowca.To się nazywa
sprawiedliwość ;)

Czyli to nie tylko u mnie, jeden plus xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem ponad tydzień w Calla i dzisiaj włączam sobie odreagować po Asasynie. No i na 4 DM 3 zwycięstwa w tym raz drugie miejsce. Szok!!! Na dwóch mapkach wbiłem Harriera ale mnie potem zabijali więc z atomówki dalej nici. Czasem jednak opłaca się troszkę nie pograć, i wtedy jest troszkę świeżości i jakoś lepiej się gra. Do Calla znowu powrócę jak skończę AC II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba przerwę muszę koniecznie sobie zrobić, bo k/d mam na 1:1, a co hosta znajdę to co najmniej jeden cheater/speedrunner/glocker. Poważnie. Cały czas myślałem że ci co tu narzekają przesadzają, ale teraz naprawdę uważam, że poziom graczy jest tragiczny. Szkoda.

Postanawiam więc wszem i wobec odpocząć od reprezentujących żenujący poziom inteligencji nubów :]

Zryty NAT i niemożliwość grania z kumplem po ostatniej aktualizacji steama/gry wcale mnie nie zachęcały, by przy grze zostać.

Czas odpocząć. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem ponad tydzień w Calla i dzisiaj włączam sobie odreagować po Asasynie. No i na 4 DM 3 zwycięstwa w tym raz drugie miejsce. Szok!!! Na dwóch mapkach wbiłem Harriera ale mnie potem zabijali więc z atomówki dalej nici. Czasem jednak opłaca się troszkę nie pograć, i wtedy jest troszkę świeżości i jakoś lepiej się gra. Do Calla znowu powrócę jak skończę AC II.

Zgadzam się z tobą w 100 %. Dzisiaj dużo grałem (wiadomo piątek) ale wcześniej przez 3 dni nie grałem. Ustawiłem sobie harriera, strzelca śmigłowca i impuls elektromagnetyczny. Nabiłem chyba 4 albo 5 tych impulsów, tylko najgorsze jest to, że robię wyzwanie z tymi impulsami, a na koniec akurat 2 wbiłem impulsy równo z ostatnią ofiarą. Czyli 2 nie wykorzystałem ;PP Szczęście w nieszczęściu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Underpass i deathmatch. Idę sobie po mapce i na ziemi leżał FAL z termowizją, więc podniosłem i chciałem zobaczyć jak się tym będzie dziargało z termo. Było po prostu miodnie :D Z termowizją ten karabin normalnie wymiata. Miałem dzięki tej broni najlepsze staty (24:5). Bardzo dobry zestawik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem odnośnie aktualizacji. Wcześniej gra się aktualizowała max 3 minuty a teraz czekam i czekam (prędkość ok 150 kb/sek) a tu po jakiś 5 minutach 2%.
O co chodzi? Czy jest to jakaś naprawdę duża aktualizacja czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 20:23, kulpamen napisał:

Mam problem odnośnie aktualizacji. Wcześniej gra się aktualizowała max 3 minuty a teraz
czekam i czekam (prędkość ok 150 kb/sek) a tu po jakiś 5 minutach 2%.
O co chodzi? Czy jest to jakaś naprawdę duża aktualizacja czy co?


popatrz na prędkość z boku w moje gry , to się domyślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem te gre wraz z monitorem IIyama 24". Juz na samym poczatku zirytował mnie steam. Zmuszanie do rejestracji. Po zaiństalowaniu okazuje sie ze nie moge zacząć grać bo steam bedzie aktualizował mi gre przez 1h 48m. Ciesze się z jednego. Ze nie poleciałem jak narwaniec w dniu premiery i nie zakupiłem tego. Rany jak pomysle jakie jeszcze mnie utrapienia czekają z ta gra to mam ochote ja połamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrz czy czasami nie chce Ci się instalować przez Steam. Jeśli tak to anuluj i puść instalkę jeszcze raz aby załapał z płyty. Jeśli to nie instalacja, a np łatki to chyba lepiej, że sam sobie je pobiera przez Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jakas paranoja z ta grą. Od nowa ja iństaluje. Jak ten steam mi znowu zacznie te gre od nowa instalowac z sieci pomimo tego ze zakonczyła sie instalacja z płyty to strzele se w łeb. I żeby do tego nie mozna było wybrac katalogu do instalacji gry. Co to za chora polityka. Mam jeszcze Bad Company 2 które mnie mocno wciągneło ale pomyslałem sobie że sprawdze tego Modern.... kurna gdzie je mam te prochy na uspokojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu gry trzeba jeszcze raz kliknąć instaluj, bo gra doinstalowywuje patche. Jeśli tego nie zrobisz - gra będzie się chciała ściągać od początku. Gratuluję opanowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 00:27, ttomasz napisał:

Nieważne już. Gra wylądowała w smieciach połamana. problem z głowy


A stówa z kieszeni. Dołączam się do gratulacji Kirabaxiora ;) Szczególnie, że wystarczyło okazać trochę cierpliwości i dowiedzieć się, że to całkiem znany problem i bardzo łatwo mu zaradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2010 o 00:48, Mercuror napisał:

A stówa z kieszeni. Dołączam się do gratulacji Kirabaxiora ;) Szczególnie, że wystarczyło
okazać trochę cierpliwości i dowiedzieć się, że to całkiem znany problem i bardzo łatwo
mu zaradzić.

A ja go akurat całkowicie rozumiem tyle ze ja byłem o krok od wyrzucenia płyty. Steam powinien zostac zniszczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak donosi www.cdaction.com.pl już 30 marca na Xbox Live pojawi się pierwszy zestaw nowych mapek do ściągnięcia. ~300 MB za standardowo odpowiednią opłatą. A są to:

– Bailout – wielopoziomowy kompleks mieszkań/apartamentów
– Storm – przemysłowy park ciężkich maszyn
– Salvage – złomowisko w zimowej scenerii
– Crash – miasteczko z wrakiem śmigłowca w centrum (mapa z Modern Warfare)
– Overgrown – zabudowania wokół wyschniętego koryta strumienia (mapa z Modern Warfare)

Nie mogę się już tych mapek doczekać :). Crash to była jedna z moich ulubionych w MW. Liczę, że jak to było do tej pory mapki na PC będą za free. Pozostaje czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować